Článek

Ředitel Miloslav Koudelný skončí. Jeho nástupcem bude Pavel Bacík

 
Ředitel Správy uprchlických zařízení Ministerstva vnitra Mgr. Miloslav Koudelný skončí na vlastní žádost ve své funkci k 29. únoru 2016.
12.02.2016 18:50 |

podobné články

Podobné články

Vážný problém? Vnitro se připravuje na velkou vlnu uprchlíků, odhaluje česká novinářka a předkládá fakta

 
Odstoupit ze své funkce se ke konci února rozhodl Miroslav Koudelný, ředitel Správy uprchlických zařízení. Šéf všech zařízení pro imigranty pod Ministerstvem vnitra, který byl vloni kritizován především za poměry v centru Bělá-Jezová, má být nahrazen jiný úředníkem z Ministerstva vnitra.
17.02.2016 08:20 |

podobné články

Skrývá vláda něco? Vnitro se připravuje na velkou vlnu uprchlíků, odhaluje česká novinářka a předkládá důkazy

 
Odstoupit ze své funkce se ke konci února rozhodl Miroslav Koudelný, ředitel Správy uprchlických zařízení. Šéf všech zařízení pro imigranty pod Ministerstvem vnitra, který byl vloni kritizován především za poměry v centru Bělá-Jezová, má být nahrazen jiným úředníkem z Ministerstva vnitra.
17.02.2016 08:30 |

podobné články

Tváře těch, co zmizeli na řece Moravě: Rybář Marek a jeho kámoš Zdeněk s dcerou Vendy

 
Na řece Moravě v úseku Strážnice - Rohatec zmizela šestiletá Vendulka, její táta Zdeněk Bačík (36) a jeho kamarád Marek Kvaltín (29). Nevrátili se z výletu po řece. Rodina se obává nejhoršího.
02.05.2013 09:10 |

podobné články

Ředitel Českého rozhlasu Kasík prý má skončit

 
Generální ředitel Českého rozhlasu (ČRo) Václav Kasík má prý skončit ve funkci. Jeho nástupcem se má údajně stát dosavadní ředitel ČRo 6 Peter Duhan. Informoval o tom v úterý server Aktuálně s odvoláním na své zdroje obeznámené s poměry v ČRo.
02.06.2009 17:50 |

podobné články

Osobnosti: Václav Český (400 článků)

Strakovým nástupcem u Ružomberoku bude Jurkemik

 
Nástupcem českého trenéra Františka Straky u fotbalistů slovenského Ružomberoku se stal šestapadesátiletý bývalý československý reprezentant Ladislav Jurkemik.
31.05.2010 12:35 |

podobné články

Klaus věděl o černých penězích, řekl. Teď prý může být nástupcem knížete

 
Diplomat Petr Kolář sehrál důležitou roli v sarajevském atentátu a dnes se spekuluje, že se stane na ministerstvu zahraničí nástupcem Karla Schwarzenberga, pokud ten bude zvolen prezidentem. Sám Kolář naznačil, že má vysoké ambice.
08.08.2012 15:15 |

podobné články

Osobnosti: Petr Kolář (455 článků) , Karel Schwarzenberg (3606 článků)

Klaus věděl o černých penězích, řekl. Teď prý může být nástupcem knížete

 
Diplomat Petr Kolář sehrál důležitou roli v sarajevském atentátu a dnes se spekuluje, že se stane na ministerstvu zahraničí nástupcem Karla Schwarzenberga, pokud ten bude zvolen prezidentem. Sám Kolář naznačil, že má vysoké ambice.
08.08.2012 15:30 |

podobné články

Osobnosti: Petr Kolář (455 článků) , Karel Schwarzenberg (3606 článků)

Klaus věděl o černých penězích, řekl. Teď prý může být nástupcem knížete

 
stane na ministerstvu zahraničí nástupcem Karla Schwarzenberga, pokud ten bude zvolen prezidentem. Sám Kolář naznačil, že má vysoké ambice.
08.08.2012 17:15 |

podobné články

Osobnosti: Karel Schwarzenberg (3606 článků)

Nástupcem Usámy bin Ládina se může stát egyptský ideolog a lékař Zavahrí

 
Egyptský lékař Ajmán Zavahrí (59), hlavní ideolog teroristické sítě Al-Káida, by se mohl stát po úmrtí vůdce sítě Usámy bin Ládina jeho nástupcem v čele této radikálně islamistické organizace.
02.05.2011 09:40 |

podobné články

Osobnosti: Usáma bin Ládin (321 článků)

Kandidát Miloslav Vlček o politické kultuře a výchově poslanců

 
ROZHOVOR – Miloslav Vlček, který ještě před dvěma lety stál v čele sněmovny, dnes útočí na křeslo senátora. Jeho soupeřem v šumperském kraji je oblíbený starosta Šumperku Zdeněk Brož. Pro ParlamentníListy.cz poskytl Miloslav Vlček rozhovor, přestože, stejně jako ostatním kandidátům, neví, kde mu hlava stojí.
17.10.2012 23:05 |

podobné články

Osobnosti: Miloslav Vlček (152 článků)

