Článek

Romové se porvali kvůli ukradenému koberci: Zaútočili sekerami i vidlemi

 
Dva rodinné klany se porvaly v největší romské osadě na Slovensku v Jarovnicích u Sabinova. Zaútočili na sebe sekerami, lopatami i vidlemi. Vše přitom začalo kvůli ukradenému koberci.
13.04.2016 20:30 |

podobné články

Podobné články

Po obchodním centru běhal muž se sekerami, dvě hodil na hlídku MP

 
S naléhavou žádostí o pomoc se ve čtvrtek odpoledne obrátila na městskou policii v Brně ostraha supermarketu ve Vídeňské ulici. Zaměstnanec bezpečnostní agentury popsal, že po prodejně běhá muž se dvěma sekerami a ničí její vybavení.
21.02.2014 13:10 |

podobné články

Muž běhal po supermarketu v Brně se sekerami v rukou! Dvě letěly na strážníky!

 
Ostraha supermarketu ve Vídeňské ulici v Brně musela ve čtvrtek přivolat do prodejny strážníky městské policie. Po obchodě totiž běhal vyšinutý muž, který okolo sebe mával sekerami a rozbíjel zařízení prodejny.
21.02.2014 13:20 |

podobné články

Šílený exmilenec: 15leté Sabině utrhl nohu, matku probodl vidlemi!

 
Sabina ještě není ani dospělá a už má zničený život! A to kvůli zhrzenému expříteli, který neunesl odmítnutí a dívce (15) se krutě pomstil. Najel do ní autem, její matku, která ji chtěla bránit, propíchl vidlemi!
09.09.2014 12:35 |

podobné články

Koho volí Romové? Prý komunisty

 
Rozpaky nad vznikem Romské demokratické strany podle Lidových novin vyjadřují jak elity etnika, tak běžní Romové. Do sněmovny se prý strana nemá šanci dostat a samotní Romové si nemyslí, že to je to, co jim v Česku chybí. Podle Karla Holomka tu takových pokusů už bylo několik a vždy dopadly neslavně. Romové totiž k volbám chodí jen málo a navíc volí spíše komunisty.
25.09.2013 07:25 |

podobné články

Kruté týrání slonice: Bodání vidlemi, bití tyčí a kopání

 
Slonice Anne (58) je posledním britským slonem v cirkusu. Jejímu majiteli dlouhou dobu prý unikalo, že jeho největší mazlík je týrán. Ročně platil za zimní ustájení a věřil, že tam odpočívá, aby mohla vyjet na další turné. Na světlo světa ale vyšly snímky, kdy je Anne bita, kopána a bodána vidlemi.
27.03.2011 19:10 |

podobné články

Mladík chtěl trefit protivníka vidlemi, minul jen náhodou

 
Zbraň a la husité použil mladý muž ve Strakonicích. Svého protivníka ohrožoval ocelovými vidlemi.
25.03.2012 15:50 |

podobné články

Podle Zaorálka si Klaus koleduje, že ho jednou poženou vidlemi

 
Lubomír Zaorálek ve svém blogu na Aktuálně.cz na základě nedávných prohlášení prezidenta Václava Klause a ministra spravedlnosti Pavla Blažka zrekapituloval postoj elit, které si myslí, že jsou nedotknutelné. Podle místopředsedy ČSSD si tito lidé koledují, že je jednou poženou vidlemi.
21.09.2012 15:35 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (9096 článků) , Lubomír Zaorálek (2409 článků) , Pavel Blažek (551 článků)

Muž z Třebíčska se pohádal s nájemníkem: Pobodal ho vidlemi!

 
Banální hádka skončila pokusem o vraždu! Sedmašedesátiletý muž neovládl zlost na svého nájemníka (35), který u něj bydlel v rodinném domě, a napadl ho vidlemi. Za pokus o vraždu mu hrozí až 20 let za mřížemi.
29.09.2014 13:00 |

podobné články

Muž napadl vidlemi nájemníka domu, byl obviněn z pokusu o vraždu

 
Kriminalisté z odboru obecné kriminality Krajského ředitelství policie kraje Vysočina vyšetřují násilný trestný čin, ke kterému došlo v pondělí 15. září letošního roku v obci Nárameč na Třebíčsku. Sedmašedesátiletý muž zde zaútočil vidlemi na pětatřicetiletého muže. K útoku došlo v uvedený den v nočních hodinách v prostoru verandy v rodinném domku, ve kterém napadený muž pobýval a který měl od útočníka pronajatý na základě řádně uzavřené nájemní smlouvy.
02.10.2014 00:45 |

podobné články

Vlasta Peterková alias Blanche z Počátků: Přehrabovala chlapy vidlemi, dnes je sama...

