Článek

Řidiči se musí i nadále potýkat s nástrahami tropického počasí

 
Letošní červenec byl pro účastníky silničního provozu nejtragičtějším měsícem roku. Na nepříznivé bilanci se podepsaly i extrémně horké dny. Z dlouhodobého hlediska patří i srpen mezi nejtragičtější měsíce. Navíc tropická horka neustávají.
05.08.2015 09:31 |

podobné články

Podobné články

7 důvodů, proč nechodit na swingers! Před nástrahami orgií na party varuje Dr. Karel Obdařený

 
Swingers party lákají na seznámení s atraktivními lidmi, skupinové sexuální orgie i poznání něčeho nového, vzrušujícího a netradičního. Při jejich návštěvě si možná zařádíte, ale stejně tak můžete pořádně narazit. Před nástrahami swingers, které vás také mohou potkat, varuje odborník Dr. Karel Obdařený. Jde o jeho profesionální i osobní názor. I on s manželkou mají s návštěvou takto zaměřeného klubu zkušenost.
01.02.2017 18:50 |

podobné články

Vyhladí rozmary počasí lidstvo? Za 10 let kvůli nim zemřelo 370 tisíc lidí!

 
Svět v posledních deseti letech zažil pořádné výkyvy počasí, od vln tropického počasí v Evropě a sucha v Evropě až po tragické záplavy v Pakistáně. Podle zprávy Světové meteorologické organizaci mají výrazné výkyvy počasí za deset let na svědomí 370 tisíc lidských životů!
09.07.2013 22:30 |

podobné články

Co si myslí o Fair Trade studenti napoví Mezinárodní férová party na ČZU

 
Zahraniční studenti z exotických koutů světa, kteří představí svoji kulturu, a také pohled českých studentů studujících společně s nimi na Fakultě tropického zemědělství České zemědělské univerzity v Praze (ČZU), budou hlavními protagonisty Mezinárodní studentské férové party, která se uskuteční 4. prosince v 17.30 v prostorách Fakulty tropického zemědělství (Kamýcká 129, Praha Suchdol). Akce je součástí kampaně podporující vyhlášení ČZU za „Fair Trade vysokou školu“.
27.11.2013 19:17 |

podobné články

PŘEDPOVĚĎ POČASÍ NA CELÝ TÝDEN: Vrátí se k nám ještě tropy, nebo už na dveře klepe podzim?

 
Máme za sebou tropické počasí, které zchladila studená fronta. Dnes jsme nejspíš už vytáhli teplejší svetry. A každého teď zajímá, jestli už je tady definitivně podzim, nebo se nám ještě ukáže kousek léta. Máme pro vás dobrou zprávu. Užijeme si ještě tropického počasí!
05.09.2016 13:05 |

podobné články

Pražskou MHD čekají velké změny. Řidiči se bojí cestujících

 
Od září se bude pražská MHD potýkat s množstvím změn, které se budou týkat jízdních řádů, ale i jednotlivých tras autobusů. Řidiči se už teď obávají, jak na to budou reagovat cestující. Odkazovat na Ropid je prý k ničemu, vynadat řidiči bude pro pasažéry jednodušší.
25.08.2012 15:30 |

podobné články

Česko zavalil sníh: Dva mrtví policisté, v Praze se nestíhá odklízet sníh

 
Ledovka, ujetý sníh nebo břečka! Řidiči se na českých silnicích znovu potýkají s nástrahami, které přineslo počasí. Podle meteorologů bude konec roku mrazivý a napadnout by na horách mohlo až 20 cm sněhu. Situaci pro vás sledujeme online.
29.12.2014 08:56 |

podobné články

Přes den tropické počasí, v podvečer bouřky

 
Čeká nás týden klasického letního počasí, bohatého na podvečerní přeháňky a bouřky. Dočkáme se prvního tropického dne, ve středu a ve čtvrtek budou teploty kolem 30 stupňů Celsia.
07.06.2010 11:05 |

podobné články

Komentáře: ČSSD vedená nevýrazným Hamáčkem se bude potýkat s ANO

 
Klasickým voličům ČSSD nepříliš známý korektní diplomat, který působí podobně nevýrazně jako Bohuslav Sobotka, nebo i medvěd Balú z Kiplingovy Knihy džunglí je podle komentátorů českých deníků nový předseda sociální demokracie Jan Hamáček. Strana se po nedělním sjezdu pod jeho vedením bude potýkat především s hnutím ANO, při sestavování vlády i při soupeření o voliče, napsali.
19.02.2018 07:15 |

podobné články

Osobnosti: Bohuslav Sobotka (9472 článků) , Jan Hamáček (679 článků)

Velký test Aha! Je tu nebezpečné mlhavé počasí: Co vám může zachránit život? Buďte vidět, přežijete!

