Článek

Rodiče jí odmalička dopřávali. Teď by ji to mohlo zabít!

 
Třiatřicetiletá Nikki Webster trpí závislostí, kterou v ní vypěstovali vlastní rodiče. Už jako dítěti jí dovolovali jíst cokoliv, nač měla zrovna chuť.
25.12.2015 05:15 |

podobné články

Podobné články

Babička se o něj odmalička starala. Nechal ji zemřít hladem...

 
Týdny, možná měsíce nechal Martin M. (23) svou babičku bez jídla. Nemohoucí žena, která se o něj odmalička starala, zemřela hladem. Vnukovi teď hrozí až 12 let vězení.
10.03.2016 12:05 |

podobné články

Rodiče si jedli v restauraci, dcera jim zatím umírala hlady v autě!

 
Dopřávali si jídlo, ale své novorozené holčičce ho odpírali! Teprve dvaadvacetidenní holčička zemřela v autě, zatímco její povedení rodiče jedli v nedaleké restauraci. Po pitvě se přišlo na to, že dívenka byla podvyživená!
05.01.2015 06:41 |

podobné články

Poznáte chlapečka, který odmalička válí na klavír a má nemanželské dítě?

 
Chlapeček na fotce se už od dětství věnuje hudbě. Odmalička hrál na klavír a také skládal. K muzicírování mu loni přibyla jedna milá povinnost - za lehce nestandardní situace se stal otcem syna Marka. Už víte, o kom je řeč?
16.05.2012 07:40 |

podobné články

Zfetovaní rodiče nechali synka (†2) v rozžhavené místnosti s ohřívačem, zemřel horkem

 
Jsou Vánoce a v americkém St. Louis se teploty pohybují pár stupňů nad nulou. Aby jejich synek nenastydl a neprochladl, nechal ho pár amerických feťáků, jeho rodičů, v pokoji se zapnutým ohřívačem na maximum. Jenže Lucas Barnes (25) a Kathleen Peacock (22), kteří si dopřávali metamfetaminové opojení, zanechali dítě bez dozoru v rozžhavené místnosti 38 hodin!
23.12.2015 23:35 |

podobné články

Osobnosti: Kathleen Barnes (1 článek)

Černoška zjistila po 70 letech, že je ve skutečnosti běloška! Rodiče ji adoptovali

 
Zatímco je celá Amerika nahněvaná na původem Češku Rachel Dolezal (37), která tvrdila, že je černoška, i když se narodila bělochům, prožila Američanka Verda Byrd (72) úplně jiný životní příběh. Odmalička ji rodiče vychovávali v tom, že je černoška. Pravda to však nebyla.
24.06.2015 13:55 |

podobné články

3 fashion blogerky, které by se nad sebou měly zamyslet! TOHLE PEKLO SLEDUJÍ MALÉ DĚTI

 
Už odmalička nám rodiče vštěpují, že krása není všechno a člověk musí něco dělat pro to, aby mohl vést normální život. Rodiče ale vůbec netuší, že jejich ratolesti vzhlížejí k youtuberkám, které díky sexy fotkám na Instagramu a propagováním různých nesmyslů nemusí hnout ani prstem. Přesně k tomu vzhlížejí mladé holky. Toto peklo je jejich vzor!
11.04.2017 15:50 |

podobné články

Jak shodit letní kila? Máme zaručený plán!

 
Léto pomalu končí, a vše co jsme si v teplých dnech dopřávali, se uložilo v našich tukových polštářích. Protože si tělo na zimu ukládá zásoby tuku, kterých se nechce jen tak zbavit, je třeba s nimi zatočit právě teď!
10.09.2011 06:10 |

podobné články

Tři a půl kila dolů za týden?! S námi to dokážete…

 
Dopřávali jste si o Vánocích a teď v oblečení poněkud překypujete? Tady je rychlá pomoc. Nemusíte nic vážit, ani složitě připravovat. Stačí se jen řídit jídelníčkem. Dietu nedržte déle než týden. Pokud máte zdravotní potíže, konzultujte jídelníček se svým lékařem.
03.01.2015 12:11 |

podobné články

Těžkotonážní páreček společnými silami zhubl 140 kil: Teď už doma nehrozí praskání křesel ani zástava dechu

 
Chris (51) a Lesley (55) spolu prožili 25 šťastných let, během nichž si ve velkém dopřávali tučná jídla. Společné soužití se však podepsalo na jejich postavách, které narostly do rozměrů ohrožujících zdraví.
18.03.2015 17:05 |

podobné články

Dopřávali jste si na letních grilovačkách a teď nedopnete kalhoty? Víme, jak zhubnout bez mučení drastickými dietami

 
Zvykli jsme si hubnout po Vánocích, do šatů na plesovou sezonu, před létem do plavek, ale tak nějak zapomínáme, že i léto může být obdobím obžerství. To jsou samé grilovačky, oslavy a pikniky a kila letí nahoru. Člověk aby se pak vešel do podzimního kabátu.
07.09.2015 09:27 |

