Článek

Rozmazlení „spratci“, nebo nebožátka? České děti si stěžují na životní úroveň

 
Tuzemské děti nejsou spokojené se svojí životní úrovní. Vyplývá to ze studie organizace UNICEF s podtitulem Spravedlnost pro děti. Přitom v otázkách zdraví, vzdělávání i příjmu rodin si Česko vedlo dobře a umístilo se v první třetině ze všech 41 zúčastněných zemí.
24.04.2016 06:40 |

podobné články

Podobné články

Omluvte se za výrok o bohatých, rozmazlených spratcích, naléhá Rolex na premiéra Itálie

 
Švýcarský výrobce luxusních hodinek Rolex žádá omluvu od italského premiéra Mattea Renziho a ministra vnitra Angelina Alfana kvůli jejich výrokům, v nichž značku spojili s násilnostmi během demonstrace proti světové výstavě Expo v Miláně. Firma tvrdí, že ji politici poškodili, když mluvili o tom, že výtržnosti a rozbíjení výloh měli na svědomí "bohatí, rozmazlení spratci s rolexkami".
07.05.2015 07:25 |

podobné články

Ministerstvo financí: Životní úroveň v Česku stoupne!

 
Životní úroveň v ČR by měla letos ve srovnání se zeměmi eurozóny mírně stoupnout. Úroveň hrubého domácího produktu na obyvatele v poměru k eurozóně letos dosáhne 75 procent, loni to bylo 73 procent. Vyplývá to z odhadů v aktuální makroekonomické prognóze ministerstva financí (MF).
03.08.2014 11:05 |

podobné články

Uplakánci Rosický a Čech si notují: Lidi nás nenávidí!

 
Oba sice hrají v Anglii, kde je na ně dennodenně vytvářen ohromný tlak, v reprezentaci jsou ale po každé kritice ukřivdění jak rozmazlení fracci. „Božínku, co se to děje, oni si ti fanoušci na nás stěžují? Proč?“
13.10.2011 12:10 |

podobné články

68 procent Čechů považuje svou životní úroveň za dobrou

 
Čeští občané jsou ve většině případů spokojeni se svou životní úrovní a do budoucna hledí s optimismem. Ukázal to průzkum společnosti STEM, z nějž vyplývá, že dvě třetiny občanů, přesně 68 %, považují aktuální životní úroveň své domácnosti za dobrou.
12.11.2014 11:46 |

podobné články

Ubitou Kristýnku týrala i matka!

 
Nečekaný závěr přineslo vyšetřování násilné smrti Kristýnky (†2 měsíce) z Náchodska. Vlastovi (30), otci nebožátka, který plačící dceru v březnu dusil polštářem a ubil pěstí, policie zpřísnila obvinění z trestného činu ublížení na zdraví na vraždu. Obviněna ale byla překvapivě také matka dítěte (21).
20.09.2010 08:10 |

podobné články

Pukne vám z toho nebožátka srdce? Rychtář umírá hlady a myje talíře, říká jeho kamarád, co ho chtěl zničit

 
Snaha stát se slavným za každou cenu, přestože se při tom člověk před celým národem třeba i ztrapní, je u některých lidí donebevolající. Třeba taková legrační figurka Petr Veselý , týpek, který chtěl ulehnout na psychiatrické lože svého idolu Ivety Bartošové  (✝48) , toužil koupit její dům a chtěl zničit Josefa Rychtáře  (56) , takže na něj vypisoval padesátitisícovou odměnu . Dnes se k němu tulí a jsou z nich největší kamarádi. Co nám o svém příteli řekl?
21.06.2014 10:30 |

podobné články

Osobnosti: Iveta Bartošová (6720 článků) , Josef Rychtář (1341 článků) , Josef Veselý (67 článků)

Call of Duty – prostě 1. září

 
Rodičům se kroutí žaludek, děti se buď naivně těší, nebo skepticky čekají to nejhorší. Jsou dnešní děti spratci, nebo malí géniové, na které učitelé nestačí?
01.09.2014 14:15 |

podobné články

Budete se divit: Fešák David Beckham otevřeně promluvil o tom, jaký je rodič

 
Ačkoli vyrůstají v hojnosti a přepychu, nejsou a nebudou prý děti Davida  (37) a Victorie  (38) Beckhamových rozmazlení. Přestože žije rodina v Kalifornii, dostávají totiž potomci slavného britského páru klasickou anglickou výchovu. A to znamená velmi přísnou výchovou. David sám prohlásil, že je na děti velmi striktní.
06.08.2012 18:15 |

podobné články

Osobnosti: David Beckham (1018 článků)

Fakani kvůli rodičům: Podívejte se, čím se chlubí děti boháčů! Obyčejnými lidmi pohrdají...

