Článek

Řidič zkolaboval a »napíchl« auto na zábradlí: Policisté ho oživovali, v sanitce ale zemřel

 
Udělalo se mu špatně, zpřerážel řadu značek a nakonec se svým vozem skončil v zábradlí. Pětasedmdesátiletého řidiče se snažili policisté na místě znovu přivést k životu, nakonec ale bohužel zemřel.
15.02.2016 15:20 |

podobné články

Podobné články

VIDEO: Řidič polského autobusu zkolaboval, vůz museli řídit cestující

 
Jen krůček od tragédie se nacházeli pasažéři na palubě polského autobusu. Uprostřed cesty totiž jejich řidič znenadání zkolaboval, a autobus se tak nekontrolovatelně řítil dál po silnici. Situaci zachránila dvojice žen, která se pohotově chopila volantu. Další články k tématu: Řidič autobusu boural kvůli mrtvici, tvrdí dopravce. Policie to prověří Za srážku drezíny s autobusem mohli řidič i výpravčí, zjistila policie Při srážce autobusů v Brně se zranilo devatenáct lidí, nejhůř řidič Dodávka dvakrát narazila do autobusu plného dětí, spolujezdec zemřel Oceněný řidič autobusu najel v Hradci 1,5 milionu kilometrů bez nehody Za nehodu českého autobusu může řidič, tvrdí chorvatská média Horší už je snad jen válka, říká o nehodách autobusů šéf záchranky
01.03.2013 18:20 |

podobné články

Rozhodčí basketbalu, kterého oživovali hráči, v pondělí zemřel

 
V listopadu zkolaboval při basketbalovém zápase. Hráči ho oživovali přímo na hřišti a v nemocnici se dokonce probral. V pondělí ale rozhodčí Miloslav Bělík (†82) v karlovarské nemocnici zemřel.
09.12.2015 06:30 |

podobné články

Podřízli ho? Na dětském táboře ve Volyni natáčeli zabíjení dětí! Pak se kluk (†13) napíchl na nůž!

 
Jedna z matek se rozhodla promluvit o tom, co se dělo na dětském táboře, kde za nejasných okolností zemřel třináctiletý kluk. Všichni tvrdí, že se sám napíchl na nůž. Jedna z matek je ale přesvědčená, že to bylo jinak. Podříznul chlapce někdo při natáčení videa?
14.08.2015 18:46 |

podobné články

Brněnské nemocnice odmítly pacienta: Zemřel v sanitce

 
Záchranka pro něj přijela včas, pacient ale přesto zemřel. Záchranáři ho totiž bohužel nedokázali "udat" do žádné z brněnských nemocnic. Všechny hlásily plný stav. Muž pak v sanitce zkolaboval a už se ho nepodařilo zachránit.
22.03.2016 10:40 |

podobné články

Školák (12) se napíchl na plot, ostrý hrot minul srdce jen o centimetry

 
Dvanáctiletý Josh má štěstí. Když lezl přes plot pro fotbalový míč, uklouzl a napíchl se na kovový bodec. Hrot se mu zapíchl do těla a jen o centimetry minul jeho srdce.
06.07.2013 10:10 |

podobné články

Muž měl nehodu a krkem se napíchl na železné tyče! Hororové fotky v galerii

 
Šestadvacetiletý Ind narazil na motorce do nákladního auta a napíchl se na železné tyče. Podle lékařů je naprostým zázrakem, že přežil.
01.11.2015 08:15 |

podobné články

Při nehodě se Range Rover proměnil v haldu šrotu: U Holešova se napíchl na svodidla

 
K nehodě došlo v pondělí odpoledne mezi Holešovem a Tučapy na Kroměřížsku. Range Rover se tu doslova napíchl na svodidla. Z auta vlivem síly nárazu zbyla jen halda šrotu.
26.01.2016 09:30 |

podobné články

Zkolaboval na pódiu! Po pár hodinách zemřel...

