Článek

Recenze: Vojáci z Benghází jsou jako nezničitelní bozi v nepřehledné videohře. Bay to jinak neumí

 
Michael Bay zobrazuje násilí jako vzrušující cool reklamu na zbraně a film utápí ve svém monotónním stylu.
04.02.2016 11:55 |

podobné články

Osobnosti: Michael Bay (66 článků) , Michael Michael (1180 článků)
Podobné články

Michael Bay: Natočím Transformers 5, pak se sérií končím

 
Michael Bay, režisér komerčně úspěšné série Transformers, u čtvrtého dílu tvrdil, že bude jeho posledním. V rozhovoru pro časopis Rolling Stone však řekl, že natočí ještě pátý díl. "Pořád mě to hodně baví. Je zábava dělat film, který uvidí 100 milionů lidí. Ale tenhle je poslední. Musím to přenechat někomu dalšímu," uvedl Bay. V pátém díle se v hlavní roli opět objeví Mark Wahlberg. Do kin snímek dorazí v roce 2017. Letos v únoru bude mít premiéru režisérův nejnovější film, a to akční drama 13 hodin: Tajní vojáci z Benghází, které rekonstruuje útok islamistů na americkou ambasádu v Libyi v září roku 2012.
06.01.2016 09:45 |

podobné články

Osobnosti: Mark Wahlberg (69 článků) , Michael Bay (66 článků) , Michael Mark (14 článků) , Mark Stone (2 články) , Michael Stone (15 článků) , Michael Michael (1180 článků) , Michael Stone (2 články) , Michael Stone (2 články) , Mark Stone (2 články)

Michael Bay režíroval trailer k videohře Need For Speed: The Run

 
Ve skoro každém jeho filmu je efektní honička po dálnici. Jeho snímky jsou proslulé akcí, výbuchy a rychlým spádem. Není proto divu, že se americký hollywoodský režisér Michael Bay (46) rozhodnul režírovat nejnovější trailer k závodní videohře Need For Speed: The Run. Muž, který se proslavil filmy jako Skála, Mizerové nebo sérií Transformers, se nadchnul pro akční pojetí nového dílu známé série.
08.11.2011 16:15 |

podobné články

Osobnosti: Michael Bay (66 článků)

Kaddáfí UTAHUJE SMRTÍCÍ SMYČKU! Žoldáci jsou v Benghází

 
Vojska loajální libyjskému vůdci Muammaru Kaddáfímu jsou podle libyjské státní televize již na okraji města Benghází. Z Benghází se v únoru rozšířila revolta proti Kaddáfímu na většinu území Libye.
17.03.2011 15:35 |

podobné články

Soutěžte s Bleskem pro Ženy o 3x podkolenky ROYAL BAY

 
Vyběhněte do léta zvesela! Český výrobce Aries představuje sportovní kompresní podkolenky ROYAL BAY® Neon, které oceníte nejen při běhu a cyklistice. Neonová řada potěší sportovce nejen pestrou barevností, ale také reflexními bezpečnostními body pro běh v podvečer či při šeru. Vyběhněte bez bolestí  a únavy svalů, vyběhněte v ROYAL BAY®. Podkolenky ROYAL BAY® byly vyvíjeny a testovány se Svazem moderního pětiboje v čele se zlatým Davidem Svobodou.
27.05.2013 00:00 |

podobné články

Osobnosti: David Svoboda (123 článků)

RECENZE: James Bay nemusí tlačit na pilu

 
Britský hudebník James Bay to jako debutant neměl lehké. Zatímco jiní v této situaci vydávají první počiny bez přehnaného očekávání, mnohdy bez jediného, Bay byl již předtím obsypán cenami a úspěchy, takže se od něho čekalo velké dílo.
01.04.2015 11:01 |

podobné články

Kaddáfího síly jsou před Benghází. V OSN se hraje o čas

 
Libyjský vůdce Muammar Kaddáfí ohlásil na čtvrtek rozhodující bitvu o město Misuráta na západě země. Státní televize oznámila, že Kaddáfího síly už povstaleckou baštu dobyly a nyní ji "čistí od lidí ze zločineckých gangů". Provládní jednotky jsou už údajně i v Benghází.
17.03.2011 15:20 |

podobné články

Osobnosti: Muammar Kaddáfí (143 článků)

