Článek

Rudimental: Jenom se rádi bavíme

 
Jedním z headlinerů sobotního dne byla na Colours of Ostrava britská drum’n’bassová kapela Rudimental. V roce 2013 vydala debutové album Home, které jí mimo jiné přineslo nominaci na cenu Mercury Prize a první místo v britské albové hitparádě. V září Rudimental navážou druhou deskou We The Generation. Právu poskytl rozhovor hudebník a producent Kesi Dryden.
20.07.2015 15:25 |

podobné články

Podobné články

Rudimental: Nejen další elektronický projekt z Británie

 
Ostrovní scéna zrodila novou elektronickou skupinu, která si říká Rudimental, a zdá se, že vyniká nad průměr. Jejich debut Home má v Británii dobrý kritický ohlas.
03.06.2013 15:00 |

podobné články

Kultovní George Clinton, který inspiroval Monkey Business, natáčí s Rudimental

 
Britská elektronická partička Rudimental se pustila do spolupráce s nejkultovnější žijící postavou funku, Američanem Georgem Clintonem. Ten je zakladatelem skupin jako Funkadelic a Parliament Funkadelic, které silně inspirovaly spoustu umělců včetně českých Monkey Business.
14.08.2014 14:15 |

podobné články

Osobnosti: George Clinton (8 článků)

Na Colours vystoupí Rudimental

 
Další potvrzenou velkou hvězdou letošního ročníku Colours of Ostrava je britská drum and bassová kapela Rudimental. Kapela přijede s trumpetistou Markem Crownem a se zpěváky Bridgette Amofah, Anne-Marie a Thomasem Julesem, tedy v sestavě, se kterou loni dobyla festival Glastonbury.
24.02.2015 10:31 |

podobné články

Osobnosti: Marie Thomas (1 článek) , Mark Thomas (6 článků)

Bavíme se o sexu v kladenském divadle

 
V našich divadlech se zvedla opona prudérie a už docela bez zábran se mluví i o erotických zákoutích. Na to téma se nejnověji laškuje v pražském Bez zábradlí v Heřmánkově inscenaci 2x Woody Allen a v kladenském Středočeském divadle, kde Petr Svojtka nastudoval rovnou Bavíme se o sexu? Christiana O’Reillyho.
10.02.2010 07:35 |

podobné články

Osobnosti: Woody Allen (250 článků) , Petr Svojtka (18 článků)

Bohdalová (ČSSD): Škola není jenom „barák"

 
Škola není jenom budova. Dokonce ani jenom budova s lavicemi, tabulemi. Dokonce ani jenom budova s lavicemi, tabulemi, žáky či studenty a učiteli. Škola či mateřská škola jsou základní kameny místní komunity. Což je faktor, který z financování školství nedělá jenom ekonomický problém. Je to prostě daleko složitější.
26.01.2017 13:40 |

podobné články

RECENZE: John Newman se uklonil všem svým inspiracím

 
V roce 2010 na sebe Brit John Newman upozornil účastí ve dvou singlech britských drum&bassov;ých Rudimental. Letos v květnu poslal do světa veleúspěšnou skladbu Love Me Again, a zadělal tak na úspěch svého říjnového debutového alba.
11.12.2013 16:30 |

podobné články

Colours of Ostrava: Rudimental? Spíš cirkus s hudbou

 
Třetí den na čtrnáctém ročníku festivalu Colours of Ostrava přinesl sice jedno zklamání, zároveň nabídl několik jiných variant, jak se při hudbě dobře bavit a těšit. V sobotu už bylo v Dolní oblasti Vítkovic přes čtyřicet tisíc diváků.
19.07.2015 08:20 |

podobné články

Sziget si titul nejlepší evropský festival zaslouží

 
Ohňostroj spolu s okolními blesky vrcholící bouře vytvořily nezapomenutelnou tečku týdenního unikátního zážitku, který nese pečeť Sziget. V neděli zakončili festival Rudimental, Limp Bizkit a v nočních hodinách za vydatného deště pak Martin Garrix na hlavním pódiu.
18.08.2015 09:56 |

podobné články

Osobnosti: Martijn Garritsen (7 článků)

Nová alba: Karel Gott, Prince, Chris Cornell či Škwor

 
V tomto týdnu se na trh dostala alba, která rozhodně stojí za pozornost. Je patrné, že se blíží vánoční svátky a vydavatelé se snaží učinit nabídku titulů co nejzajímavější. Povedlo se to, ať už jde o novinky Karla Gotta, Prince, Chrise Cornella, Škworu, Rudimental, Hollywood Vampires a dalších.
07.10.2015 07:05 |

podobné články

Osobnosti: Karel Gott (4648 článků) , Chris Cornell (15 článků)

RECENZE: John Newman má hlas, který se neztratí

 
V květnu 2012 na sebe upozornili britští Rudimental singlem Feel The Love. Zpěv v něm patřil Johnu Newmanovi, který toho zatím neměl mnoho za sebou, zato se před ním začala rozkrývat dobrá budoucnost. Jeho debutové album Tribute (2013) se stalo hitem, Brita to vyšvihlo mezi ostrovní popové hvězdy a otevřelo mu dveře k další desce. Ta se jmenuje Revolve a vyšla před pár dny.
27.10.2015 00:00 |

podobné články

Osobnosti: John Newman (19 článků)

Kateřina Zemanová udělala první část maturity hubená jak lunt: Může za to učení, nebo její ostuda s pornokauzou?

