Článek

RECENZE: Nezlomné hledání v proměnlivém módu

 
Josef Ostřanský je legendou moravské alternativy. Na svém prvním sólovém albu pod značkou Ostrak Mode však překvapuje zkoumáním možnosti elektronické hudby i dříve neslyšeným zpěvem.
02.04.2016 06:55 |

podobné články

Podobné články

Malkovich: Přijel v pyžamu, prý veze módu

 
Už stálý festivalový návštěvník, americký herec John Malkovich (57) ve středu dorazil na filmový festival do Karlových Varů. Místo kinematografie však tentokrát s sebou veze módu. Ani letos nezklamal. Přijel v sáčku připomínající pyžamo, se somradlem, ovinutý šálkou z fáčoviny. Prý sem veze módu. Na přehlídce tu představí kolekci, kterou budou předvádět známí herci.
06.07.2011 17:25 |

podobné články

Osobnosti: John Malkovich (116 článků)

2 miliony stažených modů do Skyrimu za týden

 
Bethesda oznámila, že si hráči stáhli více než dva miliony modů do Skyrimu. A to za pouý týden od chvíle, co vydala Creation Kit. Modů do Skyrimu je už údajně přes dva a půl tisíce a další přibývají. Bethesda při této příležitosti také oznámila, že hráči mají na Steamu průměrně nahráno kolem 75 hodin čistého času. Pokud by vám i 75+ hodin času málo, tak...
14.02.2012 17:50 |

podobné články

Svět se zbláznil: Newyorská univerzita nabízí specializaci „módní právník“

 
Kde jinde by měli vzdělávat právníky se specializací na módu než v metropoli, která se stala hlavní kulisou seriálu Sex ve městě a která diktuje módu díky magazínu Vogue. Soukromá Fordhamova univerzita v New Yorku oznámila, že otevírá magisterské obory všeobecného práva se specializací na módu.
26.06.2015 09:05 |

podobné články

Příští týden zasáhnou Česko tropická vedra

 
Až o deset stupňů víc než o nadcházejícím víkendu by mělo být v polovině příštího týdne v Česku. Po proměnlivém chladnějším počasí s přeháňkami by se mělo již od neděle začít oteplovat a ukazovat sluníčko.
09.07.2009 16:40 |

podobné články

Technologie motorů TwinPower Turbo

 
BMW u příležitosti udílení cen Engine of the Year připravilo nové technické promo video, pojednávající o systému přeplňování TwinPower Turbo a o proměnlivém časováním ventilů Valvetronic.
15.06.2012 14:00 |

podobné články

Vybavte se deštníky a pláštěnkami: Víkend proprší a ani pak mraky nezmizí

 
Po proměnlivém pracovním týdnu přichází zatažený víkend s přeháňkami. Na východě republiky dokonce hrozí bouřky. Uvádí to předpověď Českého hydrometeorologického ústavu.
13.05.2016 14:10 |

podobné články

Plán využít k hledání mrtvol supy skončil fiaskem, nechtějí létat a jen se perou

 
Supi se jako náhrada policejních psů neosvědčili. Ani po výcviku nic nenašli, odmítají létat a perou se. Německé policejní špičky se snaží plán využít k hledání mrtvol supy smést pod stůl. Na zkoušku policie přivezla trojici těchto opeřenců z rakouského Korutanska a doufala, že se jí podaří využít vrozený talent, který mrchožrouti v přírodě předvádějí při hledání mršin. Marně.
30.06.2011 15:50 |

podobné články

Malý chlapec nezlomně tvrdí, že při vážné operaci navštívil nebe

 
Zní to jako pohádkový příběh, který si vysnil malý chlapec. Ale slova malého Američana Coltona Burpa stojí přinejmenším za vyslechnutí. Jeho příběh zní tak realisticky, že by měla s jeho vytvořením problém i ta nejnápaditější dětská mysl. O zajímavém případu informoval televizní kanál NewsChannel 3.
04.03.2011 12:15 |

podobné články

Babiš půjde už do senátních voleb. Hledá kandidáty

 
Hnutí ANO 2011 Andreje Babiše půjde do voleb již na podzim 2012. Podnikatel hledá „nezlomné bojovníky proti korupci“.
13.12.2011 14:05 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (7388 článků)

Stolová hora Kurupira: Sídlo démonů, nebo základna UFO?

