Článek

Rossi podal odvolání proti trestu za kolizi s Márquezem

 
Lídr mistrovství světa MotoGP Valentino Rossi se odvolal k Mezinárodnímu arbitrážnímu soudu pro sport proti trestu tří trestných bodů, které mu udělilo vedení závodu Velké ceny Malajsie za kolizi s Marcem Márquezem. Pokud nebude trest změněn, italský závodník odstartuje do Velké ceny Valencie z posledního místa startovního roštu. 
30.10.2015 18:06 |

podobné články

Osobnosti: Valentino Rossi (63 článků) , Marc Márquez (15 článků)
Podobné články

Děti s Ellen nechceme, říká herečka Portia De Rossi

 
Se svou partnerkou, moderátorkou Ellen DeGeneresovou, žije herečka Portia De Rossi už osm let. Rodinu spolu ale nezaloží, i když by mohly použít dárcovské sperma nebo dítě adoptovat. Další články k tématu: Moderátorka koupila vilu od Brada Pitta. Pro sebe a Portiu de Rossi De Rossi přiznala, že ji lesbická orientace dohnala k anorexii Sexbomba seriálu Ally McBealová De Rossi si vzala přítelkyni Portia de Rossi požádala DeGeneresovou o ruku
13.04.2013 17:40 |

podobné články

Osobnosti: Brad Pitt (1416 článků) , Portia De Rossi (4 články) , Ellen Ross (4 články)

Rossi neuspěl s odvoláním, ve Valencii odstartuje jako poslední

 
Devítinásobný světový šampion Valetino Rossi neuspěl u  Mezinárodního arbitrážního soudu pro sport (CAS) se svým odvoláním proti trestu za kolizi s Marcem Márquezem, ke které došlo ve Velké ceně Malajsie. 
05.11.2015 15:20 |

podobné články

Osobnosti: Marc Márquez (15 článků)

Kornfeil dojel v Malajsii šestý, Rossimu se vzdaluje titul

 
Český motocyklový závodník Jakub Kornfeil skončil po startu ze čtvrtého místa ve Velké ceně Malajsie kategorie Moto3 šestý a vyrovnal si třetí nejlepší výsledek v sezoně. Třetí muž dnešního závodu královské kubatury MotoGP Valentino Rossi byl potrestán za kolizi s Marcem Márquezem a ve Valencii odstartuje z posledního místa. 
25.10.2015 10:36 |

podobné články

Osobnosti: Valentino Rossi (63 článků) , Marc Márquez (15 článků) , Jakub Kornfeil (156 článků)

Bradáčová u soudu navrhla zamítnout Havlínovo odvolání: Ohrozil důvěru justice v očích veřejnosti

 
Pražská vrchní státní zástupkyně Lenka Bradáčová navrhla, aby soud jako nedůvodné zamítl odvolání soudce Ondřeje Havlína v jeho korupční kauze. Havlín dostal nepravomocně trest 6,5 roku vězení a odvoláním se ve čtvrtek už druhý den zabývá Krajský soud v Praze. Zamítnutí odvolání navrhla žalobkyně i dalším čtyřem obžalovaným, jejichž advokáti chtěli zrušení původních trestů. U dvou lidí naopak navrhla zmírnění trestů.
11.02.2016 12:05 |

podobné články

Nadace knížete z Lichtenštejna podala odvolání proti konfiskaci majetku státem

 
Nadace knížete z Lichtenštejna, soukromá nadace, která spravuje část majetku lichtenštejnské knížecí rodiny, potvrzuje, že podala ke Krajskému soudu v Praze odvolání, v němž požaduje zrušení rozsudku o konfiskaci svého majetku. Reagovala tak na žalobu, kterou v roce 2014 podal proti Nadaci stát, a proti rozsudku ve prospěch státu, který vynesl v listopadu 2015 Okresní soud pro Prahu-východ. Odvolání bude projednáno 11. dubna 2016.
08.04.2016 20:15 |

podobné články

Trenér Rossi byl po napadení svého svěřence odvolán

 
Trenér fotbalistů Fiorentiny Delio Rossi byl odvolán několik hodin poté, co během utkání napadl svého svěřence Adema Ljajiče. Neobvyklý incident se odehrál ve středečním ligovém duelu proti Novaře.
03.05.2012 17:55 |

podobné články

Červíček podal rozklad proti svému odvolání z čela policie

 
Martin Červíček dnes, tedy v poslední možný den, podal rozklad proti svému odvolání z postu policejního prezidenta. Serveru Aktuálně.cz to sdělil jeho advokát Josef Kopřiva s tím, že dokument právě odeslal poštou. Červíček, jehož jmenování 7. ledna zrušil ministr vnitra v demisi Martin Pecina, si v něm stěžuje na několik věcí. Především na nezákonnost rozkazu tehdejšího policejního prezidenta Petra Lessyho z roku 2012, kterým změnil hierarchii svých náměstků.
24.01.2014 06:40 |

podobné články

Osobnosti: Martin Pecina (397 článků) , Petr Lessy (798 článků) , Martin Červíček (295 článků)

Červíček bojuje všemi silami o post šéfa policie: Podal rozklad proti odvolání!