Vzpoura končí: Kaddáfího síly se blíží k Benghází

 
Jednotky libyjského vůdce Muammara Kaddáfího se chystají na rozhodující úder proti povstalcům. Do 48 hodin "bude po všem", řekl Kaddáfího syn Sajf Islám. Oddíly loajální Kaddáfímu jsou prý už v blízkosti povstalecké bašty Benghází a armáda vyzvala tamní vzbouřence ke složení zbraní.
16.03.2011 12:15 |

podobné články

Kaddáfího síly prý nedodržují příměří a útočí na Benghází

 
Síly věrné libyjskému vůdci Muammaru Kaddáfímu už údajně jsou v povstalecké baště Benghází, kterou se pokouší znovu dobýt. Libyjská vláda přesto porušování příměří odmítá. Kaddáfí ostře kritizoval rezoluci OSN, která umožňuje útoky na jeho jednotky.
19.03.2011 08:40 |

podobné články

V Benghází je klid, letadla rozstřílela tanky i raketomety rozsévající smrt

 
Z bašty libyjských rebelů Benghází je od neděle hlášen klid, ale ve městě a kolem něj jsou jasné stopy po nedávných krvavých bojích. Ostřelování města v noci na sobotu jednotkami libyjského vůdce Muammara Kaddáfího usmrtilo desítky lidí, ale francouzské letouny je rozdrtily.
20.03.2011 17:40 |

podobné články

Filmové premiéry: Dánská dívka, Poklad a další

 
Se čtyřmi oskarovými nominacemi jde do kin Dánská dívka. Mistr filmové destrukce Michael Bay natočil podle skutečnosti film 13 hodin: Tajní vojáci z Benghází. Vedle statečných a skromných superhrdinů je Deadpool velmi zvláštní komiksový bourák ze stáje Marvel. Komorní komedie s jemně sarkastickým humorem a překvapivým koncem, to je Poklad. Líza, liščí víla je černá komedie o mladé ženě, která touží po lásce, ale všichni její nápadníci nějakým způsobem zemřou. O tom, co se může stát, když malou firmu pohltí velká, je komedie Zde Harold.
04.02.2016 09:10 |

podobné články

Osobnosti: Michael Bay (66 článků) , Michael Michael (1180 článků) , Michael Harold (1 článek)

POSLEDNÍ MASAKR SE BLÍŽÍ! Kaddáfí brzy zaútočí na Benghází

 
Velení libyjské armády oznámilo brzký útok na město Benghází, kde sídlí vláda povstalců. Informuje o tom agentura AFP.
15.03.2011 23:00 |

podobné články

Kaddáfí získal zpět Adžedábíju a Brigu a hlásí útok na Benghází

 
Jednotky libyjského vůdce Muammara Kaddáfího dnes obsadily strategická města Adžedábíju a Brigu a ohlásily útok na Benghází, které je hlavní baštou povstalců. V
16.03.2011 08:10 |

podobné články

Kaddáfího síly útočí na Benghází, Číně a Rusku se nelíbí intervence

 
Čína v neděli vyjádřila politování nad vojenskou intervencí mezinárodních sil v Libyi. Čínské ministerstvo zahraničních věcí zopakovalo odmítavý postoj k použití síly v mezinárodních vztazích. V noci se ozývala palba z Tripolisu, Kaddáfího síly ostřelují Benghází.
20.03.2011 08:20 |

podobné články

Libye: EU chce otevřít kancelář v baště rebelů Benghází

 
Evropská unie hodlá otevřít svoji kancelář v baště libyjských povstalců Benghází. Podle prohlášení evropské ministryně zahraničí Catherine Ashtonové, citované agenturou Reuters, by úřad měl usnadnit evropskou pomoc povstalecké Přechodné národní radě (NTC).
11.05.2011 15:30 |

podobné články

To je boží! 12 dětí, které vypadají stejně jako jejich panenky!

 
Máme pro vás naprosto boží fotogalerii malých dětí, které jsou samy o sobě boží, a jejich panenek. Ale ne jen tak ledajakých, panenek dvojníků! Neboli takových, které jsou jim podobné, jako by byly šité podle nich!
22.06.2015 09:01 |

podobné články

Lenardo DiCaprio získal Oscara! Ve videohře, kde mu k tomu musíte pomoci

 
Touží po Oscarovi jako po ničem jiném. Jeho snaha získat nejcennější filmové ocenění je známá celému světu. Ale zatím Leonardo DiCaprio (41) vždy pohořel. Nyní má s hlavní rolí ve snímku Revenant – Zmrtvýchvstání opět své želízko v ohni. Vy mu k Oscarovi můžete pomoci v nové videohře.
16.02.2016 20:25 |

podobné články

Znásilnili a zavraždili mladou dívku. Domluvili se ve videohře

 
Chlapci se ve videohře domluvili na tom, že znásilní a zavraždí osmnáctiletou dívku.
30.10.2010 17:10 |

podobné články

Agenti CIA předpovídají invazi Korejců na území USA. Pracují na videohře

 
Na nové videohře Homefront se podílejí agenti CIA, kteří předpovídají útok KLDR na ekonomickou krizí oslabené Spojené státy.
23.11.2010 15:00 |

podobné články

Kim Čong-un zachraňuje svět. Ve videohře masakruje USA

 
Severokorejský diktátor se stal hlavním hrdinou v připravované videohře.
16.05.2014 08:00 |

podobné články

Osobnosti: Kim Kim (1314 článků)