Článek

RECENZE: Obyčejná radost Beaty Bocek

 
Beata Bocek, písničkářka z česko-polského pomezí, splétá pozoruhodně optimistické písničky. Silné prostotou i oduševnělostí a prodchnuté svobodou a zážitky z různých koutů světa. Inspirací se prý staly návštěva Indie, Nového Zélandu i dalších zemí.
02.03.2016 11:30 |

podobné články

Podobné články

Boček chtěl vycestovat do Španělska, zjistila policie před razií

 
Zatýkání v kauze okolo Nagyové, které mělo původně začít až na konci týdne, urychlil informátor Útvaru pro odhalování organizovaného zločinu (ÚOOZ). Zjistil totiž, že bývalý náměstek ministra zemědělství Roman Boček se chystá vycestovat do Španělska. Detektivové vyhodnotili jako velmi pravděpodobné, že se Boček už do Česka nevrátí. Píše to ve svém pondělním vydání časopis Respekt. 
16.06.2013 20:00 |

podobné články

Bojoval s ním proti nacistům, teď veterán Boček (93) znovu vzlétl se Spitfirem

 
Československý válečný veterán Emil Boček se ve čtvrtek stal jedním z nejstarších pilotů stíhacího letounu Spitfire. Za knipl stíhačky, se kterou se v Británii účastnil bojů proti nacistickému Německu, usedl na londýnském letišti Biggin Hill. Třiadevadesátiletý Boček neřídil dvoumístný historický stroj sám, pilotování ale převzal během letu.
21.07.2016 13:25 |

podobné články

Pavel Boček opustil Vendulu Svobodovou

 
Vendule Svobodové (37) dal »sbohem« kamarád MUDr. Pavel Boček. Odešel po 9 letech z její nadace Kapka naděje s velkou hořkostí a lítostí. Podle informací Blesku ho totiž vedení Kapky nařklo, že jezdí na dovolenou za peníze nadace.
08.10.2009 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Vendula Svobodová (773 článků)

Pozor! Další jedovatá kojenecká lahvička Boček!

 
Na trhu se objevila další nebezpečná kojenecká láhev značky Boček s motivem Toma a Jerryho, varuje ministerstvo zdravotnictví. Novináře o tom v úterý informoval mluvčí resortu Vlastimil Sršeň s tím, že láhev obsahuje bisfenol A.
29.11.2011 16:15 |

podobné články

Pedagog Boček řídil dráhy, nemocnici i zemědělství

 
Roman Boček (44), člen středočeské ODS, působí od loňského října v Českých drahách (ČD), kde zastává posty člena představenstva a výkonného ředitele pro správu majetku ČD. Jako člen představenstva ČD dostává měsíčně odměnu 50 tisíc korun, ale jako vysoce postavenému manažerovi mu ještě přísluší měsíční plat 200 tisíc Kč.
13.06.2013 12:00 |

podobné články

Zatýkání v kauze Nagyové urychlil policejní informátor, píše časopis

 
Zatýkání v kauze okolo Nagyové, které mělo původně začít až na konci týdne, urychlil informátor Útvaru pro odhalování organizovaného zločinu (ÚOOZ). Zjistil totiž, že bývalý náměstek ministra zemědělství Roman Boček se chystá vycestovat do Španělska. Detektivové vyhodnotili jako velmi pravděpodobné, že se Boček už do Česka nevrátí. Píše to ve svém pondělním vydání časopis Respekt.
16.06.2013 20:00 |

podobné články

Kamarád Nagyové úředník Boček: Nepřiznal luxusní hnízdečko za Prahou

 
I státní úředník si může žít nad poměry. Je to případ Romana Bočka, který prošel několika ministerstvy a dozorčími radami, až jej nakonec lapila protikorupční policie kvůli kauze Nagyová. Boček však má na triku ještě škraloup. Nikdy se prý nezmínil o luxusním sídle za Prahou, které si za 13 milionů vybudoval. A to ani v povinných majetkových přiznáních.
02.07.2013 11:15 |

