Článek

RECENZE: The Libertines jsou zajímaví jen jako garážová kapela

 
Na světě je málo tak přeceňovaných skupin, jako jsou britští The Libertines. Vznikli v roce 1997, v letech 2002 a 2004 vydali dvě průměrná alba, potom se jedenáct let nedělo nic, ale loni se dali opět dohromady a nyní přicházejí se třetí deskou Anthems For Doomed Youth.
17.09.2015 15:26 |

podobné články

Podobné články

Je tohle nejdražší garáž na světě? Pokud ji chcete, připravte si 7,5 milionu Kč!

 
Na první pohled tato budova vypadá jako úplně obyčejná garáž. Má "garážová vrata":http://www.extra.cz/super-napady-tohle-jsou-nejvtipnejsi-garazova-vrata-sveta a není ani o moc větší než průměrná garáž. Podle jistého britského realitního agenta však ve skutečnosti jde o "jednopokojové studio", které má tržní cenu 250 000 liber (cca 7,5 milionu Kč).
20.08.2013 19:00 |

podobné články

Nápadité 3D tapety mění garážová vrata v hangáry či hřbitovy

 
Anglosaský svátek Halloween se blíží a každý může svobodně vyjádřit své sympatie k němu. Německá firma spolu s umělcem Thomasem Sassenbachem proto pro tuto příležitost připravila sérii úchvatných 3D fotografií, které se připevňují na garážová vrata. Navodí děsivou atmosféru, odlákají nechtěné návštěvníky a podnítí zvědavost kolemjdoucích.
23.10.2011 14:55 |

podobné články

Pořád jsme garážová kapela s varhanami, říkají Inspiral Carpets

 
Jednou z hvězd festivalu Colours of Ostrava budou angličtí Inspiral Carpets braní jako jedni z předních představitelů roztančené „madchesterské“ scény z počátku devadesátých let. Na otázky odpovídal varhaník Clint Boon, který dal kapele její nezaměnitelný sound.
26.06.2013 08:40 |

podobné články

Lollapalooza je poprvé v Berlíně, přijedou Muse, The Libertines, Sam Smith a další

 
Legendární hudební festival Lollapalooza letos zamířil ze Spojených států a Jižní Ameriky, kde se dosud konal, do Evropy. Jeho hostitelem se ve dnech 12. a 13. září stane německý Berlín. Akce se odbude na Tempelhof Airport a dvojdenní vstupenky za 119 eur jsou stále v prodeji.
08.08.2015 11:35 |

podobné články

Osobnosti: Sam Smith (60 článků)

Návrat The Libertines? Zbaví se Doherty drog?

 
Zlobivé dítko Peter Doherty dává dohromady svou někdejší kapelu. A producent, který z jejích prvních dvou desek udělal klasiku, se hlásí o slovo.
19.07.2009 11:35 |

podobné články

Osobnosti: Pete Doherty (57 článků)

Chápete to? Kate Moss málem zahodila kariéru kvůli tomuhle umaštěnému zpěvákovi se zkaženým chrupem

 
Britský zpěvák skupin The Libertines a Babyshambles Pete Doherty (34) byl skutečným omylem v životě Kate Moss  (39) . Jejich románek, během kterého se v letech 2005 - 2007 několikrát rozešli a zase dali dohromady, mohl pro modelku skončit fatálně a zruinovat její kariéru i zdraví. Kate totiž vedle Dohertyho přičichla k drogám a málem se svezla s ním... Přestože Kate nakonec osvítil Duch svatý a problematickému zpěvákovi dala vale, její dobrá pověst utržila šrám i tak.
16.08.2013 19:00 |

podobné články

Osobnosti: Kate Moss (586 článků) , Pete Doherty (57 článků) , Pete Doherty (56 článků)

Drsná Kate Moss spálila exmilenci medvídka z dětství

 
Hudebník Pete Doherty prý lituje vztahu s modelkou Kate Moss především proto, že přišel o svého plyšového medvídka z dětství. Britská kráska mu ho totiž spálila. S Kate přitom frontman skupiny Libertines randil dvě léta, rozešli se v roce 2007. Modelka se mu prý pomstila právě tím, že mu spálila milovanou hračku.
16.07.2014 08:10 |

podobné články

Osobnosti: Kate Moss (586 článků) , Pete Doherty (57 článků) , Pete Doherty (56 článků)

Legendární Lollapalooza v Berlíně láká na Muse i Sama Smithe

 
Slavný hudební festival se přesouvá premiérově do Evropy, v německém Berlíně zahrají v půlce září The Libertines, Muse, Hot Chip nebo Seeed.
20.08.2015 20:41 |

podobné články

Osobnosti: Sam Smith (60 článků)

Co na něm viděla? Tohohle opuchlého týpka se zkaženým chrupem si chtěla brát Kate Moss