 
Rodina pro ni byla vždy na prvním místě. Bohužel, i když Vlasta Peterková (68) v době svého mládí mohla přehrabovat muže vidlemi, zůstala dnes sama. Zbyl jí jen syn Ondřej (40), který ovšem ne a ne udělat z herečky babičku. Místo vnoučátek se tak Peterková stará o dva pejsky...
21.10.2014 05:05 |

podobné články

Osobnosti: Vlasta Peterková (15 článků)

Muž (30) napadl na Sokolovsku otce vidlemi: Vážně ho zranil v obličeji!

 
Obvinění z pokusu o těžké ublížení na zdraví čelí třicetiletý muž, který podle policie v úterý v Novém Sedle na Sokolovsku napadl svého otce. Jednapadesátiletého muže zranil v obličeji vidlemi a několikrát ho praštil pěstí. Napadený musel být hospitalizován v nemocnici. Třicátníkovi nyní hrozí až deset let vězení, na rozsudek počká ve vazbě.
27.01.2017 14:55 |

podobné články

Občan na Vysočině naháněl komunisty s vidlemi. Kdyby nebylo přivřený okýnko, tak to mají kluci v hlavě, nechápe Kováčik

 
VÍME PRVNÍ Poslanec Josef Zahradníček (KSČM) a předseda okresního výboru KSČM v Třebíči Josef Číž se v úterý v obci Radkovice na Vysočině stali terčem útoku rozčíleného muže. Ten na jejich radiovůz, ze kterého pouštěli prostřednictvím audioaparátu předvolební agitaci, několikrát zaútočil vidlemi.
28.09.2017 20:40 |

podobné články

Cikány nesmíme poslat na Slovensko. Kvůli EU, nadává senátor

 
Protiromské demonstrace se objevují i jinde v Evropě. Nyní v Bulharsku, kde probíhají pouliční násilnosti. Romové se tam v řadě měst vyzbrojili tyčemi, lopatami, sekerami i střelnými zbraněmi, aby čelili případným útokům. Dochází ke střetům obou skupin. Senátor Severočechů.cz Jaroslav Doubrava se obává, aby k něčemu podobnému nedošlo i v Česku.
28.09.2011 06:35 |

podobné články

Osobnosti: Jaroslav Doubrava (221 článků)

Firma žaluje ministerstvo práce za okopírování sKaret

 
Ministerstvo práce a sociálních věcí (MPSV) čelí žalobě kvůli ukradenému patentu. Princip, na jakém funguje sKarta, má totiž patentován firma Rožmitál Development CZ. Ta zároveň kvůli zneužití jejího nápadu podala trestní oznámení na neznámého pachatele. Informuje o tom deník MF Dnes.
22.02.2013 09:20 |

podobné články

Češi mířili na Everest: Vrchol se nekoná, okradli je šerpové

 
Kvůli ukradenému materiálu museli horolezci Libor Uher a Petr Mašek odložit útok na vrchol Mount Everestu. O zdolání nejvyšší hory světa by se měli pokusit znovu v úterý.
31.05.2009 17:25 |

podobné články

Na 150 Romů vzalo sekery a porvalo se. Policie musela střílet

 
Romové ze znesvářených rodin se porvali na slovenské Spiši. V bitce 150 lidí byli tři Romové vážně zraněni.
22.09.2009 12:30 |

podobné články

Důchodci v Brně se porvali kvůli broskvím: Lámali hole!

 
Dva důchodci se v úterý na brněnském náměstí Republiky porvali kvůli broskvím. Šestašedesátiletý muž přitom přelomil hůl o hlavu o tři roky mladšího nakupujícího.
11.08.2009 18:05 |

podobné články

Rychtář a Macura: Porvali se v Bohnicích, kde se léčí Džambulka!

 
Oba jsou jako časovaná bomba. Dva soci Josef Rychtář a Zdeněk Macura se nečekaně sešli před v Bohnicích, kde je jejich milovaná Iveta Bartošová na detoxu. Vztek a nenávist na sebe nenechaly dlouho čekat a pánové se kvůli Ivětě porvali.
26.07.2013 17:10 |

podobné články

Osobnosti: Iveta Bartošová (6720 článků)

Drsná bitka mezi imigranty na ostrově Kos: Porvali se kvůli místům na trajektu!

 
Došla jim trpělivost a porvali se! Atmosféra mezi imigranty, kteří čekají na řeckém ostrově Kos, až budou registrováni na přistaveném trajektu, houstne a několik málo policistů, kteří je mají střežit, je proti jejich běsnění bezmocných.
15.08.2015 20:00 |

podobné články