Článek

Recenze: Uncharted 4 je jedna z nejlepších her. Pro majitele PlayStationu je to absolutní povinnost

 
Nové dobrodružství Nathana Drakea je jeho nejlepší a také poslední. Autoři dali více prostoru hlavním postavám a jejich osobnostem.
16.05.2016 10:25 |

podobné články

Podobné články

Uncharted 3: Drake's Deception je klenot pro PlayStation 3

 
(Recenze) Dobrodružná série Uncharted byla vždy o prozkoumávání neznámých koutů Země a posléze katakomb, prastarých hrobů a hledání pokladů. Uncharted je ale taktéž pokladem, protože na PlayStation 3 byste nenašli opěvovanější a vychvalovanější ságu, která si na této platformě odbyla premiéru. Třetí díl je ještě vybroušenější, než předchozí dva, nabízí propracovanější pěstní souboje, poutavý příběh a konečně se více zapracovalo i na multiplayeru. Chcete jasnou pecku pro PS3? Máte jí mít.
22.12.2011 14:45 |

podobné články

Kapesní Uncharted: Golden Abyss startuje s videem

 
Zatímco si na plnohodnotné pokračování konzolového Uncharted musíme po povedené trojce asi ještě pár let počkat, na handheldu tuhle nepříjemnou mezeru může vyplnit Uncharted: Golden Abyss od Bend Game Studios (Syphon Filter). To se u nás začne prodávat 22. února a my vám recenzi přineseme již velmi brzy. Mezitím se můžete pokochat pěkným startovním trailerem, který se...
14.02.2012 16:40 |

podobné články

Indiana Jones v sukni! Uncharted: The Lost Legacy je parádní dámská jízda

 
Fanouškovství, popularita ani prachy nesmrdí nikomu. Takže i když se řeklo, že se sérií Uncharted je amen, rozhodně neskončila a taky nekončí. Dobrodruh, zloděj a neodolatelný milovník Nathan Drake si ale dává tentokrát oraz. Uncharted: The Lost Legacy je dámskou jízdou dvou hrdinek, které fanoušci série moc dobře znají. Prosím, přivítejte Chloe Fraser a Nadine Ross.
30.08.2017 07:40 |

podobné články

Osobnosti: Nathan Jones (3 články) , Chloe Jones (1 článek) , Fraser Ross (1 článek) , Nathan Ross (1 článek) , Ross Nathan (1 článek)

Nejhezčí grafika, jakou jsme kdy viděli! Recenze dosavadní hry roku Uncharted 4: A Thief’s End

 
Pro jedny dobrodruh, pro druhé zloděj. Pro všechny hráče však jeden z nejodvážnějších, nejvtipnějších a fyzicky nejzdatnějších hrdinů. Nathan Drake se vrací ve svém údajně posledním dobrodružství Uncharted 4: A Thief’s End. Jde o titul, na který se bude ještě dlouho vzpomínat. Jedná se zároveň o videohru, která svou vizuální podobou uzemní všechny a všechno. Tenhle epický moment v dějinách videoher byste si neměli nechat ujít.
14.05.2016 11:15 |

podobné články

Uncharted: Golden Abyss - recenze

 
Ach ty videoherní paradoxy. Série Uncharted se na PS3 rozvíjí díl od dílu ve stále filmovější herní zážitek, od kterého čekáte, až konečně přeteče i na velké filmové plátno a ona jako na potvoru nakonec přistane na malém displeji handheldu PS Vita. Není to a priori špatný tah. Podpořit rozjezd nové herní mašinky kapesní adaptací jedné z nejoblíbenější PlayStation...
20.02.2012 20:45 |

podobné články

Uncharted: Golden Abyss ukazuje naplno sílu PS Vita

 
Dobrodružství Nathana Draka se stala synonymem pro nejlepší videohry na konzoli PlayStation 3. Série Uncharted naštěstí nechybí ani při startu nového handheldu PlayStation Vita! Navíc se jedná o plnohodnotný díl, který si v ničem nezadá se svými „velkými“ protějšky. Do známého herního schéma navíc přináší nové prvky, které naplno využívají dotykových i pohybových schopností handheldu.
23.02.2012 00:10 |

podobné články

"CD klíče" jako zbraň proti pirátům na PlayStationu 3

 
Budeme muset před spuštěním hry na PlayStationu nejprve zadat dlouhý kód?
08.02.2011 12:35 |

podobné články

Soutěžte s Nedělním Bleskem o hru UNCHARTED 3 Playstation a další skvělé ceny

 
Určitě znáte slavnou ságu Indiana Jonese. Teď si představte, že by byl o něco mladší, žil v současnosti a jmenoval by se Nathan Drake. Ideální jméno pro dobrodruha, který je jeden den v Evropě, druhý den na Středním Východě a na večeři si zaletí do USA. Třetí díl série Uncharted sbírá ty nejlepší kritiky a ocenění. Ze všeho nejvíc připomíná akční dobrodružný fi lm o pátrání po záhadné „Atlantidě“ ztracené kdesi v poušti, jehož se hráč stane nedílnou součástí. Hra přináší dechberoucí vizuální i herní zážitky a nastavuje laťku interaktivní zábavy zase o pořádný kus výš. Určitě znáte slavnou ságu Indiana Jonese. Teď si představte, že by byl o něco mladší, žilv současnosti a jmenoval by se Nathan Drake. Ideální jméno pro dobrodruha, který je jeden denv Evropě, druhý den na Středním Východě a na večeři si zaletí do USA. Třetí díl série Unchartedsbírá ty nejlepší kritiky a ocenění. Ze všeho nejvíc připomíná akční dobrodružný fi lm o pátránípo záhadné „Atlantidě“ ztracené kdesi v poušti, jehož se hráč stane nedílnou součástí. Hra přinášídechberoucí vizuální i herní zážitky a nastavuje laťku interaktivní zábavy zase o pořádný kus výš.
04.12.2011 00:15 |

podobné články

Osobnosti: Nathan Jones (3 články)

