Článek

Rusko padlo, příští sezonu bude Růžička trénovat chomutovské Piráty

 
Chomutov. To je tým, který bude Vladimír Růžička s největší pravděpodobností v příští sezoně koučovat společně s reprezentací. Jednapadesátiletý trenér v minulých týdnech sice jednal o angažmá s Avangardem Omsk, ale ruský klub se nakonec rozhodl pro dosavadního asistenta Jevgenije Kornouchova.
08.04.2015 14:51 |

podobné články

Osobnosti: Vladimír Růžička (319 článků) , Vladimír Růžička (315 článků)
Podobné články

Poserové, kteří lžou, říká Dimun o vedení chomutovské ČSSD

 
Paroubkův poradce Petr Dimun si podle členů chomutovské okresní buňky ČSSD stěžuje na okolnosti svého vyloučení neoprávněně. Za vzniklou situaci prý nemohou mafiánské praktiky současného vedení sociálních demokratů v Ústeckém kraji, ale neochota Dimuna přebírat doporučené dopisy. "Jsou to poserové a ještě lžou," reaguje na tvrzení chomutovské ČSSD.
08.06.2011 18:25 |

podobné články

Růžička povede Piráty z Chomutova, smlouvu podepsal na deset let

 
Bylo potvrzeno jen to, o čem už se hovořilo před světovým hokejovým šampionátem. Vladimír Růžička nepovede pouze českou reprezentaci, ale bude zároveň trénovat nováčka extraligy Chomutov.
20.05.2015 16:56 |

podobné články

Osobnosti: Vladimír Růžička (319 článků) , Vladimír Růžička (315 článků)

Jágrův Omsk by mohl trénovat Růžička, klub mu nabídl smlouvu

 
Bývalý reprezentační kouč a současný trenér a generální manažer hokejové Slavie Vladimír Růžička by mohl trénovat ruský Omsk. Elitní klub Kontinentální ligy mu nabídl tříletou smlouvu a někdejší vynikající útočník zvažuje, zda ji přijme.
06.04.2011 10:00 |

podobné články

Osobnosti: Vladimír Růžička (319 článků) , Vladimír Růžička (315 článků)

Právník ministerstva: Růžička má asi problémy s Diag Human. Je pod tlakem policie?

 
V neděli jako blesk z čistého nebe médii probleskla zpráva, že policie pátrá po děkanovi plzeňské právnické fakulty Květoslavu Růžičkovi. Po 24 hodinách ale pátrání po něm skončilo. Naštěstí dobře – Růžička byl nalezen v lese živ a zdráv. Našli jej u severočeského Varnsdorfu kolemjdoucí a upozornil policii. Okamžitě se ale vyrojily spekulace, že Růžička má problém s plzeňskými právy. Jenže profesor práv má i problém s kauzou Diag Human, neboť býval předsedou arbitrů. A tady je možná hlavní důvod jeho psychického rozkolísání a také toho, že Růžička na téměř tři dny zmizel. Vysvětlení možná podají lékaři, v jejichž péči nyní děkan je.
21.11.2011 14:10 |

podobné články

Kalous nepřijde, chomutovské Piráty má spasit Čelanský

 
Hokejisty extraligového Chomutova bude trénovat Jiří Čelanský, který na střídačce nahradí ve čtvrtek odvolaného Mikuláše Antonika.
26.01.2013 13:00 |

podobné články

Trenér Růžička se dočkal zastání. Od koho?

 
Ředitel hokejového klubu Piráti Chomutov Jaroslav Veverka v dnešním vysílání Rádia Impuls uvedl, že bude podáno trestní oznámení kvůli pomluvám okolo kauzy Vladimíra Růžičky. Podle jeho slov je případ vykonstruovaný zhrzenými rodiči, jejichž děti se nedostaly do prestižního týmu. Podle Veverky kauza chomutovské Piráty poškodila.
11.06.2015 10:36 |

podobné články

Osobnosti: Vladimír Růžička (319 článků) , Vladimír Růžička (315 článků)

Růžička by měl v příští sezoně trénovat Petrohrad

 
Reprezentační kouč Vladimír Růžička je těsně před podepsáním smlouvy v týmu KHL. Informuje o tom deník Sport.
19.12.2009 13:30 |

podobné články

Osobnosti: Vladimír Růžička (319 článků) , Vladimír Růžička (315 článků)

EXKLUZIVNĚ: Kouč Růžička jedná s Omskem! Chce trénovat Jágra!

 
Lodivod pražské Slavie Vladimír Růžička by se od příští sezony mohl v jednom týmu potkat se svým bývalým svěřencem Červenkou a také Jaromírem Jágrem. Zvažuje totiž nabídku Omsku, který mu chce dát smlouvu na tři roky.
06.04.2011 09:15 |

podobné články

Osobnosti: Jaromír Jágr (2500 článků) , Vladimír Růžička (319 článků) , Vladimír Růžička (315 článků)

Piráti vyrazí na velkou jarní cyklojízdu

 
V sobotu 12. května se v Praze uskuteční velká jarní cyklojízda. Této jízdy se účastní i Piráti, včetně kandidátů za Piráty do zastupitelstva hlavního města Prahy v říjnových volbách. Navíc na Václavském náměstí vystoupí Viktor Mahrik, odborník na dopravu a pražský zastupitel za Piráty. Diskuze, která bude probíhat po cyklojízdě, se zúčastní Ondřej Kallasch, zastupitel hlavního města Prahy za Piráty a aktivní cyklista.
12.05.2018 13:50 |

podobné články

Růžička bude Slavii trénovat nejméně dalších pět let

 
Růžička se na tom dohodl s ostatními spolumajiteli
05.12.2011 23:30 |

podobné články

ZÁCHRANNÁ AKCE: Srnka se zaběhla na chomutovské sídliště

 
Na jedno chomutovské sídliště se zaběhla vysílená srna. Protože byla hladová a zmatená museli ji záchranáři odchytit.
14.01.2011 19:45 |

podobné články

Krajská zdravotní podpořila projekt hokejových Pirátů ve prospěch chomutovské nemocnice

