Článek

RECENZE: Tuesday je mstitelka, které fandíte

 
Tuesday je dívka s tajemnou identitou. Žije v londýnském podzemí, v metru, a na povrch vystupuje, aby se pomstila za to, co se stalo jí, vrstevníkům a jiným obětem násilností tamního gangu.
01.05.2016 11:25 |

podobné články

Podobné články

Nemocný Vašek (23) potřebuje vozík. Vyberou na něj Češi při Giving Tuesday?

 
Svátek konzumu Black Friday vystřídá největší charitativní akce. Česká republika již druhým rokem slaví Giving Tuesday, mezinárodní svátek dárcovství. Ten bude 28. listopadu a staví se do role nejštědřejšího dne v roce. Pomůže například Václavovi (23), kterému pomalu ochabují svaly a potřebuje vozík, který by ovládal ústy. Říká o sobě, že je napůl robot, protože bez elektřiny nedá ani ránu. Podle výzkumu se v posledním roce zapojilo do charity až 85 procent Čechů. Čtvrtina českého národa potom má zájem o Giving Tuesday. Nejraději by darovali materiální pomoc a také by rádi věděli, kdo ji přijal.
28.11.2017 14:05 |

podobné články

Stephen Williams: Tuesday přišla s jedním temným ránem

 
Brit Stephen Williams píše texty pro rockovou kapelu, vydal sbírku básní, knihu povídek a v roce 2015 i román Dívka, která si říkala Tuesday. Ve středu vyjde v českém překladu. Je o dívce, která žije hluboko pod ulicemi Londýna. Schovala se tam před lidmi, kteří jí ublížili, a odtud se jim mstí.
06.04.2016 08:40 |

podobné články

Osobnosti: Stephen Williams (1 článek) , Stephen Williams (1 článek)

Recenze: Dívka, která si říkala Tuesday. Londýnské podzemí ukrývá bojovnici bez servítků.

 
Úterý. Tak si v angličtině říká dívka, která může směle konkurovat severské Lisbeth Salanderové. Vlastně ne. Je totiž ještě drsnější a přitom dokáže stát na správné straně.
12.05.2016 12:45 |

podobné články

Matka Martucciho o Rychtářovi: Mlátí Ivetu a je to největší sketa na světě!

 
Josef Rychtář  (55) se dnes ukázal v hodně zvláštním světle! Jeho snoubenku Ivetu Bartošovou  (47) v pondělí přijela navštívit matka její bývalé lásky Domenica Martucciho  (37) . Horkokrevná Italka stála u uhříněvské vily bývalé zpěvačky, která se o ní opakovaně vyjádřila velmi lichotivě jako o své velmi dobré přítelkyni. Když dámě nikdo neotvíral, rozkřičela se horkokrevně na celou ulici : „Pojď ven, ty zbabělče, můžeš mi zlomit druhou ruku!“ burácela osmašedesátiletá mstitelka, kterou měl Rychtář nedávno v Peschici bezohledně zranit .
06.08.2013 12:35 |

podobné články

Osobnosti: Iveta Bartošová (6694 článků)

Mstitelka sexuálního násilí: Vraždí řidiče autobusů!

 
Mexická policie pátrá po pachatelce dvou vražd řidičů autobusů ve městě Ciudad Juaréz na severu země. Policisté prověřují podezření, že za vraždami stojí žena, která chce pomstít sexuální násilí páchané na ženách v autobusech.
03.09.2013 15:40 |

podobné články

Susan Boyleová zapomněla, že zpívá živě. Po chraptění chtěla začít znovu

 
Skotská zpěvačka a objev soutěže Britain’s got talent z roku 2009 Susan Boyleová zažila tento týden při vystoupení v televizi ABC krušné chvíle. Když zpívala, začala chraptět a ztrácet hlas, načež tradiční vánoční píseň O Holy Night raději v půlce přerušila a opatrně se zeptala, zda by nemohla začít ještě jednou. Bohužel zapomněla, že pořad The View Tuesday se vysílá živě.
02.12.2010 13:00 |

podobné články

Osobnosti: Susan Boyle (296 článků)

Vítězem ankety Mobilní aplikace roku 2013 je ČSFD.cz

 
V anketě Mobilní aplikace roku 2013, pořádané nezávislou podnikatelskou sítí TUESDAY Business Network, byly oceněny nejlepší české a slovenské aplikace pro mobilní telefony.
14.06.2013 09:40 |

podobné články

KANONÝŘI Z PŘEBORU

 
Hrajete pralesní ligu, přebor, divizi nebo třeba »Hanspaulku«? Fandíte vašim nejbližším či kamarádům, kteří každou volnou chvilku kopou za svůj mančaft do meruny? Rozdáváme celou řadu fotbalových cen, které přijdou vhod každému fotbalovému týmu!
12.06.2012 00:15 |

podobné články

Julianne Moore nebo Angelina Jolie? Které hvězdě více fandíte?

