Rosberg zakončil sezonu hattrickem, Mercedes rekordem

Vítězem Velké ceny Abú Zabí se stylem start-cíl stal Nico Rosberg, který zaznamenal premiérový vítězný hattrick ve své kariéře. Druhý dojel jeho týmový kolega a letošní světový šampion Lewis Hamilton.  Stáj Mercedes díky nim vybojovala rekordní dvanáctý double v sezoně a vytvořila i nové maximum v počtu bodů v Poháru konstruktérů.
29.11.2015 16:25 |

Osobnosti: Nico Rosberg (109 článků) , Lewis Hamilton (493 článků)

S Hamiltonem to bude "cool", těší se na parťáka Rosberg

Německý pilot stáje F1 Mercedes Nico Rosberg (27) se těší na svého nového týmového kolegu Lewise Hamiltona. „To je cool, že se Lewis stane mým týmovým kolegou. To bude další velká výzva,“ napsal Rosberg na svém účtu na sociální síti Twitter.
28.09.2012 18:10 |

Rosberg s vozem Mercedes vyhrál druhý trénink na Velkou cenu Bahrajnu

Němec Nico Rosberg s vozem Mercedes vyhrál v pátek na okruhu v Sachiru druhý trénink na Velkou cenu Bahrajnu F1 před dvojicí pilotů stáje Red Bull, Markem Webberem z Austrálie a svým krajanem Sebastianem Vettelem.
20.04.2012 15:25 |

Osobnosti: Nico Rosberg (109 článků) , Mark Webber (208 článků) , Mark Webber (203 článků) , Marek Němec (20 článků)

Mercedes v Monaku (zatím) kraluje, Rosberg ovládl tréninky F1

Už ve čtvrtek, jak je v Monte Carlu zvykem, začaly tréninky na Velkou cenu Monaka F1. A ovládla je stáj Mercedes, v obou byl nejrychlejší "domácí" Nico Rosberg, Němec, který v Monaku, jen pár kroků od závodní trati, bydlí.
23.05.2013 16:00 |

Osobnosti: Nico Rosberg (109 článků)

V monacké kvalifikaci válel Mercedes. Vyhrál Rosberg před Hamiltonem

Velkým triumfem stáje Mercedes skončila kvalifikace na Velkou cenu Monaka. V křivolakých uličkách Monte Carla byl nejrychlejší Nico Rosberg před Lewisem Hamiltonem. Třetí místo obsadil Sebastian Vettel z Red Bullu.
25.05.2013 15:30 |

Osobnosti: Nico Rosberg (109 článků) , Lewis Hamilton (493 článků) , Sebastian Vettel (452 článků)

Velká cena Abú Zabí přinesla velkou havárii, při které se dostal do kontaktu Nico Rosberg s Narainem Karthikeyanem. Rosberg chtěl předjíždět, ale v plné rychlosti neodhadl vzdálenost, napálil z boku do Karthikeyana a doslova ho přeletěl. Po krátkém letu dopadl na zem a skončil v bariéře. Žádnému pilotovi se naštěstí nic nestalo.
04.11.2012 15:45 |

Berdych zakončil sezonu na šesté místě žebříčku ATP

Český tenista Tomáš Berdych zakončil sezonu šestým místem ve světovém žebříčku, které si udržel i po Turnaji mistrů v Londýně.
29.11.2010 11:50 |

Osobnosti: Tomáš Berdych (1373 článků)

Oštěpař Veselý zakončil sezonu vítězstvím v Prostějově

Mistr světa v hodu oštěpem Vítězslav Veselý zakončil sezonu vítězstvím na Velké ceně Prostějova. Nedělní mítink vyhrál výkonem 81,55 metru.
22.09.2014 09:55 |

Osobnosti: Vítězslav Veselý (85 článků)

Rosberg: Pokud se Mercedes nezlepší, zvážím přestup

Německý pilot Mercedesu GP Nico Rosberg chce už začít vyhrávat Velké ceny F1.
02.07.2011 07:55 |