 
Ranní mlhy, brzké stmívání... Podzim je tu i se všemi nástrahami pro motoristy, cyklisty a chodce. Patříte-li mezi řidiče, víte, jak je těžké večer či za mlhy najít kraj silnice, která není nalajnovaná, lemovaná patníky. A co hůř, když po ní štráduje chodec, který si myslí, že ho všichni vidí!
28.09.2012 15:10 |

podobné články

PODROBNÁ PŘEDPOVĚĎ POČASÍ NA VÍKEND: Budeme se opalovat, nebo se neobejdeme bez deštníků?

 
Počasí nám v posledních dnech přichystalo nejedno překvapení. Celý týden spousta z nás řeší následky deštivého počasí a silných bouřek. Zajímá vás, jak bude tento víkend? Dočkáme se konečně bezchybného počasí, modré oblohy a vysokých teplot, nebo nadále budeme potřebovat deštníky?
01.06.2016 19:45 |

podobné články

Řidiči luxusních a rychlých aut mohou za nejvíce přestupků, ukázala statistika

 
Nejvíce přestupků páchají řidiči v luxusních a rychlých vozech, prokázala statistika policejního prezidia. Podle ní mají tito řidiči na celkovém počtu přestupku až pětapůlkrát vyšší podíl, a vůbec nejhříšněji se údajně chovají lidé za volantem mercedesu. Naopak nejslušnější řidiči podle statistiky jezdí například ve škodovce nebo wartburgu. Statistiku opírající se o vzorek 65 tisíc přestupků v pátek představil novinářům Josef Tesařík z policejního prezidia.
15.10.2010 18:15 |

podobné články

O víkendu se oteplí. Přesto řidiče potrápí ledovka a námraza!

 
Po mrazivém týdnu nás čeká menší oteplení. Už o víkendu se dočkáme teplot kolem nuly. Pozor na změnu počasí si budou muset dát zejména řidiči, jelikož se se budou potýkat se zvýšenou přítomností námrazy a ledovky. Komplikace na některých místech by mohl způsobit i silný nárazový vítr.
30.01.2014 12:30 |

podobné články

Deadlight zpracuje postapokalypsu v podobě plošinovky

 
Nezávislý tým Tequila Works ze španělského Madridu vyvíjí pro Microsoft zajímavě vypadající titul Deadlight, který pracuje s (nyní) populární tématikou osamělého jedince, co se musí vypořádat s nástrahami světa po globální apokalypse. Téma, které využívá aktuální titul I Am Alive nebo třeba chystaná The Last of Us a dobře je známe i z literatury (Cesta - Cormac...
01.12.2010 18:40 |

podobné články

Tereza Kostková: Před čím chrání syna?

 
Každý rodič chce, aby jeho dítě bylo v bezpečí. Aby tomu tak bylo, musí se s ním rodič ale bavit i o všemožných nástrahách, které ho mohou v životě potkat. S dětmi to není jednoduché, především od té doby, co existují takové technického vymoženosti. Děti brouzdají po internetu, což může být velmi ošemetné. Tereza Kostková se tak snaží syna varovat před nástrahami virtuálního světa.
12.11.2017 12:15 |

podobné články

Osobnosti: Tereza Kostková (680 článků)

Česko se dočká prvního tropického dne! Bude vedro jako ve Finsku, až 30 °C!

 
Sláva! Konečně budeme mít vedro jako na severní točně! Ačkoli to zní neuvěřitelně, zatímco jsme v minulých týdnech měli uplakané a chladné počasí, ve Finsku bylo úmorné horko. Vlna veder teď míří na nás!
13.06.2013 14:31 |

podobné články

Večer přijdou silné bouřky, zasáhnou šest krajů

 
Příliv tropického vzduchu od jihu bude v úterý zesilovat a příliš na tom nezmění ani studená fronta nad Německem, která krátce ovlivní počasí v Čechách. Objevovat se budou přeháňky i bouřky s přívalovými srážkami a ojediněle rovněž kroupami. Český hydrometeorologický ústav (ČHMÚ) proto vydal výstrahu pro šest krajů v Čechách.
06.08.2013 09:20 |

podobné články

Maminka Michaela Ochotská: Sexy lenošení u bazénu!

 
Takhle vypadá mateřská dovolená! Michaela Ochotská (30) využila tropického počasí předchozích dní a s téměř pětiměsíčním synem Andrém se odhalila u bazénu.
09.06.2015 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Michaela Ochotská (868 článků)

Maminka Michaela Ochotská: Sexy lenošení u bazénu!

 
Takhle vypadá mateřská dovolená! Michaela Ochotská (30) využila tropického počasí předchozích dní a s téměř pětiměsíčním synem Andrém se odhalila u bazénu.
09.06.2015 09:55 |

podobné články

Osobnosti: Michaela Ochotská (868 článků)

Na tohle sexy tělíčko má papíry Leoš Mareš. Chápete, že se ho vzdal?

 
Manželka moderátora Leoše Mareše (40) Monika (41) vyrazila s kamarádkami za teplem. Tropického počasí si užívají v Ománu. Syny nechala doma a zřejmě se o ně společnými silami starají Moničini rodiče a Leoš.
09.11.2016 16:15 |

podobné články

Osobnosti: Leoš Mareš (2949 článků)