Článek

Rozezlení Azeři hrozí EU přehodnocením vztahů

 
Napomenutí Evropské unie naštvala Ázerbájdžán natolik, že Bruselu pohrozil přehodnocením vztahů. Azerský režim popudila rezoluce Evropského parlamentu s výzvou k uvalení sankcí na Ázerbájdžánce kvůli nedodržování lidských práv. 
12.09.2015 10:35 |

podobné články

Podobné články

Největší úskalí partnerských vztahů

 
Mezi největší úskalí partnerských vztahů rozhodně nepatří jen nevěra, se kterou se potýká až žalostně mnoho dvojic. Vztah mezi dvěma lidmi představuje složitou záležitost, na kterou má vliv celá řada faktorů. Zatímco na začátku vztahu se na toho druhého díváme skrze pověstné růžové brýle a i přes veškerou snahu zkrátka nemůžeme přijít na jedinou chybičku, po uplynutí nějakého času – v každém vztahu se časový úsek liší – dorůžova zabarvená sklíčka z očí sundáváme a najednou vidíme věci, které pro nás až do dnešního dne byly úplně skryty… Jaká největší úskalí partnerských vztahů mohou přivodit trhlinu i mezi vás dva? Čemu byste se ve svém vlastním zájmu měli vyvarovat? Na čem může i dlouholetý a bezproblémový vztah ze dne na den ztroskotat? Na to se společně podíváme v dnešním článku! Sex Mezi největší úskalí partnerských vztahů bezesporu spadá i sexuální krize, která bohužel postihne většinu párů bez ohledu na věk nebo délku jejich společného soužití. Sex do vztahu jednoznačně patří a jakmile to v tomhle ohledu začne skřípat, může to být předzvěstí konce. Postupem času sice intenzita klesá a rozhodně není žádným překvapením, že se na ní partneři nemohou shodnout, ovšem i přesto je potřeba najít ideální kompromis. Sex si nesmíte vynutit, ale na druhou stranu se k němu nesmíte nutit, protože pak v sobě můžete vytvořit bariéru k tomu druhému. Společné bydlení Úskalí společného bydlení na vlastní kůži zažila nejedna dvojice, která by vám bez zaváhání potvrdila, že se nejedná o nic příjemného. K tomuto problému dochází zpravidla na samotném počátku vztahu, kdy se partneři rozhodnou vyzkoušet společné bydlení – a tady často nastává kámen úrazu. Najednou si musí zvykat na neustálou přítomnost toho druhého, je potřeba nastavit si určitá pravidla, vzájemně se respektovat. Bohužel se často stává, že se partneři v mnoha ohledech zkrátka neshodnou a jejich vztah tak končí... Čtěte více Příspěvek Největší úskalí partnerských vztahů pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
04.06.2016 03:50 |

podobné články

'Sex je dílo ďáblovo'. Když jsou sexshopy mimo zákon nebo terčem pogromů

 
Přestože sexshopy jsou v mnoha zemích naprosto běžnou záležitostí, v nedalekém Zakavkazsku se stávají terčem pogromů. Někteří Gruzínci, Arméni a Azeři tvrdí, že sexuální hračky spokojené rodiny nepotřebují, případně že je to hřích. Za odsudkem je ale mnohdy jen obyčejný stud.
23.01.2016 19:05 |

podobné články

Japonsko přemýšlí nad přehodnocením své výlučně obranné politiky

 
Japonsko by mělo přehodnotit svoji výlučně obrannou politiku přijatou po porážce ve druhé světové válce, uvolnit zákaz vývozu zbraní a přehodnotit zákaz pomoci svým napadeným spojencům.
27.08.2010 11:25 |

podobné články

Standard & Poor's zvýšila výhled ratingu Prahy na pozitivní

 
Mezinárodní ratingová agentura Standard & Poor's zvýšila výhled ratingu Prahy ze stabilního na pozitivní. Zdůvodňuje to přehodnocením názoru na chystané daňové změny, které prý na finance české metropole nebudou mít tak negativní dopady, jak se analytici agentury původně domnívali. Hlavní rating pak agentura české metropoli potvrdila na stupni A+/A-1.
14.09.2012 19:05 |

podobné články

Europoslankyně Konečná píše o „vládním průšvihu“. Souvisí s Evropskou komisí

 
Komunistická europoslankyně Kateřina Konečná se vyjádřila k informaci od předsedy hospodářského výboru Ivana Pilného (ANO), který prý odvážně napsal protestní dopis evropskému komisaři pro životní prostředí Vellovi kvůli pozastavení dopravních a dalších staveb, jež musejí projít přehodnocením se souhlasem Evropské komise.
24.01.2016 07:41 |

podobné články

Osobnosti: Kateřina Konečná (179 článků)

