Řezáč má bronz! Ve Vasově běhu potvrdil pozici české laufařské jedničky

Náročná trať plná vody nezabránila Stanislavu Řezáčovi vybojovat ve Vasově běhu bronzovou medaili.  V průběhu závodu na 90 km navíc vyhrál dvě prémie a těsně před cílem mu dokázala ujet jen dvojice Norů Petter Eliassen a Anders Aukland.
08.03.2015 13:51 |

Osobnosti: Stanislav Řezáč (28 článků)

Lyžař Řezáč skončil ve Vasově běhu těsně druhý

Dálkový běžec na lyžích Stanislav Řezáč útočil na vytoužený triumf ve slavném Vasově běhu, ale v cíli maratonu na 90 kilometrů klasickou technikou skončil těsně druhý.
06.03.2011 12:50 |

Stanislav Řezáč skončil na slavném Vasově běhu opět třetí

Dálkový běžec na lyžích Stanislav Řezáč skončil na legendárním 90 kilometrů dlouhém Vasově běhu z Sälenu do Mory na třetím místě.
04.03.2012 12:11 |

Řezáč ve slavném Vasově běhu doběhl pátý, Bauer až v sedmé desítce

Páté místo obsadil lyžař Stanislav Řezáč v jubilejním 90. ročníku Vasova běhu. Slavný závod ve Švédsku na 90 kilometrů klasicky vyhrál Nor John Kristian Dahl ve finiši před krajanem Johanem Kjölstadem.
02.03.2014 15:55 |

Osobnosti: Stanislav Řezáč (28 článků) , John Dahl (1 článek)

Dálkový běžec Řezáč se přepočítal a vítězství neobhájil, chce ale pokračovat

Dálkový běžec na lyžcíh Stanislav Řezáč má za sebou jednu ze svých nejlepších sezon a hodlá pokračovat v laufařské kariéře, přestože zanedlouho oslaví devětatřicáté narozeniny.
03.04.2012 17:55 |

Řezáč opět na Vasově běhu bere medaili, dojel třetí

Potřetí v řadě vyhrál Švéd Jörgen Brink
04.03.2012 12:05 |

Řezáč se chystá na lyžařský Vasův běh, rád by skončil na stupních vítězů

Stanislav Řezáč, vedoucí muž obou seriálů dálkových lyžařských běhů Ski Classics i FIS Marathon Cupu, se v neděli už potřinácté v kariéře postaví na start legendárního Vasova běhu, 90 kilometrů mezi švédskými městy Sälen a Mora.
01.03.2012 13:25 |

Lyžař Řezáč po napínavém finiši skončil v maratonu v Lahti druhý

Druhým místem Řezáč vyrovnal svůj nejlepší výsledek v letošním seriálu dálkových běhů.
26.02.2011 17:20 |

Dálkový běžec na lyžích Řezáč doběhl druhý v Dolomitenlaufu

Stanislav Řezáč skončil v sobotu těsně druhý v Dolomitenlaufu, dálkovém běhu na lyžích na dvaačtyřicet kilometrů klasickou technikou v tyrolském Obertilliachu, když ho ve finiši předstihl loňský vítěz FIS Marathon Cupu, Švéd Jerry Ahrlin.
21.01.2012 20:55 |

Řezáč zakončil sezonu druhým místem v závodě Aarefjällsloppet

Druhým místem v závodě Aarefjällsloppet uzavřel český běžec na lyžích Stanislav Řezáč sezonu dálkových běhů. Ve finále světové série Ski Classics dnes ve Švédsku nestačil jen na domácího Daniela Richardssona a v konečném pořadí seriálu obsadil čtvrté místo. Lukáš Bauer dokončil závod na 61 kilometrů na 46. místě.
29.03.2014 14:40 |

Osobnosti: Lukáš Bauer (161 článků) , Stanislav Řezáč (28 článků)

Řezáč trénoval více ve výšce a ve Ski Classics chce být do tří

Lyžař Stanislav Řezáč zkusil v přípravě na další sezonu dálkových běhů novinku. Už dlouho patří ke špičce, a aby to platilo i v nadcházející zimě, strávil poprvé více dnů ve vyšší nadmořské výšce.
03.12.2014 16:10 |

"Jörgen ist suveren, jako je dobrej, no," perlil po dalším úspěchu Řezáč

Stanislav Řezáč (39) zase jednou perlil. Jeden z nejlepších světových laufařů proslul jako nepříliš dobrý řečník v cizích jazycích a po nedělní Marcialonze, v níž nestačil jen na Nora Jörgena Auklanda, to jen potvrdil.
27.01.2013 17:35 |

Martin Řezáč bude novým ředitelem Investiční společnosti České spořitelny

Novým generálním ředitelem a předsedou představenstva bude od 1. dubna 2013 Martin Řezáč. Ve funkci nahradí Martina Burdu, který se po 10 letech působení ve finančních skupinách Erste a České spořitelně rozhodl vydat na novou profesní dráhu mimo Erste Group.
30.03.2013 12:45 |

Šestiočku sadistickou, nový druh pavouka, objevil český vědec

Český vědec Milan Řezáč objevil v Izraeli nový druh pavouka s brutálním a navíc velmi neobvyklým způsobem rozmnožování. Při oplodnění nevyužívá pohlavní orgány své družky. Spermie jí vpravuje svým pohlavním orgánem, který připomíná injekční jehlu, vbodnutím přímo do tělní dutiny. Je to první pavouk, u něhož byl tento způsob rozmnožování popsán, uvedl Řezáč. Pavoukovi dal jméno šestiočka sadistická.
08.06.2009 15:55 |

Dálkový běžec na lyžích Řezáč chce zahájit sezonu vítězstvím

Nejlepší český dálkový běžec na lyžích Stanislav Řezáč se chystá na svůj první start v této sezoně, kterou by rád v pátek v italském Livignu zahájil vítězstvím.
16.12.2010 12:30 |

Řezáč doběhl v Jizerské padesátce znovu třetí

1. A. Aukland, 2. Svärd, 3. Řezáč
09.01.2011 11:45 |

Řezáč slaví druhou klasickou výhru v sezoně, vyhrál Dolomitenlauf

Řezáč tak absolvoval úspěšný víkendový trojboj.
23.01.2011 17:55 |

HIT INTERNETU: Běžec Řezáč poskytl rozhovor ve třech jazycích

Stanislav Řezáč je veleúspěšný český dálkový běžec. Rozhovory v cizích jazycích ale nejsou jeho silnou stránkou.
24.03.2011 16:30 |

Řezáč všem ujel a potřetí vyhrál Jizerskou padesátku

Řezáč zvítězil na "Jizerce" po dlouhých 11 letech
08.01.2012 11:40 |

Řezáč vyhrál Jizerskou padesátku, už potřetí

Český dálkový běžec na lyžích Stanislav Řezáč vyhrál 45. ročník tradičního závodu Jizerská padesátka ČSOB Pojišťovny, druhý doběhl Švéd Jimmie Johnsson, třetí místo patří Jörgenu Auklandovi z Norska.
08.01.2012 11:45 |