Článek

Rogos (ANO): Zastupitelstvo Hořovic bude díky ANO pod větší kontrolou

 
Na veřejném zasedání zastupitelstva města Hořovic ve čtvrtek 3. září 2015 schválili zastupitelé změnu jednacího řádu ve smyslu pořizování videozáznamu ze svého zasedání. Tento návrh předložilo hnutí ANO Hořovice prostřednictvím svého zastupitele Petra Karbana.
04.10.2015 13:01 |

podobné články

Podobné články

U Hořovic narazil rychlík do stáda krav, pět jich uhynulo

 
Rychlík jedoucí ze Železné Rudy do Prahy narazil v pátek odpoledne u Hořovic do stáda krav. Nikdo z cestujících nebyl zraněn, uhynulo pět zvířat. Vlak nabral zhruba hodinové zpoždění
26.06.2009 20:25 |

podobné články

Generál Šedivý: Rusko nemá separatisty pod kontrolou, stejně jako Putin své generály

 
Příměří na Ukrajině, které začalo platit v noci ze soboty na neděli, není dordžováno. V průběhu neděle došlo nejméně k 112 incidentům, z porušování klidu zbraní se obviňují obě strany. Moskva nemá podle armádního generála Jiřího Šedivého separatisty pod kontrolou. „Druhá věc je, že Putin nemá pod kontrolou ani své generály,“ řekl ve zpravodajském pořadu ČT 24 Šedivý.
16.02.2015 15:10 |

podobné články

Erdogan chce mít pod kontrolou armádu i rozvědku. Navrhuje změnu ústavy

 
Turecká armáda a rozvědka by měly být pod kontrolou hlavy státu. Podle televize CNN Türk to ve čtvrtek navrhl prezident Recep Tayyip Erdogan v rámci reformy armády, o níž ve čtvrtek jednala nejvyšší vojenská rada. Nyní jsou armáda i tajná služba podle ústavy pod kontrolou premiéra.
28.07.2016 20:05 |

podobné články

Starosta Hořovic o vývoji vládní krize: Politická kultura se nezlepší, možná naopak

 
"Řekl bych, že náš způsob surového kapitalismu vlastní vinou prohrál a budeme podrobeni autoritativnějšímu režimu, který po volbách budou představovat prezident Miloš Zeman, jeho strana i sociální demokraté (souhrnně s nebývale silným mandátem).“ Nejen o vývoji vládní krize, ale i především o důvodech, které vedou zastupitelstvo města k úvahám o zřízení městské policie v Hořovicích či o možnostech, které zde občanům život nabízí, jsme hovořili se starostou, novinářem, dokumentaristou, fejetonistou a komentátorem v jedné osobě, Ondřejem Vaculíkem.
31.07.2013 16:50 |

podobné články

Osobnosti: Ondřej Vaculík (9 článků) , Miloš Zeman (17438 článků)

ODS: Zastupitelstvo Ústeckého kraje schválilo některé z našich předložených návrhů

 
Včerejší ustavující Zastupitelstvo Ústeckého kraje mělo na programu 25 bodů jednání. Již před schvalováním programu na náš návrh byl stažen bod č. 16 Petice o projednání plánu odpadového hospodářství. Klub zastupitelů ODS navrhoval také stažení bodů č. 17 – 23, které ale zastupitelstvo v programu ponechalo. Důvodem bylo především nedostatečné zpracování podkladových materiálů, na jejichž prostudování mělo 40 „nováčků“ v zastupitelstvu málo času.
22.11.2016 13:40 |

podobné články

Požár u Istrie je částečně pod kontrolou, Jaderská magistrála jede

 
Požár v oblasti chorvatské Crikvenice už mají hasiči z větší části pod kontrolou. Podařilo se také obnovit provoz na Jadranské magistrále, která byla ve zmíněném regionu kvůli hustému dýmu a silnému větru uzavřená.
24.07.2012 11:40 |

podobné články

Stanislav Hložek se léčí s cukrovkou: Omezil sladké, nepije alkohol, zhubnul a cítí se dobře

 
Mít zdraví pod kontrolou se bezpochyby vyplatí. Na vlastní kůži se o tom přesvědčil i oblíbený zpěvák a moderátor Stanislav Hložek (60). Preventivní testy u něho totiž odhalily náběh na cukrovku. Díky včasné diagnóze má ale pěvecký idol osmdesátých let nebezpečnou nemoc pod kontrolou. Do jaké míry musel změnit svůj životní styl?
30.06.2015 11:15 |

podobné články

Osobnosti: Stanislav Hložek (68 článků)

Pardubická nemocnice: Radiodiagnostické oddělení bude pořádat další kurz Kanylace pod UZ kontrolou

