Článek

Řepa (ČSSD): Sám sobě žalobcem

 
Na jednání zastupitelstva Brno-střed ve středu 4. května došlo k zvláštní situaci. Ani téměř hodinu po zahájení se ještě neodhlasoval žádný boj jednání.
20.05.2016 17:45 |

podobné články

Podobné články

Překonejte strašáka z dětství! Červená řepa může být skvělou pochoutkou

 
Červená řepa patří spolu s rybím tukem mezi velmi neoblíbené potraviny. Ježí se vám vlasy hrůzou ještě teď, když si vzpomenete, jak v dětství nechyběla miska s červenou řepou na vaší rodinné tabuli? Přitom červená řepa může být v té správné úpravě a kombinaci velice chutným zážitkem pro váš jazyk. Proto překonejte odpor a dejte jí ještě jednu šanci!
27.08.2013 01:35 |

podobné články

Lepší paměť a silnější nervy díky zázraku jménem červená řepa: Připravte si ji na různé způsoby!

 
Červená řepa patří poslední dobou mezi nejpopulárnější druhy zeleniny. Oblíbili si ji už i ti největší gurmáni. Proč ji tedy nezkusíte i vy? Připravili jsme si nejen několik argumentů, proč je řepa tak skvělá, ale zároveň i pár lahodných receptů, které můžete vyzkoušet.
16.09.2016 12:10 |

podobné články

Prostřeno! Syrová červená řepa hostům nevoní

 
Sražená šlehačka, studené, ale mnohonásobným ohříváním převařené brambory, syrová řepa. To všechno hostům pátečního prostřeno moc "nevoní". Jak své selhání Petra (26) zvládne? Bude se hroutit jako ve středu Honza?
02.11.2012 08:00 |

podobné články

Červená řepa: Zázrak pro naše zdraví!

 
Červená řepa se v naší kuchyni nevyskytuje zrovna často. Možná za to můžou i vzpomínky starší generace na nevábnou sterilovanou červenou řepu ve školní jídelně. A přitom je to při správné úpravě velmi chutná a především zdravá zelenina.
05.09.2013 13:10 |

podobné články

Červená řepa je zázrak: Zajímavá chuť a úžasné léčivé účinky! + recepty

 
Červená řepa se v naší kuchyni nevyskytuje zrovna často. Možná za to můžou i vzpomínky starší generace na nevábnou sterilovanou červenou řepu ve školní jídelně. A přitom je to při správné úpravě velmi chutná a především zdravá zelenina.
06.09.2013 05:10 |

podobné články

Batoleti vyrostla v uchu pampeliška

 
Čeští rodiče straší nečistotné děti tím, že pokud si nebudou řádně mýt uši, vyroste jim v nich řepa. V Číně k tomu skutečně došlo, jen rostlinou nebyla řepa, ale divoká pampeliška. Pekingští otorhinolaryngologové informovali o bizarním případu šestnáctiměsíční dívky, které skutečně vyrostla v uchu dvoucentimetrová pampeliška.
03.12.2013 08:25 |

podobné články

Neskutečné: Dívce v uchu vyrostla pampeliška!

 
Čeští rodiče straší nečistotné děti tím, že pokud si nebudou řádně mýt uši, vyroste jim v nich řepa. V Číně k tomu skutečně došlo, jen rostlinou nebyla řepa, ale divoká pampeliška.
03.12.2013 10:25 |

podobné články

Seriál Aha! Co s úrodou se zahrádky? Řepa: Levný všelék!

 
Červená řepa si poslední dobou nemůže na dostatek popularity stěžovat. Objevili ji i gurmáni a pomalu stoupá na kuchařský Olymp. Zkusíte to s ní také?
13.09.2016 05:10 |

podobné články

Seriál Aha! Co s úrodou ze zahrádky? Řepa: Levný všelék!

 
Červená řepa si poslední dobou nemůže na dostatek popularity stěžovat. Objevili ji i gurmáni a pomalu stoupá na kuchařský Olymp. Zkusíte to s ní také?
13.09.2016 09:00 |

podobné články

Prezident bude diskutovat o reformě policie se žalobcem Zemanem

 
Prezident Miloš Zeman se dnes odpoledne na Pražském hradě setká s nejvyšším státním zástupcem Pavlem Zemanem. Hovořit by měli o plánované reorganizaci policie, která vyvolala spor ve vládní koalici. Hnutí ANO změny v policii odmítá jako nepřipravené a nedostatečně projednané, ministr vnitra Milan Chovanec i premiér Bohuslav Sobotka (oba ČSSD) je podporují. Vládní strany budou o reorganizaci jednat na dnešním dohodovacím koaličním řízení.
15.06.2016 06:40 |

podobné články

Osobnosti: Bohuslav Sobotka (9436 článků) , Miloš Zeman (20128 článků) , Milan Chovanec (1382 článků)