F1: Rosberg prodloužil smlouvu s týmem Mercedes

Rosberg debutoval v seriálu F1 v roce 2006 a i když nikdy nevyhrál žádnou Velkou cenu, pětkrát byl na stupních vítězů.
10.11.2011 09:15 |

Rosberg na Mercedesu ovládl čtvrteční testy F1

Německý pilot stáje Mercedes Nico Rosberg zaznamenal ve čtvrtek na závodním okruhu ve španělském Jerezu nejrychlejší čas v rámci třetího dne prvního předsezonního testování vozů F1.
09.02.2012 20:05 |

Třetí trénink na Velkou cenu Malajsie vyhrál Rosberg

Němec Nico Rosberg s vozem Mercedes vyhrál na okruhu v Sepangu třetí a závěrečný trénink na Velkou cenu Malajsie F1 před svým krajanem, obhájcem titulu mistra světa Sebastianem Vettelem ze stáje Red Bull a jeho týmovým kolegou Markem Webberem z Austrálie.
24.03.2012 08:30 |

Kvalifikaci v Číně kraloval Rosberg, překvapením je 11. místo Vettela

Němec Nico Rosberg s vozem Mercedes vyhrál v sobotu v Šanghaji kvalifikaci na Velkou cenu Číny F1 a poprvé v kariéře odstartuje z pole position.
14.04.2012 09:30 |

Uspět v závodě bude mnohem těžší, tuší vítěz kvalifikace Rosberg

Němec Nico Rosberg, který v sobotní kvalifikaci na Velkou cenu Číny F1, vybojoval s vozem Mercedes svou první pole position, zažívá výjimečné pocity, ale ví, že uspět v závodě bude mnohem složitější.
14.04.2012 12:25 |

VE ZNAMENÍ JEDNIČEK! 111. závod a Rosberg se v Číně dočkal premiérového vítězství

Němec Nico Rosberg z týmu Mercedes vyhrál v neděli v Šanghaji Velkou cenu Číny a dosáhl svého prvního vítězství v F1.
15.04.2012 11:00 |

Nečekal jsem, že budu tak rychlý, divil se po závodu vítězný Rosberg

Pyšný vítěz Velké ceny Číny, Němec Nico Rosberg, který v neděli v Šanghaji vybojoval svůj první triumf v F1, neskrýval překvapení nad tím, jak rychlý byl během závodu jeho vůz Mercedes. Zprávu přinesl server Autosportu.
15.04.2012 12:55 |

Rosberg vyhrál poslední trénink před kvalifikací na Velkou cenu Bahrajnu F1

Němec Nico Rosberg s vozem Mercedes vyhrál v sobotu třetí a závěrečný trénink na Velkou cenu Bahrajnu F1, čtvrtý podnik mistrovství světa F1.
21.04.2012 11:40 |

Schumacher a Rosberg k VC Monaka: Snad nám to tam sedne

Němečtí piloti Michael Schumacher a Nico Rosberg jsou přesvědčení o tom, že jejich vozům Mercedes bude trať nadcházející Velké ceny Monaka vyhovovat a že budou bojovat o druhé vítězství svého týmu v této sezoně.
19.05.2012 08:15 |

Osobnosti: Michael Schumacher (446 článků) , Nico Rosberg (109 článků)

Rosberg s Mercedesem vyhrál závěrečný trénink na VC Monaka

Němec Nico Rosberg s vozem Mercedes vyhrál v sobotu v ulicích Monte Carla třetí, závěrečný trénink na Velkou cenu Monaka.
26.05.2012 12:35 |

Mercedes má třetí pole position v řadě! Kvalifikaci kraloval Rosberg

Nico Rosberg vybojoval druhou pole position v řadě! V kvalifikaci na Velkou cenu Španělska F1 v Barceloně mu nikdo nestačil, v první řadě ho doplní jeho stájový parťák z Mercedesu Lewis Hamilton, který zůstal o 0,254 vteřiny zpátky.
11.05.2013 15:30 |