Ředitel Galerie Rudolfinum zřejmě ve funkci skončí

 
Petr Nedoma, dlouholetý ředitel pražské Galerie Rudolfinum, ve své funkci nejspíš k 1. červenci skončí. Ředitel České filharmonie Vladimír Darjanin, jemuž je šéf galerie podřízen, však tuto informaci nepotvrdil ani nevyvrátil.
18.06.2009 19:40 |

podobné články

Klaus zítra definitivně skončí ve funkci prezidenta

 
Prezident Václav Klaus ve čtvrtek po deseti letech skončí v roli hlavy státu. Na rozloučenou naplánoval mimo jiné setkání se svým nástupcem Milošem Zemanem a večerní televizní projev. Občanské iniciativy se rozhodly Klausův odchod oslavit sérií happeningů. Nachystaly například Klausovo symbolické vynášení z Hradu a svržení do Vltavy. 
06.03.2013 17:10 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (8519 článků) , Miloš Zeman (17001 článků)

Milan Šlapák, obchodní ředitel GE Aviation Czech, přechází do globálního ústředí GE Aviation v americkém Cincinnati

 
S účinností od 1. května letošního roku se dosavadní obchodní ředitel GE Aviation Czech, Milan Šlapák, ujímá nové role programového manažera pro turbovrtulové motory (Turboprop Program Manager) GE Aviation a přesídlí do globálního ústředí firmy v Cincinnati v USA. Ve své nové funkci povede rozvoj strategie další generace regionálních turbovrtulových motorů. Jeho nástupcem bude jmenován Zdeněk Soukal.
14.04.2014 15:30 |

podobné články

Ministrem dopravy se má stát 28letý Pavel Dobeš, VV ve vládě zůstávají

 
Šéf Věcí veřejných Radek John ve středu oznámil, že jeho strana bude v kabinetu pokračovat. Dodatek koaliční smlouvy bude podle něj podepsán odpoledne na jednání K9. Ministr dopravy Radek Šmerda se dohodl s premiérem Petrem Nečasem (ODS), že k 1. červenci rezignuje na svůj post. Prezident Václav Klaus demisi přijal. Šmerdovým nástupcem by měl být podle informací Práva volební manažer VV, osmadvacetiletý Pavel Dobeš.
30.06.2011 12:30 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (8519 článků) , Radek John (2458 článků) , Pavel Dobeš (509 článků) , Petr Nečas (9204 článků) , Pavel Nečas (435 článků)

Ministrem dopravy se má stát 29letý Pavel Dobeš, VV ve vládě zůstávají

 
Šéf Věcí veřejných Radek John ve středu oznámil, že jeho strana bude v kabinetu pokračovat. Dodatek koaliční smlouvy bude podle něj podepsán odpoledne na jednání K9. Ministr dopravy Radek Šmerda se dohodl s premiérem Petrem Nečasem (ODS), že k 1. červenci rezignuje na svůj post. Prezident Václav Klaus demisi přijal. Šmerdovým nástupcem by měl být podle informací Práva volební manažer VV, devětadvacetiletý Pavel Dobeš.
30.06.2011 13:00 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (8519 článků) , Radek John (2458 článků) , Pavel Dobeš (509 článků) , Petr Nečas (9204 článků) , Pavel Nečas (435 článků)

Konec manželství po 11 letech: Pavel Liška se rozvádí

 
Jednačtyřicetiletý Pavel Liška už delší dobu nebydlí se svojí o devět let mladší manželkou Kristýnou Liška Bokovou. Pár, který má sedmiletého syna Šimona, chystá rozvod. Další články k tématu: VIDEO: Pavel Liška a jeho parťáci dojeli do Istanbulu VIDEO: Konečně jsme si dojeli pro pivo, hlásí z Turecka Pavel Liška Pavel Liška: Při hraní sígrů čerpám ze sebe Pavel Liška se ožení na Polívkově farmě
14.02.2013 17:25 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Liška (229 článků) , Kristýna Boková (15 článků)

Než umřu, chci hrát v muzikálu, říká Pavel Nový

 
Čtyřiašedesátiletý herec Pavel Nový zamířil na konkurz do nového muzikálu kapely Lucie. Přestože jeho výkon nepatřil mezi nejlepší, herec si chtěl splnit sen. Ještě nikdy totiž nehrál v muzikálu. Další články k tématu: O víkendu končí sezona cyklobusů v Krkonoších, guláš uvaří i Pavel Nový Pavel Nový hraje hokej i navzdory ochrnutí, oporou je mu Dejdar Pavel Nový se vrátil do života, bez berlí se ale neobejde Pavel Nový má basbaryton
04.03.2013 16:30 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Nový (343 článků) , Pavel Nový (244 článků)

Šéf ČTÚ Dvořák skončí: Kvůli stopce aukce na vysokorychlostní internet

 
Šéf Českého telekomunikačního úřadu (ČTÚ) Pavel Dvořák skončí ve funkci kvůli zastavení aukce kmitočtů pro sítě LTE určené pro vysokorychlostní internet. Dvořák skončí v dubnu spolu s koncem jeho funkčního období, ministr Kuba ho vládě dál nenabídne.
10.03.2013 16:35 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Dvořák (76 článků) , Pavel Dvořák (76 článků)

Odchody lékařů? Kdyby šlo jen o peníze, odešli by už všichni Češi do Německa, říká šéf Motola Miloslav Ludvík

 
Celosvětovým problémem zdravotnictví jsou finance, které nedokáží pokrýt náklady na moderní léčbu. Dalším problémem je personál. Není týden, kdy by média nepřišla se zprávou o tom, že je nedostatek lékařů a sester. Přesto nemocnice fungují dál. Jaká je česká zdravotnická realita? Na otázky ParlamentníchListů.cz odpovídá JUDr. Ing. Miloslav Ludvík, MBA, ředitel Fakultní nemocnice v Motole.
11.05.2015 12:21 |

podobné články