Článek

Rihannin bývalý mluvčí: Drb o poměru s Jayem Zetem jsem rozšířil já

 
Stálo ho to téměř rozvod a facku od švagrové Solange Knowles. Jak se ale zdá, producent a rapper Jay Z byl v bulvárním příběhu o poměru s Rihannou zcela nevinně. Tvrdí to teď Rihannin bývalý mluvčí a PR zástupce Jonathan Hay. Ten se tak zoufale snažil upozornit na svou klientku, že o ní vymyslel tenhle drb.
27.10.2015 19:00 |

podobné články

Osobnosti: Solange Knowles (18 článků)
Podobné články

Beyoncé podporuje spekulace, že je s manželem v krizi. Proč proboha?!

 
Zpěvačka Beyoncé Knowles v létě vyjela na turné s manželem Jayem Zetem. Jenže místo toho, aby se koncerty staly vyjádřením jejich vzájemné lásky, vedly prý k rozkolu v manželství. Dvaatřicetiletá americká kráska teď podpořila spekulace o krizi tím, když v Cincinnati změnila text své písně Resentment (Vztek) z roku 2006.
10.07.2014 10:40 |

podobné články

Beyoncé nemůže manžela ani »cítit«: Na turné každý spí v jiném hotelu

 
O rozchodu zpěvačky Beyoncé s manželem Jayem Zetem se hovoří už několik týdnů. A důkazů hovořících proti tomuto faktu je málo. Navíc se objevují další zprávy o jejich chování, které nasvědčuje faktu, že dokončí společné turné a půjdou si každý svou cestou. Na cestách po jednotlivých městech, kde koncertují, totiž nebydlí ve stejných hotelích. Zatímco jako spokojení manželé by měli sdílet společný pokoj.
13.08.2014 08:30 |

podobné články

Beyoncé je komediantka: Takhle nechuťně hrála »šťastnou rodinku«

 
Nejen pro trofeje, si přišla Beyoncé Knowles v neděli večer na předávání cen MTV VMA. Chtěla se tam také vysmát novinářům do očí a zpochybnit zprávy o rozvodu. A tak si s manželem Jayem Zetem a dcerou Blue Ivy hráli na šťastnou rodinku. Přímo na jevišti.
26.08.2014 09:20 |

podobné články

Facka do tváře: Beyoncé se nelíbily svatební šaty od vlastní matky

 
Beyoncé není žádná rozmazlená diva, která by kvůli módním vrtochům urazila city vlastní matky. A tak i když se jí nelíbily šaty, které jí dvaašedesátiletá Tina Knowlesová ušila, na svatbu s Jayem Zetem je oblékla a obřad v nich přečkala. Matku však ujistila, že až se bude vdávat její vlastní dcera Blue Ivy, tak si šaty vybere sama.
30.06.2016 14:05 |

podobné články

Ústavní soud: Při řetězení pracovních poměrů je nutné chránit zájmy zaměstnance

 
Ústavní soud vyhlásil nález, kterým navázal na svoji předchozí judikaturu týkající se opakovaných pracovních poměrů na dobu určitou. K otázce právní ochrany zaměstnanců při tzv. řetězení pracovních poměrů se Ústavní soud vyjádřil v nálezu sp. zn. II. ÚS 3323/14, a dnešní nález na jeho nosné důvody navázal. Není protov souladu se zásadami chránícími zaměstnance, pokud by zaměstnanec musel nejen písemně oznámit zaměstnavateli svoji vůli pokračovat v pracovním poměru, ale musel nadto iniciovat soudní řízení umožňující mu dosažení účinků této domněnky.
25.09.2016 12:40 |

podobné články

Rihannin bůh lásky je její bývalý přítel! Znova spolu?

 
Tajemný muž, který se na barbadoském karnevalu objevil po boku, respektive za zadkem, zpěvačky Rihanny (23), je její staronový přítel Negus Sealy (26). Zatímco polonahá Rihanna tančila v davu lidí, Negus se od ní na krok nehnul. Potvrdili tak, že jsou opět spolu.
04.08.2011 13:05 |

podobné články

Osobnosti: Rihanna (884 článků)

Fergie přibírala kvůli roli a líbilo se jí to

 
Fergie musela přibrat pro svou roli ve filmu Nine skoro osm kilo a „kynutí“ se jí líbilo. „Dostat kila nahoru bylo snadné, legrace a já jsem to milovala,“ uvedla zpěvačka v interview pro noviny Scotland Daily Record. „Jedla jsem smažená jídla, všechno. A vůbec jsem necvičila. Nebála jsem se toho, nemyslela jsem na to. Byla to skvělá zkušenost.“ „Takhle jsem si užívala nejdéle od doby školy. Ala pak, když jsem začala cvičit, byl to těžký úkol dostat se zpátky na původní váhu. Trvalo to chvíli, než jsem se mentálně vrátila ke své rutině. Teď mám trenéra, který je skvělý a pomáhá mi udržet si motivaci.“ Zpěvačka se také svěřila, proč přestala užívat metadon, který může vyvolávat schizofrenii. „Jednu chvíli jsem si dokonce myslela, že po mně jde FBI. Řekla jsem si, že jestli projdu těmi dveřmi a nikdo tam není, je to drogou,“ vykládá zpěvačka. „Bože, byl to úplně jiný život. Jsem tak ráda, že minulost už je daleko. Stoprocentně jsem z toho venku.“
09.10.2009 07:30 |

podobné články

Od uzeného boku v udírně vzplanul celý dům!

