Článek

Režisér Snowboarďáků je vysmátý po boku přítelkyně: Pamatujete si na ni? Hrála v Ošklivce Katce

 
Režisér Karel Janák, který je podepsaný pod filmy Snowboarďáci, Rafťáci, Ro(c)k podvraťáků, 10 pravidel jak sbalit holku či pod pohádkami Princezna a písař a Korunní princ, byl dlouho spojován s herečkou Veronikou Kubařovou. Aby ne, když spolu chodili sedm let. Od roku 2014 je ale jeho partnerkou jiná herečka.
13.03.2016 15:55 |

podobné články

Osobnosti: Karel Janák (50 článků) , Veronika Kubařová (46 článků)
Podobné články

Utrpení Janečkové: Kvůli Ošklivce Katce ji tři roky nikdo nechtěl

 
Výrazná role v seriálu může být kontraproduktivní. Před lety se o tom přesvědčila herečka Kateřina Janečková (30), která hrála Ošklivku Katku. Až nyní přiznala, že další tři roky měla smůlu, nikdo ji nikam nechtěl obsadit.
12.06.2014 00:15 |

podobné články

Osobnosti: Nela Boudová (108 článků)

Ošklivce v ČR nechceme. Jiří X. Doležal je zděšen, že viděl ,,skoro odhalené stařeny se scvrklou kůží plnou stařeckých skvrn v tričku bez ramínek"

 
Způsob, jakým někteří obyvatelé Prahy přistupují k výběru oděvu pro parné letní dny, přinutilo novináře a publicistu z Reflexu Jiřího X. Doležala vážně uvažovat o vstupu do politiky. Jeho platforma by se prý jmenovala „Ošklivce v ČR nechceme“.
06.08.2015 08:41 |

podobné články

Osobnosti: Jirka Doležal (204 článků) , Jiří Doležal (204 článků)

Olga Lounová: Z blondýny usedlá bruneta!

 
Exmilenka Karla Svobody (†68) Olga Lounová (28) se do paměti zapsala jako potvora Patricie v Ošklivce Katce. Nyní má herečka novou roli v retroseriálu Vyprávěj a mění image!
22.07.2009 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Karel Svoboda (461 článků) , Olga Lounová (289 článků)

Kráska z Ordinace si nedá pokoj: Když se nesvlékne donaha, nosí aspoň obří dekolt a miniaturní délku šatů

 
Bez blondýnky Barbory Mottlové se neobejdou snad v žádném televizním seriálu. Objevila se v Ordinaci v růžové zahradě, Vyprávěj, Obchoďáku, Ošklivce Katce a v Cestách domů si zahrála milenku Jana Dolanského. Tam její postava skončila neslavně. Poté, co ji přejelo auto, ji čekal invalidní vozík.
17.06.2013 21:05 |

podobné články

Osobnosti: Jan Dolanský (127 článků) , Barbora Mottlová (87 článků)

Kateřina Janečková: Kvůli Ošklivce Katce jsem byla tři roky bez práce!

 
Seriál Ošklivka Katka ze začínající herečky Kateřiny Janečkové (30) udělal přes noc hvězdu. Jenže místo závratné kariéry přišla krize. Stejně tak jak seriál zmizel z televizích obrazovek, vytratila se i představitelka Ošklivky Kačky. A kvůli nálepce nehezké dívky si celé tři roky v televizi neškrtla.
28.03.2014 18:45 |

podobné články

Osobnosti: Kateřina Janečková (27 článků)

Producent Snowboarďáků Melounek (†53): Mejdan místo tryzny

 
Producent Snowboarďáků Pavel Melounek (†53) miloval svou práci, pivo a dobré jídlo. Do kavárny Mánes se s ním přišly rozloučit stovky přátel, kolegů a známých. Melounek zemřel minulý týden. Ve své oblíbené hospodě zkolaboval. Přivolaná záchranka mu už nedokázala pomoc.
08.09.2010 17:55 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Melounek (13 článků)

Rozloučení s Pavlem Melounkem (†53), tvůrcem Snowboarďáků - Neskutečně nás šikanoval

