Ronaldo selhal. Nedal penaltu a Portugalci se třesou o postup

Papírově měli možná nejlehčí skupinu z celého evropského šampionátu, přesto se v ní portugalští fotbalisté trápí. A to tak, že po Islandu nedokázali porazit ani Rakousko a po 2 zápasech jim v tabulce patří se 2 body až 3. příčka. Jejich mizérii korunoval v závěru duelu hvězdný Ronaldo, který ojediněle neproměnil penaltu.
19.06.2016 00:15 |

Polonahá přítelkyně fotbalisty Ronalda: Pózovat pro Playboy je laciné

Pětadvacetiletá ruská modelka Irina Šaiková by údajně nikdy nepózovala pro magazín Playboy. Modelka spodního prádla má prý svou úroveň. S polonahými snímky pro pánský magazín Esquire však přítelkyně fotbalisty Cristiana Ronalda problém nemá. Další články k tématu: Ronaldo chystá svatbu s ruskou kráskou. Ve stejný den jako Iniesta Cristiano Ronaldo závidí Davidovi Beckhamovi, chce mít také dceru Fotbalista Ronaldo poprvé ukázal svého roztomilého syna Cristiano Ronaldo se kvůli kampani svlékl i před kamerou Ronaldo dal matce svého syna přes 300 milionů korun za mlčení Cristiano Ronaldo se stal otcem syna, má ho v péči
04.01.2012 11:15 |

Osobnosti: David Beckham (1005 článků) , Cristiano Ronaldo (460 článků)

Polský střelec selhal při penaltě. V semifinále jsou Portugalci, i když ještě na ME nevyhráli

Prvními semifinalisty ME ve Francii jsou Portugalci a zahrají si jej na 4. z posledních 5 evropských šampionátů. A to přesto, že na turnaji ještě v základní hrací době ani jednou nevyhráli. Ve čtvrtfinále v Marseille udolali Polsko až na penalty, když v rozstřelu jako jediný selhal Jakub Blaszczykowski. Po 90 minutách i prodloužení skončil zápas nerozhodně 1:1. Portugalce čeká vítěz zápasu mezi Walesem a Belgií. Poláci po osmifinálové výhře na penalty nad Švýcarskem tentokrát střelbu pokutových kopů nezvládli a na premiérové semifinále Eura nedosáhli.
01.07.2016 09:00 |

Gomez zařídil Německu výhru, Portugalci trefovali jen břevna

To už mohli vést Portugalci, ale Pepe v závěru první půle trefil jen břevno, od něhož se míč odrazil na brankovou čáru a zpět do hřiště. Horní tyč branky trefil v závěru i Nani. Pro Německo jde teprve o pátou výhru ze 13 utkání na ME od triumfu v roce 1996. Portugalci letos ještě nevyhráli [...]
09.06.2012 23:35 |

Češi po gólu Ronalda prohráli s Portugalci 0:1 a na ME skončili

Čeští fotbalisté se s mistrovstvím Evropy loučí ve čtvrtfinále po porážce 0:1 s Portugalskem. Favoritovi zápasu zajistil postup mezi nejlepší čtyři mužstva turnaje gólem v 79. minutě hvězdný útočník Cristiano Ronaldo. Odmítl tak opakování scénáře z roku 1996, kdy Češi přes Portugalce na Euru v Anglii prošli dál. Týmu kouče Michala Bílka se dnes rozplynul sen o medaili, Portugalci si ve středu zahrají semifinále v Doněcku se Španělskem, nebo Francií.
21.06.2012 23:50 |

Osobnosti: Cristiano Ronaldo (460 článků) , Michal Bílek (365 článků)

Ronaldo v premiéře za Real nafilmoval penaltu a pak ji proměnil

Portugalský fotbalista Cristiano Ronaldo se poprvé trefil v barvách Realu Madrid, když proměnil penaltu v zápase proti ekvádorskému Liga de Quito.
29.07.2009 10:35 |