podobné články

4 tipy jak se zbavit závislosti na sladkém

 
Čokoládky, sušenky, dortíky a s nimi spojené časté návštěvy cukráren, kde se to cukrem a sladkostmi jen hemží jsou nejčastější slabostí nás všech. Jen málokdo dokáže odolat sladkému pokušení, kterého je kolem nás spousta – z výkladních skříní se na nás usmívají cupcaky, z reklam na nás útočí sušenky a my si proto stále častěji pohráváme s otázkou, jak se zbavit závislosti na sladkém… Chutě na sladké sužují úplně každého z nás. Zatímco někdo těmto impulsům dokáže odolat, pro jiného je to nesplnitelný úkol. Možná i vy patříte k těm, kteří cukrovinkám pokaždé podlehnou. V takovém případě je náš dnešní články s užitečnými tipy jak se zbavit závislosti na sladkém určený právě pro vás! 4 tipy jak se zbavit závislosti na sladkém Odstranit z našeho života veškeré sladké není jednoduché. Zvláště v případě, kdy jste si až do dnešního dne, co se sladkostí a cukrovinek týče, vůbec neodpírali a dopřávali si, co hrdlo ráčilo. Tomu je ale konec, s našimi tipy se dokážete zbavit závislosti na pojídání cukru, který je pro vaše tělo škodlivý a má za následek obezitu a pneumatiky okolo pupíku. Tak co myslíte, zvládnete to? Tip první: Takové to jednoduché žvýkání! Odbourání závislosti na sladkém se má velmi podobě jako snaha odbourat závislost na kouření. V tomto případě se doporučuje nahradit cigaretu žvýkačkou a neustále tak zaměstnávat ústa. I u sladkého to může fungovat, proto vám doporučujeme žvýkat, žvýkat, žvýkat! Jakmile pocítíte, že na vás opět přichází nekontrolovatelná chuť dát si něco sladkého, strčte si do pusy žvýkačku a žvýkejte. Jak jednoduché! Tip druhý: Nahraďte sladké ovocem! Máte chuť zhřešit na sladkém? Pak si dejte kousek ovoce! Zlé jazyky by teď mohly podotknout, že v ovoci je přece taky cukr, což nepopíráme. Je to pravda, i ovoce obsahuje cukr, ale ten není tak rizikový a zákeřný, jako... Čtěte více Příspěvek 4 tipy jak se zbavit závislosti na sladkém pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
05.10.2016 18:20 |

podobné články

Mladí a volní: Machálková a Noid líbali na premiéře Robina Hooda koho mohli!

 
Zatímco Leona Machálková (43) si užívá svobody už rok, Václav Noid Bárta (29) je oficiálně nezadaný teprve týden. Oba si ale na párty k premiéře muzikálu Robin Hood dopřávali spousty polibků.
03.09.2010 07:00 |

podobné články

Osobnosti: Leona Machálková (438 článků) , Robin Hood (212 článků) , Václav Bárta (1134 článků)

Machálková a Noid - Nekonečná líbačka na premiéře Robina Hooda!

 
Zatímco Leona Machálková (43) si užívá svobody už rok, Václav Noid Bárta (29) je oficiálně nezadaný teprve týden. Oba si ale na párty k premiéře muzikálu Robin Hood dopřávali spousty polibků.
03.09.2010 09:40 |

podobné články

Osobnosti: Leona Machálková (438 článků) , Robin Hood (212 článků) , Václav Bárta (1134 článků)

Zeštíhlet účinně a napořád? To není sen!

 
Možná už se vám to také přihodilo? Během letní dovolené jste si dopřávali nejrůznějších dobrot a lenošení poněkud více, než by bylo záhodno. Především v hotelovém režimu all inclusive se mnozí neubrání nezdravému přejídání. A je jasné, že postava pak bohužel nezůstane bez následků. Jak se dostat zpět do formy a hlavně zhubnout nabrané kilogramy opravdu rychle a bez mučení?
20.09.2010 00:05 |

podobné články

Velký průvodce létem celebrit!

 
Letošní léto se příliš nepředvedlo, a tak se není čemu divit, že většina slavných lidí raději odletěla za sluníčkem do zahraničí. Dopřávali si zasloužený odpočinek, chytali bronz, užívali si romantiku a dováděli se svými ratolestmi.
29.08.2011 12:05 |

podobné články

Šéfové pražské dopravy: Statisícové platy!

 
Statisícové mzdy, k tomu podobně vysoké roční odměny, navíc poukázky ve výši 1200 korun každý měsíc. Takové byly loňské příjmy manažerů pražského dopravního podniku. Dopřávali si je v době, kdy se spousta zaměstnanců ani zdaleka nepřiblížila průměrné celostátní mzdě.
30.05.2012 12:05 |

podobné články

To je idylka! Pink si užívala volna s manželem a dceruškou (1)

 
To je rodinná idylka! Nedávná královna rebelek, zpěvačka Pink (33), si nyní užívá plnými doušky rodinného života. Dokládají to i fotky, které přibyly do rodinného alba - z nedávného výletu do slunné Austrálie. Tam si s manželem Careyem Hartem (37) a dcerkou Willow Sage (1) dopřávali romantický piknik.
30.09.2012 09:05 |

podobné články

Osobnosti: Pink (320 článků)

Znásilnil a okradl maminku! Vše sledovaly její nezletilé děti...

 
Divoký násilnický sex si nezávisle na sobě v minulých týdnech dopřávali dva devianti v Přerově. Pod vlivem drog znásilnili dvě ženy.
13.09.2014 01:05 |

podobné články

Kate pobavil obr z Harlemu a William rozesmál Obamu

 
Princezna Kate (32) a princ William (32) pokračují ve spanilé jízdě New Yorkem. Za jediný den stihli basketbalový zápas, kde si dopřávali popcorn, pozdravili se s Beyoncé a Jay-Z, pak se jejich cesty rozešly. Těhotná Kate zamířila za dětmi do Harlemu, princ William rozesmál Baracka Obamu.
10.12.2014 13:03 |

podobné články

Osobnosti: Barack Obama (2404 článků)