 
Kurupira (1047 m n. m.) je jedním z nejzáhadnějších míst na světě. Tato stolová hora, nacházející se na hranici mezi Venezuelou a Brazílií, je opředena mnoha mýty a legendami. Zmínky o ní se objevují už ve známém románu Ztracený svět od A. C. Doylea, podle kterého na její náhorní plošině stále přežívají bájná prehistorická zvířata (sám Doyle se přátelil se slavným cestovatelem Percym Fawcettem, který v jihoamerických pralesích byl). Jiní tvrdí, že v jejích útrobách je ukrytá brána do jiných dimenzí. Amazonští indiáni jsou zase nezlomně přesvědčeni o tom, že zde sídlí stejnojmenný démon pralesa. A jistě není bez zajímavosti ani to, že právě z této oblasti přichází nejvíc hlášení o výskytu UFO.
07.05.2013 22:25 |

podobné články

Tyto holky způsobily dopravní nehodu tří aut - a to ani neřídily!

 
Mnozí muži jsou nezlomně přesvědčeni o tom, že ženy za volant nepatří. Ačkoliv jejich názor nesdílíme, je pravdou, že příslušnice něžného pohlaví občas dokážou na silnicích nadělat pořádnou paseku. A ani nemusí řídit.
22.07.2013 12:50 |

podobné články

Tak vypadají naši nejbližší příbuzní - tyto opice mají skoro z 99 % stejnou DNA jako lidé

 
Věřte, nevěřte, ale i v dnešní době stále ještě existují lidé, kteří jsou nezlomně přesvědčeni o tom, že žádná "evoluce":http://www.extra.cz/volani-budoucnosti-podivejte-jak-budou-lide-vypadat-za-sto-tisic-let nikdy neproběhla, Země byla stvořena během sedmi čtyřiadvacetihodinových dnů a je stará cca 6000 let.
15.09.2013 20:00 |

podobné články

Kupka (ODS): Vše dobré do roku 2015

 
Přeji Vám do nového roku 20015 pevné zdraví, nezastřený kritický rozum pro ta pravá rozhodnutí, co má v životě i v politice smysl, nezlomné odhodlání čelit šířící se relativizaci hodnot a stát pevně na straně svobody a demokracie. S vládní politikou plnou otevřených i skrytých snah o hlubší a hlubší regulaci našich životů to bude určitě aktuální a potřebné.
27.12.2014 12:56 |

podobné články

Homer a Marge Simpsonovi se rozejdou. Po 27 letech!

 
Tvůrci seriálu Simpsonovi nebudou v příštích dílech šetřit extrémními zápletkami. Před pár dny producenti prozradili, že v halloweenském speciálu Levák Bob zabije Barta, teď navíc pustili do světa zprávu, že nezlomné manželství Homera a Marge bude legálně odloučeno.
12.06.2015 10:20 |

podobné články

Osobnosti: Marge Simpson (14 článků) , Levák Bob (5 článků)

RECENZE Intimní story o hledání míst v životě Freuda nenašla

 
Pokusem o přerod intimní romantické story o hledání místa v životě ve freudovsky symbolický rodičovský thriller si tvůrci filmu Místa ukousli až příliš velké sousto.
19.09.2014 16:15 |

podobné články

Benedikt XVI. miluje módu a kočky, fandí Bayernu

 
Papež Benedikt XVI. nezapře svůj zájem o módu. Ze zvířat má rád kočky. Fandí fotbalu a miluje hru na klavír.
26.09.2009 14:50 |

podobné články

Osobnosti: Benedikt XVI. (215 článků)

Druhý nejkrásnější muž světa Karas: Na módu kašlu, nakupuji v sekáčích

 
Značkové obchody a návrhářské salóny ho nechávají chladným. Za módu nerad utrácí? Je Josef Karas, který nedávno v soutěži Mr.World získal titul druhého nejkrásnějšího muže na světě, taková držgrešle? Nebo je to jeho vkus-nevkus…
16.04.2010 06:55 |

podobné články

Osobnosti: Josef Karas (86 článků)

Lost Alpha mod vrátí do STALKERa všechno, co zmizelo

 
Přestože anoncovaná oficiální stránka modu v tuto chvíli nefunguje, trailer z modu Lost Alpha pro S.T.A.L.K.E.R. Shadow of the Chernobyl si pustit můžete. Po několika letech práce se totiž zdá, že tým amatérských moderů a vývojářů pod názvem „dez0wave“ konečně šahá po vysněné metě, kterým je dokončení masivní modifikace. Hlavním cílem Lost Alpha je dostat...
01.12.2010 19:10 |

podobné články

Osobnosti: Petra Kvitová (1408 článků)

I DayZ, mod pro Arma II, byl napaden hackerem

 
Vážně? Vážně? Pardon, ale, moji drazí, co z toho máte? Před nějakým časem jsme psali o velmi zajímavém zombie modu pro Arma II jménem DayZ, který momentálně běží jen pro potěchu komunitu, protože je stále ve vývoji. Nicméně nějaký jedinec s malým egem se rozhodl, že nějaká vstřícnost ke komunitě se prostě vyplácet nesmí a tak se rozhodl udělat v modu pěkně,...
13.12.2010 09:50 |

podobné články

Osobnosti: Petr Kellner (195 článků)