Článek

Řepa (ČSSD): Výsledky interpelací

 
Chtěl bych seznámit veřejnost s některými zajímavými výsledky interpelací, které často na jednáních zastupitelstva pokládám.
15.01.2016 21:30 |

podobné články

Podobné články

Překonejte strašáka z dětství! Červená řepa může být skvělou pochoutkou

 
Červená řepa patří spolu s rybím tukem mezi velmi neoblíbené potraviny. Ježí se vám vlasy hrůzou ještě teď, když si vzpomenete, jak v dětství nechyběla miska s červenou řepou na vaší rodinné tabuli? Přitom červená řepa může být v té správné úpravě a kombinaci velice chutným zážitkem pro váš jazyk. Proto překonejte odpor a dejte jí ještě jednu šanci!
27.08.2013 01:35 |

podobné články

Lepší paměť a silnější nervy díky zázraku jménem červená řepa: Připravte si ji na různé způsoby!

 
Červená řepa patří poslední dobou mezi nejpopulárnější druhy zeleniny. Oblíbili si ji už i ti největší gurmáni. Proč ji tedy nezkusíte i vy? Připravili jsme si nejen několik argumentů, proč je řepa tak skvělá, ale zároveň i pár lahodných receptů, které můžete vyzkoušet.
16.09.2016 12:10 |

podobné články

Prostřeno! Syrová červená řepa hostům nevoní

 
Sražená šlehačka, studené, ale mnohonásobným ohříváním převařené brambory, syrová řepa. To všechno hostům pátečního prostřeno moc "nevoní". Jak své selhání Petra (26) zvládne? Bude se hroutit jako ve středu Honza?
02.11.2012 08:00 |

podobné články

Červená řepa: Zázrak pro naše zdraví!

 
Červená řepa se v naší kuchyni nevyskytuje zrovna často. Možná za to můžou i vzpomínky starší generace na nevábnou sterilovanou červenou řepu ve školní jídelně. A přitom je to při správné úpravě velmi chutná a především zdravá zelenina.
05.09.2013 13:10 |

podobné články

Červená řepa je zázrak: Zajímavá chuť a úžasné léčivé účinky! + recepty

 
Červená řepa se v naší kuchyni nevyskytuje zrovna často. Možná za to můžou i vzpomínky starší generace na nevábnou sterilovanou červenou řepu ve školní jídelně. A přitom je to při správné úpravě velmi chutná a především zdravá zelenina.
06.09.2013 05:10 |

podobné články

Batoleti vyrostla v uchu pampeliška

 
Čeští rodiče straší nečistotné děti tím, že pokud si nebudou řádně mýt uši, vyroste jim v nich řepa. V Číně k tomu skutečně došlo, jen rostlinou nebyla řepa, ale divoká pampeliška. Pekingští otorhinolaryngologové informovali o bizarním případu šestnáctiměsíční dívky, které skutečně vyrostla v uchu dvoucentimetrová pampeliška.
03.12.2013 08:25 |

podobné články

Neskutečné: Dívce v uchu vyrostla pampeliška!

 
Čeští rodiče straší nečistotné děti tím, že pokud si nebudou řádně mýt uši, vyroste jim v nich řepa. V Číně k tomu skutečně došlo, jen rostlinou nebyla řepa, ale divoká pampeliška.
03.12.2013 10:25 |

podobné články

Seriál Aha! Co s úrodou se zahrádky? Řepa: Levný všelék!

 
Červená řepa si poslední dobou nemůže na dostatek popularity stěžovat. Objevili ji i gurmáni a pomalu stoupá na kuchařský Olymp. Zkusíte to s ní také?
13.09.2016 05:10 |

podobné články

Seriál Aha! Co s úrodou ze zahrádky? Řepa: Levný všelék!

 
Červená řepa si poslední dobou nemůže na dostatek popularity stěžovat. Objevili ji i gurmáni a pomalu stoupá na kuchařský Olymp. Zkusíte to s ní také?
13.09.2016 09:00 |

podobné články

ČSSD chce do sněmovních interpelací zapojit občany

 
Když se v první polovině 90. let zavedly ve Sněmovně tzv. ústní interpelace, politici jásali nadšením, že se český parlament přiblíží britským „question times“, při nichž si to rozdává opozice s koalicí. Jenže z českých interpelací se stal nudný a vynucený bod čtvrtečního jednání schůze, na který se neobtěžují chodit nejen ministři, ale ani poslanci.
07.05.2013 11:55 |

podobné články

Kalouskův „kokot": Po označení Jurečky za pasáčka vepřů cosi utrousil i Pavel Bělobrádek

