Modelkou bych být nemohla, ty podpatky mě děsí, říká Martina Sáblíková

Pětadvacetiletá rychlobruslařka Martina Sáblíková skončila v anketě Sportovec Ministerstva vnitra roku 2012 na druhém místě. Přestože by si na vyhlášení výsledků nejradši vzala kecky a džíny, vyměnila je nakonec za podpatky a luxusní šaty. Další články k tématu: Aukce fotografií vynesla dětem 870 tisíc, nejvíc lákala Sáblíková S bráchou jsem se na Vánoce prala o lego, vzpomíná Sáblíková Martina Sáblíková získala další trofej: pasovali ji na rytířku vína
31.10.2012 00:45 |

Osobnosti: Martina Sáblíková (404 článků)

Sáblíková si udělala z cyklistického mistrovství republiky trhací kalendář! To nebyl závod, to byl MASAKR!

Rychlobruslařský fenomén "Martina Sáblíková":http://www.extra.cz/tema/martina-sablikova (27) se stala podesáté mistryní republiky v cyklistice, a to způsobem, "který bere dech":http://www.extra.cz/sablikova-slavi-a-cesi-uz-resi-majetek-trenera-tohle-je-jeho-tajna-vila-a-pry-si-nahrabal-dalsi-veci-jake-a-proc-je-jen-dobre-ze-martina-misto-sexu-zveda-cinky.
29.06.2014 16:25 |

Sáblíková by mohla jet do Ria i bez kvalifikace. 'Neschopný svaz' kritizoval Zeman

Martina Sáblíková by mohla jet do Ria de Janeiro i bez kvalifikace, na vlastní pěst. S nadějí, že by jí mohla vyjít sportovní arbitráž přímo na místě. Za trapnou situaci s kvalifikací české rychlobruslařky, která je zároveň také i nejlepší současnou silniční cyklistkou v Česku, kritizoval cyklistický svaz prezident Miloš Zeman.
12.07.2016 22:50 |

Osobnosti: Martina Sáblíková (404 článků) , Martin Zeman (223 článků) , Miloš Zeman (17024 článků)

Straší ji brzký návrat domů. Přesto Sáblíková letí do Ria

Martina Sáblíková svůj sen o účasti na letní olympiádě nevzdává. Na konci příštího týdne odletí do Ria de Janeiro, kde bude čekat na konečné rozhodnutí Mezinárodní sportovní arbitráže (CAS) ohledně jejího startu v časovce. Aktuálně na soupisce závodnic její jméno nefiguruje.
22.07.2016 12:45 |

Sáblíková nebude na olympiádě závodit jako cyklistka. Kouč Novák zuří

Rychlobruslařka Martina Sáblíková mohla na olympijských hrách v Londýně startovat jako cyklistka, což se ale nakonec nestane.
27.03.2012 16:05 |

Martina Sáblíková: Zlatý zázrak z rybníku Krejcar

Když se podíváme na obrovská stehna jejích soupeřek, jen vrtíme hlavou, jak s nimi může to tintítko závodit. Co závodit, ujíždět jim a porážet je způsobem, který nemá v dějinách rychlobruslení obdoby.
25.02.2010 10:50 |

Nechce se mi závodit, říká jediný dvojnásobný český medailista z Ria

Pro kajakáře je olympiáda vyvrcholením veškerých snah, a tak není divu, že se Josefu Dostálovi, který si z Rio de Janeira jako jediný český reprezentant přivezl hned dvě medaile, stříbro a bronz, nechce už závodit a těší se na odpočinek. Místo příprav na další závody ho teď čekají kamarádi a rodina, dovolená u moře a vánoční New York.
24.08.2016 12:20 |

Mistr světa F1 Vettel: Jsem připravený závodit příští týden v Bahrajnu

Obhájce titulu mistra světa F1 Sebastian Vettel potvrdil, že je připravený závodit příští týden v Bahrajnu, pokud bude rozhodnuto, že se závod, který ohrožuje politická nestabilita v zemi, uskuteční.
11.04.2012 20:55 |

Osobnosti: Sebastian Vettel (452 článků)

Sáblíková zajela excelentně, má zlato i rekord dráhy

Olympijský závod v rychlobruslení na 3000 metrů vyhrála v neděli česká favoritka a mistryně světa Martina Sáblíková. Sáblíková vybojovala svoji první olympijskou medaili - a hned tu nejcennější.
16.02.2010 13:45 |