 
Kláním proti Vítkovicím odstartovali v neděli 22. ledna na domácí ledové ploše chomutovští Piráti novou tradici speciálních utkání na podporu chomutovské nemocnice s názvem „Piráti Chomutov pro nemocnici“. Hokejoví hráči ze severu Čech nastoupili do zápasu ve speciálních dresech bez reklam, které připomínaly lékařské pláště. Jejich dražbou chce klub pomoci Krajské zdravotní, a. s. – Nemocnici Chomutov, o. z., k realizaci konkrétního nemocničního projektu.
23.01.2017 16:20 |

podobné články

Trenér Růžička kvůli obviněním z korupce skončil u reprezentace. A toto k tomu říká Alois Hadamczik

 
Vladimír Růžička rezignoval na post hlavního trenéra české hokejové reprezentace. Reagoval tak na kauzu údajné korupce týkající se jeho osoby z působení v pražské Slavii, podle které měl spolu s kamarádem Jiřím Moučkem dostat od několika rodičů peníze za to, že jejich děti budou moci dál hrát hokej. V prohlášení Růžička odmítl veškerá obvinění z korupce a bude se proti nim bránit. Osobnosti k tomu dodávají.
09.06.2015 20:06 |

podobné články

Osobnosti: Alois Hadamczik (315 článků) , Vladimír Růžička (319 článků) , Vladimír Růžička (315 článků)

Růžička trénuje v Montrealu a hodlá přestoupit do NHL

 
Martin Růžička z Třince stále neví, kde stráví příští sezonu. Zájem o něj mají i kluby ze slavné NHL, ale i KHL.
30.06.2011 18:00 |

podobné články

Osobnosti: Martin Růžička (59 článků) , Martin Růžička (59 článků) , Martin Růžička (59 článků)

Soupisku českých hokejistů na MS doplnil útočník Martin Růžička

 
Třinecký útočník Martin Růžička byl zapsán na soupisku českých hokejistů na mistrovství světa v Mannheimu. Čtyřiadvacetiletý Růžička je tak devátým hráčem výběru svého jmenovce Vladimíra Růžičky, který letos debutuje na mistrovství světa.
10.05.2010 15:15 |

podobné články

Osobnosti: Martin Růžička (59 článků) , Martin Růžička (59 článků) , Martin Růžička (59 článků) , Vladimír Růžička (319 článků) , Vladimír Růžička (315 článků)

Seriál Ulice ztratil otce. Zemřel režisér Milan Růžička (†73),

 
Zemřel Milan Růžička (†73), muž který stál u zrodu populárního seriálu Ulice. Natočil prvních padesát dílu. Kromě nyní už kultovního seriálu byl Růžička režisérem i mnoha oblíbených filmů. Mimo jiné natočil film Trhala fialky dynamitem nebo Hotýlek v srdci Evropy.
04.03.2011 15:20 |

podobné články

Osobnosti: Milan Růžička (12 článků)

Růžička pozval beka Jordána, Další posily z NHL nejsou

 
Trenér hokejové reprezentace Vladimír Růžička pozval do přípravy týmu před květnovým mistrovstvím světa v Bělorusku obránce Michala Jordána z farmy Caroliny Hurricanes. Třiadvacetiletý bek by se měl ve středu připojit mužstvu na tréninku a následně odjet do Švýcarska ke dvěma zápasům Euro Hockey Challenge, které jsou na programu v pátek a v neděli. Odpočinout naopak Růžička ještě nechá sparťanského útočníka Tomáše Rolinka. Žádné nové zprávy nejsou ohledně možných posil z NHL. 
21.04.2014 21:10 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Rolinek (49 článků) , Vladimír Růžička (319 článků) , Vladimír Růžička (315 článků)

Hokejová reprezentace přišla o kouče. Růžička rezignoval

 
Česká hokejová reprezentace zůstala bez hlavního trenéra. Vladimír Růžička na tento post rezignoval kvůli skandálu s úplatky, které měl brát ještě v dobách svého angažmá v pražské Slávii. S přítelem Jiřím Moučkem měl brát peníze od rodičů mladých hokejistů. Růžička tvrdí, že si rezignací uvolnil ruce, aby se mohl nařčení bránit. 
09.06.2015 22:06 |

podobné články

Osobnosti: Vladimír Růžička (319 článků) , Vladimír Růžička (315 článků)

KOMENTÁŘ: Kauza Růžička jen ukazuje ekonomickou nereálnost českého hokeje

 
Trenér národního hokejového týmu Vladimír Růžička rezignoval kvůli podezření, že bral od rodičů statisícové úplatky za to, že jejich dětem zařídí lepší hráčské angažmá. Růžička to odmítá s tím, že šlo o sponzorské dary. Šéf hokejového svazu Tomáš Král pro změnu odmítá, že se případ Růžičky plošně týká celého hokeje. „Zdůrazňuji, že došlo k situaci ve zcela konkrétním klubu a týká se konkrétního trenéra,“ řekl Král.
10.06.2015 15:25 |

podobné články

Osobnosti: Vladimír Růžička (319 článků) , Vladimír Růžička (315 článků) , Tomáš Růžička (12 článků)