Výbušná akce v Uncharted 2: Among Thieves

 
Podívejte se na několik minut z hraní Uncharted 2!
18.05.2009 14:20 |

podobné články

Film Uncharted natočí režisér Tří králů

 
Filmovou adaptaci videohry Uncharted natočí zkušený David O. Russell.
11.10.2010 14:35 |

podobné články

Osobnosti: David Russell (7 článků)

Americký herec mobilizuje fanoušky. Chce roli ve filmu Uncharted

 
Herec Nathan Fillion by si rád zahrál ve filmu podle videohry Uncharted. Vyžaduje podporu svých fanoušků.
14.10.2010 15:50 |

podobné články

Osobnosti: Nathan Fillion (1 článek)

Uncharted 3 má být písečné dobrodružství

 
Údajně se blíží odhalení hry Uncharted 3 a začínají se objevovat i spekulace ohledně místa, kde se bude odehrávat.
30.11.2010 13:05 |

podobné články

Představení Uncharted 3: Drake's Deception

 
Třetí díl úspěšné PS3 série Uncharted, která zpracovává dobrodružství Nathana Drakea, potomka slavného Francise Drakea, se konečně ukazuje na videu a představuje rámcově i svůj děj. Jak název napovídá, půjde zde hlavně o podvody, ať už ze strany Nathana, nebo naopak směrem...
10.12.2010 02:55 |

podobné články

Do Uncharted 3 přibude nový co-op mód

 
Multiplayer Uncharted 3 brzy obohatí zbrusu nový herní mód “Co-op Shade Survival.” Vývojáři ze studia Naughty Dog sice zatím drží jazyk za zuby a nechtějí prozradit detaily, ale ze Shade Survival vydali první obrázek, který vypadá mnohoslibně - je tma, dva pánové hoří a Drake se kryje. Když název Shade Survival, tak něco jako přežívání ve stínech? Bude to tedy připomínat...
21.02.2012 11:50 |

podobné články

Tejc: Sobotka získal absolutní moc i absolutní odpovědnost

 
Současný sjezd sociální demokracie by mohl být novým začátkem mé kariéry, míní Jeroným Tejc, který v pátek i přes odpor předsedy strany a premiéra Bohuslava Sobotky získal mezi delegáty značnou podporu. Sobotka, který má ve vedení strany přesně ty lidi, které si přál, podle Tejce na sjezdu získal absolutní moc, ale i absolutní odpovědnost.
14.03.2015 12:40 |

podobné články

Osobnosti: Jeroným Tejc (652 článků) , Bohuslav Sobotka (9453 článků)

Průzkum: Informační povinnost za rok 2016 splnila jen každá desátá firma

 
Přestože se rok 2017 již překlopil do své druhé poloviny, informační povinnost za rok 2015 doposud nesplnilo 64 procent firem. Přitom základní termín pro vložení finančních výkazů do sbírky listin za rok 2015 vypršel koncem července 2016 a nejzazší uplynul na konci roku 2016. Za rok 2016 informační povinnost splnila každá desátá firma. Informační povinnost nejhůř plní firmy, které nevykazují tržby a subjekty se sídlem v Praze. Data dnes zveřejnila poradenská společnost Bisnode, která se zabývá poskytováním ekonomických informací o firmách.
24.07.2017 10:30 |

podobné články

Chystá Sony reklamy do her a streamování?

 
Sony dost možná chystá nějaké zajímavé novoty. Jedna hráče určitě potěší, druhá už asi moc ne. Začněme tou, která se může jevit negativně a to reklamy. I když pár pokusů bylo, reklamy v dnešních západních hrách téměř nejsou. A pokud ano, omezuje se to většinou jen na nějaké jednorázové akce typu Subway + Uncharted 3. Zajímavé byly třeba taky billboardy v Burnout...
11.12.2010 15:45 |

podobné články

Vláda projedná nové zdanění hazardu a energetické štítky budov

 
Vláda dnes projedná návrh nového zákona o provozování sázkových her, který hry dělí na povolované a ohlašované. Řeší také zcela nově zpoplatnění provozovatelů sázkových her, když dosavadní poplatky a odvody nahradí daní ze sázkových her. Kabinet se bude zabývat také novelou o hospodaření energií, která upravuje povinnost opatřit budovy zvláštním štítkem o energetické náročnosti.
29.02.2012 06:30 |

podobné články

Jedna z nejlepších her všech dob, píše se v recenzi nového Batmana

 
První recenze jedné z nejočekávanějších akčních her roku už je na světě.
03.10.2011 08:00 |

podobné články