Článek

RiRi, tohle se nedělá: Zpěvačka šla kamarádce za družičku v šatech jako pro nevěstu

 
Jako by nestačilo, že je sama o sobě jednou z nejsledovanějších žen šoubyznysu, ještě si na kamarádčin velký den oblékne šaty, které by klidně mohla volit na vlastní svatbu. Ve světlých dlouhých šatech s výšivkou s nádechem do lila a dokonce s vlečkou šla Rihanna  (27) v pondělí za družičku své blízké přítelkyni a asistentce v jedné osobě Jennifer Morales.
22.04.2015 21:55 |

podobné články

Podobné články

Keira Knightley šla za družičku a zastínila nevěstu!

 
Keira Knightley (26) přijela do Glasgow, aby stála po boku svému bratrovi Calebovi (32) při jednom z nejdůležitějších okamžiků v životě. Herečka šla páru za družičku a ve fialových šatech jí to velmi slušelo. Fotografové si jí všímali mnohdy více než nevěsty.
25.04.2011 19:35 |

podobné články

Osobnosti: Keira Knightley (176 článků) , Caleb (8 článků)

Lady Gaga šla na svatbě za družičku a vypadala úžasně

 
Lady Gaga šla za družičku své dlouholeté kamarádce Bo O’Connor. A dlužno dodat, že jí to opravdu slušelo.
13.06.2013 08:35 |

podobné články

Osobnosti: Lady Gaga (1264 článků)

To je paráda: Roztomilá dcera české modelky šla za družičku na svatbě Jamese Blunta

 
Tohle nikdo netušil. Česko mělo své zastoupení na utajené svatbě zpěváka Jamese Blunta s jeho láskou Sofií Wellesley, která se odehrála minulý víkend v Campanetu na Mallorce. Jako družičku si totiž pár vybral dceru bývalé české modelky Gabriely Báňové Peacock, roztomilou Maiu.
28.09.2014 10:00 |

podobné články

Osobnosti: James Blunt (44 článků)

Ženich znásilnil NEJ kámošku své ženy! A ona od ní chtěla, ať jí jde za družičku!

 
Co může být pro mladou ženu horší než znásilnění přítelem nejlepší kamarádky? Asi už jen zjištění, že si ho i přesto hodlá vzít! A ještě ji drze požádá, jestli by jí nešla za družičku!
21.09.2015 12:10 |

podobné články

Co vyděsilo tříletou družičku Grace?

 
Záplava rodinného štěstí, které windsorské dynastii přinesl dnešní sňatek prince Williama s Kate Middleton, zřejmě minula malou Grace van Cutsemovou, tříletou družičku, kterou svatební veselí vyvedlo z míry.
29.04.2011 21:40 |

podobné články

Osobnosti: Kate Middleton (865 článků)

Exmilenec Mašlíkové krasavec Vojnar se bude ženit. Nevěstě půjde za družičku travestita

 
Bývalý přítel Hany Mašlíkové  (29) Petr Vojnar (35) se rozhodl usadit. „O Vánocích jsem ji i rodiče své přítelkyně požádal o ruku,“ přiznal nám moderátor VIP zpráv a zábavné show Nikdo není dokonalý. Svatbu plánuje patrně v létě, nejdéle však do roka a do dne. Za družičku jeho nevěstě, krásné modelce Petře Frantové půjde travestita Naděžda Krupská.
22.01.2012 07:00 |

podobné články

Osobnosti: Petr Vojnar (56 článků) , Hana Mašlíková (328 článků) , Petra Frantová (11 článků) , Naděžda Krupská (41 článků)

VIDEO Takhle se chystá Dana Morávková na svatbu! Kdo jde za družičku? To budete koukat!

 
V seriálu Ordinace v růžové zahradě vrcholí přípravy na Den D Dany Morávkové alias doktorky Zdeny Tiché a Jana Čenského, který hraje primáře Davida Suchého. Jejich adoptovaný syn Toník jim překvapí nemilé překvapení, dohodne jim totiž nečekaně skandální družičku.
28.02.2012 19:30 |

podobné články

Osobnosti: Jan Čenský (104 článků) , Dana Morávková (504 článků)

Nevěsta na útěku: Pláchla od tří ženichů, nakonec si vzala svou družičku!

 
Nevěsta na útěku pláchla už od tří mužů, ale teď do toho konečně praštila! Kerry De’ath (29) snad konečně našla tu pravou lásku, není jí však muž, ale žena. Kerry se totiž nakonec vdala za Sarah Woodford, která jí měla jít původně za družičku.
25.09.2012 10:05 |

podobné články

VIDEO: Nevěstu dojal tanec, z něhož by mnohým běhal mráz po zádech

 
Svatební překvapení pro nevěstu může mít různou podobu. Některou dojme video s fotkami z dětství, jinou vzpomínání kamarádek. Nevěstu i další svatebčany z Nového Zélandu rozbrečel tanec, který pro ni připravil manželův bratr s kamarády.
18.12.2015 13:55 |

podobné články

Modelka v šatech z proužků odhalila umělá prsa a ukázala zadek

 
Osmadvacetiletá německá modelka Micaela Schäferová se snaží upoutat pozornost za každou cenu. Na společenské akce chodí zásadně v nezvyklých módních kreacích a jednu takovou předvedla i na premiéře filmu Muži v černém III v Berlíně. Další články k tématu: Modelka v šatech z jídla: oblékla se do řas a ozdobila se chobotnicí Carmen Justová chce zazářit na Miss Earth v šatech z plastu Nálepková jako modelka odhalila ňadra v průhledných šatech Američanka se vdávala na záchodcích v šatech z toaleťáku
16.05.2012 12:50 |

podobné články

Osobnosti: Carmen Justová (16 článků)

Foto ze svatby polonahé nevěsty: Míša Doubravová se vdala v proklatě odvážných šatech!

