Článek

RECENZE: Silné téma ztrácí dech v milostných pletkách

 
V době, kdy je ve společnosti odlišnost islámské kultury od euroamerické aktuálním tématem, vzbudila americká autorka Deborah Rodriguezová románem Kavárnička v Kábulu velkou pozornost. Zpočátku silný román s výrazným potenciálem však postupně ztrácí dech a zamotává se do plytkých vztahových epizod.
03.08.2015 07:05 |

podobné články

Podobné články

Marek Adamczyk a Ondřej Novák: Lidice jim změnily život

 
Marku Adamczykovi a Ondřeji Novákovi byly svěřeny hlavní role mladých mužů ve filmu Lidice – těch, kteří zavinili vyhlazení celé vesnice. Marek alias Vašek Fiala chtěl svému kamarádovi Karlovi v podání Ondřeje Nováka pomoci v milostných pletkách. Aby se z nich pak vyvlékl, napsal dopis, v němž spekuloval o své účasti v odboji, čímž však zatahal čerta za ocas.
06.09.2011 09:05 |

podobné články

Osobnosti: Václav Fiala (66 článků) , Ondřej Novák (46 článků) , Ondřej Novák (46 článků) , Karel Fiala (93 článků)

Symbian Belle - nový operační systém pro mobily od Nokie

 
Severský gigant Nokia patřil od počátku mobilních telefonů k jejich předním výrobcům. Dnes, v době chytrých telefonů, však lehce ztrácí dech. Důvod? Ne, že by byly telefony od finského výrobce nekvalitní, ale operační systém Symbian již jednoduše ztrácí dech. Nokia proto představila v Hongkongu jeho novou verzi Belle, která bude pohánět nové mobily tohoto výrobce.
25.08.2011 18:40 |

podobné články

Největší tajemství Adiny Mandlové: Do tajů sexu zasvětila mladičkého Rudolfa Hrušínského

 
Právě dnes je to dvacet let od smrti nejzářivější prvorepublikové hvězdy Adiny Mandlové (✝81). Pamětníci na ni dodnes vzpomínají jako na krásnou a pronikavě inteligentní ženu. O jejích milostných avantýrách dodnes kolují velké legendy. O zásadních partnerských a mileneckých vztazích největší prvorepublikové star se popsaly stohy papíru. Řada milostných epizod této postelové přebornice a půvabné krásky zůstává stále zahalena tajemstvím.
16.06.2011 15:00 |

podobné články

Osobnosti: Rudolf Hrušínský (208 článků) , Adina Mandlová (100 článků)

Podívejte se: Samec Jiří Macháček natočil milostnou scénu s nádhernou Maďarkou

 
Herec Jiří Macháček a žhavá Maďarka Vica Kerekes si zopakovali role milenců, které už měli ve filmu Nestyda. Znovu hrají milence a mají opravdu pestrou škálu milostných scén v různých prostředích. Pár uvidí filmoví diváci v kinech až na konci srpna. Super.cz ale přináší snímky z milostných scén ve filmu Muži v naději už nyní.
19.07.2011 15:30 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Macháček (209 článků) , Vica Kerekes (154 článků)

Ashtona Kutchera v milostných avantýrách nezabrzdí ani rozvod. Takhle se tulil k vnadné kolegyni

 
Řeklo by se, že bude hollywoodský herec Ashton Kutcher (33) po svých milostných avantýrách, které vedly až k rozvodu s Demi Moore  (49) , umírněnější, ale opak je pravdou. Na premiéře filmu New Year's Eve nemohl spustit oči ze své herecké kolegyně Ley Michele. A hlavně z jejího dekoltu.
06.12.2011 17:00 |

podobné články

Osobnosti: Demi Moore (570 článků) , Ashton Kutcher (441 článků) , Lea Michele (8 článků)

Známe tajemství Jiřiny Štěpničkové: Udržovala milostný poměr s ženatým kolegou

 
Předválečný a válečný život prvorepublikové star Jiřiny Štěpničkové se od životů slavnějších kolegyň Adiny Mandlové, Hany Vítové, Nataši Gollové a Lídy Baarové lišil v mnohém. Měla pověst cílevědomé divadelní a filmové umělkyně bez milostných avantýr a skandálů, hrála vesměs ve filmech s vlasteneckými tendencemi a úspěšně se vyhýbala účinkování v německém filmu. Po letech ale na povrch vyplavalo jedno z milostných tajemství herečky, která ve třicátých letech na nějakou dobu svůj život spojila například s kolegou z Národního divadla Ladislavem Peškem.
08.09.2012 10:30 |

podobné články

Osobnosti: Ladislav Pešek (11 článků) , Adina Mandlová (100 článků) , Lída Baarová (422 článků) , Hana Vítová (29 článků) , Jiřina Štěpničková (7 článků)