podobné články

Konec vazby: Nagyová, Páleník i Boček budou propuštěni

 
Krajský soud v Ostravě vyhověl žádosti bývalé vrchní ředitelky kanceláře předsedy vlády Jany Nagyové na propuštění z vazby, ve které je držena od poloviny června. Nagyová, stejně jako další obvinění Roman Boček a Ondrej Páleník, tak jdou na svobodu.
19.07.2013 10:35 |

podobné články

Osobnosti: Jana Nagyová (1486 článků) , Jana Nagyová (1479 článků)

Po Nagyové a Páleníkovi se raduje i Boček. Pohůnek zůstává za mřížemi

 
Jako další z kauzy Nagyová opustil vazební věznici v Brně někdejší náměstek ministra zemědělství Roman Boček. Toho na svobodu propustil Krajský soud v Ostravě. Bývalý vojenský zpravodajec Jan Pohůnek ale zatím zůstává ve vazbě.
19.07.2013 13:30 |

podobné články

Nové knihy: Formánek, Boček, Viewegh, Hosseini, Nikl a další

 
Novinky tohoto týdne jsou ovlivněny nabídkou akce Velký knižní čtvrtek. Přesto připomínáme nový román Josefa Formánka. Evžen Boček opět zavádí do bláznivého prostředí restituovaného zámku. Michal Viewegh se zpovídá ze zážitků posledního tři čtvrtě roku, David Laňka nabízí rozhovor s Robertem Fulghumem. Švýcar Robert Fabbri se vrací do starého Říma, Khaled Hosseini, rodák z Afghánistánu, žijící v USA, se nechal inspirovat vlastními osudy. Španěl Antonio G. Iturbe vypráví osudy českých oběti holocaustu v Terezíně a Osvětimi, Jiří Padevět se vydal do Protektorátu Čechy a Morava. Švýcar Jöel Dicker oslovuje čtenáře detektivním příběhem. Petr Nikl vypráví pohádky pro děti. A nádavkem komiks dvojice Riccardo Burchielli a Brian Wood.
11.10.2013 07:05 |

podobné články

Osobnosti: Michal Viewegh (161 článků) , Robert Fulghum (15 článků) , David Brian (19 článků) , Brian David (12 článků) , David Wood (1 článek) , Jiří David (79 článků)

Lékař celebrit Pavel Boček: Nejprotivnější pacient byl Bruce Willis!

 
Stará se o zpěvačku Daru Rolins (41), modelku Simonu Krainovou (40) nebo Vendulu Svobodovou (41). MUDr. Pavel Boček (52) dával ale také injekci hollywoodskému herci Bruce Willisovi (58), měřil tlak Susan Sarrandon (67) nebo mu za ošetření svého syna osobně děkoval Mick Jagger (70).
31.12.2013 05:35 |

podobné články

Osobnosti: Bruce Willis (300 článků) , Dara Rolins (2036 článků) , Mick Jagger (218 článků) , Simona Krainová (1706 článků) , Vendula Svobodová (773 článků) , Susan Willis (1 článek)

Válku vyhráli spojenci, nikdo by se neměl povyšovat nad ostatní. Hovoří generál Boček, veterán z RAF

 
70 LET OD KONCE 2. SVĚTOVÉ VÁLKY Nepojedu do Ruska ani do Polska. Každý ze států, který se zúčastnil druhé světové války, by si měl udělat vlastní vzpomínkovou akci a nevyvyšovat se nad ostatní. Takhle se vyjadřuje pro ParlamentníListy.cz generál Emil Boček, který od roku 1944 sloužil jako stíhač u československé 310. stíhací perutě britského Královského letectva.
18.04.2015 17:46 |

podobné články

Přehlídka Beaty Rajské: Verešovou vyšoupla mladá selka!

