Článek

Rozvoral: Fašistické výroky tohoto individua jsou neobhajitelné!

 
Václav Bartuška je diplomat a vládní zmocněnec pro energetickou bezpečnost a to znamená, že je jedním z osob, kteří spoluvládnou naší zemi.
01.05.2015 18:11 |

podobné články

Podobné články

Bezcharakterní individua. Můžeme se modlit, abychom to i se svými dětmi přežili… Profesor Keller velmi otevřeně o Trumpovi, Sorosovi, ČT i Madonně

 
ROZHOVOR Europoslanec Jan Keller míní, že bychom měli napodobit Ameriku a přijmout u nás zákon, který ukáže, které nevládní organizace jsou z jaké míry financovány z ciziny. „Pokud vezmeme řeči obou uchazečů naprosto vážně, je s podivem, jak tato dvě pokřivená a bezcharakterní individua mohl vůbec někdo slušný volit,“ řekl Keller o Trumpovi a Clintonové.
26.01.2017 17:15 |

podobné články

Europoslanec šokoval. Kolegy pozdravil ve fašistické uniformě

 
Někdo jezdí do Evropského parlamentu na kole, někdo chodí ve fašistické uniformě.
14.07.2009 18:35 |

podobné články

VÍME PRVNÍ Mandátový výbor si zvolil místopředsedy. Jsou jimi Gazdík, Rozvoral, Bartoň a Malá

 
Mandátový a imunitní výbor Poslanecké sněmovny si v úterý 28. 11. na své schůzi odhlasoval místopředsedy. Informaci ParlamentnímListům.cz potvrdil člen výboru a poslanec za hnutí ANO Josef Hájek. Čtveřici místopředsedů tvoří Petr Gazdík (STAN), Radek Rozvoral (SPD), Lukáš Bartoň (Piráti) a Taťána Malá (ANO), sdělil ParlamentnímListům.cz poslanec za SPD a jeden z místopředsedů výboru Radek Rozvoral.
29.11.2017 13:00 |

podobné články

Osobnosti: Petr Gazdík (882 článků) , Petr Gazdík (871 článků)

Odborářský boss vyvolal skandál výroky o homosexuálech

 
Odborářský předák Jaromír Dušek vyvolal skandál ostrými výroky o homosexuálech. Tvrdí, že ovládají České dráhy. Prohlásil dokonce, že se kvůli tomu bojí ohnout pro tužku na chodbě. Dušek se za slovní ataky dočkal ostré kritiky. Ministr dopravy Gustav Slamečka označil výroky za nacistickou rétoriku. Výroky tvrdě odsoudil i premiér Jan Fischer.
06.03.2010 15:50 |

podobné články

Osobnosti: Jan Fischer (1743 článků)

Tejc: Nároky Věcí veřejných na resort vnitra jsou neobhajitelné

 
Za důkaz čistoty Víta Bárty nelze považovat pouhé tvrzení, že se dostal do konfliktu se stavebními společnostmi.
13.04.2011 15:55 |

podobné články

Osobnosti: Vít Bárta (2829 článků)

Paroubek: Český parlament o Ukrajině - Kterého Masaryka si vybrat?

 
„Lev zůstane lvem i v kleci, nestane se oslem.“ To jsou slova T. G. Masaryka, Jinou myšlenku stejného muže „že posledním smyslem naší národní existence musí být humanita“ si vypůjčil český ministr zahraničí Lubomír Zaorálek ve svém komentáři „Ruské užití síly je neobhajitelné“ (Právo 27. 3. 20014).
02.04.2014 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Lubomír Zaorálek (2406 článků)

Učitelka migrantů, volička Jiřího Hynka: Já jsem tak znechucena, že už na to druhé kolo ani nemám chuť

 
ROZHOVOR Nevhodný formát na Primě á la „Baníček“, tak hodnotí první besedu obou prezidentských kandidátů bývalá učitelka cizinců, dnes podnikatelka Eva Dvořáková z Prahy. Zeman své voliče nezklamal a Drahoš nerozhodné nepřesvědčil. Podporovatelka Realistů v rozhovoru pro ParlamentniListy.cz v souvislosti s „obchodní“ návštěvou francouzské hlavy státu v Číně uvádí, že vstřícní k Tibetu jsou snad jen sami Tibeťané. Svým způsobem je také prý nezáviděníhodný úděl hradního mluvčího Ovčáčka, který z popisu své práce musí obhajovat neobhajitelné a vysvětlovat nevysvětlitelné.
25.01.2018 16:50 |

podobné články

Osobnosti: Eva Dvořáková (28 článků) , Jiří Zeman (1105 článků) , Jiří Drahoš (1000 článků)

Sestra travičky: Otravu Terezky se snažila svést na otce

 
Šílený čin matky, která dala vypít vlastní dceři Terezce (5) nemrznoucí směs, ničí celou rodinu. Sestra ženy obviněné z pokusu o vraždu se ozvala Blesku. Chtěla vysvětlit, co ji k tak hrůznému činu přimělo. Až v průběhu vyprávění jí došlo, že obhajuje neobhajitelné. Že její sestra smrt vlastního dítěte plánovala už dlouho.
25.09.2010 05:05 |

podobné články

Tejc: Odmítání vlády zveřejnit platy úředníků a náměstků je neobhajitelné

 
Miroslavě Němcové byla dnes zaslána interpelace ohledně platů vysokých úředníků.
01.08.2011 21:25 |

podobné články

Osobnosti: Miroslava Němcová (1380 článků)