 
Včerejší vystoupení šéfa poslaneckého klubu TOP 09 Miroslava Kalouska ve sněmovně mimo pořad interpelací mělo hned v pátek ráno dohru. Předseda sněmovny Jan Hamáček (ČSSD) totiž informoval poslance o tom, že po poradě s poslaneckou legislativou se vedení sněmovny rozhodlo o tom, že v době interpelací se již nebude dávat možnost vystoupit s přednostním právem šéfům jednotlivých poslaneckých frakcí. Kalousek totiž s tímto právem včera vystoupil a to kvůli ministrovi zemědělství, o němž pak řekl, že je lhář a pasáček vepřů.
20.06.2014 10:40 |

podobné články

Osobnosti: Miroslav Kalousek (6374 článků) , Jan Hamáček (691 článků) , Pavel Bělobrádek (1496 článků)

Seďa (ČSSD): O čem hovoří výsledky voleb do Evropského parlamentu

 
Mnozí komentátoři, politici a politologové se snaží přečíst volební výsledky jednotlivých stran do Evropského parlamentu. Jejich hodnocení má často subjektivní charakter, obvykle přikrášlený tím či oním pohledem na Evropskou unii jako celek. Je zajímavé, že si prozatím nikdo nedal práci analyzovat výsledky voleb do EP s výsledky předčasných voleb do Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR. Já jsem si tu práci dal a porovnal jsem nejen výsledky za celou Českou republiku, ale i za Zlínský kraj a v některých větších městech tohoto kraje.
27.05.2014 12:55 |

podobné články

Nejčastější interpelace na ministry? Kde zase jste, když tu máte být?!

 
V rámci čtvrtečních interpelací na premiéra Nečase došlo také na pravidelné dotazy směrem ke členům vlády. Většina z otázek ovšem mířila na ty, kteří se interpelací z pracovních důvodů neúčastnili. Opozice si to nenechala líbit.
05.05.2011 19:05 |

podobné články

Poslanci dorazili do sněmovny na skútru, i po svých

 
Zákonodárci snad poprvé za několik let vyčerpali program interpelací a dokonce ještě půl hodiny před tím, než měly skončit. Hodiny ukazovaly 10:25, když řídící schůze Kateřina Klasnová ukončila program a nechala hlasovat o interpelaci poslance Zdeňka Boháče na ministra dopravy Radka Šmerdu. V Poslanecké sněmovně bylo v té době přítomno jen 77 poslanců. Někteří dorazili pěšky, jiní přijeli na skútru.
16.06.2011 10:55 |

podobné články

Osobnosti: Kateřina Klasnová (516 článků)

Druhý "hrdina" interpelací Váňa: Vládo, jste obrácený Jánošík

 
AKTUALIZACE V ústních interpelacích na členy vlády dominoval odpoledne druhý z „hubatých“ poslanců a králů interpelací, sociální demokrat Miroslav Váňa. A jal se jako přes kopírák svých předchozích výstupů hubovat vládu a hlavně premiéra Petra Nečase. „Jste jako obrácený Jánošík – dáváte bohatým a berete chudým,“ poznamenal poslanec.
08.12.2011 15:50 |

podobné články

Osobnosti: Miroslav Váňa (41 článků) , Petr Nečas (9261 článků)

Kohout (VV): Česká republika si koleduje o ostudu v EU i NATO

 
Velmi pozorně jsem si vyslechl interpelaci poslance Seďi směřovanou na MO, Martina Stropnického. V interpelaci pan poslanec zvedl velmi vážný problém armády. Ten se dá shrnout do jednoduchého vyjádření – nedostatečný finanční rámec pro zajištění základních funkcí armády v souladu se zákony ČR. Nutno podotknout, že ve stejné věci již interpeloval i poslanec Vít Bárta a jasné odpovědi se od ministra Picka také nedočkal.
24.02.2014 19:15 |

podobné články

Osobnosti: Martin Stropnický (1659 článků) , Vít Bárta (2829 článků)

Koubek (TOP 09): Pane ministře Zaorálku, co odpovíte Taiwanu?

 
Čtvrtek ve Sněmovně se nesl ve znamení interpelací, ve večerních hodinách se dostal k ústní interpelaci i náš předseda a poslanec Jiří Koubek.
06.03.2016 22:50 |

podobné články

Ondráček (KSČM): Jakou hru s námi občany hraje tato vláda?

 
Institut interpelací slouží k tomu, aby poslanec mohl od premiéra nebo kteréhokoli z ministrů dostat odpověď na tu kterou konkrétní otázku. Patřím k těm poslancům, kteří tento institut využívají docela hojně. Logicky ne vždy jsem s odpověďmi plně spokojen, ale to už tak v životě bývá. Musím však přiznat, že odpověď na poslední ústní interpelaci, kterou jsem učinil 1.12. na ministra vnitra mě nejen neuspokojila, ale doslova ohromila.
03.12.2016 15:40 |

podobné články

Kam nám utekli, kde jsou? Tážou se Němci. Nemohou najít stovky muslimských teroristů

 
Server německého televizního kanálu Panorama 3 NDR.de informuje o tom, že se spolkové vládě v Berlíně ztratilo až 351 teroristů. Vyplývá to z odpovědi na interpelaci, kterou vládě zaslali berlínští Zelení. Odpověď na interpelaci má televize k dispozici.
13.06.2017 11:00 |

podobné články