Článek

Řidič plošiny v Hradci Králové nesložil rameno a zavadil o dráty vysokého napětí

 
Štěstí v neštěstí měl řidič plošiny v Hradci Králové. Kvůli zapomnětlivosti ramenem vozu zavadil o dráty vysokého napětí a vše mohlo skončit tragicky!
18.11.2015 14:10 |

podobné články

Podobné články

Řidič traktoru zavadil o dráty vysokého napětí, stroj za 2 miliony shořel

 
Traktor za bezmála dva miliony korun shořel na prach poté, co s ním jeho řidič zavadil o dráty vysokého napětí.
04.04.2012 08:50 |

podobné články

Balon zavadil o dráty vysokého napětí: Uvnitř bylo 10 lidí!

 
Výlet v horkovzdušném balonu se změnil v neuvěřitelné drama. Vlétl totiž u obce Choteč do drátů vysokého napětí! V gondole bylo 10 lidí, informovali středočeští hasiči.
19.06.2015 20:40 |

podobné články

70 let Lékařské fakulty v Hradci Králové

 
Už sedm desítek let se v Hradci Králové vzdělávají budoucí lékaři. K tomuto významnému jubileu připravila Lékařská fakulta UK v Hradci Králové ve spolupráci s Muzeem východních Čech v Hradci Králové unikátní výstavu zobrazující historii budovy Lékařské fakulty v Šimkově ulici.
19.08.2015 19:27 |

podobné články

PROBOHA! Dívka se pověsila na dráty VYSOKÉHO NAPĚTÍ! Zasáhl ji proud a spadla z 8 metrů!

 
Jednadvacetiletá dívka se ve čtvrtek ráno v Karviné pravděpodobně pokusila o sebevraždu. Spadla ze stožáru vysokého napětí, informovala agenturu Mediafax policejní mluvčí Zlatuše Viačková.
04.08.2011 14:20 |

podobné články

Odbory nejsou zpolitizované. To by mohl říct jen blbec. Zavadil zuří

 
Kroky vlády vedoucí k úsporám peněz ze státního rozpočtu mají negativní dopad především na zaměstnance, uvedl Jaroslav Zavadil, šéf Českomoravské konfederace odborových svazů, pod jehož taktovkou se má 21. března konat protivládní protest gigantických rozměrů. Zavadil odmítá nařčení z úst některých kritiků, že by se odbory postupně politizovaly. „To by mohl říct jen blbec,“ nechal se slyšet Zavadil.
11.04.2012 22:00 |

podobné články

Odborářský šéf Zavadil by mohl v Praze kandidovat za ČSSD

 
Šéf Českomoravské konfederace odborových svazů (ČMKOS) Jaroslav Zavadil by mohl být lídrem kandidátky ČSSD v Praze. V pátek to uvedl šéf pražských sociálních demokratů Karel Klíma a v České televizi to potvrdil i Zavadil, který by podle svých slov kandidoval jako nezávislý. Podle Klímy patří Zavadil do skupiny potenciálních kandidátů.
12.07.2013 14:00 |

podobné články

Lidé z Vysočiny zuří! Dráty z Temelína jim hyzdí krajinu

 
Dráty vysokého napětí, které mají vést z Jaderné elektrárny Temelín z jižních Čech až na Vysočinu, se obyvatelům okolních obcí na Hlavíčkobrodsku nelíbí. Ba co víc, hnusí se jim. I když stavba získala souhlasné stanovisko EIA, ohledně vlivu na životní prostředí, místní lidé se zlobí!
15.06.2011 17:00 |

podobné články

Balón přistál uprostřed vesnice. Hrozilo, že ho usmaží dráty

 
Velmi neobvyklý zážitek mají za sebou obyvatelé Starého Plzence na plzeňsku. Včera navečer tam přímo uprostřed křižovatky lemované dráty vysokého napětí přistál horkovzdušný balón.
19.08.2012 22:35 |

podobné články

Státní zkoušku jste vůbec nesložil, přečtou si neoprávnění doktoři práv

 
Vy jste státní závěrečnou zkoušku vůbec nesložil. Anebo jen zdánlivě. To se dozví od rektora Západočeské univerzity minimálně pět ze šesti držitelů údajně neoprávněně získaného titulu Ph.D. z plzeňské právnické fakulty.
14.04.2010 07:00 |

podobné články

Nákladní auto si utrhlo rameno o most, musí ho zkontrolovat statik

 
Řidič zapomenul zvednout rameno jeřábu. Rameno poškodilo mostní konstrukci.
28.10.2010 12:50 |

podobné články

Havarovaný ultralight! Svědci: Vynechával mu motor!