 
V takových svatebních šatech by nevěstu Míšu Doubravovou (25) do kostela nepustili. Před oltář, kde na ni čekal zpěvák Roman Tomeš (28), přišla v průhledných šatech odhalujících její poprsí. Barevná výšivka zakrývala jen bradavky.
03.06.2016 13:25 |

podobné články

Osobnosti: Roman Tomeš (73 článků)

Má nového chlapa? Kdo je tajemným mužem po boku Rihanny a co s ním zpěvačka dělala?

 
Kontroverzní zpěvačka "Rihanna (25)":http://www.extra.cz/tema/rihanna-zpevacka sice tvrdí, že v jejím životě momentálně není žádný muž, co ale potom měl znamenat postarší pán, který se objevil po jejím boku o víkendu? Že by nám RiRi něco zatajila?
06.11.2013 12:20 |

podobné články

Rihanna v průsvitné košilce do ložnice? Ne, takhle šla na párty!

 
Rihanna  (26) měla zase jednou chuť provokovat a z šatníku vytáhla krajkový kabátek, který by se spousta žen styděla obléknout i do ložnice jen pro zraky svého partnera. Pod průsvitný model se zavazováním na šňůrku se vyzbrojila už jen hodně minimalistickými saténovými kalhotkami a pánové okolo nevěděli, kam s očima dřív. A kam že se to RiRi tak vyparádila? V pondělí večer na párty na luxusní jachtě ukotvené na pobřeží ostrova St. Barts v Karibiku.
31.12.2014 20:01 |

podobné články

Odkopnutá Geri Halliwell šokuje. Bývalá Spice Girl se předvedla v korzetu a šatech pro nevěstu

 
Bývalá Spice Girl Geri Halliwell  (39) přišla na Raisa Gorbachev Foundation Party konané v Londýně v překrásných bílých šatech, ve kterých vypadala jako nevěsta. Všem přítomným se při pohledu na romanticky vyhlížející Geri tajil dech.
24.09.2011 21:05 |

podobné články

Osobnosti: Geri Halliwell (104 článků)

Takhle vypadá štěstí: Máme svatební portréty hvězd Vyprávěj Bernáškové a Merknera na parníku

 
Herečka Jana Bernášková si v sobotu v pražském kostele U Salvátora vzala za muže scenáristu seriálu Vyprávěj Rudolfa Merknera. Kromě rodinných příslušníků přihlíželo asi čtyřicetiminutovému obřadu také mnoho jejich seriálových kolegů. Nechyběla například Nela Boudová, která Janě svazek odsvědčila, Roman Vojtek s rodinou, Mahulena Bočanová, Veronika Freimanová a mnoho dalších. Za družičku šla Janě její pětiletá dcera Justýnka.
18.06.2012 16:10 |

podobné články

Osobnosti: Mahulena Bočanová (711 článků) , Veronika Freimanová (155 článků) , Roman Vojtek (476 článků) , Nela Boudová (108 článků)

Jennifer Aniston alias Rachel z Přátel: TAJNÁ VESELKA! A za družičku jí šla »Monica«

 
A je to tady! Jennifer Aniston (46) a Justin Theroux (43) si konečně řekli své »ano«! Aby svatbu utajili, uspořádali ji přímo u sebe doma, v jejich luxusní rezidenci v kalifornském Bel Air. Prozradil je ovšem svatební dort, který se snažili propašovat dovnitř...
08.08.2015 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Jennifer Aniston (669 článků) , Justin Theroux (144 článků)

Hanychová: V těchhle šatech by klidně mohla jít za družičku

 
Modelka Agáta Hanychová si oblíbila obchody módní španělské značky a dokonce nám prozradila, že na letní sezonu tam vykoupila snad všechny šaty. Módní redaktorka Markéta H. naprosto souhlasí, protože ji tenhle obchod nikdy nezklame.
17.08.2009 08:00 |

podobné články

Osobnosti: Agáta Prachařová (2324 článků)

Princ Harry a sestra nevěsty: Padnou si do oka?

 
Velkou pozornost na královské svatbě Kate ukradla její velmi atraktivní sestra Pippa Middleton (27), která byla své sestře za družičku. V bílých šatech s tzv. vodou na předním díle vypadala velmi sexy. A to samozřejmě neuniklo mladšímu bratrovi Williama, Harrymu (26). Každou chvilku na Pippu pomrkával a je nad slunce jasné, že tihle dva se na posvatebním mejdanu postarají o zábavu.
29.04.2011 17:10 |

podobné články

Osobnosti: Lady Gaga (1264 článků) , Pippa Middleton (333 článků) , Pippa Middleton (333 článků)

Vignerová odtajnila přítele, a už se svěřuje s plány na svatbu. Za družičku jí půjde její dvorní návrhář

 
Není to ani týden, co na Anetu Vignerovou  (26) prasklo , že už není single , a najednou ji vidíme, jak se předvádí ve svatebních šatech.
31.07.2014 06:00 |

podobné články

Osobnosti: Aneta Vignerová (480 článků)