Rosberg vyhrál čtvrtou kvalifikaci v řadě, druhý odstartuje Hamilton

Od Velké ceny Japonska nevyhrál kvalifikaci formule 1 jiný jezdec než Nico Rosberg a nic na tom nezměnilo ani Mexiko. Němec dnes zdolal svého týmového kolegu a již jistého světového šampiona Lewise Hamiltona o 188 tisícin sekundy.
31.10.2015 22:25 |

Osobnosti: Nico Rosberg (109 článků) , Lewis Hamilton (494 článků)

A zase ten HAMILTON! Pilot Mercedesu vyhrál čtvrtou z dosavadních pěti kvalifikací

Brit Lewis Hamilton počtvrté v sezoně formule 1 vyhrál kvalifikaci. Do pátého závodu mistrovství světa Velké ceny Španělska v neděli odstartuje z první řady také druhý pilot dosud dominantní stáje Mercedes Nico Rosberg.
10.05.2014 16:25 |

Mercedes má třetí pole position v řadě! Kvalifikaci kraloval Rosberg

Nico Rosberg vybojoval druhou pole position v řadě! V kvalifikaci na Velkou cenu Španělska F1 v Barceloně mu nikdo nestačil, v první řadě ho doplní jeho stájový parťák z Mercedesu Lewis Hamilton, který zůstal o 0,254 vteřiny zpátky.
11.05.2013 15:30 |

ON-LINE: Velkou cenu Bahrajnu F1 vyhrál Hamilton! Stačil mu jen Rosberg

V Bahrajnu se jede už třetí podnik nové sezony formule 1. Dokáže někdo prolomit suverenitu stáje Mercedes? Na čele startovního roštu byli Nico Rosberg a Lewis Hamilton a udrželi se na něm až do cíle. Po týmovém dramatu vyhrál Lewis Hamilton.
06.04.2014 17:05 |

F1 ON-LINE: Britskou Grand Prix vyhrál Rosberg, Hamilton a Vettel měli defekt

Na okruhu v Silverstonu se jede osmý závod mistrovství světa F1, Velká cena Velké Británie. Z pole position do ní odstartoval domácí pilot Lewis Hamilton. V sobotu si dojel pro 28. vítězství v kvalifikaci, v první řadě ho doplnil jeho německý stájový parťák z Mercedesu Nico Rosberg.
30.06.2013 14:00 |

Rosberg opět ovládl kvalifikaci v Monte Carlu, v první řadě s ním bud Hamilton

Německý pilot Nico Rosberg s mercedesem vyhrál stejně jako loni kvalifikaci na Velkou cenu Monaka formule 1. Minulý rok si z pole position ve svém bydlišti dojel pro vítězství.
24.05.2014 15:45 |

Osobnosti: Nico Rosberg (109 článků)

Hamilton vyhrál kvalifikaci i v Malajsii, druhý odstartuje Button

Kvalifikaci na Velkou cenu Malajsie vozů formule 1 vyhrál britský pilot Lewis Hamilton z McLarenu, jenž tak zopakoval pole position z úvodního závodu sezony v Austrálii. Do první řady se vedle něho v neděli postaví jeho týmový kolega a krajan Jenson Button, který před týdnem v Austrálii vyhrál.
25.03.2012 03:42 |

Osobnosti: Jenson Button (189 článků) , Lewis Hamilton (494 článků)

Hamilton ukázal, kdo je doma pánem. Suverénně vyhrál kvalifikaci v Silverstonu

Kvalifikaci na Velkou cenu Británie formule 1 ovládly vozy týmu Mercedes. Pole position si zajistil domácí pilot Lewis Hamilton, jehož v neděli na startu doplní v první řadě stájový kolega Nico Rosberg z Německa.
29.06.2013 15:50 |

Rosberg ovládl kvalifikaci v Suzuce, záda mu bude krýt Hamilton

Kvalifikaci na Velkou cenu Japonska formule 1 vyhrál německý pilot Nico Rosberg před lídrem mistrovství světa a kolegou z Mercedesu Lewisem Hamiltonem.
04.10.2014 11:30 |

Hamilton vyhrál kvalifikaci, Schumacher vyhořel

Brit Lewis Hamilton vyhrál na okruhu Hungaroring kvalifikaci na Velkou cenu Maďarska F1, spolu s ním odstartuje z první řady Francouz Romain Grosjean s vozem Lotus, který skončil druhý. Třetí místo obsadil mistr světa Sebastian Vettel s vozem Red Bull.
28.07.2012 15:25 |

Osobnosti: Lewis Hamilton (494 článků) , Sebastian Vettel (452 článků) , Lotus (115 článků) , Romain Grosjean (31 článků)

Kvalifikaci v Číně kraloval Rosberg, překvapením je 11. místo Vettela

Němec Nico Rosberg s vozem Mercedes vyhrál v sobotu v Šanghaji kvalifikaci na Velkou cenu Číny F1 a poprvé v kariéře odstartuje z pole position.
14.04.2012 09:30 |

