Rosberg obhájil titul vicemistra světa, Hamiltonovo brazilské prokletí trvá

Němec Nico Rosberg potvrdil letošní dominanci Mercedesu, když s předstihem obhájil titul vicemistra světa. V Brazílii získal své páté letošní vítězství.
15.11.2015 19:11 |

Osobnosti: Nico Rosberg (109 článků)

Potvrdí se dominance Mercedesu? Rosberg se v Brazílii může stát vicemistrem světa

Formuli 1 čeká o víkendu předposlední závod světového šampionátu v brazilském Sao Paulu. Už jistý vítěz letošní sezony Lewis Hamilton bojuje v posledních dnech s nachlazením a horečkou, následkem čehož byl do role největšího favorita závodu pasován jeho kolega Nico Rosberg z Německa. Ten si může vydobýt titul vicemistra světa a definitivně tak odsunout svého krajana Sebastiana Vettela na bronzový stupínek.
12.11.2015 13:10 |

Osobnosti: Nico Rosberg (109 článků) , Lewis Hamilton (492 článků)

Formule 1 uzavře v Brazílii sezonu 2011. Ve hře je titul vicemistra

Přestože o titulu mistra světa F1 pro Sebastiana Vettela i Poháru konstruktérů pro stáj Red Bull je dávno rozhodnuto, slibuje závěrečný podnik šampionátu, Velká cena Brazílie, ještě hodně napětí. Půjde v ní o post vicemistra, výjimečnou příchuť bude mít závod pro všechny tři domácí piloty.
24.11.2011 11:35 |

S Hamiltonem to bude "cool", těší se na parťáka Rosberg

Německý pilot stáje F1 Mercedes Nico Rosberg (27) se těší na svého nového týmového kolegu Lewise Hamiltona. „To je cool, že se Lewis stane mým týmovým kolegou. To bude další velká výzva,“ napsal Rosberg na svém účtu na sociální síti Twitter.
28.09.2012 18:10 |

Velká cena Abú Zabí přinesla velkou havárii, při které se dostal do kontaktu Nico Rosberg s Narainem Karthikeyanem. Rosberg chtěl předjíždět, ale v plné rychlosti neodhadl vzdálenost, napálil z boku do Karthikeyana a doslova ho přeletěl. Po krátkém letu dopadl na zem a skončil v bariéře. Žádnému pilotovi se naštěstí nic nestalo.
04.11.2012 15:45 |

Brazilského vicemistra světa čeká kriminál. Kvůli nehodě z roku 1995

Brazilská policie zatkla fotbalového vicemistra světa z roku 1998 Edmunda. Čtyřicetiletý bývalý útočník by měl nastoupit do vězení kvůli svému podílu na automobilové nehodě, při níž v roce 1995 zahynuli tři lidé.
16.06.2011 11:05 |

Rosberg dál vládne Monte Carlu. A po vítězství jde znovu do čela!

Německý pilot Nico Rosberg s mercedesem obhájil vítězství ve Velké ceně Monaka a vrátil se do čela mistrovství světa formule 1.
25.05.2014 16:25 |

Rosberg si zopakoval triumf v Monaku a opět vede seriál F1

Německý pilot Nico Rosberg s mercedesem obhájil vítězství ve Velké ceně Monaka a vrátil se do čela mistrovství světa formule 1. Na prvním místě v seriálu vystřídal svého týmového kolegu Brita Lewise Hamiltona, který po sérii čtyř prvenství dojel dnes druhý. Třetí místo obsadil Australan Daniel Ricciardo z Red Bullu.
25.05.2014 16:30 |

Osobnosti: Nico Rosberg (109 článků) , Lewis Hamilton (492 článků) , Daniel Ricciardo (22 článků)

Cyklokrosař Štybar suverénně obhájil titul mistra světa

Cyklokrosař Zdeněk Štybar obhájil titul mistra světa. Na šampionátu v německém St. Wendelu vyhrál v neděli zcela suverénně o 18 sekund před Svenem Nijsem z Belgie, třetí skončil další Belgičan Kevin Pauwels.
30.01.2011 16:25 |

Osobnosti: Zdeněk Štybar (104 článků)

Boxer Cotto obhájil titul mistra světa WBA v lehké střední váze

Portorický boxer Miguel Angel Cotto obhájil v noci na neděli v americkém Las Vegas titul mistra světa organizace WBA v lehké střední váze proti nikaragujskému soupeři Ricardovi Antoniovi Mayorgovi.
13.03.2011 08:35 |

