Článek

Recenze: Šepot vzdálených chvil si oblíbí milovníci romantiky

 
V Šepotu vzdálených chvil použila spisovatelka Kate Mortonová svůj osvědčený motiv. Hlavní hrdinka postupně odhaluje dramatickou minulost své matky. Ovšem zatímco v předchozí knize Tajemství letního odpoledne byl čtenář od počátku napnutý, jaká tajemství se v minulosti skrývají, děj Šepotu vzdálených chvil se rozjíždí pomalu a jaksi násilně.
07.01.2016 16:55 |

podobné články

Podobné články

Sociální kartu si nakonec lidé oblíbí, prohlašuje ředitel České spořitelny

 
"Sockarta", kterou velmi hlasitě proklínají především handicapovaní spoluobčané, nakonec bude pro většinu příjemců sociálních dávek dobrovolná, alespoň z hlediska jejich platebních funkcí. Generální ředitel České spořitelny Pavel Kysilka i přes současné protesty věří, že si tuto kartu uživatelé oblíbí, bude k ní totiž připojena řada výhod. Už teď je ale jasné, že za některé služby si klient připlatí.
21.11.2012 18:00 |

podobné články

Recenze: Šepot Rushdieho satanských veršů je stále silný

 
Satanské verše indicko-britského spisovatele Salmana Rushdieho vyšly v novém českém překladu. Kvůli knize autor dodnes čelí hrozbám islámských fundamentalistů.
03.08.2015 11:15 |

podobné články

Osobnosti: Salman Rushdie (29 článků)

Česko by nemělo přijímat migranty z kulturně vzdálených zemí, tvrdí Zeman

 
Česká republika by neměla přijímat žádné uprchlíky z kulturně vzdálených zemí, kteří by byli vykořeněni ze svého prostředí, prohlásil prezident Miloš Zeman. Hlava státu současně varovala před nebezpečím, že mezi migranty z Afriky, a zejména z Libye mohou být i džihádisté a organizované pašerácké gangy mohou převážet i budoucí teroristické buňky.
24.06.2015 13:36 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (16442 článků)

Soutěžte s Bleskem Křížovkami o Upíří deníky!

 
Propadli jste zcela Upířím deníkům? Zajímá vás, jaké události předcházely jejich ději? Pak si určitě nenechte ujít další napínavou upíří sérii, ve které vás opět čeká velká dávka napětí, tajemna a romantiky. „Pořád jsem po ní toužil, a přesto mi v uších zněl hlas rozumu: Nemůžeš milovat upíra! Kdybych měl jednu z jejích sedmikrásek, mohl bych otrhávat lístky a nechat kytku, aby rozhodla za mě. Mám ji rád...nemám ji rád...mám...Miloval jsem ji. Určitě. Propadli jste zcela Upířím deníkům? Zajímá vás, jaké události předcházely jejich ději? Pak si určitě nenechte ujít další napínavou upíří sérii, ve které vás opět čeká velká dávka napětí, tajemna a romantiky. „Pořád jsem po ní toužil, a přesto mi v uších zněl hlas rozumu: Nemůžeš milovat upíra! Kdybych měl jednu z jejích sedmikrásek, mohl bych otrhávat lístky a nechat kytku, aby rozhodla za mě. Mám ji rád...nemám ji rád...mám...Miloval jsem ji. Určitě."
02.11.2011 00:10 |

podobné články

Z téhle romantiky se vám udělá šoufl: 5 nejkýčovitějších míst jen pro milence

 
Večeře na bílé pláži, bungalov v háji kokosových palem, azurové moře… tohle jsou snad ta nejkrásnější místa, kam je možné jet celoročně na dovolenou. A i tomu největšímu skeptikovi se tu z všudypřítomné romantiky zatočí hlava.
07.07.2015 12:21 |

podobné články

VIDEO: Batole promluvilo ze záhrobí cizím hlasem

 
Je to podvrh nebo skutečný nadpřirozený jev? Záhadný šepot se vzkazem “Jsem stále naživu“ k smrti vyděsil rodiče malého Macka.
02.10.2009 10:05 |

podobné články

DĚSIVÉ VIDEO: Miminko promluvilo hlasem ducha!

 
VIDEO: Je to podvrh nebo děsivá záhada? Temný šepot se vzkazem "Jsem naživu" vyděsil rodiče malého miminka!
03.10.2009 12:30 |

podobné články

Záhrobská: Otec se mi během těžkých chvil ani neozval

 
Česká reprezentantka v alpském lyžování Šárka Záhrobská už po zdravotních problémech začala s tréninkem a těší se na závody. Na tiskové konferenci přiznala, že během těžkých chvil se jí její otec Petr ani neozval.
01.09.2012 17:20 |

podobné články

Osobnosti: Šárka Strachová (206 článků)

Vzpomínáte? Kufr, Kolotoč, Videostop, Peříčko... Kam zmizely milované TV pořady?