AKTUALIZOVÁNO - Olympijská vítězka Martina Sáblíková už je doma! Letecký speciál s českými medailisty přistál na letišti v Praze minutu po dvanácté. Kromě přivítání se od jednoho z fanoušků Sáblíková dočkala i žádosti o ruku! Navíc na tiskové konferenci přiznala, že při přistání seděla v pilotní kabině.
02.03.2010 16:15 |

02.03.2010 17:55 |

Skvěle! Rychlobruslařky zářily na ME. Vyhrály Sáblíková i Erbanová

České rychlobruslařky na ME v rychlobruslařském víceboji v Budapešti zářily, Karolína Erbanová byla nejrychlejší v úvodním závodě na 500 metrů, Martina Sáblíková poté ovládla závod na trati 3000 metrů. Celkově je Sáblíková čtvrtá a Erbanová patnáctá.
06.01.2012 18:10 |

Osobnosti: Martina Sáblíková (404 článků) , Karolína Erbanová (38 článků)

Sáblíková po triumfu na pětce získala na ME ve víceboji bronz

Rychlobruslařka Martina Sáblíková ovládla závěrečný závod na 5000 metrů a na mistrovství Evropy ve víceboji v norském Hamaru získala bronzovou medaili. Vyhrála Nizozemka Ireen Wüstová, která se kontinentální šampionkou stala už potřetí. Šestadvacetiletá Sáblíková získala na ME již sedmou medaili v kariéře, bronz vybojovala potřetí.
12.01.2014 17:15 |

Úchylné tvrzení: Sáblíková není lesbička a do Soči se bát nemusí! Podle časopisu totiž spí se svým trenérem! Druhá Ornella, nebo oběť spiknutí!

Nebohá "Martina Sáblíková":http://www.extra.cz/tema/martina-sablikova (26), největší olympijská naděje české výpravy, nebyla ušetřena geniálním kreslířem Štěpánem Marešem a Zeleným Raoulem, komiksem časopisu Reflex, který si skutečně servítky nebere.
30.01.2014 13:25 |

Osobnosti: Martina Sáblíková (404 článků) , Štěpán Mareš (43 článků)

Sáblíková má olympijské stříbro v závodě na 3000 metrů

Martina Sáblíková získala na olympijských hrách v Soči stříbro v závodě na 3000 metrů. Česká rychlobruslařka při obhajobě zlaté medaile z Vancouveru nestačila jen na Nizozemku Ireen Wüstovou. Za olympijskou šampionkou z Turína na této trati dnes Sáblíková zaostala o 1,61 sekundy. První medaili pro pořadatelskou zemi získala překvapivě Olga Grafová na třetím místě.
09.02.2014 14:35 |

Sáblíková se rozjela: Teď ještě získat bronz a přijít o panenství a bude to olympiáda snů!

"Martina Sáblíková":http://www.extra.cz/tema/martina-sablikova (26) potěšila všechny fanoušky "nádherným stříbrem z olympijského závodu na 3 kilometry":http://www.extra.cz/at-se-jdou-ty-holandanky-bodnout-nase-martina-je-stejne-nejlepsi-dalsi-olympijska-placka-je-doma a má před sebou týden volna.
10.02.2014 10:20 |

Sáblíková to dokázala! Soupeřky si namazala na chleba a je zlatá!

19.02.2014 16:30 |

Sáblíková na MS ve Španělsku spadla. Závod nedokončila

Martina Sáblíková nedokončila závod na mistrovství světa v silniční cyklistice. Závodnice vedoucí peloton upadly a česká rychlobruslařka se dostala mimo trať, když se vyhýbala ležícím cyklistkám. I když Sáblíková sama vstala, na kolo už nenasedla.
27.09.2014 17:05 |

Nejluxusnější fotka Sáblíkové: Takhle sexy jste rychlobruslařku ještě nikdy neviděli! Spadne vám čelist!

Fenomenální "rychlobruslařku":http://www.extra.cz/sablikova-to-dokazala-souperky-si-namazala-na-chleba-a-je-zlata a "cyklistku":http://www.extra.cz/sablikova-si-udelala-z-cyklistickeho-mistrovstvi-republiky-trhaci-kalendar-to-nebyl-zavod-to-byl-masakr "Martinu Sáblíkovou":http://www.extra.cz/tema/martina-sablikova (27) se v rámci různých fotoprojektů snažila nastylizovat spousta rádobyodborníků, kteří nedokázali uchopit Martininu osobnost tak, aby mohla naplno vyniknout.
04.12.2014 16:53 |