 
Požár rodinného domu na Dačicku likvidovali hasiči poté, co se oheň rozšířil z dřevěné udírny. Požár se rozšířil poté, co v udírně vzplál stékající tuk z masa, sdělila v úterý agentuře Mediafax policejní mluvčí Hana Millerová.
05.07.2011 09:10 |

podobné články

Kubiceho muž: S Lessym je to úplně jinak

 
Bývalý ministr vnitra Jan Kubice neměl jinou možnost, než postupovat podle služebního zákona a Petra Lessyho propustit před více než rokem ze služebního poměru. Serveru Lidovky.cz to řekl Jaroslav Hruška, bývalý náměstek ministra vnitra. Právě dnes má podle informací médií totiž ministr vnitra v demisi Martin Pecina vrátit do služebního poměru u policie Petra Lessyho a tím jej navrátit na post policejního prezidenta. Protože stávající policejní prezident Martin Červíček dobrovolně svůj post nechce opustit, hrozí, že Česko bude mít dva policejní prezidenty.
03.12.2013 10:35 |

podobné články

Osobnosti: Lessy (875 článků) , Martin Pecina (404 článků) , Jan Kubice (678 článků) , Petr Lessy (798 článků) , Martin Červíček (298 článků)

Rihannin nový milenec: Už tě nepustím, prdelko!

 
Ještě nedávno si Rihanna léčila zlomené srdce ve společnosti kamarádek. Teď pro změnu hledá útěchu v náručí baseballového hráče Kempa Matthewa (25). Se svým novým objevem tráví v současné době dovolenou ve slunném Mexiku.
05.01.2010 19:20 |

podobné články

Osobnosti: Rihanna (884 článků)

Osobní strážce Rihanny: Takhle chrání prsa

 
Známé tváře to nemají lehké. Kamkoli se hnou, hrnou se na ně davy fanoušků. Od toho mají celebrity bodyguardy, aby je chránili. A ten Rihannin svou práci dělá očividně dobře a rád...
06.03.2011 17:00 |

podobné články

Rihanna si našla lásku: S boxerem hraje v novém klipu!

 
Rihannin (23) nový klip We found love (Našli jsme lásku), jenž natáčí v Irsku, vyvolal ohlasy, jako se tu už dlouho žádné skladbě nepovedlo. Nyní se spekuluje o počínajícím vztahu s boxerem Dudleym O' Shaughnessym (21), se kterým v klipu hraje.
01.10.2011 07:10 |

podobné články

Osobnosti: Rihanna (884 článků)

Rihannin první přítel promluvil: Žádný chlap u ní nemá šanci, je to kariéristka

 
Negus Sealy (27), který byl prvním přítelem zpěvačky Rihanny  (23) , řekl, že u ní zatím nemá nikdo šanci - je prý příliš zaneprázdněná na to, aby se usadila a měla pevný vztah.
04.11.2011 10:20 |

podobné články

Rihannin mladší bratr jde v sestřiných stopách. Jak se vám líbí jeho písnička?

 
V barbadoské rodině Fentyů se zřejmě rodí samé talenty. Jak jinak si vysvětlit, že zatímco Rihanna  (23) dobývá svými hity i přitažlivým vzhledem svět, vrhá se do šoubyznysu už i její mladší bráška Rorrey.
19.11.2011 17:10 |

podobné články

Osobnosti: Rihanna (884 článků)

Je to možné? Rihannin otec považuje zmlácení své dcery Chrisem Brownem za drobný přešlap

 
Rihanna  (24) má skutečně povedeného otce, jakého jí může závidět asi jen málokterá dívka či žena. Ronald Fenty totiž míní, že je Chris Brown dokonalý partner pro jeho dceru. A skutečnost, že zpěvačku brutálně zmlátil při partnerské hádce, považuje za přešlap. Fenty míní, že už z toho Brown vyrostl a mělo by mu být odpuštěno.
06.07.2012 15:05 |

podobné články

Osobnosti: Rihanna (884 článků) , Chris Brown (231 článků) , Chris Brown (167 článků)

Rihannin otec doufá, že se jeho dcera provdá za Chrise Browna

 
Teď, když už se podle všeho k sobě hudebníci Chris Brown a Rihanna  (24) opět vrátili, otec barbadoské divy dal své dceři svolení k tomu, aby si vzala svého milého. I přesto, že ho o to nežádala.
29.10.2012 11:05 |

podobné články

Osobnosti: Rihanna (884 článků) , Chris Brown (231 článků) , Chris Brown (167 článků)

Chris Brown: Tvorbou graffiti vydělává peníze na charitu

 
Rihannin snoubenec se ve středu zúčastnil akce Global Best Buddies Day, kterou pořádala jeho nadace Symphonic Love.
29.03.2013 17:10 |

podobné články

Osobnosti: Chris Brown (231 článků) , Chris Brown (167 článků)

Nový Rihannin klip je pěkná divočina. Její minimalistický obleček zakrývá jen to nejnutnější

 
Rihanna  (25) si s Miley Cyrus  (20) v ničem nezadá. Ačkoli si z jejího obscénního chování už několikrát vystřelila, sama by na vzor ctnosti aspirovat nemohla. Nejen že si libuje v osahávání sebe samé při koncertech, ale její nový klip nebude nic pro puritány.
10.10.2013 20:00 |

podobné články

Osobnosti: Rihanna (884 článků) , Miley Cyrus (817 článků)

Zakážou Rihannin nový klip? Její průsvitný župan nezakrývá vůbec nic

 
Rihanna  (28) během své třídenní zastávky v Miami, kde v úterý koncertovala v rámci svého nového turné ANTI, stihla i natočit klip. Zpěvačka je zkrátka žena činu a poté, co se po menší pauze opět naplno vrátila do šoubyznysu, ani jediný den nemůže přijít nazmar. Středa tak nepatřila odpočinku, nýbrž natáčení video obsahu k její písni Needed Me z nového alba.
19.03.2016 22:00 |

podobné články