Článek
Podobné články

Když Ples přihmouří oči: Kohák bez lakovky, partner Smetany v kravatě

 
Dress code Plesu v Opeře je povinný a neměnný. Kdo jej nerespektuje, bývá zpravidla z akce vyveden. Dvě výjimky se ale našly. Režisér Jakub Kohák přišel pouze v jedné lakovce, partner moderátorky Emmy Smetany zase ve "čtecí" kravatě. Povinný je přitom motýlek. Další články k tématu: Poprask na Plese v Opeře: Ornellu nechali vyvést, Partyšová se bavila Nejsem příliš dobrá tanečnice, přiznala Bond girl před Plesem v Opeře OBRAZEM: Ples v opeře rozzářil Anthony Delon i nejkrásnější Češka MÓDNÍ POLICIE: V Opeře zářila Řekyně, Domanská to s hadím stylem přehnala Ples v Opeře na vlastní kůži. Nervy kvůli šatům i společenské faux pas
03.02.2013 13:20 |

podobné články

Osobnosti: Jakub Kohák (217 článků) , Anthony Delon (8 článků)

Rozluštíte tento kód a jste milionář!

 
Britská tajná služba GCHQ hledá posily! Konkurz vyhlásila vskutku unikátním způsobem. Na internet vyvěsili experti zakódovaný text s jasným úkolem: Rozlušti to a jsi náš!
04.12.2011 12:20 |

podobné články

Chovanec prý zatáhl Angelu Merkelovou do svých kšeftů. Komentátor objevil zajímavé detaily o autě, které ji vozilo po Praze

 
Německá kancléřka Angela Merkelová po čtyřech letech zavítala do Prahy. O této čtvrteční návštěvě toho už bylo napsáno poměrně dost – jak se snaží najít společnou řeč s premiérem Bohuslavem Sobotkou (ČSSD), co nejmocnější dámě EU řekl prezident Miloš Zeman a tak podobně. O tom všem již bylo leccos napsáno. Americký novinář Erik Best však zveřejnil něco, co dosud nebylo známo. V hlavní roli hraje ministr vnitra Milan Chovanec (ČSSD).
26.08.2016 09:50 |

podobné články

Osobnosti: Angela Merkelová (2095 článků) , Bohuslav Sobotka (9472 článků) , Miloš Zeman (20472 článků) , Milan Chovanec (1384 článků)

Koukněte: Lutovská má dva měsíce po svatbě pořád v občance svobodná

 
Modelka Iveta Lutovská  (28) se sice před dvěma měsíci vdala a přijala jméno svého manžela, ale jinde, než v oddacím listě to napsáno nemá. "Jsem hrozná, ještě jsem si nezažádala o výměnu dokladů," svěřila Super.cz. V neplatném občanském průkazu s odstřiženým rohem má tak pořád příjmení za svobodna a v kolonce stav je napsáno, že je svobodná.
29.10.2011 16:15 |

podobné články

Osobnosti: Iveta Lutovská-Vítová (387 článků)

Lutovská má dva měsíce po svatbě pořád v občance svobodná. Co se děje?

 
Modelka Iveta Lutovská  (28) se sice před dvěma měsíci vdala a přijala jméno svého manžela, ale jinde, než v oddacím listě to napsáno nemá. "Jsem hrozná, ještě jsem si nezažádala o výměnu dokladů," svěřila Super.cz. V neplatném občanském průkazu s odstřiženým rohem má tak pořád příjmení za svobodna a v kolonce stav je napsáno, že je svobodná.
29.10.2011 17:10 |

podobné články

Osobnosti: Iveta Lutovská-Vítová (387 článků)

Starosta Malý: O prachatickém aquaparku už bylo napsáno hodně...

 
O prachatickém aquaparku Hulák už bylo napsáno opravdu hodně. Jak to v životě u mnoha věcí bývá, má i on již od záměru výstavby své odpůrce i sympatizanty.
06.08.2015 21:51 |

podobné články

Drobilův dvojí metr: Kde máte kravaty, pánové?

 
Je to přinejmenším zvláštní: od svých podřízených chce ministr životního prostředí Pavel Drobil z ODS, aby chodili v kravatě. Ale mnozí ministři, s nimiž zasedá ve vládě, klidně chodí do úřadu v rozhalence.
02.08.2010 05:15 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Drobil (380 článků)

Show mix: Pařba Menzelové a Gott v rozkošné kravatě

 
Podívejte se na střípky ze světa českého showbyznysu
17.09.2010 14:40 |

podobné články

Visací zámek uráží Klause: Prezident je buzna

 
AUDIO: Chodí prý pěkně oblečený v kravatě a hýždě mu obepínají gatě… Česká rocková a punková legenda, skupina Visací zámek má nové album Klasika, na které je i písnička Prezident. Zpívá v ní, že hlava státu je "buzna".
18.11.2010 17:40 |

podobné články

Men In Black potřetí: Will Smith v černém opět zasahuje

 
A je to tu, Will Smith se vrací ke svému černému obleku a stejnobarevné kravatě. Jeho slavná role, agent J, v květnu 2012 opět vtrhne na filmová plátna. Parťáka mu i tentokrát bude dělat agent K, jenže v dvojí verzi. Tu mladší si nově zahraje Josh Brolin. Willa Smithe totiž čekají hrátky s časem, podívá se tentokrát do minulosti. Konkrétně do roku 1969.
16.12.2011 11:05 |

podobné články

Osobnosti: Will Smith (119 článků) , Josh Brolin (22 článků) , Will Smith (119 článků)