 
Ber nebo neber, Na vlastní oči a hlavně Eso. Televizní pořady, které měly donedávna na obrazovce jisté místo, jsou dnes minulostí. Skoro to vypadá, že každý pořad, který si diváci oblíbí, televize po čase nemilosrdně »zařízne«. A s nimi často z očí zmizí i jejich moderátoři.
05.07.2009 02:25 |

podobné články

Mladý orangutan vyvrací mýty, plave skoro jako delfín

 
Sedmiletý orangutan Suryia je v americkém safari parku Myrtle Beach známý svým všestranným nadáním, dokáže se totiž naučit téměř všechno. Je součástí několika představení, kde předvádí své dovednosti. Ale že si natolik oblíbí koupání a dokonce i potápění pod vodou, to zpočátku netušila ani jeho vychovatelka a trenérka Moksha Bybeeová.
28.06.2010 15:35 |

podobné články

Lucie Bílá má další kšeft na Primě: Bude lidem shánět práci

 
Televize Prima chystá na podzim novou reality show s názvem Moje místo! V ní budou zpěvačka Lucie Bílá (45) a herečka Eva Holubová (52) coby moderátorky hledat nezaměstnaným účastníkům práci. „Půjde o úplně nový druh sociální reality show,“ řekl o pořadu ředitel Primy Marek Winter, který věří, že si diváci tento formát oblíbí.
18.08.2011 07:05 |

podobné články

Osobnosti: Lucie Bílá (2079 článků) , Eva Holubová (195 článků)

Lucie Bílá má další kšeft na Primě: Bude lidem shánět práci

 
Televize Prima chystá na podzim novou reality show s názvem Moje místo! V ní budou zpěvačka Lucie Bílá (45) a herečka Eva Holubová (52) coby moderátorky hledat nezaměstnaným účastníkům práci. „Půjde o úplně nový druh sociální reality show,“ řekl o pořadu ředitel Primy Marek Winter, který věří, že si diváci tento formát oblíbí.
29.08.2011 00:25 |

podobné články

Osobnosti: Lucie Bílá (2079 článků) , Eva Holubová (195 článků)

Jedinečná nabídka! Pánská trička DIESEL už za 600 Kč

 
Originální, sexy, šik! V tričku Diesel bude váš partner zkrátka k "sežrání". Vyhoďte mu tu sepranou vytahanou "hrůzu", co tak sveřepě denně obléká a pořiďte mu některé z jedinečných triček Diesel ze široké nabídky e-shopu Itálie do skříně. Uvidíte, že si ho oblíbí!
17.02.2012 08:10 |

podobné články

Eva Herzigová vs. Kirsten Dunst: Která má lepšího návrháře?

 
Supermodelky i herečky jsou známé tím, že když už vyrážejí do společnosti, musí mít na sobě něco originálního. Něco, co ještě nikdo neměl, aby mohly všem vyrazit dech. Trochu jim to kazí samotní návrháři. Ti si někdy oblíbí barvu, vzor či látku a vzniknou téměř identické výtvory. Na to doplatila Eva Herzigová.
26.03.2012 11:50 |

podobné články

Osobnosti: Kirsten Dunst (42 článků) , Eva Herzigová (390 článků)

Monografie umělců Skály a Sušky si oblíbí každý milovník umění

 
Proměnlivé léto vybízí nejen k četbě knih, ale také k návštěvám galerií. Zdařilé přehlídky Františka Skály v olomouckém Muzeu umění (do 19. srpna) a Čestmíra Sušky v Ostravě (do 16. září) podpořily podobně vydařené monografie.
27.07.2012 08:15 |

podobné články

Osobnosti: František Skála (12 článků)

Roztomilá Suri Cruise se bála o miminko. Tiskla jej k sobě a odmítala pustit

 
Suri Cruise má bezesporu hraček nejeden plný pokoj, ale i ona si občas oblíbí jednu jedinou, o kterou se nehodlá dělit s nikým. Ani s maminkou Katie Holmes  (33) . Ta s dcerkou vyrazila v pondělí odpoledne do obchodního centra Make Meaning v New Yorku a malá Suri si celou dobu úpěnlivě tiskla k hrudi svou panenku zabalenou do deky a chránila ji před světem.
21.08.2012 17:20 |

podobné články

Osobnosti: Suri Cruise (270 článků)

Hit letošní sezóny? Rodinná dovolená na vodě!

 
Chcete si užít příjemnou rodinnou dovolenou na lodi? Není nic jednoduššího, než si zapůjčit hausbot a vyrazit. Uvidíte, že si jak vy, tak vaše děti i partnerka, tento typ dovolené oblíbí a již nebudou chtít na žádnou jinou.
15.04.2013 09:20 |

podobné články

Seriálový podzim v televizi: Zavalí nás četníci, policisté a doktoři!

 
Lékaři vedou o koňskou hlavu. Na doktorskou pohádku sází jak ČT – Sanitka 2, tak Nova – Ordinace v růžové zahradě, Doktoři z Počátků, i Prima – Cesty domů. Dalším tutovkou jsou četníci a policisté. V Cestách domů dokonce najdete obě profese pěkně namixované. Koho si diváci oblíbí a kdo naopak půjde z kola ven?
27.08.2013 11:00 |

podobné články

Tyhle šaty si Kate zamilovala: Princezna je provětrala už potřetí. Co na ně říkáte?

 
Na kritiku nehledí, a když se jí nějaký kousek líbí, nedbá společenského pravidla ‚jednou a dost‘ a oblékne jej znovu. Toto nepsané pravidlo přitom většina celebrit respektuje a dodržuje. A u večerních rób zvláště! Vévodkyně Catherine  (31) si však nenechá nic diktovat, a když si některý model oblíbí, nezdráhá se v něm zazářit ještě jednou. Avšak udělat to potřetí, a navíc s velmi zapamatovatelnými šaty, to už chce notnou dávku odvahy a obrnění se před kritikou, která nepochybně z nějakých řad přijde.
12.12.2013 15:00 |

podobné články