 
Rozmazlení fracci se na netu chlubí svým bohatsvím a často mluví s posměchem o »obyčejných lidech«. Stránku na sociální sítí Facebook založil 17letý Angličan, který o sobě tvrdí, že začal obchodovat už ve 12 letech. Podívejte se, jak žijí děti milionářů!
04.07.2014 12:15 |

podobné články

Více než polovina Čechů hodnotí svou životní úroveň jako dobrou

 
Víc než polovina obyvatel ČR hodnotí současnou životní úroveň své domácnosti jako dobrou. Na věc do domácnosti v hodnotě nad 50 tisíc korun by se lidé častěji snažili našetřit nebo si vzali půjčku, než aby ji přímo zaplatili ze svých úspor. Výsledky pocházejí z výzkumu STEM.
19.10.2012 15:40 |

podobné články

Špatná hospodářská čísla: Je nám hůř. Naše životní úroveň se řítí dolů

 
Životní úroveň v České republice se za poslední čtyři roky vzdaluje od průměrné úrovně Evropské unie. Ukazatel od roku 2009 klesá či stagnuje, v loňském roce bylo Česko na 79 procentech průměru celé EU.
31.07.2013 14:40 |

podobné články

Životní úroveň nám podle ministerstva stoupne. Dokonce bychom prý měli být šampióny Visegrádu

 
Životní úroveň v České republice by měla letos ve srovnání se zeměmi eurozóny mírně stoupnout. Z Visegrádské čtyřky na tom má být Česko dokonce nejlépe. Odhaduje to ve své makroekonomické prognóze ministerstvo financí.
03.08.2014 17:35 |

podobné články

Životní úroveň poklesla. Západ nám utíká víc a víc

 
Životní úroveň České republiky v porovnání se západní Evropou mírně poklesla, vyplývá to z nejnovějších dat Českého statistického úřadu. Češi si za stejný obnos peněz nakoupí o něco méně než jejich západoevropští kolegové. Klesají i příjmy. Ministerstvo financí nicméně odhaduje, že by příští rok mělo být líp.
28.08.2014 14:20 |

podobné články

Podnikatel: Mluvit o chudobě v Česku je drzost! Každý vidí, že je vyšší životní úroveň než za komunistů

 
ROZHOVOR Nazývat podnikatele darebáky, kteří neplatí mzdu, jakou by si lídr ČSSD Lubomír Zaorálek přál, je podle šéfa Asociace malých a středních podniků ČR Karla Havlíčka nekonečný populismus a drzost. V České republice je nejnižší míra nezaměstnanosti v Evropské unii a nejnižší míra chudoby mezi zeměmi OECD. „U nás je slušná životní úroveň. Ale máme velkou tendenci se porovnávat například s Německem. Jenže uvědomme si, že Německo je dneska jednou z nejvyspělejších, možná nejvyspělejší zemí na světě,“ prohlásil podnikatel v rozhovoru pro ParlamentníListy.cz.
18.09.2017 13:40 |

podobné články

Osobnosti: Lubomír Zaorálek (2412 článků)

Fleischer (SPR-RSČ): Exekustánu chybí zaměstnanci – stěžují si čeští otrokáři

 
Firmám prý chybí lidé, údajně si stěžují podniky na nedostatek zaměstnanců zejména výrobních firem. Na nedostatek zaměstnanců si stěžují i obchodní řetězce. Proč to tak je?
26.01.2017 08:35 |

podobné články

Fleischer (SPR-RSČ): Exekustánu chybí zaměstnanci montoven – stěžují si čeští otrokáři

 
Firmám prý chybí lidé, údajně si stěžují podniky na nedostatek zaměstnanců zejména výrobních firem. Na nedostatek zaměstnanců si stěžují i obchodní řetězce. Proč to tak je?
27.01.2017 09:15 |

podobné články

Životní úroveň si pochvaluje nadpoloviční většina obyvatel Česka

 
Nadpoloviční většina obyvatel Česka (58 procent) hodnotí současnou životní úroveň své domácnosti jako dobrou. Obdobně to Češi viděli i před rokem. Vyplývá to z posledního průzkumu agentury STEM.
22.10.2012 04:00 |

podobné články

Většina lidí má dobrou životní úroveň domácnosti, tvrdí průzkum

 
Většina lidí hodnotí současnou životní úroveň své domácnosti jako dobrou. Na dražší věci si lidé raději ušetří, nebojí se ani půjček, ale nechtějí utrácet své úspory, vyplývá to z průzkumu agentury STEM. Podle stejné agentury, však za dobře finančně zajištěnou považuje vlastní domácnost čím dál tím menší podíl Čechů, v současnosti 43 procent dotazovaných. Celkem 53 procent respondentů zároveň uvedlo, že pro hospodaření jejich domácnosti jsou důležité vedlejší příjmy.
23.10.2012 20:55 |

podobné články

Většina lidí má dobrou životní úroveň domácnosti, tvrdí průzkum

 
Většina lidí hodnotí současnou životní úroveň své domácnosti jako dobrou. Na dražší věci si lidé raději ušetří, nebojí se ani půjček, ale nechtějí utrácet své úspory, vyplývá to z průzkumu agentury STEM. Podle stejné agentury, však za dobře finančně zajištěnou považuje vlastní domácnost čím dál tím menší podíl Čechů, v současnosti 43 procent dotazovaných....
23.10.2012 21:43 |

podobné články