Sobotka: Kandidáti na prezidenta jsou přestárlí! Snad jim nevypadnou umělé zuby

 
Za tenhle komentář lídr ČSSD pochvalu od prezidentských kandidátů nesklidil. Naopak. Především Karel Schwarzenberg a Miloš Zeman jsou rozezlení tím, že se bavil nad videem s politikem, kterému před televizními kamerami vypadla zubní protéza. A především pohrozil, že nám tohle díky hradním adeptům hrozí v prezidentských debatách také.
07.08.2012 09:00 |

podobné články

Osobnosti: Karel Schwarzenberg (3511 článků) , Miloš Zeman (15163 článků)

Nechutný vandalismus: Nechali strom pomalu umřít

 
Překáží? Nevadí, stačí ho napustit jedem! To si zřejmě řekl neznámý vandal, který navrtal do kmene 80letého kaštanu 14 děr a do otvorů nalil neznámou chemikálii. Strom usychá, místní obyvatelé jsou rozezleni stejně jako ochránci prostředí.
14.06.2009 23:05 |

podobné články

Dluh ať splatí poslanci, vyzývá skupina na Facebooku

 
Dluh, který rozezlení občané vypočetli politikům, nepokryjí pravděpodobně ani poslanecké náhrady. Na Facebooku se objevila skupina, která žádá splacení státního dluhu od celkem 354 poslanců či exposlanců.
20.05.2010 19:10 |

podobné články

Rozezlení Palestinci vyrazili do ulic Jeruzaléma, mstili smrt "souvěrce"

 
Člen izraelské ochranky zastřelil ve středu v Jeruzalémě Palestince a dva další zranil, informuje agentura Reuters. Odpovědí byly bouřlivé protesty Palestinců.
22.09.2010 17:15 |

podobné články

Vyvodíme z toho důsledky, řekl Chovanec po blamáži Sparty v Sokolově

 
Generální sportovní manažer Sparty Jozef Chovanec neskrýval rozezlení nad tím, že jeho tým ostudně vypadl z Ondrášovka Cupu.
10.10.2010 09:30 |

podobné články

Osobnosti: Jozef Chovanec (104 článků)

VIDEO: Britští studenti napadli prince Charlese!

 
Rozezlení studenti v kapucích a se šátky přes obličej útočili ve čtvrtek večer na vládní budovy v londýnském Wesminsteru, informuje televize Sky News. Je to reakce na rozhodnutí Dolní sněmovny, která schválila vyšší poplatky za vysokoškolské studium.
09.12.2010 19:25 |

podobné články

D8 se staví už 27 let: Co vy na to?

 
Naštvaní řidiči v kolonách, ničící si auta na děravých okreskách, které nejsou na takový nápor stavěny. Taková je denní realita na nedostavěné dálnici D8 spojující Prahu s Drážďany. Rozezlení jsou i obyvatelé obcí ležících na objízdných trasách, kteří se dusí zplodinami, kvůli předimenzované dopravě jim praskají baráky a jejich děti se bojí přejít silnici.
21.02.2011 06:30 |

podobné články

Rozezlení policisté a armáda v ulicích. Odborář v ČT mluvil o razantní akci

 
Policejní odborář Zdeněk Buřič na sebe upozornil minulý týden, kdy oznámil, že v policii je nálada těsně před výbuchem a bezpečnostní sbory v den podzimních voleb nepřijdou do práce, aby politici museli do ulic povolat armádu. I proto se v úterý stal hostem pořadu Hyde Park.
03.07.2012 21:50 |

podobné články

Rozezlení policisté a armáda v ulicích. Odborář v ČT mluvil o razantní akci

 
Policejní odborář Zdeněk Buřič na sebe upozornil minulý týden, kdy oznámil, že v policii je nálada těsně před výbuchem a bezpečnostní sbory v den podzimních voleb nepřijdou do práce, aby politici museli do ulic povolat armádu. I proto se v úterý stal hostem pořadu Hyde Park.
04.07.2012 06:50 |

podobné články

Respekt: Krávo a Židovko, budeš viset, píší prý fanoušci Okamury poslankyni Úsvitu