Osobnosti: Cristiano Ronaldo (460 článků)

Ronaldo vyrovnal rekord a posunul Portugalsko po 12 letech do finále ME

Dlouhých 5 zápasů čekali na mistrovství Evropy na výhru. Nakonec ji Portugalci přivítali v semifinále proti Walesu, který porazili 2:0. A po 12 letech se radují z postupu do boje o zlato z Eura. O góly se postaraly jejich největší hvězdy: Cristiano Ronaldo a Nani. Soupeř pro ně vzejde ze zítřejšího semifinále Německo – Francie. Hvězdný kapitán vítězů Ronaldo vyrovnal 9. gólem na ME rekord Francouze Michela Platiniho.
06.07.2016 23:55 |

Osobnosti: Cristiano Ronaldo (460 článků) , Michel Platini (49 článků)

V životě je potřeba umět se radovat z maličkostí a své by o tom mohl vyprávět gólman Tahiti. Na Poháru FIFA dostal 10 gólů od Španělů, přesto si našel důvod k mini oslavě. To když kanonýr Fernando Torres nedal penaltu.
21.06.2013 09:10 |

Osobnosti: Fernando Torres (30 článků) , Fernanda Torres (50 článků) , Fernando Torres (29 článků)

Jednadvacítka prohrála v baráži o ME s Ruskem. Kadlec nedal penaltu

Fotbalová jednadvacítka se pomalu loučí s evropským šampionátem. V úvodním baražovém utkání prohrála lvíčata v Jablonci s Ruskem 0:2 a postup se jim hodně vzdálil. V nepovedeném utkání neproměnil Václav Kadlec za stavu 0:1 penaltu.
12.10.2012 18:00 |

Osobnosti: Václav Kadlec (132 článků) , Václav Kadlec (131 článků)

Tentokrát už zlato vyhrajeme, věří Ronaldo. Odjíždíme hrdí, řekl poražený Bale

V semifinále proti Walesu zařídil gólem a asistencí výhru 2:0 a postup do finále mistrovství Evropy. Portugalský kapitán Cristiano Ronaldo se pošesté postavil ve vzájemném zápase nynějšímu spoluhráči z Realu Madrid a jedinému fotbalistovi, který v historii stál víc peněz než on – a popáté Garetha Balea porazil (zbylý duel skončil remízou). Hvězdný útočník věří, že se ve Francii nebude opakovat rok 2004, kdy Portugalci v boji o kontinentální zlato podlehl v domácím prostředí Řecku.
07.07.2016 16:40 |

Osobnosti: Cristiano Ronaldo (460 článků) , Gareth Bale (35 článků)

Tlouštík Ronaldo chce zhubnout, kila bude shazovat v reality show

Pětatřicetiletý bývalý fotbalista Ronaldo Nazario už několikrát sváděl boj s nadváhou. Zatím ale bezúspěšně. Teď bude shazovat nadbytečná kila před televizními kamerami. Brazilec bude v reality show Fantástico tři měsíce ukazovat, jak se na něm dieta a cvičení projevují. Další články k tématu: Sbohem, cvalíku! Slavný fotbalista Ronaldo se loučil bez gólu Brazilec Ronaldo se kuriózně zranil, od novináře dostal mikrofonem do oka
22.09.2012 20:15 |

Osobnosti: Ronaldo Luiz Nazário de Lima (399 článků)

Dortmundský fotbalista Neven Subotič se ve šlágru německé ligy proti Bayernu Mnichov nezachoval zrovna fair-play. Za stavu 1:0 pro Borussii kopali mnichovští penaltu. Špílmachr Bayernu Arjen Robben ze značky pokutového kopu ale selhal. Podle hráčů Dortmundu byla penalta nařízena neprávem, což dal Robbenovi srbský obránce patřičně "sežrat".
12.04.2012 13:10 |

Osobnosti: Arjen Robben (39 článků)