 
Radiodiagnostické oddělení Pardubické nemocnice ve spolupráci s Radiologickou klinikou FN Hradec Králové pořádá II. kurz Kanylace pod UZ kontrolou.
10.04.2016 16:15 |

podobné články

Ústecké zastupitelstvo dnes odvolalo celé vedení města

 
Zastupitelstvo Ústí nad Labem odvolalo celé vedení města. Končí tak koalice hnutí ANO a PRO!Ústí, která město vedla od loňských komunálních voleb. Návrh na odvolání inicioval starosta obvodu Severní Terasa Pavel Dufek (ANO). Důvodem je podle zastupitelů to, že město řádně nefunguje. Pro odvolání hlasovalo 19 z 37 zastu­pitelů. Odvolání podpořila část ANO a opoziční Ústecké fórum občanů, ČSSD, KSČM a ODS.
24.06.2015 12:41 |

podobné články

Praha 4 schválila omezení výstavby domů na Kavčích Horách

 
Zastupitelstvo Prahy 4 ve čtvrtek schválilo po zhruba dvouhodinové diskusi omezení pro výstavbu, kterou na Kavčích horách plánuje soukromý investor, společnost Prominecon Group. Nové domy by měly mít maximálně desetimetrovou výšku, respektive dvě nadzemní podlaží. Zastavit by se mělo také maximálně 30 procent pozemku. Opoziční zastupitelé navrhovali ještě větší zpřísnění, zastupitelstvo ale o tomto návrhu nehlasovalo.
22.09.2011 18:05 |

podobné články

Máme to pod kontrolou, mírní ministerstvo obavy z pandemie

 
Česká republika je připravená zvládnout nárůst počtu nakažených virem A(H1N1), který způsobuje tzv. prasečí chřipku, prohlásila ve čtvrtek ministryně zdravotnictví Dana Jurásková. Reagovala tak na krok Světové zdravotnické organizace (WHO), která vyhlásila pandemický stupeň ohrožení. V Česku je podle Juráskové situace pod kontrolou. Zatím se potvrdily jen čtyři případy nové chřipky. Uzavření hranic ani žádné zpřísnění již přijatých opatření se nechystá.
11.06.2009 20:30 |

podobné články

Osobnosti: Dana Jurásková (90 článků)

Hejtman bije kvůli kůrovci na poplach, podle ministra je pod kontrolou

 
Podle ministra životního prostředí je kůrovec na Šumavě pod kontrolou. Nesouhlasí s hejtmanem Jihočeského kraje, který kvůli kůrovci chce vyhlásit stav nebezpečí.
25.08.2009 12:10 |

podobné články

Lesní požáry v Řecku jsou pod kontrolou

 
Rozsáhlé lesní požáry, které od pátku ohrožovaly severovýchodní předměstí Atén, jsou už pod kontrolou. Čtenář nám poslal jejich fotografie, které pořídil z letadla cestou z dovolené. Turistických center se rozsáhlé požáry nedotkly.
25.08.2009 16:10 |

podobné články

Požár na ostrově Samos už je pod kontrolou

 
Lesní požár na řeckém ostrově Samos v Egejském moři je pod kontrolou hasičů.
03.08.2010 10:55 |

podobné články

Záplavy v Německu jsou pod kontrolou. Řeky kulminují

 
Němci hlásí, že povodňovou situaci ve městech u Rýna, Rúru a Mosely, mají pod kontrolou. Hladiny řek stoupají jen pomalu a nyní kulminují, píše v pondělí webový portál deníku Hamburger Abendblatt.
10.01.2011 16:45 |

podobné články

KADDÁFÍ OSTŘELUJE MISRÁTU, město pod kontrolou vzbouřenců

 
Jednotky věrné libyjskému vůdci Muammaru Kaddáfímu v pondělí znovu ostřelují Misrátu, poslední město na západě země pod kontrolou vzbouřenců. Zaměřují se při tom i na obytné čtvrti, píše agentura Reuters.
04.04.2011 17:05 |

podobné články

Obří požár v Chropyni je POD KONTROLOU! 2 hasiči jsou ZRANĚNÍ!

 
Dva zraněné hasiče musela odvézt během pátku záchranka do nemocnice, oba hasiči se zranili během hašení obrovského požáru výrobny a skladů plastů v býalém areálu Technoplast v Chropyni na Kroměřížsku. Po celodenním boji je už požár pod kontrolou.
08.04.2011 19:55 |

podobné články

Tripolis padl: Kaddáfí je na útěku!

 
Už jen pouhé ostrůvky ulic v hlavním městě Libye zůstávají pod kontrolou vojáků Muammara Kaddáfího (69), ostatní mají pod kontrolou Západem podporovaní povstalci.
23.08.2011 12:05 |

podobné články

Na silnici pozor: Piráti nejsou jen v Karibiku!

 
Znáte ten pocit, že máte vše pod kontrolou? Jedete po dálnici. Stěrače rytmicky stírají kapky deště, ale vám to nevadí. Předjíždíte jen kvůli plynulosti jízdy. Najednou se odněkud přiřítí pirát. Rychle mu uhnete. Vaše auto se rozhoupe a vás napadne, jestli vážně máte vše pod kontrolou.
14.11.2011 00:05 |

podobné články