 
Poslanci za hnutí Úsvit – Marek Černoch a Jana Hnyková pro týdeník Respekt otevřeně pohovořili o důvodech, které je společně s dalšími deseti členy poslaneckého klubu hnutí Úsvit vedly k rozhodnutí založit novou stranu, která hodlá navázat kontakty s francouzskou krajně pravicovou Národní frontou. Hnyková také pohovořila o tom, jak jí rozezlení fanoušci Tomia Okamury dělají ze života peklo.
23.02.2015 13:36 |

podobné články

Osobnosti: Jan Marek (317 článků)

Bakala rozdával v minulosti na všechny strany. Babiš vám to trefně řekl ve Sněmovně, bouřili se na jednání s Mládkem a Marksovou horníci z OKD

 
REPORTÁŽ Na šachtách bude stále panovat napětí a nejistota. Rozezlení odboráři se od ministrů ani od svých šéfů nic konkrétního nedozvěděli. V červenci chce vedení Ostravsko-karvinských dolů (OKD), které vlastní mezinárodní společnost AHD, propustit 345 zaměstnanců. Má se jednat o lidi, se kterými se holding dohodne bez toho, aniž by se na ně vztahoval sociální program z kolektivní smlouvy s lukrativními podmínkami. To je jediná konkrétní informace, která vzešla z jednání ve čtvrtek 24. března v Karviné mezi zástupci české vlády, vedením hornických odborů z OKD, zástupci Moravskoslezského kraje a majiteli dolů.
25.03.2016 10:45 |

podobné články

Rytmus poprvé promluvil o vztahu s Darou: Miluju ji!

 
Zprávy o vztahu Dary Rolins (39) a Patrika Vrbovského alias "Rytmuse" (34) plní titulky novin již dlouho. Ti dva ale za tu dobu o svém vztahu moc neřekli. Teď se rozhodl Rytmus ticho prolomit a ke vztahu něco málo pověděl.
02.12.2011 10:15 |

podobné články

Osobnosti: Dara Rolins (2035 článků)

4 tipy jak posílit vztah

 
I když je ve vašem vztahu jednoho dne vše v naprostém pořádku a vy se cítíte nejšťastnějším párem na světě, druhý den může být všechno jinak a nad vaším společným životem se mohou začít stahovat temná mračna. Najednou máte pocit, že nic není jako dřív, cítíte se tomu druhému odcizení a máte dojem, že se vaše cesty rozchází. Kdo chce vztah se svou polovičkou zachránit, ten si začne pohrávat s jednoduchou otázkou: jak posílit vztah, dodat mu šťávu, vdechnout mu nový šmrnc a cítit se tak, jako dříve? Jestliže se i u vás ve vztahu objevila krize, kterou chcete zažehnat, pak si přečtěte náš dnešní článek. Známe tipy, jak posílit vztah, které vám mohou hodně pomoci! 4 tipy jak posílit vztah I do toho sebedokonalejšího vztahu se může prstíček po prstíčku nabourat krize, stereotyp a nuda. Tato trojice dokáže mezi dvěma lidmi nadělat nepěknou paseku! Proto je potřeba zavřít před těmito nezvanými hosty pomyslné dveře co možná nejdříve. Jak? S pomocí našich tipů, které vám poradí jak posílit vztah! Společně strávený čas Ve vztahu je důležité, aby pár trávil dostatek volného času společně. Je úplně jedno, jestli se budete dívat na televizi, zajdete si na večeři, nadchnete se do stejného sportu nebo si vyrazíte na koncert. Samozřejmě nemusíte věci lámat přes koleno a nutit se do aktivit, které toho druhého nebaví. Místo toho si udělejte chvilku a zjistěte, čemu byste se mohli věnovat oba dva. Společný koníček vás ještě více sblíží. Čas strávený osamotě Druhý tip souvisí s tím prvním, ačkoli na první pohled působí protichůdně. Stejně jako je důležité trávit čas společně, je neméně důležité trávit čas každý sám. I v tomto případě nezáleží na tom, zda si jeden z páru vyrazí do kina a druhý zůstane doma, zda muž půjde na fotbalový trénink a žena na manikůru. Vyčleňte... Čtěte více Příspěvek 4 tipy jak posílit vztah pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
04.08.2016 05:00 |

podobné články

Expřítel finalistky Miss ČR: O vztahu s Pýchou se dozvěděl z Blesku!

 
Odhalení intimního vztahu mezi porotcem Miss ČR Ondřejem Pýchou (34) a letošní finalistkou Petrou Venclovou (21) bylo šokem i pro Petřina bývalého přítele Martina. Ten o jejich vztahu nevěděl a vše se dozvěděl až z Blesku!
17.07.2009 22:50 |

podobné články