 
Dvě hollywoodské krasavice: Julianne Moore a Angelina Jolie. Obě jsou slavné, obě krásné a na svém kontě mají nepřeberné množství skvělých filmů a spoustu významných ocenění. Která hvězda se líbí více vám? Hlasujte pro ni v naší anketě!
08.02.2016 16:26 |

podobné články

Osobnosti: Angelina Jolie (2045 článků) , Julianne Moore (74 článků)

Tereza Kerndlová nebo Olga Lounová, která je vaše favoritka?

 
V dnešním souboji se utkají dvě krásné zpěvačky. První z nich je brněnská rodačka Tereza Kerndlová a druhá v pořadí se představí Olga Lounová, původem z Liberce. Které z těchto dvou fandíte více? Která lépe zpívá, a která je krásnější? Vyjádřete svůj názor v anketě na konci článku.
10.10.2017 17:40 |

podobné články

Osobnosti: Tereza Kerndlová (369 článků) , Olga Lounová (305 článků)

Chris Hemsworth, nebo Sam Worthington? Který z australských herců je více "in"?

 
Dnes se proti sobě postaví dva herci, které kromě úspěšné herecké kariéry spojuje také to, že oba pochází z Austrálie. Kterému z nich více fandíte, a který je vám sympatičtější? Chris Hemsworth, představitel Thora a člen superhrdinského týmu Avengers, nebo Sam Worthington, jehož na výslunní katapultovala role Jaka Sullyho v Cameronově Avataru? Vyjádřete se v anketě!
08.01.2018 14:30 |

podobné články

Osobnosti: Sam Worthington (24 článků) , Chris Hemsworth (56 článků)

Jak si vybrat gril, aby vám na party chutnalo?

 
Záleží jen a jen na tom, kterému způsobu grilování fandíte. Každý má totiž své přednosti.
10.07.2009 07:20 |

podobné články

Video: Sexy fanynky na MS ve fotbale

 
Hlediště je velké a vzdálenější fanoušek často sotva zahlédne míč. O to pozorněji ale může sledovat fanynky. Při pohledu na ně je často úplně jedno, komu fandíte.
18.06.2010 02:05 |

podobné články

Sexy duely: Nová hra na Blesk.cz

 
Nová hra na Blesk.cz Sexy duely není jen obyčejný souboj krásek. Soudcem i vykonavatelem jste vy. Pouze vy rozhodnete, která kočička zvítězí a která odejde poražená. Fandíte spíše českým nebo světovým celebritám. A máte stejný vkus jako většina, nebo plavete proti proudu?
01.12.2010 05:15 |

podobné články

Vánoční fotbálek v obýváku! I se žlutým Santou

 
VIDEO - Jakou barvu nosí Santa Claus? No přeci žlutou! Tedy minimálně když fandíte španělskému Villarealu, kterému se také přezdívá žlutá ponorka. Ve vtipném vánočním klipu se sejdou hráči na večírku doma u Giuseppe Rossiho, a když spadne ze stromečku příhodný "míč", není co řešit - jde se hrát fotbal! A není problém zapojit ani trochu zvláštního návštěvníka: fandí totiž tomu správnému klubu!
24.12.2010 05:05 |

podobné články

SUPERSTAR: Spřátelte se se svými favority na FACEBOOKU!

 
Dejte najevo komu v soutěži Česko Slovensko hledá SuperStar fandíte! Spojte se se svým oblíbencem na sociální síti Facebook.
15.03.2011 18:05 |

podobné články

ČESKO ŽIJE HOKEJEM! Jak fandíte vy?

 
Česko zachvátila hokejová panika. Celý národ sleduje, jak si naše reprezentace vede na mistrovství světa.
12.05.2011 12:15 |

podobné články

Nečtěte, pokud fandíte pravici. Z tohoto celostátního průzkumu vám bude zle

 
Nejnovější volební model společnosti CVVM nepotěší TOP 09. Strana se v něm propadla na své historické minimum a téměř se na ně dotáhli lidovci. Vedle vedoucí trojice sociálních demokratů, komunistů a občanských demokratů a této dvojice by se do parlamentu žádná jiná strana nedostala. Po průzkumech dalších agentur je to další průzkum, ze kterého voličům pravice může být zle.
20.09.2012 13:50 |

podobné články

Nečtěte, pokud fandíte pravici. Z tohoto celostátního průzkumu vám bude zle

 
Nejnovější volební model společnosti CVVM nepotěší TOP 09. Strana se v něm propadla na své historické minimum a téměř se na ně dotáhli lidovci. Vedle vedoucí trojice sociálních demokratů, komunistů a občanských demokratů a této dvojice by se do parlamentu žádná jiná strana nedostala. Po průzkumech dalších agentur je to další průzkum, ze kterého voličům pravice může být zle.
20.09.2012 13:55 |

podobné články