Fořt prožil chvíle hrůzy, v lize mistrů zahodil penaltu. Pak sledoval zázrak

Do Slovanu Bratislava přišel jako opora, střelec a záruka gólů. V Lize mistrů se takový hráč hodí. Jenže hned v první těžké zkoušce Pavel Fořt selhal. V duelu s Ludogorcem Razgrad zahodil penaltu. To zbývalo do konce 20 minut a slovenský mistr prohrával 0:1..
18.07.2013 08:25 |

Osobnosti: Pavel Fořt (9 článků) , Pavel Fořt (9 článků)

Villa zařídil výhru 2:0 nad Hondurasem, navíc nedal penaltu

Fotbalisté Španělska napodruhé splnili na mistrovství světa roli favorita a po nečekané prohře v úvodním zápase se Švýcarskem dnes v Johannesburgu zvítězili nad Hondurasem 2:0. Obě branky vstřelil David Villa. Poté ještě promarnil šanci na hattrick, když neproměnil penaltu.
22.06.2010 10:05 |

Osobnosti: David Villa (48 článků)

Necid řádil v dresu CSKA Moskva, dal gól a zařídil penaltu

Gól českého útočníka Tomáše Necida vynesl fotbalistům CSKA Moskva v utkání ruské ligy na hřišti Saturnu Moskevská oblast remízu 1:1, když jeho spoluhráč González po faulu na českého útočníka nedal penaltu.
31.10.2010 19:30 |

Osobnosti: Tomáš Necid (84 článků)

Plzeň a penalta? Za trest! Viktoriáni si s nimi neví rady

Kopat v zápase penaltu, to je pro fotbalový tým obrovská výhoda! Neplatí to ale pro Plzeň. Ta si totiž v poslední době s proměňováním pokutových kopů neví rady. Zatím posledním Plzeňákem, který nedal penaltu, byl Jan Kovařík a Plzeň to stálo superpohár.
20.07.2014 09:25 |

Osobnosti: Jan Kovařík (23 článků)

Messi nedal penaltu, Barca přesto porazila City. Uspěl i Juventus

"Šokující zpráva: I Messi je jenom člověk," napsal na Twitter legendární Gary Lineker poté, co argentinský reprezentant neproměnil v závěru zápasu s Manchesterem City penaltu. Messiho Barcelona ale přesto dokázala anglický tým na jeho hřišti porazit díky dvěma gólům Luise Suáreze z prvního poločasu. V druhé půli už jen snižoval na 1:2 Messiho kolega z argentinské reprezentace Sergio Agüero. V druhém duelu úterního osmifinále Ligy mistrů uspěl v souboji s Borussií Dortmund i italský Juventus Turín. Domácí výhru 2:1 mu zajistily branky Téveze a Morata.
24.02.2015 23:16 |

Osobnosti: Sergio Agüero (10 článků) , Gary Lineker (1 článek)

Cristiano Ronaldo: Mít tašku plnou peněz, vsadil bych si na Portugalsko a Španělsko

Útočník Realu Madrid Christiano Ronaldo věří, že Španělé mohou Euro znovu vyhrát, ale také říká, že těmi, kdo jim mohou titul vzít, jsou Portugalci.
06.06.2012 19:05 |

Rosický selhal: Nedal penaltu a Arsenal přišel o výhru

Tottenham - Wolves 3:1, Sunderland - Arsenal 1:1
18.09.2010 18:45 |

Brazílie vyhrála Superclásiko! A Messi zase nedal penaltu

Lionel Messi selhal a Brazílie má nového střelce. Diego Tardelli dvakrát pokořil Sergia Romera a zařídil vítězství nad Argentinou v poměru 2:0. Zápas dvou jihoamerických velmocí se hrál v číském Pekingu a byl nazván prvním Superclásikem.
11.10.2014 21:05 |

Osobnosti: Lionel Messi (393 článků)