Lídr MS Rosberg ovládl kvalifikaci na Velkou cenu Velké Británie

Německý pilot Nico Rosberg na mercedesu vyhrál kvalifikaci na Velkou cenu Británie, kde bude obhajovat loňské vítězství. Vedoucí muž mistrovství světa formule 1 odstartuje z pole position počtvrté v sezoně.
05.07.2014 17:00 |

Hamilton vyhrál velkou cenu Británie. Rosberg nedojel a Räikkönen boural

Velkou cenu Británie vyhrál domácí jezdec Lewis Hamilton za Mercedes. Jeho týmový kolega Nico Rosberg z Německa devátý závod mistrovství světa vozů formule 1 nedokončil. Zradila ho technika. Závod musel být po hodině restartován, kvůli těžké nehodě Kimiho Räikkönena .
06.07.2014 18:15 |

Rosberg vyhrál Velkou cenu Číny F1 a má premiérový triumf

Německý pilot Nico Rosberg v mercedesu vyhrál Velkou cenu Číny a ve svém 111. závodě v kariéře vybojoval premiérový triumf. Šestadvacetiletý syn finského mistra světa z roku 1982 Kekeho Rosberga po sobotním vítězství v kvalifikaci ovládl třetí závod sezony před dvojicí britských pilotů McLarenu Jensonem Buttonem a Lewisem Hamiltonem. Obhájce prvenství ze Šanghaje Hamilton zatím letos pokaždé skončil třetí a ujal se díky tomu vedení v šampionátu.
15.04.2012 13:55 |

Osobnosti: Nico Rosberg (109 článků) , Jenson Button (189 článků) , Lewis Hamilton (494 článků)

Rosberg zaskočil favority. Němec ovládl kvalifikaci na GP Bahrajnu

Kvalifikaci na Velkou cenu Bahrajnu formule 1 vyhrál německý pilot Mercedesu Nico Rosberg a získal druhou pole position v kariéře. V první řadě ho doplní krajan Sebastian Vettel z Red Bullu, jenž bude obhajovat loňské vítězství.
20.04.2013 14:50 |

Osobnosti: Nico Rosberg (109 článků) , Sebastian Vettel (452 článků)

Hamilton v kvalifikaci opět chyboval, pole position bere Rosberg

Podruhé za sebou dokázal Němec Nico Rosberg v kvalifikaci porazit svého týmového kolegu a úřadujícího mistra světa Lewise Hamiltona. I tentokrát mu situaci usnadnila Hamiltonova jezdecká chyba, čtveřice nejrychlejších jezdců si v Rusku zopakovala svá umístění z japonské kvalifikace.
10.10.2015 15:36 |

Kvalifikaci v Barceloně vyhrál Hamilton, překvapil Maldonado

Do Velké ceny Španělska formule 1 odstartuje z prvního místa Brit Lewis Hamilton, který vyhrál kvalifikaci potřetí v sezoně. Stáji McLaren zajistil 150. pole position v historii. Druhým místem dnes překvapil Venezuelan Pastor Maldonado s williamsem.
13.05.2012 00:50 |

Osobnosti: Lewis Hamilton (494 článků)

Hamilton vyhrál kvalifikaci na Velkou cenu Itálie, McLaren má první řadu

Lewis Hamilton vyhrál kvalifikaci na Velkou cenu Itálie F1 v Monze a odstartuje z pole position, vedle něj se do první řady postaví Jenson Button na druhém McLarenu. Piloti britské stáje tak tak v chrámu Ferrari dokonale zaskočili místní tifosi.
08.09.2012 15:45 |

Hamilton ovládl kvalifikaci na VC Austrálie. Vettel byl až šestý. Vyhořelo Ferrari

Brit Lewis Hamilton s vozem McLaren vyhrál kvalifikaci na Velkou cenu Austrálie a do úvodního podniku MS F1 odstartuje z pole position. Druhý skončil jeho stájový kolega Jenson Button a třetí příčku vybojoval překvapivě Francouz Romain Grosjean s vozem Lotus. Až šestý skončil obhájce titulu Sebastian Vettel z Red Bullu.
17.03.2012 08:45 |

Osobnosti: Jenson Button (189 článků) , Lewis Hamilton (494 článků) , Sebastian Vettel (452 článků) , Lotus (115 článků) , Romain Grosjean (31 článků)

Kornfeil uspěl v kvalifikaci. V Malajsii odstartuje z první řady

Jakub Kornfeil obsadil třetí místo v kvalifikaci třídy Moto3 na motocyklovou Velkou cenu Malajsie a podruhé v kariéře odstartuje do závodu z první řady. Karel Hanika zajel v kvalifikaci dvanáctý čas, Karel Abraham v nejsilnější třídě MotoGP odstartuje z 15. místa.
25.10.2014 11:00 |

Osobnosti: Karel Abraham (343 článků) , Jakub Kornfeil (156 článků) , Karel Hanika (48 článků)