 
Všichni jeho blízcí, přátelé a spolupracovníci včera v pražském Mánesu zavzpomínali na otce, kamaráda a parťáka, filmového producenta a tvůrce Snowboarďáků Pavla Melounka (†53), který náhle zemřel minulou středu. „Táta byl kamarád, chodili jsme spolu na pivo. Neznám hodnějšího člověka, křivá myšlenka by ho nenapadla,“ řekl Aha! Melounkův syn Pavel (28), který byl i autorem vzpomínkového tabla s fotografiemi...
09.09.2010 12:35 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Melounek (13 článků)

Vojta Kotek by během natáčení Snowboarďáků holky moc neoslnil: Byl jsem ještě panic!

 
Nikdo se nerodí jako zkušený milenec, ale to, co řekl Vojta Kotek o natáčení Snowboarďáků určitě plno slečen překvapí. Sice tam tvářil jako zkušený mladík, ale ve skutečnosti tou dobou ještě žádnou holku v posteli nikdy neměl!
20.12.2016 22:00 |

podobné články

Osobnosti: Vojtěch Kotek (277 článků)

Katka (44) prodělala už 18 operací. Trpí zákeřnou Crohnovou chorobou

 
Katce bylo teprve 15 let, když jí lékaři zjistili, že trpí nevyléčitelnou nemocí střev. Crohnovou chorobou. Onemocněla navíc v době, kdy byla pro některé lékaře tato diagnóza neznámá. Nejprve Katce nasadili léky, pak musela podstoupit operaci. Jenže její stav se nijak nelepšil. Nemoc ji omezovala v běžném životě, skončila v invalidním důchodu, ponižující byly i výslechy u posudkové komise, zda má na důchod nárok. Začtěte se do jejího příběhu.
08.03.2017 15:40 |

podobné články

Režisér Snowboarďáků odtajnil svoji novou lásku: Tuto krásku znáte z televize

 
Režisér Karel Janák exkluzivně Super.cz odtajnil svoji novou lásku, která v jeho životě nahradila herečku Veroniku Kubařovou. Sympatická brunetka je stejně jako jeho minulá přítelkyně herečkou. "Jmenuje se Romana Goščíková, má vlastní divadlo a losuje sportku," řekl nám Janák.
13.07.2014 11:45 |

podobné články

Osobnosti: Karel Janák (50 článků) , Veronika Kubařová (46 článků) , Romana Goščíková (7 článků)

Otec tenistky Strýcové: Vysmátý od soudu! A to mu hrozí 10 let!

 
Žádný viditelný stres, naopak celý vysmátý opouštěl další soudní líčení Jindřich Strýc (56). Na otce známé tenistky Barbory Záhlavové-Strýcové (26) se přitom nadále valí průšvih jako hrom. Za prodej a distribuci kokainu, marihuany a pervitinu mu hrozí až 10 let natvrdo.
12.10.2012 12:05 |

podobné články

Neuvěříte: Justin Bieber si ze zatčení nic nedělal. Tohle je jeho vysmátý policejní snímek

 
Nezřízené chování a pařby Justina Biebera  (19) začínají mít čím dál vážnější důsledky. Zatímco z policejní razie v jeho domě, kde byly nalezeny drogy, se díky kamarádovi vykroutil a jeho vajíčkový útok na dům sousedů je ve fázi vyšetřování, ve čtvrtek rozmazlený floutek konečně skončil v policejních klepetech. Jenže jak už to u amerických celebrit bývá, díky možnosti kauce ne na dlouho. Bieber závodil i s pasažérkou v půjčeném Lamborghini po hustě obydlené části Miami Beach poté, co na párty předtím požil alkohol i drogy. Dost vážný přečin na to, aby byl Bieber na policejních snímcích vysmátý jak lečo..
24.01.2014 16:00 |

podobné články

Osobnosti: Justin Bieber (1298 článků)