Doktoři nemají odcházet. Ať si obléknou kravaty, radí kardiochirurg Pirk

 
Podle kardiochirurga Jana Pirka, který je šéfem centra IKEM, by doktoři neměli „děkovat a odcházet“. Takto se prý medicína dělat nedá. Podle něj by doktoři spíš měli obléknout civilnější oblečení a s pacientem se klidně bavit v kravatě.
27.12.2011 15:40 |

podobné články

Ani sousedé v domě netušili, že René Magritte je surrealistický malíř

 
René Magritte vnějším zjevem působil jako úředník nebo profesor, a nikoliv jako surrealistický malíř. Když si po obědě dával pravidelného šlofíčka, usínal na kanapi často v kravatě a v saku. Nic z jeho nudného života nenaznačovalo, že maluje nejdivočejší barevné sny, které nyní statisíce návštěvníků nadšeně obdivují ve vídeňské Albertině.
05.02.2012 10:00 |

podobné články

Osobnosti: René Magritte (2 články)

Nejsem příliš dobrá tanečnice, přiznala Bond girl před Plesem v Opeře

 
Sobotní pražský Ples v Opeře, věnovaný tvorbě geniálního Giuseppe Verdiho, zahájí herečka Tonia Sotiropoulou. Řekyně žijící v Londýně, známá z poslední bondovky Skyfall, se před galavečerem přiznala, že si na parketu není moc jistá. Další články k tématu: Řecká kráska z bondovky Skyfall přijede na pražský Ples v Opeře RECENZE: Se Skyfall skončil sen. Bond, jak jsme ho znali, je mrtev Craig kývl na další dva Bondy. Aby ne, když filmu vydělal 1,5 miliardy Poprask na Plese v Opeře: Ornellu nechali vyvést, Partyšová se bavila Když Ples přihmouří oči: Kohák bez lakovky, partner Smetany v kravatě MÓDNÍ POLICIE: V Opeře zářila Řekyně, Domanská to s hadím stylem přehnala Ples v Opeře na vlastní kůži. Nervy kvůli šatům i společenské faux pas
02.02.2013 16:50 |

podobné články

Osobnosti: Giuseppe Verdi (17 článků) , Tonia Sotiropoulou (14 článků)

Poprask na Plese v Opeře: Ornellu nechali vyvést, Partyšová se bavila

 
Ples v Opeře, každoročně očekávaná chvíle pražské společenské sezóny, si punc noblesy zachoval i letos. Nezvané hosty a návštěvníky, kteří nerespektovali požadovaný dress code, nechali pořadatelé vyvést. Vyhazovu se dočkala i Ornella Štiková, která se do sálu dostala přes novinářskou akreditaci. Další články k tématu: Nejsem příliš dobrá tanečnice, přiznala Bond girl před Plesem v Opeře OBRAZEM: Ples v opeře rozzářil Anthony Delon i nejkrásnější Češka Řecká kráska z bondovky Skyfall přijede na pražský Ples v Opeře Luxus Plesu v Opeře stírala demonstrace, hvězdou byla Chaplinová Když Ples přihmouří oči: Kohák bez lakovky, partner Smetany v kravatě MÓDNÍ POLICIE: V Opeře zářila Řekyně, Domanská to s hadím stylem přehnala Ples v Opeře na vlastní kůži. Nervy kvůli šatům i společenské faux pas
03.02.2013 01:00 |

podobné články

Osobnosti: Anthony Delon (8 článků) , Ornella Štiková (1008 článků)

Jakub Kohák přiznal handicap a odboural Kobzanovou

 
Kvůli Jakubovi Kohákovi ztratila na chvíli řeč i ostřílená moderátorka Diana Kobzanová. Záchvat smíchu dostala během dotazníku, v němž režisér odpovídal na její otázky. Další články k tématu: Když Ples přihmouří oči: Kohák bez lakovky, partner Smetany v kravatě Muži s knírem jsou bojovníci, říká Jakub Kohák VIDEO: Jakub Kohák okouzlil paní a slečny na ulici improvizací básně Režisér Kohák žije fotbalem, Krausovi věnoval své boty
15.02.2013 00:30 |

podobné články

Osobnosti: Diana Kobzanová (545 článků) , Jakub Kohák (217 článků)

Klausův exmluvčí se u Tachecí rozhorlil kvůli chilskému peru

 
Barbora Tachecí, která s ním dělala rozhovor pro MF DNES, jej nazvala jako „Klausův kluk“. Přišel v kravatě, chtěl jí pozvat do kavárny, ale při nepříjemné otázce se na ni prý podíval jako na vraha. Muž s vizáží manažera z Wall Street prý o svém bývalém šéfovi mluví s velkým respektem. A vypadá to prý, že odcházející hradní mluvčí Radim Ochvat se od svého guru leccos naučil.
13.03.2013 11:10 |

podobné články

VIDEO: Legendární gólman v roli kouče. Řev, nadávky a zničená střídačka

 
Brankářská legenda Partick Roy odchytal v NHL 1276 zápasů, teď se ale poprvé představil v roli trenéra. S Coloradem slavil výhru, ani v saku a kravatě ale nezapřel, že je stále pořádný rapl.
04.10.2013 00:10 |

podobné články

Tak to neuhodnete! Tipnete si, kdo je tenhle pán v saku a v kravatě?

 
Poznali jste, kdopak je na fotografii? Ne? Věřte, že my bychom to také neuhádli, kdybychom to už dříve nevěděli. Sympatickým mužem z obrázku není nikdo jiný než dědeček slavné popové divy "Beyoncé (32)":http://www.extra.cz/beyonce-poprve-na-podiu-po-blamazi-s-ostrihanymi-vlasy-sledujte-7-sexy-poz-zpevacky-dekolt-k-prasknuti-ruka-v-rozkroku-a-dalsi, která se snímkem svého příbuzného rozhodla pochlubit na sociální síti.
17.10.2013 09:55 |

podobné články