Diváci zírali: Hvězda muzikálu Doubravová dala do milostných scén víc, než předepisoval scénář

 
Takový posun od premiéry muzikálu Osmý světadíl Jožo Ráž  (57) a kapela Elán nečekali. Na slavnostní sté repríze, na kterou se přijeli do Prahy podívat, je překvapil ústřední pár Michaela Doubravová a Roman Tomeš . Do milostných scén totiž dali daleko víc, než předepisoval scénář.
15.09.2012 20:15 |

podobné články

Osobnosti: Jožo Ráž (104 článků) , Michaela Tomešová (121 článků) , Roman Tomeš (85 článků)

Moderátor obviněný z hlasitých milostných orgií vrací úder: Co prozradil o hafání a řvaní v domě hříchu?

 
Jak Super.cz již informoval, na moderátora primáckých Diváckých zpráv Tomáše Krause přišla stížnost, že příliš hlasitě kopuluje se svou partnerkou, a ruší tak noční klid . Jeho domnělá milá měla při milostných hrátkách vydávat hlasité zvuky, řvát a hafat, což osazenstvo domu, v němž Kraus bydlí, znechucovalo. Reportér si ale nařčení nenechal líbit a na stížnost odpověděl vskutku svérázně.
31.10.2014 06:00 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Kraus (89 článků) , Tomáš Kraus (89 článků)

Eva Holubová na křtu knihy o milostných příbězích známých osobností: Svěřila i ona svá tajemství?

 
Herečka Eva Holubová  (56) se stala kmotrou knihy Lásky za oponou autorky Blanky Kovaříkové, kde jsou popsány příběhy více než třiceti milostných dvojic známých osobností doby dávné i nedávné. „Knížka mě moc zaujala. Jsou v ní popsány vztahy plné vášně, citů, radostí i zklamání. Dočtete se o Zorce Janů, Věře Tichánkové, Jiřím Adamírovi, Jaroslavě Obermaierové, Daně Syslové, Petru Haničincovi a mnoha dalších,“ řekla Holubová.
28.11.2015 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Adamíra (16 článků) , Eva Holubová (215 článků) , Zorka Janů (15 článků) , Jaroslava Obermaierová (172 článků) , Dana Syslová (27 článků) , Věra Tichánková (70 článků) , Petra Holubová (3 články) , Eva Petra (21 článků)

Průzkum STEM: Postupně se snižuje podíl lidí, kteří se domnívají, že u nás panuje silné napětí mezi bohatými a chudými

 
Napětí mezi Čechy a cizinci označuje jako velmi nebo poměrně silné dvoutřetinová většina občanů (66 %). Tento podíl je stejný jako v loňském roce. Třípětinová většina občanů registruje napětí mezi vedením podniků a zaměstnanci (59 %). Poněkud nižší podíl lidí (57 %) vidí silné napětí mezi bohatými a chudými. Od roku 2011, kdy STEM začal tuto oblast sledovat, se postupně snižuje podíl těch, kteří napětí mezi bohatými a chudými považují za silné. Mezi lidmi z domácností špatně finančně zajištěných je však tento podíl stále vysoký. Mírně nadpoloviční většina občanů (56 %) vnímá silné napětí mezi lidmi různých politických názorů. Méně často lidé registrují napětí mezi mladými a starými lidmi (39 %) a zejména mezi městem a venkovem (29 %).
13.04.2017 10:40 |

podobné články

Jeden neuvěřitelný příběh: Muže napadl žralok, muž žraloka pobodal, pak se sešil a šel na pivo!

 
Nad statečností některých lidí prostě zůstává rozum stát. O víkendu se totiž stalo něco, o čem bude jeden muž vyprávět v "hospodách":http://www.extra.cz/tema/hospoda až do "důchodu":http://www.extra.cz/tema/duchod. Napadl ho totiž v moři velký "žralok":http://www.extra.cz/tema/zralok, ale podařilo se mu ubránit pomocí "nože":http://www.extra.cz/tema/nuz. Utrpěl zranění "nohy":http://www.extra.cz/tema/noha, ale to si ošetřil a zašel do baru na "pivo":http://www.extra.cz/tema/pivo. A až pak šel do "nemocnice":http://www.extra.cz/tema/nemocnice.
29.01.2014 12:45 |

podobné články

Žilková se pustila do Krainové

 
Herečka Veronika Žilková se s chutí navezla do modelky Simony Krainové. O pletkách Hudlera s prostitutkami prohlásila, že by k nim nedošlo, pokud by byl hokejista ve vztahu s ní spokojený. Jeho mlčení v celé kauze označuje za rytířskou vlastnost.
31.08.2009 06:20 |

podobné články

Osobnosti: Simona Krainová (1894 článků)