Zaorálek: Neobhajitelné mlčení boha Klause

 
Prezidentská kancelář se mýlí, pokud si myslí, že udělení milosti nemusí vysvětlovat.
21.02.2012 10:00 |

podobné články

Hejtmanka žádá: Neblokujte už dostavbu dálnice D8

 
Hejtmanka Ústeckého kraje Jana Vaňhová požadala otevřeným dopisem ekologické sdružení Společnost ochránců životního prostředí, aby ukončilo veškeré kroky, kterými by se nyní již neodůvodněně a neobhajitelně mohlo snažit blokovat dostavbu dálnice D8.
22.08.2012 10:20 |

podobné články

Po pořadu Jílkové zuřila bitva o sockartu dál: Špatný Drábek a úder od Peake

 
V diskusi k sKartám v pořadu Máte slovo na ČT karty hájil bývalý ministr práce a sociálních věcí Jaromír Drábek. Podle mediálního odborníka Jiřího Balvína se mu to ale rozhodně nepodařilo, už proto, že hájil neobhajitelné. A poslankyně LIDEM Dagmar Navrátilová rovnou napsala, že se stydí, že je s tímto člověkem ve vládní koalici a podílela se hlasováním na takto pochybném projektu.
10.05.2013 09:20 |

podobné články

Osobnosti: Jaromír Drábek (1074 článků) , Dagmar Navrátilová (97 článků)

Bárta: Spadla liberecká ODS z Ještědu?

 
Skoro mi přijde, že někteří regionální politici žijí naprosto mimo realitu všedních dní a snaží se obhájit neobhajitelné. Dnes mě trochu nadzvedl komentář z ParlamentníchListů.cz jistého politika liberecké ODS, podle něhož byla Nečasova vláda nejlepší v historii.
19.08.2013 22:15 |

podobné články

Kalousek: Chápu, že Herman nechtěl říci, že obětoval lustrační zákon za vládní funkci

 
Budoucí ministr kultury a bývalý šéf Ústavu pro studium totalitních režimů (ÚSTR) Daniel Herman (KDU-ČSL) obhajoval neobhajitelné. Myslí si to alespoň místopředseda TOP 09 Miroslav Kalousek, podle něhož vyměnili lidovci lustrační zákon za křesla ve vládě. Kalousek tak reagoval na středeční Hermanovo vystoupení ve Sněmovně, kdy poslanec obhajoval nedotknutelnost lustračního zákona, což však podle Kalouska po schválení normy o státní službě neplatí.
23.01.2014 12:00 |

podobné články

Osobnosti: Miroslav Kalousek (6394 článků) , Daniel Herman (1056 článků)

KOLIK DOSTANE? Zabila Vláďu (11), byla pod vlivem a pak tvrdila, že srazila JEN PSA!

 
Ztrátou paměti obhajuje Marta Buncíková neobhajitelné. Na chodníku autem srazila a zabila malého chlapce a od nehody navíc ujela. Ukázalo se, že byla "sjetá" hned několika druhy prášků. Doma si pak ještě zpívala a tančila.
07.03.2014 12:25 |

podobné články

Ministr Zaorálek: Ruské užití síly je neobhajitelné

 
Celkem 121 poslanců podpořilo vládu České republiky v jejím jasném odmítnutí násilné anexe Krymu – integrální části státu Ukrajina. Jsem rád, že Sněmovna dokázala zaujmout takto jednoznačné stanovisko.
27.03.2014 18:05 |

podobné články

Skopeček (ODS): Premiér Sobotka už jako ministr financí vytvářel rekordní deficity

 
Vláda ignoruje slušný hospodářský růst a základní ekonomické principy. Jinak si schválení rozpočtu na rok 2016 s neobhajitelně vysokým deficitem ve výši 70 mld. Kč nelze vysvětlit.
24.09.2015 13:41 |

podobné články

Petr Kolář: Smějte se Zemanovi

 
Prezident Miloš Zeman se ztratil sám v sobě, bloudí, blouzní a zoufale se snaží obhájit neobhajitelné, napsal na svém facebookovém profilu předseda Iniciativy pro evropské hodnoty Petr Kolář.
13.04.2016 10:10 |

podobné články

Osobnosti: Petr Kolář (494 článků) , Miloš Zeman (20734 článků)

Velké zamyšlení biologa Jírovce nad komunismem a kapitalismem. Šafr nebo Kroupa nevidí, že hájí neobhajitelné. A pak se vyřádíme na "špatném kapitalistovi" Babišovi

 
ROZHOVOR Český problém není až tak v nízkých mzdách, ale v jejich nepoměru k nákladům na bydlení. Za minimální mzdu si v Praze nepronajmete ani malou garsonku. Až se nerovnost prohloubí, dojde na Villona a jeho verš „nuzota z lidí lotry činí a vlky z lesů žene hlad“. Tak hovoří přírodovědec, který žil dlouhá léta v Kanadě, Jiří Jírovec. Hodnotí Andreje Babiše, ČSSD, ale i Klementa Gottwalda.
07.10.2017 15:15 |

podobné články

Osobnosti: Klement Gottwald (128 článků) , Andrej Babiš (12750 článků)