Režisér Snowboarďáků natočí za 160 miliónů Lovce mamutů

 
Až 160 miliónů korun by měl stát film, který podle předlohy Eduarda Štorcha Lovci mamutů připravuje společnost Three Brothers Production. "To ovšem v případě, že se nám podaří zajistit zahraničního partnera. Pokud se to nepovede, bude rozpočet pochopitelně nižší. První záběry bychom chtěli natočit ještě tuto zimu," řekl producent Boris Krištof. Režisérem filmu bude Karel Janák, který má za sebou tituly jako Snowborďáci nebo Rafťáci.
14.05.2009 15:15 |

podobné články

Osobnosti: Karel Janák (50 článků)

Jak na holky? Odpověď nabízí film Karla Janáka 10 pravidel…

 
Jak vztahy dokážou komplikovat život a jak z toho se ctí a bez zlomeného srdce vybruslit, to zkoumal, sepsal a také natočil režisér Snowboarďáků, Rafťáků i Ro(c)ku podvraťáků i úspěšné pohádky Jak žijí rytíři Karel Janák.
17.03.2014 07:05 |

podobné články

Osobnosti: Karel Janák (50 článků)

Kruté natáčení Snowboarďáků: Režisér škemral o sex, Mádl ho měl za teplouše a úrazy na sebe nenechaly čekat...

 
Natočit první český teenagerský film z prostředí zasněžených hor se ukázalo jako trefa do černého. Do kin na něj přišlo téměř 700 tisíc diváků, přičemž výdělek činil více než 61 milionů korun! Snowboarďáci režiséra Karla Janáka (44) se zkrátka vyplatili. Není rok, aby tato zimní komedie na obrazovkách chyběla. Natáčení však bylo více než kruté…
16.02.2015 05:05 |

podobné články

Osobnosti: Karel Janák (50 článků)

Tahle kráska teď laská tátu Snowboarďáků. Závidíte mu?

 
Režisér Karel Janák (Snowboarďáci, Rafťáci, Ro(c)k podvraťáků) má ale vkus na ženy! Léta chodil s herečkou Veronikou Kubařovou , poslední dva roky je ale jeho partnerkou herečka Romana Goščíková (diváci si ji mohou pamatovat coby Helenku v seriálu Ošklivka Katka). Tu teď Janák obsadil do nové divadelní hry, v níž to jeho múze opravdu nehorázně sluší!
18.03.2016 07:55 |

podobné články

Osobnosti: Karel Janák (50 článků) , Veronika Kubařová (46 článků) , Romana Goščíková (7 článků)

ANKETA: Čtenáři poslali do postele Zemanové mladého Topolánka!

 
První slečna Česka Kateřina Zemanová (19) je sice partie k pohledání, ale kromě svého tatínka, prezidenta Miloše Zemana, po svém boku mladého muže nemá. Čtenáři TN.cz ale v anketě jasně rozhodli, kdo by se ke Katce nejvíc hodil.
09.02.2013 17:40 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (16400 článků) , Kateřina Zemanová (255 článků)

To je smůla: Kristelová poprvé vyvedla do společnosti svoje nové trojky, veškerá pozornost ale patřila šestkám Roly Brzobohaté. Tak příště, Katko!

 
Poprvé od plastické operace si "Kateřina Kristelová":http://www.extra.cz/hledat?q=Kate%C5%99ina+Kristelov%C3%A1 (33) vyrazila se svými fungl novými trojkami do společnosti. Na party ve stylu Velký Gatsby dorazila po boku svého snoubence Kamila Bartoška a párečku to, nutno říct, dost slušelo. Katce se pod šaty dmul hrudník a moderátorka vypadala hodně spokojeně.
15.06.2013 14:00 |

podobné články

Osobnosti: Kateřina Kristelová (582 článků) , Katka Brzobohatá (17 článků)

Ošklivka Katka (73) - Velká láska

 
Blíží se zasedání správní rady. Jak se asi zakladatel KM STYLu Robert Meduna postaví k tomu, že jeho firma patří Ošklivce? A že Tomáš dovedl podnik málem ke krachu?
20.04.2009 10:53 |

podobné články