Článek

RECENZE: O splněných snech a závrati

 
Skoro každý rok se urodí několik filmů, o nichž lze už na první pohled předpokládat, že zasáhnou do nadcházející oscarové sezóny. Letos je mezi nimi novinka vynikajícího filmaře Roberta Zemeckise (Forrest Gump, Trosečník, Polární expres) Muž na laně.
11.10.2015 10:01 |

podobné články

Osobnosti: Robert Zemeckis (9 článků)
Podobné články

Norská princezna trpící závratí: Myslela jsem, že mám ranou menopauzu

 
Norská korunní princezna Mette-Marit (44) trpí benigním paroxysmálním polohovým vertigem, neboli závratí. Jde o typ závratě, která následuje několik sekund po rychlé změně polohy. Problémy manželky budoucího panovníka potvrdil královský palác.
04.09.2011 11:05 |

podobné články

Osobnosti: Jan Budař (73 článků) , Jan Kraus (1022 článků)

Ministerstvo dopravy zveřejnilo přehled splněných priorit za období uplynulých dvou let

 
Přehled splněných priorit Ministerstva dopravy za období 2014 – 2016:
14.11.2016 15:15 |

podobné články

Sólisté Národního divadla podpoří charitu na Žižkově: Zazpívají na akci Strom splněných přání

 
Farní katolická Charita Žižkov pořádá již počtrnácté Strom splněných přání. Tradiční charitativní akci podpoří i sólisté Národního divadla koncertem. Ten se uskuteční 20. listopadu v 17 hodin v koncertní a výstavní síni Atrium na Žižkově v ulici Čajkovského. Charita pak pošle vánoční dárky do dětských domovů, domovů důchodců, a dokonce i dětem na Ukrajinu.
18.11.2016 14:10 |

podobné články

Půta (SLK): Strom splněných přání potěší děti už počtvrté

 
Liberecký kraj splní vánoční přání více než devadesáti dětem, jejichž rodiny si to z různých důvodů nemohou dovolit. Čtvrtým rokem připravuje akci „Strom splněných přání“. Pro dárky si děti na krajský úřad přijedou v pondělí 18. prosince. Připraven bude doprovodný program a různá vánoční vystoupení. V multimediálním sále se začne v 15:00 hodin.
13.12.2017 17:15 |

podobné články

Hříšnice SuperStar Farna: Na koho myslí v posteli? Pčelár to není!

 
SuperStar je o zpěvu a o splněných snech. Snem finalistů je jisto jistě zpívání. Ale o čem sní taková porotkyně Ewa Farna? A hlavně tehdy, když leží ve své posteli? Její miláček Štefan Pčelár bude mít tentokrát smůlu, protože pozornosti se těší někdo úplně jiný!
02.06.2013 05:15 |

podobné články

Osobnosti: Ewa Farna (1091 článků) , Štefan Pčelár (63 článků)

Zlínský festival Neznámá země je letos o splněných snech

 
Motto „Mít odvahu splnit si své sny” provází letošní ročník zlínského festivalu cestování, sbližování a poznávání kultur Neznámá země. Důležité je činit, konat, jednat, člověk nemusí začínat expedici, o které si myslí, že změní svět, ale o které je přesvědčen, že po ní touží, řekl pořadatel festivalu a režisér Petr Horký. Akce se koná už 18. rokem, do 27. dubna nabídne diskuze s cestovateli, výstavy, koncerty i projekce filmů.
15.04.2014 08:25 |

podobné články

Shakira probírá své sny s terapeutem

 
Zpěvačka Shakira (33) se přiznala, že o svých snech diskutuje s terapeutem. Čeho tím chce dosáhnout? Shakira prozradila, že na rady si chodí ohledne toho, aby posílala sebeúctu. Podle zpráv v Contactmusic se tak na terapiích dozvěděla třeba to, že hmyz v jejích snech je symbolem štěstí. Zpěvačka říká: „Když jsem byla mladší, měla jsem kobylky. Pak jsem zjistila, že [...]
15.05.2010 20:15 |

podobné články

Osobnosti: Shakira (186 článků)

Setkání s tajemnem: Sen o vodě? Jen to ne!

 
Ve snech se mísí vzpomínky, touhy, skrývá se v nich tajemství. Někdy i předtuchy. Může být určitý symbol ve snu považován za předzvěst něčeho dobrého či špatného? Deníku Aha! píše čtenářka Eva z Jičínska, pro niž předtuchy ve snech představují trápení a nervy drásající napětí…
29.06.2012 12:15 |

podobné články

Vdovec po Ivetě Bartošové zase promluvil: Iveta mě pronásleduje ve snech!

