Článek

Rozvod roku: Špína vyplouvá na povrch! Chudáci děti…

 
Brad Pitt (52) a Angelina Jolie (41) dlouhá léta působili jako ideální pár a dokonalí rodiče. Nyní se však ukazuje, že většina z toho byla jen přetvářka před televizními kamerami. Výchovu šesti dětí podle všeho nezvládal ani jeden z nich…
23.09.2016 10:40 |

podobné články

Osobnosti: Brad Pitt (1414 článků) , Angelina Jolie (1788 článků)
Podobné články

Seal podal vlastní žádost o rozvod, chce střídavou péči o děti

 
Minulý pátek podala u soudu v Los Angeles žádost o rozvod modelka Heidi Klumová. Její manžel zpěvák Seal zareagoval v úterý po Velikonocích. Podepsal vlastní verzi. Zatímco Klumová by chtěla mít děti u sebe s tím, že Seal by je mohl kdykoli navštěvovat, zpěvák žádá střídavou péči. Rozdíly v žádostech jsou ale spíš drobnosti a manželé se podle všeho na péči o děti dohodnou. Další články k tématu: Heidi Klumová už podala žádost o rozvod, děti chce mít u sebe Heidi Klumová sundala snubní prsten a Seala vystřihla ze své show Potvrzeno: zpěvák Seal a Heidi Klumová jdou po sedmi letech od sebe Heidi Klumová prý chce požádat o rozvod se Sealem
11.04.2012 11:20 |

podobné články

Osobnosti: Heidi Klum (499 článků) , Seal (181 článků)

Babiš se topí v problémech. Po Čapím hnízdě a dotacích vyplouvají na povrch jeho kšefty se státními rezervami

 
Střet zájmů sem, střet zájmů tam, jako by se nechumelilo. Ministr financí Andrej Babiš k uživení svého impéria stát zkrátka potřebuje, ať to jsou zemědělské subvence či dotace na biopaliva. Policie začala prověřovat příběh padesátimilionové dotace na jeho farmu Čapí hnízdo a Evropský úřad pro boj proti podvodům OLAF jeho lobbing kvůli dotacím, které se týkají Babišových firem. Nově teď vyplouvá na povrch, jak jde českému Berlusconimu na ruku i Správa státních hmotných rezerv (SSHR).
09.01.2016 05:30 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (7392 článků)

Chládek si postěžoval. Prý do něj pořád kopou nějací chudáci

 
Ministr školství Marcel Chládek (ČSSD) se v rozhovoru pro server Týden.cz brání nařčení, že by snad chtěl čipovat děti a sledovat je na každém kroku. To o něm prý píší chudáci, kteří si do něj chtějí kopnout. Přitom jen stojí o zavedení kartiček s čipem, které budou podle jeho názoru ku prospěchu dětem, učitelům, ředitelům i rodičům.
10.05.2015 06:45 |

podobné články

Osobnosti: Marcel Chládek (599 článků)

Zabil 13 dětí! Protože měl AIDS

 
Děsivý motiv masakru třinácti nevinných dětí, který otřásl světem vyplouvá na povrch! V brazilské škole v Riu de Janeiro povraždil šílený střelec bez slitování bezbranné školáky. Bývalý žák Menezes de Oliveira (†23), který má zabíjení na svědomí, po sobě zanechal dopis na rozloučenou. V něm stojí, že chce spáchat sebevraždu a má AIDS!
08.04.2011 11:45 |

podobné články

V Janově prodávají byty 4+1 za 39 tisíc: Ti lidé jsou chudáci a může za to stát, říká Čunek

 
Jsou to chudáci a doplácí na to, co pokazil stát. Tak komentuje zoufalou situaci řady lidí na sídlišti Janov senátor Jiří Čunek. V litvínovském ghettu se někteří starousedlíci snaží zbavit svých bytů. Za zlomky původních cen. Čunek má přitom se řešením problematiky soužití s romskou komunitou své zkušenosti. Ve Vsetíně svého času navrhl plechové buňky pro Romy, kterým se začalo přezdívat čunkoboxy.
28.04.2015 15:55 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Čunek (449 článků)

Heidi Klumová už podala žádost o rozvod, děti chce mít u sebe

 
Před téměř třemi měsíci oznámili osmatřicetiletá Heidi Klumová a její o jedenáct let starší manžel Seal, že se rozcházejí. Teď se modelka rozhodla manželství ukončit oficiálně. V pátek v Los Angeles podala žádost o rozvod a jako důvod uvedla neslučitelnou rozdílnost povah. Další články k tématu: Heidi Klumová sundala snubní prsten a Seala vystřihla ze své show Potvrzeno: zpěvák Seal a Heidi Klumová jdou po sedmi letech od sebe Heidi Klumová prý chce požádat o rozvod se Sealem Seal podal vlastní žádost o rozvod, chce střídavou péči o děti
08.04.2012 10:30 |

podobné články

Osobnosti: Heidi Klum (499 článků) , Seal (181 článků)

Outlet v Praze zeje prázdnotou. Skončil v exekuci

 
V Česku vyplouvá na povrch skandál týkající se financování výstavby největšího outletu v zemi Galeria Moda poblíž pražského letiště.
11.09.2010 21:15 |

podobné články

NEUVĚŘITELNÉ! Neúspěšný správce H-systému povýšil

 
V našem soudnictví vyplouvá na povrch další skandál. Justice totiž povýšila kontroverzního soudce Karla Kudláčka z obvodního na krajský soud.
08.10.2010 20:45 |

podobné články

Ministr Drobil dal padáka vlastním lidem! Stojí za tím tajné nahrávky?