 
Prokletá Čáslav! Po Věře Špinarové (†65) tam na pódiu po 101 dnech zkolaboval další zpěvák a rovněž za to zaplatil životem! Mladého muzikanta Daniela P. (†26), stejně jako rockovou legendu, na koncertě oživovali, později však zemřel v nemocnici.
03.07.2017 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Věra Špinarová (320 článků)

Auto ve Vltavě! Řidič (†31) prorazil zábradlí a utopil se

 
Tragickou dopravní nehodu vyšetřují od pátečního rána pražští policisté. Jednatřicetiletý řidič červeného Hyundaie zahynul poté, co při jízdě po Masarykově nábřeží zatím z nezjištěných příčin vyjel ze silnice, prorazil zábradlí a i s vozem se zřítil do Vltavy, zjistila na místě agentura Mediafax.
23.12.2011 07:35 |

podobné články

V podniku zkolaboval muž, zemřel v sanitce

 
Hasiči a záchranka vyjížděli ve čtvrtek k valašskomeziříčskému podniku Deza, u kterého zkolaboval a poté zemřel třiapadesátiletý zaměstnanec. Agentuře Mediafax to v pátek uvedla Hana Polešáková z krajské záchranky.
09.12.2011 11:25 |

podobné články

Tohle nemohl přežít! Svodidla mu prošpikovala auto až k zadní sedačce

 
Řidič se při dopravní nehodě doslova napíchl na svodidla. Auto bylo doslova rozšrotováno. Šestatřicetiletý Slovák bohužel svým zraněním při převozu do nemocnice zemřel.
12.03.2013 08:25 |

podobné články

Seniora (90) nechali přes noc v sanitce: Řidič byl takový primitiv, ani se mi neomluvil

 
Má za sebou hrůzný zážitek, vypráví o něm ale s úsměvem. Devadesátiletý Vladimír z Jičína uvízl přes noc zamčený v garáži v sanitce. Řidič ho tam zapomněl zřejmě v rozčilení a spěchu způsobeném tím, že se senior zdržel na vyšetření.
04.03.2016 20:35 |

podobné články

Tříměsíční Bella umřela v sanitce: Řidič dvakrát zabloudil!

 
V Británii řeší otřesný případ selhání zdravotní péče. Tříměsíční miminko zemřelo během převozu v sanitce jen proto, že řidič dvakrát po cestě zabloudil a nedojel včas!
04.05.2013 06:10 |

podobné články

Řidič prorazil zábradlí a spadl z mostu

 
Osobní auto spadlo z mostu. K dopravní nehodě včera došlo u pražského Čechova mostu. Řidič (28) prorazil zábradlí a po pádu z asi desetimetrové výšky skončil s vozem na střeše.
06.05.2013 06:10 |

podobné články

Citroen prorazil zábradlí mostu, předtím porazil jiné auto

 
Kuriózní nehodu vyšetřují od nedělního večera pražští dopravní policisté. Moc nechybělo a řidič, který se svým vozem prorazil zábradlí na Hlávkově mostě, mohl skončit ve Vltavě, zjistila na místě agentura Mediafax.
13.02.2012 06:55 |

podobné články

Slovenský Rom zemřel v sanitce, posádka tělo vyložila před domem

 
Zdravotníci na košickém sídlišti Luník, obývaném převážně romským obyvatelstvem, přivezli zpět a vyložili u schodů v domě 53letého muže, který jim zemřel v sanitce.
13.09.2010 15:05 |

podobné články

Rok hrůzy Věry Bílé: Po synovi pohřbívá i manžela! Zemřel v sanitce cestou z nemocnice domů!

 
Zpěvačka Věra Bílá (59) zažívá rok hrůzy a smutku. V únoru letošního roku přišla za záhadných okolností o adoptivního syna Františka (†33) a o půlroku později oplakává milovaného manžela Františka (†59). Ten zemřel v sanitce cestou domů!
05.11.2013 15:40 |

podobné články

Osobnosti: Věra Bílá (128 článků)

Pacient zemřel v sanitce, jejíž posádku odmítli ve dvou nemocnicích

 
Komise ministerstva zdravotnictví vyšetřuje incident v Brně, kde dvě nemocnice odmítly převzít pacienta od záchranné služby a ten v sanitce zemřel. Staršího muže zdravotníci vezli z Žerotínova náměstí nejprve do Fakultní nemocnice u sv. Anny (FNUSA), která je od něj vzdálena necelý kilometr, poté do Nemocnice Milosrdných bratří, ležící jen přes řeku Svratku.
22.03.2016 14:25 |

podobné články

Zloděj ZKOLABOVAL Z LEKNUTÍ, že ho chytili! MUSELI HO RESUSCITOVAT!

 
Záchranáři na Klatovsku oživovali zloděje, který zkolaboval při útěku z místa činu.
19.08.2011 13:30 |

podobné články