VETTEL OBHÁJIL TITUL MISTRA SVĚTA F1, V JAPONSKU DOJEL TŘETÍ

Němec Sebastian Vettel ze stáje Red Bull obhájil v neděli titul mistra světa F1.
09.10.2011 09:55 |

Osobnosti: Sebastian Vettel (452 článků)

Ukrajinský boxer Vitalij Kličko obhájil v Mnichově titul mistra světa organizace WBC v těžké váze, když vyhrál nad Britem Dereckem Chisorou. Svého soupeře porazil čtyřicetiletý rohovník z Ukrajiny po velké bitvě trvající dvanáct kol až na body.
18.02.2012 20:35 |

Boxer Konečný ZNIČIL Francouze Bayrama a obhájil titul

Boxer Lukáš Konečný obhájil titul profesionálního mistra Evropy a interkontinentální titul organizace WBO v lehké střední váhové kategorii. V domácím ringu v Ústí nad Labem porazil Francouze Bayrama jednoznačně na body.
27.05.2011 21:10 |

Osobnosti: Lukáš Konečný (103 článků)

V Brazílii lilo jako z konve. Zmoklé tréninky ovládl Rosberg

Německý pilot Nico Rosberg z Mercedesu ovládl oba úvodní tréninky na nedělní Velkou cenu Brazílie formule 1, závěrečný závod letošního ročníku mistrovství světa. V prvním porazil stájového kolegu Brita Lewise Hamiltona, odpoledne v hustém dešti skončil na druhém místě mistr světa Němec Sebastian Vettel z Red Bullu.
22.11.2013 19:52 |

Osobnosti: Nico Rosberg (109 článků) , Lewis Hamilton (492 článků) , Sebastian Vettel (452 článků)

Rosberg bude jezdit v nové helmě! Na počest nových mistrů světa

Lídr mistrovství světa Formule 1 Nico Rosberg dává najevo, že je velkým fanouškem německé reprezentace. I když jeho otec pochází z Finska a i on sám tuto zemi jako mladý reprezentoval, nyní oslavuje s Německem.
16.07.2014 12:20 |

Hvězda Ordinace Stryková: Prolomí prokletí rodiny Matuškových?

Herečka Jana Stryková (34) zanedlouho porodí své první dítě Matěji Matuškovi (34), vnukovi legendárního Waldemara Matušky (79). Pokud by porodila dceru, zlomila by tak "prokletí", které rodinu Matuškových provází už dlouho. A jaké že to je prokletí?
19.03.2014 11:45 |

Osobnosti: Jana Stryková (141 článků) , Waldemar Matuška (299 článků)

Rosberg slaví sedmé vítězství v řadě, Vettel znovu kolidoval s Kvjatem

Vítězná série loňského vicemistra Nica Rosberga pokračovala i ve Velké ceně Ruska. Německý pilot ve službách Mercedesu ovládl stylem start-cíl i čtvrtý závod letošní sezony a v čele hodnocení šampionátu se těší náskoku třiačtyřiceti bodů.
01.05.2016 17:20 |

Kickboxer Hari zvítězil K.O. a v Praze obhájil titul. VIDEO

Marocký zápasník Badr Hari v sobotu večer v Praze obhájil titul mistra světa těžké váhy seriálu It's Showtime.
14.02.2010 17:00 |

Osobnosti: Badr Hari (2 články)

Murray porazil ve finále v Torontu Federera a obhájil titul

Britský tenista Andy Murray porazil ve finále turnaje série Masters v Torontu 7:5 a 7:5 Rogera Federera ze Švýcarska a obhájil loňský titul. Čtvrtý hráč světa zároveň vyhrál vůbec svůj první turnaj v sezoně a celkově patnáctý v kariéře.
16.08.2010 09:55 |

Osobnosti: Roger Federer (473 článků) , Andy Murray (181 článků)

Vitalij Kličko s přehledem obhájil titul profesionálního mistra světa v boxu těžké váhy podle organizace WBC. Ukrajinský šampion porazil v Hamburku vyzyvatele Shannona Briggse jednoznačně na body, přes místy drtivou převahu se mu ale nepodařilo v dvanáctikolovém duelu amerického soupeře knokautovat.
17.10.2010 11:35 |