 
Modelka Andrea Verešová (31) byla vždy neodmyslitelnou součástí autorských přehlídek návrhářky Beaty Rajské (46). Tentokrát však chyběla Nahradila ji totiž nejslavnější česká topmodelka současnosti Denisa Dvořáková (22)!
09.11.2011 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Andrea Verešová (994 článků) , Beata Rajská (140 článků) , Denisa Dvořáková (37 článků)

Sbírka na oběti rallye: Rodiče Kláry (7) a Beaty (18) nemají na pohřeb

 
Lidé z Lopeníku zakládají sbírku pro pozůstalé, kteří přišli o své děti při víkendové rallye, kde pod koly závodního speciálu zemřely čtyři mladé dívky. Rodiče mrtvých sester Klárky a Beaty, totiž nemají peníze na pohřeb.
13.11.2012 17:15 |

podobné články

Přehlídka Beáty Rajské: Drsné pády a zraněná návrhářka

 
VIDEO: Přehlídka známé české návrhářky Beaty Rajské (51), která se odehrála nedaleko pražského Vyšehradu, se neobešla bez úrazů. Beáta přišla se zavázanou nohou a sama pomáhala na nohy jedné z modelek, která vinou vysokých podpatků během přehlídky zakopla a upadla.
30.05.2013 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Beata Rajská (140 článků)

Kerestešová je sama, obyčejná pozvání na rande ale odmítá

 
Slovenská herečka Andrea Kerestešová, která se proslavila rolí v seriálu Vyprávěj, se v březnu rozešla s přítelem a místo po jejím boku zatím nikdo nezaplnil. Není to totiž tak snadné. Obyčejná pozvání na rande Kerestešová odmítá. Čeká na něco zvláštního.
17.07.2010 12:54 |

podobné články

Osobnosti: Andrea Kerestešová (275 článků)

Britští školáci se pěkně naštvali na Kate Middleton. Víme proč

 
Catherine, vévodkyně z Cambridge  (29) , se snaží chovat neformálně a vypadat jako obyčejná britská žena. Jenže neocení to malí Britové, kteří v ní chtějí vidět skutečnou princeznu. Manželka budoucího britského krále Viléma (Williama) se podle nich chová jako obyčejná holka z lidu. Kate Middleton, jak zní její jméno za svobodna, ale obyčejnou holkou z lidu je.
21.11.2011 12:25 |

podobné články

Osobnosti: Kate Middleton (858 článků)

Manželka prince Williama zklamala školáky, nepřišla jako princezna

 
Vévodkyně z Cambridge Catherine je známá tím, že se snaží chovat úplně normálně a vypadat jako obyčejná britská žena. Manželka prince Williama ale zklamala malé školáky, které přišla navštívit. Čekali skutečnou princeznu, ale přišla jen obyčejná holka v džínách a svetru. Další články k tématu: Vévodkyně Kate je nejlépe oblékanou ženou Británie Manželka prince Williama kopíruje hollywoodské hvězdy ANKETA: Líbí se vám manželka prince Williama v klobouku, nebo bez? Manželka prince Williama nosí oblíbené náušnice po princezně Dianě OBRAZEM: Vévodkyně Catherine „recyklovala“ své outfity i na svatbě Vévodkyně z Cambridge na turné vsadila na ženskost a obstála Svatební šaty vévodkyně z Cambridge vydělaly miliony na charitu
21.11.2011 13:05 |

podobné články

Muž si objednal drahý přístroj na zvětšení přirození, přišla mu obyčejná lupa

 
Zázračné a okamžité zvětšení penisu sliboval inzerát, jemuž uvěřil jistý Malajec příjmením Ong. Muž ze Seri Kembanganute zaplatil 450 malajsijských riggitů a těšil se na mohutný pyj. Jenže když balíček otevřel, nahrnuly se mu do očí slzy. V přepočtu za 2 800 korun, které zaplatil neznámému prodejci na internetu, mu přišla obyčejná lupa. Okamžitě jeho penis skutečně zvětšila, ovšem pouze opticky.
05.06.2014 12:00 |

podobné články