Rosberg pokračuje na vítězné vlně, vyhrál i Velkou cenu Bahrajnu

Velkou cenu Bahrajnu vyhrál stylem start-cíl Němec ve službách Mercedesu Nico Rosberg. Druhé místo obsadil Kimi Räikkönnen, jenž si tak zopakoval své umístění z loňského roku, stupně vítězů doplnil úřadující mistr světa Lewis Hamilton.
03.04.2016 20:10 |

Osobnosti: Nico Rosberg (109 článků) , Lewis Hamilton (494 článků)

Rosberg s vozem Mercedes vyhrál druhý trénink na Velkou cenu Bahrajnu

Němec Nico Rosberg s vozem Mercedes vyhrál v pátek na okruhu v Sachiru druhý trénink na Velkou cenu Bahrajnu F1 před dvojicí pilotů stáje Red Bull, Markem Webberem z Austrálie a svým krajanem Sebastianem Vettelem.
20.04.2012 15:25 |

Osobnosti: Nico Rosberg (109 článků) , Mark Webber (208 článků) , Mark Webber (203 článků) , Marek Němec (20 článků)

Rosberg vyhrál poslední trénink před kvalifikací na Velkou cenu Bahrajnu F1

Němec Nico Rosberg s vozem Mercedes vyhrál v sobotu třetí a závěrečný trénink na Velkou cenu Bahrajnu F1, čtvrtý podnik mistrovství světa F1.
21.04.2012 11:40 |

Osobnosti: Nico Rosberg (109 článků)

ON-LINE: Velkou cenu Bahrajnu F1 vyhrál Hamilton! Stačil mu jen Rosberg

V Bahrajnu se jede už třetí podnik nové sezony formule 1. Dokáže někdo prolomit suverenitu stáje Mercedes? Na čele startovního roštu byli Nico Rosberg a Lewis Hamilton a udrželi se na něm až do cíle. Po týmovém dramatu vyhrál Lewis Hamilton.
06.04.2014 17:05 |

Rosberg zaskočil favority. Němec ovládl kvalifikaci na GP Bahrajnu

Kvalifikaci na Velkou cenu Bahrajnu formule 1 vyhrál německý pilot Mercedesu Nico Rosberg a získal druhou pole position v kariéře. V první řadě ho doplní krajan Sebastian Vettel z Red Bullu, jenž bude obhajovat loňské vítězství.
20.04.2013 14:50 |

Osobnosti: Nico Rosberg (109 článků) , Sebastian Vettel (452 článků)

V trénincích na GP Bahrajnu F1 byl nejrychlejší Rosberg

Nejrychlejším pilotem pátečních tréninků na Velkou cenu Bahrajnu byl Nico Rosberg z Mercedesu. Vítěz předchozího závodu v Číně zajel ve druhé části čas 1:32,816 minuty a porazil dvojici jezdců Red Bullu Australana Marka Webbera a dvojnásobného obhájce titulu a německého krajana Sebastiana Vettela.
20.04.2012 18:45 |

Rosberg ovládl kvalifikaci v Bahrajnu, porazil i krále trénenků a parťáka Hamiltona

Na startu nedělní Velké ceny Bahrajnu bude první řada patřit pilotům stáje Mercedes. Z pole position vyrazí do večerního závodu německý lídr šampionátu Nico Rosberg, který v kvalifikaci pod umělým osvětlením porazil o 279 tisícin Brita Lewise Hamiltona.
05.04.2014 18:45 |

F1 ON-LINE: Velkou cenu Bahrajnu vyhrál Vettel, sekundovali mu jezdci Lotusu

Mistr světa Sebastian Vetttel ze stáje Red Bull ovládl Velkou cenu Bahrajnu a vyhrál letos podruhé. Druhé místo patřilo Kimimu Räikkönenovi, třetí skončil Romain Grosjean, oba jezdci Lotusu.
21.04.2013 14:05 |

Osobnosti: Nico Rosberg (109 článků) , Lewis Hamilton (494 článků) , Romain Grosjean (31 článků) , Sebastian Vettel (452 článků)

Velkou cenu Bahrajnu vyhrál stejně jako loni mistr světa Vettel

Velkou cenu Bahrajnu formule 1 vyhrál podruhé za sebou Němec Sebastian Vettel ze stáje Red Bull a zvýšil náskok v čele průběžného pořadí mistrovství světa. Jako druhý projel cílem Fin Kimi Räikkönen v lotusu, který startoval až z osmého místa, třetí skončil jeho týmový kolega Romain Grosjean z Francie.
21.04.2013 16:25 |

Osobnosti: Kimi Räikkönen (81 článků) , Sebastian Vettel (452 článků) , Romain Grosjean (31 článků)