 
V Česku nejspíš vyplouvá na povrch další skandál. Ministr životního prostředí Pavel Drobil překvapivě odvolal ředitele Státního fondu životního prostředí Libora Michálka, a i svého poradce Martina Knetyga.
14.12.2010 21:10 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Drobil (377 článků)

A je to tady! Charlie Sheen si zahrál v pornu

 
Další skandál problémového herce vyplouvá na povrch.
06.02.2011 12:45 |

podobné články

Osobnosti: Charlie Sheen (430 článků)

Je balistika CK, která létá na Bali? ptá se vnitro v testech

 
Ještě za působení ministra vnitra Ivana Langera vytvořil resort soubor velmi kuriózních testů. Nyní vyplouvá na povrch, že jejich zadání je více než banální. Konstruovány jsou tak, aby jimi prošel téměř každý.
16.02.2011 13:35 |

podobné články

Osobnosti: Ivan Langer (628 článků)

Bývalý důstojník ÚOOZ obviněn z DAŇOVÝCH ÚNIKŮ! Slehla se po něm zem!

 
Na povrch vyplouvá další skandál z řad naší policie. Policisté vyhlásili pátrání po bývalém detektivovi Útvaru pro odhalování organizovaného zločinu.
05.05.2011 21:20 |

podobné články

Šašek John nechtěl dělat, tak zdrhnul. ČSSD má jasno

 
Velké naděje u opozice vzbuzuje ohlášený odchod Radka Johna z Nečasovy vlády. ČSSD věří, že tento krok může vést k rozpadu trojkoalice. A zřejmě zamíchá i situací v samotné straně Věcí veřejných. S podivem je, že John vzdává boj s korupcí zrovna v době, kdy vyplouvá na povrch aféra s účastí Marka Dalíka v kauze nákupu obrněnců pandur z Rakouska. David Rath vše shrnul slovy, že John je Bártův šašek.
11.05.2011 18:05 |

podobné články

Osobnosti: Radek John (2455 článků) , David Rath (4197 článků)

DIVNÁ ŠKOLA! V Brně vznikl institut řízený stíhaným a odsouzeným

 
V českém školství vyplouvá na povrch další skandál. V Brně totiž nedávno vzniklo vzdělávací zařízení, které vedou lidé odsouzení nebo stíhaní za závažné trestné činy.
29.05.2011 21:35 |

podobné články

Děkan Růžička rozbil hlavu spolužačce, tvrdí studenti

 
Kolem děkana právnické fakulty plzeňské Západočeské univerzity Květoslava Růžičky je poslední dobou až nezdravě živo. V pátek zmizel v pondělí se záhadně objevil. Co mezitím dělal, o tom mlčí děkan i policie. A teď navíc vyplouvá na povrch, že se na svých studentech dopouštěl fyzického násilí, uvádí Blesk.cz.
23.11.2011 14:50 |

podobné články

Opálka (KSČM): Copak to pomalu vyplouvá na povrch?

 
Do historicky rekordního deficitu se podle ministra práce a sociálních věcí Jaromíra Drábka dostane letošní důchodový účet, který skončí podle něho se ztrátou až 40 miliard korun.
06.01.2012 19:10 |

podobné články

Osobnosti: Jaromír Drábek (1068 článků)

Při stavbě Sazka areny si manažeři účtovali své odměny dvakrát

 
Postupně vyplouvá na povrch, proč byla stavba pražské Sazka areny, nynější O2 areny, předražená. Z auditu společnosti Bestsport vyplývá, že bývalé vedení si fakturovalo některé odměny dvakrát. Na smlouvách je nápis „důvěrné“.
16.01.2012 20:05 |

podobné články

Slovensko před volbami: Korupce vyplouvá na povrch

 
Dva týdny před volbami na Slovensku se na internetu objevily videonahrávky ze setkání šéfa vládní strany Svoboda a solidarita (SaS) Richarda Sulíka s kontroverzním podnikatelem Mariánem Kočnerem. Oba spolu hovořili o politickém zákulisí včetně volby generálního prokurátora, kvůli které se dosluhující vládní koalice málem rozpadla už krátce po svém nástupu do úřadu v roce 2010.
23.02.2012 18:55 |

podobné články

Osobnosti: Richard Svoboda (30 článků)

Otce blonďaté poslankyně Kočí stíhá policie: Státní zakázka bez výběrového řízení!

 
Další korupční kauza okolo IT zakázek spojená s ministerstvem práce vyplouvá na povrch. Policie stíhá Antonína Kočího, otce blonďaté poslankyně Kristýny Kočí. Jeho firma dostala státní zakázku za 390 milionů korun – bez výběrového řízení!
19.03.2013 23:10 |

podobné články

Osobnosti: Kristýna Kočí (694 článků)