 
Sobotní havárie ultralightu u Nové Pece na Šumavě nemá zatím jasnou příčinu. Svědci, kteří viděli letadlo padat, slyšeli, jak mu vynechává motor. Ultralight pak zavadil křídlem o dráty vysokého napětí, které zpřetrhal, zřítil se do zahrady rekreačního domku a narazil do vzrostlého smrku.
18.07.2011 12:10 |

podobné články

Lubomíra Štrougala možná na stará kolena čeká vyšetřování

 
Pokud bude v Česku někdo odsouzen za to, že na západních hranicích Československa zabíjely elektrické dráty, tak to bude bývalý komunistický premiér Lubomír Štrougal, který byl v letech 1961–1965 ministrem vnitra. Naznačuje to dnešní Mladá fronta Dnes, podle níž chce policie za pomoci posudku, zda elektrické dráty na hranicích odpovídaly tehdejším normám, dokázat, že smrtící dráty porušovaly i tehdejší předpisy.
17.02.2015 10:05 |

podobné články

Osobnosti: Lubomír Štrougal (77 článků)

Hasiči v Hradci Králové likvidovali požár vozidla strážníků

 
Dne 8.8. po jedenácté hodině dopoledne vyjeli profesionální hasiči z centrální požární stanice v Hradci Králové k nahlášenému požáru motorového vozidla na Třídě Karla IV. V Hradci Králové.
09.08.2014 03:30 |

podobné články

Stížnost podanou na volby v Hradci Králové soud zamítl. I když došlo k pochybení při sčítání hlasů

 
Krajský soud v Hradci Králové zamítl návrh na neplatnost komunálních voleb v Hradci Králové. Ve volebním okrsku Třebeš bylo sice zjištěno pochybení při sčítání hlasů, podle Českého statistického úřadu (ČSÚ) však neovlivnilo výsledek voleb. ČTK a České televizi (ČT) to dnes řekl předseda senátu Jan Rutsch. Vyjádření hradecké radnice ČTK zjišťuje.
10.11.2014 11:05 |

podobné články

VIDEO: U Jičína zpřetrhalo letadlo dráty. Pilot přežil

 
Letecká nehoda se stala v sobotu v podvečer u Popovic na Jičínsku. Při přistání pilot zavadil svým strojem o dráty.
12.06.2010 20:30 |

podobné články

NEŠTĚSTÍ! Manželé zavadili ŽEBŘÍKEM O DRÁTY! Elektřina muže ZABILA, žena je POPÁLENÁ!

 
Po zásahu elektrickým proudem v neděli v Mokrých Lazcích zemřel čtyřiašedesátiletý muž, jeho žena utrpěla těžké popáleniny. Pár pravděpodobně zavadil kovovým žebříkem o dráty elektrického vedení, informoval v pondělí agenturu Mediafax Lukáš Humpl, mluvčí záchranářů, kteří na místě zasahovali.
03.10.2011 12:45 |

podobné články

Děda s vnukem vyrazili na bezstarostný let, jejich stroj zavadil o dráty

 
Jen tak se trochu proletět, udělat pár fotek západu slunce, prostě pohoda - tak měl vypadat vyhlídkový let, na který v neděli vyrazil čtyřiaosmdesátiletý Wilbert Matthes se svým dvacetiletým vnukem Ianem Zawackým. Jenže letadlo ve vzduchu zavadilo o dráty elektrického vedení a spadlo. Oba jako zázrakem přežili, uvedl server toledoblade.com.
15.08.2012 18:45 |

podobné články

VIDEO: Řidič polského autobusu zkolaboval, vůz museli řídit cestující

 
Jen krůček od tragédie se nacházeli pasažéři na palubě polského autobusu. Uprostřed cesty totiž jejich řidič znenadání zkolaboval, a autobus se tak nekontrolovatelně řítil dál po silnici. Situaci zachránila dvojice žen, která se pohotově chopila volantu. Další články k tématu: Řidič autobusu boural kvůli mrtvici, tvrdí dopravce. Policie to prověří Za srážku drezíny s autobusem mohli řidič i výpravčí, zjistila policie Při srážce autobusů v Brně se zranilo devatenáct lidí, nejhůř řidič Dodávka dvakrát narazila do autobusu plného dětí, spolujezdec zemřel Oceněný řidič autobusu najel v Hradci 1,5 milionu kilometrů bez nehody Za nehodu českého autobusu může řidič, tvrdí chorvatská média Horší už je snad jen válka, říká o nehodách autobusů šéf záchranky
01.03.2013 18:20 |

podobné články

Honzíka a Marušku zmrzačilo vysoké napětí: Mrkejte, máme zdravá čápata!

 
Ani těžký úraz neznamená, že život končí. Své o tom ví i čapí pár Honzík a Maruška ze Záchranné stanice živočichů Makov u Písku. Oba sem dopravili záchranáři poté, co jim křídla sežehly dráty vysokého napětí.
12.06.2011 12:15 |

podobné články