Třetí trénink na Velkou cenu Malajsie vyhrál Rosberg

Němec Nico Rosberg s vozem Mercedes vyhrál na okruhu v Sepangu třetí a závěrečný trénink na Velkou cenu Malajsie F1 před svým krajanem, obhájcem titulu mistra světa Sebastianem Vettelem ze stáje Red Bull a jeho týmovým kolegou Markem Webberem z Austrálie.
24.03.2012 08:30 |

Rosberg vyhrál Velkou cenu Číny F1 a má premiérový triumf

Německý pilot Nico Rosberg v mercedesu vyhrál Velkou cenu Číny a ve svém 111. závodě v kariéře vybojoval premiérový triumf. Šestadvacetiletý syn finského mistra světa z roku 1982 Kekeho Rosberga po sobotním vítězství v kvalifikaci ovládl třetí závod sezony před dvojicí britských pilotů McLarenu Jensonem Buttonem a Lewisem Hamiltonem. Obhájce prvenství ze Šanghaje Hamilton zatím letos pokaždé skončil třetí a ujal se díky tomu vedení v šampionátu.
15.04.2012 13:55 |

Osobnosti: Nico Rosberg (109 článků) , Jenson Button (189 článků) , Lewis Hamilton (494 článků)

F1 ON-LINE: Rosberg po startu z pole position vyhrál Velkou cenu Monaka

Nico Rosberg vyhrál nejočekávanější závod mistrovství světa, Velkou cenu Monaka a vybojoval tak první letošní vítězství pro stáj Mercedes.
26.05.2013 13:50 |

Hamilton vyhrál velkou cenu Británie. Rosberg nedojel a Räikkönen boural

Velkou cenu Británie vyhrál domácí jezdec Lewis Hamilton za Mercedes. Jeho týmový kolega Nico Rosberg z Německa devátý závod mistrovství světa vozů formule 1 nedokončil. Zradila ho technika. Závod musel být po hodině restartován, kvůli těžké nehodě Kimiho Räikkönena .
06.07.2014 18:15 |

SLEDOVALI JSME: Velkou cenu Monaka vyhrál Nico Rosberg!

Svět formule 1 se dočkal. O předposledním květnovém víkendu se cirkus přesunul do Monte Carla na prestižní Velkou cenu Monaka. Jejím vítězem se stal Nico Rosberg, který se zároveň dostal do čela celkové klasifikace.
25.05.2014 14:00 |

Lídr MS Rosberg ovládl kvalifikaci na Velkou cenu Velké Británie

Německý pilot Nico Rosberg na mercedesu vyhrál kvalifikaci na Velkou cenu Británie, kde bude obhajovat loňské vítězství. Vedoucí muž mistrovství světa formule 1 odstartuje z pole position počtvrté v sezoně.
05.07.2014 17:00 |

Úvodní tréninky v Bahrajnu ovládly Mercedesy, nejrychlejší byl Hamilton

Brit Lewis Hamilton suverénně ovládl úvodní tréninkový den před Velkou cenou Bahrajnu formule 1, krok s ním držel jen jeho německý týmový kolega z Mercedesu Nico Rosberg.
04.04.2014 20:15 |

Návrat šampiona? Vettel vyhrál kvalifikaci na závod F1 v Bahrajnu

Obhájce titulu mistra světa F1, německý pilot stáje Red Bull Sebastian Vettel vyhrál v sobotu na okruhu v Sachiru kvalifikaci na Velkou cenu Bahrajnu a poprvé v této sezoně bude startovat z pole position.
21.04.2012 14:25 |

Osobnosti: Sebastian Vettel (452 článků)

Velká cena Abú Zabí přinesla velkou havárii, při které se dostal do kontaktu Nico Rosberg s Narainem Karthikeyanem. Rosberg chtěl předjíždět, ale v plné rychlosti neodhadl vzdálenost, napálil z boku do Karthikeyana a doslova ho přeletěl. Po krátkém letu dopadl na zem a skončil v bariéře. Žádnému pilotovi se naštěstí nic nestalo.
04.11.2012 15:45 |

ON-LINE F1: Vettel letos poprvé vyhrál, ovládl Velkou cenu Bahrajnu

Mistrovství světa F1 pokračovalo Velkou cenou Bahrajnu, kterou ovládl Němec Sebastian Vettel ze stáje Red Bull. Závod jsme vám přinesli v podrobné ON-LINE reportáži na Tn.cz.
22.04.2012 13:35 |

Rosberg s Mercedesem vyhrál závěrečný trénink na VC Monaka

Němec Nico Rosberg s vozem Mercedes vyhrál v sobotu v ulicích Monte Carla třetí, závěrečný trénink na Velkou cenu Monaka.
26.05.2012 12:35 |