Článek

Rodinná tragédie Superchlapa Josefa Hůrky: Umřel mu syn! 3 dny po narození!

 
Šokující odhalení přinese šestý díl reality show Superchlapi. Pepa Hůrka (31), který teď s manželkou čeká miminko, už jednou otcem byl. Ale jeho syn, bohužel, po třech dnech zemřel!
13.06.2016 13:55 |

podobné články

Podobné články

Můj děda byl komunista a umřel. 17. listopad ale ukázal, že komunisté mají tuhý kořínek

 
GLOSA: 17. listopad a oslavy státního svátku ukazují, že komunisté nevymřeli. Že všechny ty justiční vraždy, krádeže, loupeže, zabavování majetku a morální devastace několika generací jim prošly. Což je odporné zjištění. Můj děda byl komunista a umřel. Zabily ho komunistické lži. Můj děda umřel, ale komunistické lži žijí dál.
18.11.2016 12:25 |

podobné články

Rodina prokletá rakovinou. Syn umřel na leukémii, dvojčata mají nádory na mozku

 
Těžké rány osudu zkoušejí rodinu Karešovu z Prahy. Syn Ondrášek (†3) umřel na leukemii, dvojčátka Adam (5) a Verunka (5) se léčí s nádory ledvin a mozku! Viníkem je genetická nemoc Faconiho anémie.
01.04.2014 15:10 |

podobné články

RODINNÁ TRAGÉDIE! Ubodal svou manželku, pak se pokusil oběsit

 
Rodinná tragédie se stala v noci na úterý v Mankovicích na Novojičínsku, kde ubodal manžel manželku a sám se pokusil o sebevraždu.
31.05.2011 12:55 |

podobné články

Rodinná tragédie: Muž chtěl ubodat manželku, pak si bodl nůž do srdce

 
Rodinná tragédie se stala v Moravských Budějovicích na Třebíčsku. Muž tam pobodal svoji bývalou manželku, ta naštěstí stihla utéct a útok přežila. On sám ale poté v domě spáchal sebevraždu.
24.09.2013 20:05 |

podobné články

Tragédie rybářů na Lipně: Našli dva utopence!

 
Pět dní pátrali policejní potápěči po tělech dvou německých rybářů na Lipně. Nakonec těla mladíků (†21 a †22) našli. Narazili na ně ve čtvrtek dopoledne v hloubce sedmi metrů nedaleko míst, kde se s nimi převrátila v sobotu loď mezi ostrovem Tajvan a Valtrovem nedaleko Hůrky. Pátrání bylo velmi náročné a potápěči museli prozkoumat dno na rozlehlé ploše.
09.12.2011 12:20 |

podobné články

Superchlap David (44) v bolestech: Zakázali mu závod!

 
Pořádná smůla potkala superchlapa Davida Bowlese (44). Krátce před závodem si hnul se zády a nemohl se hýbat. Lékař mu triatlon zakázal!
25.06.2016 09:25 |

podobné články

Osobnosti: David Bowles (3 články)

Tragédie na Kolínsku: Muž uškrtil manželku a pak si podřezal žíly! Našel je syn

 
Rodinná tragédie s opravdu smutným koncem se odehrála v sobotu v Krakovanech na Kolínsku. Muž tam uškrtil svojí manželku a sám si pak podřezal žíly. Oba mrtvé našel pak syn, údajně i s dopisem na rozloučenou!
22.09.2013 18:15 |

podobné články

Manželka Ivetina strážce: Josef mě opustil, teď mi umřel pes

 
Stíhá ji jedna rána za druhou! Darina, manželka Josefa Rychtáře (53), ochránce Ivety Bartošové (45), v pondělí prožila jeden z nejhorších dní. Nejenže si zdravotní sestra v novinách přečetla otevřené přiznání Bartošové o lásce k jejímu manželovi, ale v odpoledních hodinách jí umřel nejlepší přítel, člen rodiny – rotvajler Bad.
18.10.2011 05:20 |

podobné články

Osobnosti: Iveta Bartošová (6720 článků)

Rodinná tragédie: Matka (†31) skočila z balkonu tři dny po porodu

 
Otřesná tragédie se stala v Dolním Kubíně na Slovensku. Jen tři dny po porodu tam prvorodička spáchala sebevraždu.
03.04.2012 14:55 |

podobné články

Numerologický výklad podle měsíce narození: Co o vás prozradí číslo měsíce, v němž jste se narodili?