Mahulena Bočanová má v lásce smůlu: Rozešla se s přítelem

 
Herečka Mahulena Bočanová  (45) je neuvěřitelná smolařka. Ještě před pár měsíci se zdálo, že se na herečku po komplikovaném rozvodu s Viktorem Mrázem a po mediálně vyhrocených pletkách s Mužem roku 2001 Martinem Černým konečně usmálo štěstí. Teď je zase vše jinak. Vztah se sympatickým hokejistou HC Olymp a zahradníkem Jiřím Herdou už je minulostí.
24.04.2012 12:40 |

podobné články

Osobnosti: Mahulena Bočanová (740 článků) , Martin Černý (70 článků) , Jiří Černý (58 článků) , Jiří Černý (58 článků)

Proč žije Petr Kolář s biletářkou? Není mu nepříjemná

 
Zpěvák Petr Kolář (45) se zřejmě nepoučil z chyb, kterých se dopustil v manželství. Po pletkách s biletářkou Lenkou Chlupáčovou se dlouho tvářil, že se vlastně vůbec nic nestalo, a možná právě to ho stálo ženu. Teď začal se svou nezbednou milenkou bydlet, některé jeho komentáře ji ale asi moc nepotěší.
05.09.2012 13:45 |

podobné články

Osobnosti: Petr Kolář (494 článků)

Svatba nejspíš nebude. Vztah Miley Cyrus a Liama Hemswortha je v koncích

 
S odkazem na několik zahraničních médií a jejich zdroje se zdají být dohady z posledních dní o krachu vztahu Miley Cyrus  (20) a herce Liama Hemswortha (23) pravdivé. Herečka a zpěvačka, jež prorazila jako seriálová hvězda Hannah Montana, si přitom ještě nedávno pochvalovala, jak přitažlivého partnera má doma. Důvodem rozchodu by měla být údajná Liamova nevěra, přičemž se spekuluje o pletkách se starší a zkušenější hereckou kolegyní January Jones (35).
16.03.2013 06:00 |

podobné články

Osobnosti: Miley Cyrus (848 článků) , January Jones (11 článků) , Liam Hemsworth (117 článků) , Hannah Montana (80 článků)

Prasák Karim Benzema: Po nezletilé si to rozdal s transkou!

 
Neudrží ho v kalhotech! Střelec Realu Karim Benzema (25) sexuálním apetitem zase vyvolal pozdvižení. Po pletkách s nezletilou prostitukou si užíval s transsexuálem.
28.09.2013 18:45 |

podobné články

Osobnosti: Karim Benzema (40 článků)

Těžce uražená Zdenička šokuje: Thomasi, nedal jsi mi šanci, zlatokopka tě nemiluje!

 
V pletkách NeVyvolené Zdeničky a mlátičky Thomase se už vyzná málokdo. Ve vile vrkali jak dva holoubci, ale po odchodu z Vily si každý našel někoho jiného. A silikonová krasavice si myslí, že Thomas se »tahá« s profesionální zlatokopkou Silvií jenom proto, aby ona žárlila.
22.10.2013 14:40 |

podobné články

Jirka Mádl o své rvačce a údajných pletkách v Bílině: Je to bouda, ušili to na mě náckové

 
Jak Super.cz již informoval, v sobotu se v Bílině konal maturitní ples tamních maturantů, kteří si coby moderátora pozvali Jiřího Mádla  (28) . Zatímco jeho dívka Eva Josefíková  (25) ten večer zářila na Lvech , on měl podle některých zatím nedostatečně potvrzených informací koketovat se studentkami (jistý odvážlivec dokonce tvrdí, že v jednom případě nešlo jen o pouhé koketování) a dostat pak za to pořádnou nakládačku.
24.02.2015 18:00 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Mádl (397 článků) , Eva Josefíková (89 článků)

Najednou nejlepší kamarádky? Monika Marešová dřív před Ornellou brala roha, teď se za ní sama přišla usmířit!

 
Prchavé vztahy v šoubyznysu nejsou ničím novým, ať už se to týká milostných avantýr, nebo krátkodobého nesnášení jeden druhého. A zrovna taková dvojice "Monika Marešová":http://www.extra.cz/tema/monika-maresova - "Ornella Štiková":http://www.extra.cz/tema/ornella-stikova jsou toho exemplárním příkladem. V roce 2012, když tehdy začínající kontroverzní celebrita Ornella čekala s "Josefem Koktou":http://www.extra.cz/tema/josef-kokta syna Quentina, se vůči ní vymezilo mnoho takzvaných slušných lidí a v lepší společnosti bylo dobrým zvykem říct, že "ta Ornella je ale opravdu hrozná a já s ní rozhodně nemám ani nechci mít nic společného".
28.04.2014 11:05 |

podobné články