 
Doslova za pět minut dvanáct vzala před osmi lety rozum do hrsti britská topmodelka Kate Moss, když se rozešla s tehdejším partnerem Petem Dohertym (36). Po dvou a půl letech strávených vedle zpěváka, který ji málem svedl na drogové scestí a zapříčinil předčasný konec její kariéry, nakonec Kate dala svému milému sbohem. Problémový frontman kapely Libertines a Babyshambles tentokrát chtěl udělat dojem, ale v jeho případě ani staré pořekadlo, že šaty dělají člověka, není příliš platné…
06.10.2015 15:05 |

podobné články

Osobnosti: Kate Moss (586 článků)

Bydlení pro handicapované: požadavky vyhlášky versus realita

 
Bezbariérové vstupy a vjezdy do domu, stejně tak bezbariérový a samozřejmě zpevněný přístup k popelnicím a kontejnerům, venkovní i vnitřní garážová stání pro vozíčkáře. To je jen malá část úprav, které se v posledních letech konečně staly samozřejmostí u nově nabízených bytů. Zcela zdravý člověk je nemusí vůbec postřehnout, pro handicapované jsou naopak naprosto klíčové, když uvažují o novém bydlení.
15.03.2017 12:55 |

podobné články

Luxovat? Jedině pomocí mobilu!

 
Mobilní telefon, který se používá jen na telefonování? Tak to už je dávno za námi! Dnes se pomocí telefonu otevírají garážová vrata a spouští topení, přes mobil se díváme na televizi, dokonce už existuje první film natočený mobilním telefonem.
26.04.2009 10:18 |

podobné články

LOMAX: Češi zabezpečují garážová vrata elektronicky i mechanicky, jistí si výpadek proudu

 
S příchodem nové stavební sezony se začíná otevírat také téma zabezpečení garážových vrat. Podle specialisty Lubomíra Valenty Češi aktuálně s oblibou kombinují elektronické a mechanické prvky, které bezpečný chod vrat zajistí i v případě výpadku proudu. Populární jsou tak pojistky pružin, pádové brzdy, kontaktní lišty nebo infrazávory. Stále častěji však Češi užívají také základní mechanické zarážky.
24.06.2014 15:00 |

podobné články

Automatizovaná vrata do garáže se vyplatí

 
Automatizovaná garážová vrata už dávnou nejsou žádný luxus. Pořídit si je není nijak drahé a svému majiteli přinesou spoustu výhod.
02.06.2009 06:40 |

podobné články

Výbuch v domě poškodil zaparkovaná auta a motorky

 
V rodinném domě v Chýnici u Prahy se ve středu ráno ozval výbuch, který rozbil skla dveří a oken a rozmetal garážová vrata desítky metrů po okolí.
28.07.2010 16:30 |

podobné články

Španělského cyklistu Tonda rozdrtila garážová vrata

 
Tondó přišel o život při tragické domácí nehodě. Dvaatřicetiletý jezdec se snažil otevřít vrata od garáže, když se rozjelo jeho auto a namáčklo ho na vrata, která ho rozdrtila.
23.05.2011 16:15 |

podobné články

Hasiči vyprošťovali na Jihlavsku muže, kterému garážová vrata uvěznila nohu

 
Muž v Třešti na Jihlavsku uvízl v noci na neděli pod garážovými vraty, odkud ho museli vyprošťovat hasiči.
22.04.2012 10:30 |

podobné články

Vynalézavá medvědice vysvobodila své mládě z garáže

 
Co by matka neudělala pro své mládě. Když v garáži jednoho rodinného domu ve Spojených státech uvízlo malé medvídě, samice mu přispěchala na pomoc. Mazaně otevřela garážová vrata, aby mohlo mládě ven.
26.06.2012 04:10 |

podobné články

Příprava garáže před zimou je nutností

 
Nastává čas podzimních plískanic, kdy každý řidič ocení, aby mohl vozem pohodlně zajet až do garáže. Podle specialisty Lubomíra Valenty je toto období současně ideální na přípravu garáže před zimním obdobím, kdy garážová vrata trpí nejvíce.
24.11.2014 12:11 |

podobné články

Domov „na kliknutí“ mají tisíce Čechů, mobilem ho ovládají od žaluzií po kotel

 
Bezpečnostní systém, garážová vrata, osvětlení nebo i televize nebo žaluzie – to vše už lidé mohou ovládat svými chytrými telefony. Přestože se podle statistik v Česku prodej chytrých systémů za poslední čtyři roky zvýšil 4x,  do kategorie inteligentního bydlení se momentálně řadí stále dvě procenta českých domácností. Nejčastěji si Češi pořizují chytrá topení a bezpečnostní systémy, sahají však i po komplexnějších řešeních, která propojují více zařízení najednou.
21.03.2017 05:20 |

podobné články