 
Dlouho nemohl mluvit, protože si naordinoval pietu, o to víc to teď ale dohání. Josef Rychtář  (56) se pro Super.cz rozpovídal o tom, jak moc ho smrt Ivety Bartošové  (✝48) zasáhla. „Vidím ji všude. I ve snech,“ říká.
05.07.2014 06:00 |

podobné články

Osobnosti: Iveta Bartošová (6720 článků) , Josef Rychtář (1341 článků)

Erotický snář: Co nás nejčastěji dráždí ve snech a jaký to má význam

 
Sny s erotickým podtextem nejsou nic neobvyklého. Naše podvědomí neovlivníme a nepomůže nám ani, když si během dne budeme hrát na cudné stydlivky. Pokud jste již dlouho bez kvalitního sexuálního zážitku, není divu, že vám erotika tlačí na mozek. Ovšem tyto sny mohou mít i hlubší význam. Přinášíme vám erotický snář, který vám poradí, jak se vyznat ve vašich divokých snech.
11.11.2016 07:05 |

podobné články

Mrtvou Olgu (†17) vykopal její přítel z hrobu: Prý ho strašila ve snech a chtěl ji spálit

 
Odporný případ řeší v těchto dnech ruští policisté. Zadrželi třicetiletého Jurije Golvina, který znesvětil hrob své zesnulé přítelkyně Olgy Gilevy (†17). Mladík vykopal její ostatky a chtěl je spálit. Policistům řekl, že ho strašila pět let ve snech.
10.09.2017 20:35 |

podobné články

3 pravdy o snech, které jste zřejmě netušili!

 
Zdají se vám sny? Je to tak magické a krásné, když se vám zdají pozitivní sny. Ale noční můry umí člověka potrápit. Tady jsou 3 úžasné informace o snech. Věděli jste to?
16.10.2017 09:05 |

podobné články

3 fakta o snech, o kterých jste neměli ani tušení

 
Snění je jedna z nejkrásnějších věcí. Pokud upadneme do nevědomé fáze, nemůžeme ho ovládat. Přesto nás sny baví. Ne každému se ale zná něco milého. Mnoho lidí trpí nočními můrami. Těch se ale také nebojte. Jsou totiž poskládány z našich největších strachů. Další fakta, která jste o snech nevěděli, se dozvíte z následujících řádků.
06.02.2018 09:05 |

podobné články

Babička z Kouzelné školky: Chci umřít doma a vilu neprodám!

 
Libuši Havelkovou (86), babičku z Kouzelné školky, trápí už tři roky Meniérova nemoc, při které dochází k akutním záchvatům závratí. „Najednou mě chytne motolice, dostanu závrať a v záchvatu končím na zemi,“ popsala Blesku herečka.
18.05.2010 08:10 |

podobné články

Osobnosti: Libuše Havelková (22 článků)

First-person plošinovka Pulse Shift vám pěkně zamotá hlavu

 
Slovenští nezávisláci z 3 Core studio přichází s nabídkou kvalitní závrati, která se vám v případě náchylnosti k tomuto fajnovému stavu může bez problémů rozjet po vyzkoušení dema logické first-person plošinovky Pulse Shift. Hra, která je zatím hotová zhruba z poloviny, před vás staví překážky ve stylizovaném 3D prostoru, které budete překonávat s pomocí...
10.12.2010 12:40 |

podobné články

Babička z Kouzelné školky Libuše Havelková: Vážné zdravotní problémy

 
Herečka Libuše Havelková (87), kterou diváci znají coby učitelku ze seriálu My všichni školou povinní nebo jako babičku z Kouzelné školky, trpí vážným Menierovým syndromem. Ten většinou způsobuje velký nervový otřes. "Mívám záchvaty závratí, také těžce zvracím. Je to až nechutné, ale co se dá dělat, takový je život," krčí rameny Havelková.
08.07.2011 13:35 |

podobné články

Osobnosti: Libuše Šafránková (211 článků) , Libuše Havelková (22 článků)

Bláznivý větroplach Baumgartner jde na věc: Skočí z vesmíru z výšky 37 km!

 
Nejspíš to nebude velký krok pro lidstvo, nicméně většině populace se už teď při té myšlence závratí motá hlava. Rakouský parašutista Felix Baumgartner (42) už stanovil termín pro svůj zatím nejodvážnější kousek.
09.02.2012 05:05 |

podobné články

Dechberoucí záběry aneb pohled, který se nenaskytne člověku každý den

 
Ruský student Marat Dupri se na svět rád dívá svrchu, což potvrdili i jeho zajímavé snímky z Dubaje. Není to však nic pro ty, kteří trpí závratí.
11.07.2012 18:50 |

podobné články

Nálepkové šlo v Tibetu o život: Otekl jí mozek!

 
Herečka Světlana Nálepková (52) prožila misi v Himálaji v bolestech! Bojovala se závratí a krvácením z nosu. „Bylo to opravdu náročné, bála jsem se, že tam nahoře umřu,“ svěřila se Aha! Nálepková, které po návratu lékaři diagnostikovali lehký otok mozku! „Netrénovaný člověk mívá problémy už ve třech tisících,“ řekl nám profesionální horolezec Radek Jaroš.
09.08.2012 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Světlana Nálepková (204 článků)