Moderátor a zubař Roman Šmucler: Zuby si spravuje před zrcadlem, laserem si pálí ruku

 
Roman Šmucler (48) se kdysi proslavil jako moderátor pořadu Tabu, ovšem daleko radši se prý věnuje své zubařské profesi. Zatímco svým pacientům jistě doporučuje dbát na prevenci, sám to zanedbává a na kontroly prý chodí málo. Často je navíc sám sobě pokusným králíkem! Nejenže už sám sobě opravil zub, ale dokonce na sobě vyzkoušel i laser!
06.12.2017 09:35 |

podobné články

Kouzlo červené řepy! Jde o lék při trávicích problémech, ale i o vhodnou náhradu cukru

 
Dopřáváte si pravidelně červenou řepu? Pokud ano, rozhodně vás chválíme. V opačném případě byste měli začít. Tato potravina v sobě totiž ukrývá cenné bohatství a zdroj vašeho zdraví. Zajímá vás, jaké účinky červená řepa má?
20.06.2016 21:25 |

podobné články

Červená řepa je elixír zdraví: Pomáhá i proti rakovině!

 
Mnozí z nás mají na červenou řepu možná ne zrovna hezké vzpomínky ze školní jídelny. Ovšem nejenže je velice chutná a navíc vám neudělá díru do peněženky, ale také má v sobě mnoho netušených možností z hlediska zdravé výživy. Nevěříte?
13.08.2016 10:15 |

podobné články

Řepka dával karty! Rozhodčí nutil ve vedru hráče pít… Vodu!

 
Sám si za to může! Kvůli běsnění fanoušků, které na jaře vyprovokoval, musel hrát Tomáš Řepka (38) na Letné před prázdnými tribunami. Jeho České Budějovice si ze Sparty odvezly porážku 1:3, ale favorita potrápily a »Řepa«  jako pravý kapitán velel k ofenzivě.
20.08.2012 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Řepka (979 článků)

Z asistenta rovnou elitním žalobcem, unie kritizuje Veseckou

 
Unie státních zástupců kritizuje svou nejvyšší nadřízenou Renatu Veseckou za její personální politiku. Na návrh nejvyšší státní zástupkyně byli totiž tento týden jmenováni elitními žalobci na nejvyšším zastupitelství dosavadní asistent Vesecké Jakub Chromý a Kateřina Krejčiříková, která zase dělala asistentku náměstkovi Vesecké Zdeňkovi Koudelkovi.
24.03.2010 15:40 |

podobné články

Pospíšil jmenoval dosavadního náměstka krajským žalobcem

 
Ministr spravedlnosti Jiří Pospíšil (ODS) v pátek jmenoval krajským státním zástupcem v Hradci Králové Pavla Hochmanna, který doposud na tamním státním zastupitelství působil jako náměstek, a to na návrh čerstvého nejvyššího státního zástupce Pavla Zemana.
28.01.2011 15:20 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Pospíšil (1810 článků) , Jiří Pospíšil (1810 článků) , Jiří Zeman (1068 článků)

Český "Cattani" si stěžuje na šikanu od šéfky krajských žalobců

 
Mezi šéfkou Krajského státního zastupitelství v Plzni Marií Polákovou a městským žalobcem Liborem Řeřichou, přezdívaným „český Cattani“, to pěkně vře. Poté, co Poláková loni v září neuspěla u Nejvyššího správního soudu s kárnou žalobou proti svému podřízenému, vrací Řeřicha úder.
03.03.2011 05:05 |

podobné články

Zeman a Rampula se sešli. Chtějí komunikovat

 
Šéf nejvyššího státního zastupitelství Pavel Zeman se v úterý setkal s vrchním žalobcem Vlastimilem Rampulou. Dohodli se, jak bude pokračovat jejich vzájemná komunikace.
28.02.2012 20:20 |

podobné články

Rampula už není vrchním žalobcem. Nahradil ho Grygárek

 
Vlastimil Rampula již odešel z funkce pražského vrchního státního zástupce, řekla mluvčí státního zastupitelství Irena Válová. Podle mluvčí Nejvyššího státního zastupitelství Heleny Markusové nyní úřad dočasně povede první náměstek Libor Grygárek. Nejvyšší státní zástupce Pavel Zeman podle ní navrhne nového šéfa pražských žalobců v řádech týdnů.
15.06.2012 12:20 |

podobné články