 
Podle občanky je to už velká holka, ale podle chování by se to nedalo pořádně poznat. Jednu část zkoušky dospělosti má za sebou, ale bohužel se zatím bavíme jenom o učení, ne o tom, že lhát se nemá a když něco provedete, máte se k tomu postavit čelem a se vztyčenou hlavou.
18.05.2014 15:25 |

podobné články

Osobnosti: Kateřina Zemanová (271 článků)

Pomlouvání je sice ohromně zábavné, ale také vysoce návykové. Máme pro vás 5 dobrých rad, proč byste s ním raději neměli začínat!

 
Pomlouváme rádi a často. Smějeme se u toho, bavíme tím sebe i vás a jde nám to opravdu dobře! Vytváření drbů je jednou z nejlidštějších vlastností a kromě tepelného upravování "potravy":http://www.extra.cz/tema/potrava je to jedna z věcí, čím se odlišujeme od šimpanzů.
17.02.2014 10:30 |

podobné články

Jak vypadat skvěle? Pomůže cvičení

 
Toužíte po tom, vypadat opět dokonale? Vše závisí hlavně na kráse vaší postavy. Prvním krokem k její dokonalosti je změna vaší životosprávy. Roli hrají hlavně zdravá jídla a správný jídelníček. Ten je však jenom polovinou úspěchu. Zapomínat nesmíte ani na pohyb. I ten jde ruku v ruce s hubnutím, stejně jako má skvělý vliv na formování vaší postavy. Cvičit dnes můžete i doma. Pokud hledáte vhodnou pomůcku, objednejte si hrazdu. Je ideální volbou, pokud chcete cvičit právě s hmotností vašeho těla. Navíc může být skutečně multifunkční pomůckou, díky které procvičíte nejenom ruce, ale i celou horní část těla, stejně jako břišní svaly. Na jaké další cvičební pomůcky nezapomínat? Hrazda však nemusí být nutně jedinou možností, jakou jenom můžete zvolit. Je i celá řada dalších, které vás zcela určitě nezklamou. V tomto směru nabízíme činky, které by měly být také nezbytnou součástí vaší domácí posilovny. Sortiment je v tomto směru více než široký a tak můžete vsadit třeba na možnosti, kam patří: Činky klasické – jednoručky. Činky na aerobik a zumbu. Kettlebell a Vinbell. Jednotlivé varianty samozřejmě nemusí primárně sloužit jenom k tomu, abyste posílila své ruce. Jsou vhodné i k tomu, abyste zvýšila celkovou zátěž třeba na nohy, pokud na ně zaměřujete různé cviky ve formě výpadů. K efektivnímu spalování pomůže běh Výše uvedené je určitě dokonalou cestou k formování vaší postavy. Pokud však chcete hlavně spalovat tuky, není lepší možnosti, než je běh. Navíc jde o aktivitu poměrně nenáročnou na různé pomůcky a potřeby. Co k němu potřebujete? Základem je jenom funkční oblečení a chybět nesmí také elegantní boty. I ty sportovní dnes mohou vypadat dobře a mohou ladit s vaším celkovým outfitem. Co dále by však měly splňovat? Určitě se zaměřte na jejich pohodlnost a na to, aby vás při běhu nikde netlačily. Příspěvek Jak vypadat skvěle? Pomůže cvičení pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
31.07.2015 08:36 |

podobné články

S Jágrem se o politice bavíme často, říká Šlégr

 
Sport je dlouhodobě podfinancován a ani krásný aktuální úspěch českých hokejistů nezmění to, že je třeba se sportu a práci s mládeží mnohem víc věnovat, říká kandidát ČSSD do sněmovny Jiří Šlégr.
24.05.2010 20:05 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Šlégr (405 článků) , Jiří Šlégr (406 článků)

S Jágrem se o politice bavíme často, říká Šlégr

 
Sport je dlouhodobě podfinancován a ani krásný úspěch českých hokejistů nezmění to, že je třeba se sportu a práci s mládeží mnohem víc věnovat, říká Jiří Šlégr
25.05.2010 09:45 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Šlégr (405 článků) , Jiří Šlégr (406 článků)

Megadeth: Zahrajeme písně, které tu dlouho nebyly

 
Fanoušci skupiny Megadeth se mohou těšit na nedělní pražský koncert. Bubeník Shawn Drover před ním Právu řekl: "Bavíme se o tom, že rozhodně zařadíme nějaké kousky, které jsme dlouho nehráli. Každopádně to bude skvělá show."
05.04.2011 11:20 |

podobné články

Váňa (ČSSD): Jak snížit výdaje na vězeňskou službu? Ministerstvo spravedlnosti má recept!

 
„Při budování nových kapacit se bavíme o stovkách milionů, amnestie je jedna sbírka zákonů“
08.11.2011 15:35 |

podobné články

The Rolling Stones nahrávají ve studiu nové album

 
Britská skupina The Rolling Stones pravděpodobně pracuje na písničkách pro nové album. Zpěvák Mick Jagger na svém účtu na Twitteru informoval, že nahrávání se odbývá v Paříži. Napsal: „Skvěle se tento týden bavíme ve studiu v Paříži.“
30.08.2012 14:20 |

podobné články

Osobnosti: Mick Jagger (237 článků)

Modelka pózovala na vlaku, zabil ji blesk: Tělem jí projelo 15 tisíc voltů!

 
Ještě v sobotu večer dostala Denise G. (†17) zprávu od matky: »Všechno v pořádku?« Němka na ni odpověděla: »Ano, bavíme se a posloucháme hudbu.« O pár hodin později byla příležitostná modelka mrtvá. Při pózování na vlaku ji zabil blesk.
14.05.2013 12:10 |

podobné články