 
Martin Červíček bojuje o post šéfa policie všemi silami. Podal dokonce rozklad proti svému odvolání.
24.01.2014 07:20 |

podobné články

Osobnosti: Martin Červíček (295 článků)

Bývalý šéf věznic Dohnal podal rozklad proti svému odvolání

 
Bývalý šéf Vězeňské služby Petr Dohnal podal rozklad proti rozhodnutí o svém odvolání. Rozklad byl do datové schránky Ministerstva spravedlnosti doručen v pátek odpoledne. Pokud bude zamítnut, tak podá žalobu na ministryni Helenu Válkovou (ANO).
18.04.2014 18:10 |

podobné články

Pelikán podal stížnost na snížení trestu exšéfa ROP Severozápad

 
Ministr spravedlnosti Robert Pelikán podal stížnost proti rozsudku pražského vrchního soudu, který snížil tresty v kauze bývalého ředitele dotačního úřadu Severozápad Petra Kušnierze. Vyslyšel tak dva roky staré přání vrchního státního zastupitelství, které zmírnění trestů označilo za neopodstatněné. Nejvyšší soud nyní může na základě stížnosti pouze vyslovit akademickým výrokem, že byl ve prospěch Kušnierze porušen zákon, rozsudek již zvrátit nemůže.
22.04.2015 16:06 |

podobné články

Osobnosti: Robert Pelikán (254 článků)

Ubodal vlastní ženu. Odvolací soud mu z trestu ubral dva a půl roku

 
Dva a půl roku trestu odpustil Vrchní soud v Olomouci muži, který byl za ubodání vlastní manželky původně odsouzen na osmnáct let vězení. Soud tak vyhověl vrahovo odvolání proti původní výši trestu.
18.04.2012 14:10 |

podobné články

Jakubisková se vyhýbá trestu! Tvrdí pozůstalí chodce, kterého přejela na přechodě

 
Soud, který měl dnes projednávat odvolání Deany Jakubiskové (56) proti podmíněnému trestu za usmrcení chodce z nedbalosti, byl opět odročen! Jakubisková se totiž nedostavila, jelikož ji prý postihl akutní zápal plic. Rodina zesnulého muže běsní. Na Jakubiskovou jsou naštvaní, protože se podle nich vyhýbá trestu.
25.03.2014 10:15 |

podobné články

Mexiko plakalo a rozloučilo se s Gabrielem Garcíou Márquezem

 
Tisíce čtenářů a obdivovatelů, příbuzní i dvě hlavy států vzdali dnes v hlavním městě Mexika poslední poctu zesnulému kolumbijskému spisovateli Gabrielovi Garcíovi Márquezovi, považovanému za jednoho z největších španělsky píšících autorů všech dob. Nositel Nobelovy ceny za literaturu zde zemřel minulý čtvrtek ve věku 87 let.
22.04.2014 08:10 |

podobné články

S hvězdným Marquézem se rozloučili fanoušci i prezidenti

 
Tisíce fanoušků, rodina i dvě hlavy států v hlavním městě Mexika truchlili v pondělí nad skonem kolumbijské hvězdy literárního nebe Gabriela Garcíy Marquéze. Ten je pokládán za nejslavnějšího španělsky píšícího autora. Nositel Nobelovy ceny za literaturu zemřel minulý čtvrtek ve věku 87 let.
22.04.2014 09:20 |

podobné články

Mark Webber: Za kolizi může Vettel, rychle zahnul doprava

 
Kolizi pilotů stáje Red Bull, která Marka Webbera stála vítězství a Sebastiana Vettela druhé místo v nedělní Velké ceně Turecka F1, zavinil podle Webbera Vettel.
30.05.2010 19:05 |

podobné články

Osobnosti: Mark Webber (208 článků) , Mark Webber (203 článků)

Simoncellimu hrozí další trest za kolizi s Pedrosou

 
Pedrosa po kolizi upadl a zlomil si klíční kost. Dostane zákaz startu?
31.05.2011 15:55 |

podobné články

Rakouský jezdec má po kolizi s Charouzem zlomené čtyři obratle

 
Český jezdec Jan Charouz měl v kvalifikaci na závod formule Renault 3,5 na Nürburgringu smolnou kolizi s rakouským soupeřem Walterem Grubmüllerem, který si při havárii zlomil čtyři obratle.
19.06.2011 21:40 |

podobné články

Osobnosti: Jan Charouz (53 článků)

Tour de Masakr: Kolizi s doprovodným vozidlem odnesl nejhůř Johnny Hoogerland!

 
Tohle není Tour de France, ale Tour de Masakr. Po kolizi Španěla Flecha s doprovodným televizním vozem skončil Holanďan Hoogerland ze stáje Vacansoleil zamotaný v ostnatém drátu v poli. Ten mu zle potrhal zadek i stehno. Je div, že vylezl do sedla a 9. etapu dojel.
11.07.2011 12:15 |

podobné články

Seat skončil v Praze na střeše po kolizi s BMW

 
Automobil Seat Alhambra skončil v pátek nad ránem na střeše po kolizi s vozem BMW na pražském Hlávkově mostě. Oba řidiči středního věku vyvázli bez zranění.
25.05.2012 05:55 |

podobné články