 
Psali jsme vám, co v "numerologii":http://www.extra.cz/tema/numerologie znamená "životní číslo":http://www.extra.cz/numerologie-prozradi-jaci-doopravdy-jste-odhalte-tajemstvi-sveho-osudoveho-cisla, víte už, jaké máte "přednosti":http://www.extra.cz/numerologicky-vyklad-podle-dne-narozeni-dil-i-co-o-vasem-charakteru-vypovida-kolikateho-jste-se-narodili i "slabiny":http://www.extra.cz/numerologicky-vyklad-podle-dne-narozeni-dil-ii-jake-jsou-vase-slabe-stranky-a-na-co-si-dat-v-zivote-pozor na základě dne narození v měsíci. Nyní se mrkneme na to, co o naší "povaze":http://www.extra.cz/tema/povaha vypovídá samotný měsíc příchodu na tento svět, respektive "číslo":http://www.extra.cz/tema/cisla onoho měsíce narození.
23.08.2014 22:50 |

podobné články

Zajídal žal a skončil s obřím bachorem: Šel do sebe a teď se živí jako model s tímhle božským tělem!

 
Sebastian David (28) byl zdravý kluk, který se o sebe staral. Jenomže pak přišla rodinná tragédie. Umřel mu tatínek a jemu se zhroutil svět. Vykašlal se na sport i zdravou životosprávu a 15 měsíců doslova "prasil". Jeho břicho dosáhlo pomalu objemu ženy v devátém měsíci těhotenství a on se rozhodl se sebou něco udělat. A výsledek jeho tvrdé dřiny je naprosto úžasný!
06.03.2016 13:35 |

podobné články

Velká rodinná tragédie: Zabil se táta a dcera (†16), synek (9) bojuje o život...

 
Nepředstavitelná tragédie změnila v jedné vteřině život rodiny z Českokrumlovska. Po nárazu auta do stromu v noci na pondělí na přehledném úseku mezi Němčicemi a Babicemi na Prachaticku zahynul otec (†48) i s dcerou (†16). Syn (9), který seděl na zadním sedadle, je těžce zraněný a včera stále bojoval o život.
17.07.2012 12:10 |

podobné články

Soutěží jako šílení a vyhrávají!

 
Polovina věcí v bytě u Lady (30) a Zdeňka (31) Přibyslavských z pražské Hůrky pochází z různých soutěží. A to nemluvě o výhrách, které už projezdili, snědli nebo prodali.
13.09.2009 05:15 |

podobné články

Bezruči vstoupili do nového s vichrem z větrné hůrky

 
Od prohlášení za velká romantická témata sester Brontëových, z nichž Emily je autorkou jediného románu - Na větrné hůrce, až po cynické označení jejího díla, které vyšlo nad obzor nehostinného britského severu hrabství Yorkshire v roce 1847, za červenou knihovnu, vyjadřují vztah k tomu cennému odkazu kritici a čtenáři.
04.02.2012 19:15 |

podobné články

Šumavský park dokončil stavbu další části cyklomagistrály

 
Další část šumavské cyklomagistrály, 3,2 kilometru dlouhý úsek ze Skelné na Vysoké Lávky u Prášil na Klatovsku, dokončili dnes správci národního parku. Příští rok se cyklomagistrála rozroste o poslední chybějící úsek z Nové Hůrky do Skelné. Výhledově by se mohla prodloužit až na Modravu. V zimě slouží trasa běžkařům, řekl dnes mluvčí parku Pavel Pechoušek. 
22.10.2013 17:50 |

podobné články

Odporné: Pytlák zastřelil a vyvrhl srnu, která čekala mládě!

 
Policie na Novojičínsku pátrá po pytlákovi, který v lese na honebním pozemku Mysliveckého svazu Hůrky-Lubina střelil do břicha srnu. A vůbec mu nevadilo, že samice čeká mláďata.
27.06.2014 08:50 |

podobné články

The Tap Tap budou hrát na Hlavním nádraží, odstartují tak výstavu DPP „Nová éra bez bariér“

 
V úterý 11. listopadu 2014 to bude přesně 20 let od okamžiku, kdy byl v Praze zprovozněn první bezbariérový úsek metra z Hůrky na Zličín a kdy se objevily v pražských ulicích také první nízkopodlažní autobusy. K tomuto výročí připravil Dopravní podnik hl. m. Prahy (DPP) společně s organizací ROPID koncert skupiny The Tap Tap a Pěveckého sboru Dopravního podniku na Hlavním nádraží, který tak odstartuje výstavu „Nová éra bez bariér“.
10.11.2014 19:01 |

podobné články

Zisk Krajského školního hospodářství směřuje do investic

 
Loňské hospodaření příspěvkové organizace Krajské školní hospodářství (KŠH), která zahájila po sloučení Školních polesí Hůrky a Vimperk a Školního rybářství Protivín svoji činnost 1. července 2014, skončilo se ziskem po zdanění ve výši 1,5 miliónu korun při celkových výnosech 60,8 miliónu korun. Veškeré takto získané prostředky organizace investuje zpět do své činnosti.
27.01.2015 18:53 |

podobné články

Ředitelství silnic a dálnic zahajuje opravu druhé poloviny mostu na silnici I/6 u obce Hůrky u Karlových Varů

 
V roce 2015 byla odbourána levá polovina mostu ve směru Kalovy Vary – Praha a nahrazena novou mostní konstrukcí. Dnes byly zahájeny stavební práce na druhé polovině mostu.
29.03.2016 18:11 |

podobné články