Článek

RECENZE: Nezlomné hledání v proměnlivém módu

 
Josef Ostřanský je legendou moravské alternativy. Na svém prvním sólovém albu pod značkou Ostrak Mode však překvapuje zkoumáním možnosti elektronické hudby i dříve neslyšeným zpěvem.
02.04.2016 06:55 |

podobné články

Podobné články

Malkovich: Přijel v pyžamu, prý veze módu

 
Už stálý festivalový návštěvník, americký herec John Malkovich (57) ve středu dorazil na filmový festival do Karlových Varů. Místo kinematografie však tentokrát s sebou veze módu. Ani letos nezklamal. Přijel v sáčku připomínající pyžamo, se somradlem, ovinutý šálkou z fáčoviny. Prý sem veze módu. Na přehlídce tu představí kolekci, kterou budou předvádět známí herci.
06.07.2011 17:25 |

podobné články

Osobnosti: John Malkovich (118 článků)

2 miliony stažených modů do Skyrimu za týden

 
Bethesda oznámila, že si hráči stáhli více než dva miliony modů do Skyrimu. A to za pouý týden od chvíle, co vydala Creation Kit. Modů do Skyrimu je už údajně přes dva a půl tisíce a další přibývají. Bethesda při této příležitosti také oznámila, že hráči mají na Steamu průměrně nahráno kolem 75 hodin čistého času. Pokud by vám i 75+ hodin času málo, tak...
14.02.2012 17:50 |

podobné články

Svět se zbláznil: Newyorská univerzita nabízí specializaci „módní právník“

 
Kde jinde by měli vzdělávat právníky se specializací na módu než v metropoli, která se stala hlavní kulisou seriálu Sex ve městě a která diktuje módu díky magazínu Vogue. Soukromá Fordhamova univerzita v New Yorku oznámila, že otevírá magisterské obory všeobecného práva se specializací na módu.
26.06.2015 09:05 |

podobné články

Nakupte dárky na Vánoce na největším předvánočním veletrhu STŘÍBRNÉ VÁNOČNÍ DNY

 
Chcete pořídit svým nejbližším pod stromeček dárky, které je opravdu potěší? Potom zavítejte na největší předvánoční veletrh STŘÍBRNÉ VÁNOČNÍ DNY. Vybrat si zde budete moci z více než šesti tisíc dárků rozmanitých druhů. Těšit se můžete na dárkové zboží, hračky, módu, dekorace, potřeby do domácnosti nebo potraviny a nápoje. Veletrh se uskuteční od 8. do 11. prosince 2016 na výstavišti PVA EXPO PRAHA v Letňanech. Připraveno je více než šest tisíc dárků z rozmanitých oblastí Pro návštěvníky bude na veletrhu STŘÍBRNÉ VÁNOČNÍ DNY připraveno tisíce tipů na vánoční dárky všeho druhu, konkrétně se bude jednat o dárkové zboží, dekorace, hračky a hry, módu, dětský a sportovní sortiment, potřeby do domácnosti nebo potraviny a nápoje. Veletrh nabídne také čtyři speciální zóny, a to FASHION ZÓNU, ČESKÝ JARMARK, SPORTOVNÍ A ZÁŽITKOVOU ZÓNU a VÁNOČNÍ HODY. Ve FASHION ZÓNĚ se bude prezentovat šedesát nezávislých návrhářů a designérů, kteří zde nabídnou originální módu, šperky a doplňky. V rámci ČESKÉHO JARMARKU se představí padesát uměleckých řemeslníků a lidových tvůrců, kteří předvedou rukodělnou přehlídku dekorativních a užitkových předmětů z keramiky, skla, dřeva, rostlin, papíru a textilií. Nebude chybět ani ruční výroba svíček a mýdel netradičních tvarů. VÁNOČNÍ HODY nabídnou delikatesy a gurmánské speciality s ochutnávkami pochutin. Na veletrhu STŘÍBRNÉ VÁNOČNÍ DNY se vystavovatelé a návštěvníci mohou těšit i na soutěže o ceny, a to NEJKRÁSNĚJŠÍ VÁNOČNÍ STROMEK nebo NEJLÉPE NADEKOROVANÝ STŮL. „Největším kladem veletrhu je nabídka několika tisíc dárků různorodého sortimentu na jednom místě. Na veletrhu pořídí návštěvníci i originály od výtvarníků a designérů, které v obchodním centru neseženou. Veletrh je koncipován nejen k nakupování dárků, ale také jako příjemný prožitek strávený u doprovodného programu, soutěží, kreativních workshopů a ochutnávek delikates a nápojů,“ říká manažerka veletrhu Jindra Konečná. Pomáháme dětem o Vánocích Projekt POMÁHÁME DĚTEM O VÁNOCÍCH představí tři charitativní projekty ULICE DĚTEM ON TOUR, DEJME ŠANCI DĚTEM a pomoc FOD KLOKÁNEK v rámci doprovodného programu veletrhu. Vystoupí zde desítky souborů, organizací a škol, proběhnou soutěže pro návštěvníky i vystavující. Nezisková organizace ULICE DĚTEM vystoupí s projektem ULICE DĚTEM ON TOUR s dynamickým tanečním, pěveckým i sportovním vystoupením... Čtěte více Příspěvek Nakupte dárky na Vánoce na největším předvánočním veletrhu STŘÍBRNÉ VÁNOČNÍ DNY pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
14.11.2016 06:00 |

podobné články

Příští týden zasáhnou Česko tropická vedra

 
Až o deset stupňů víc než o nadcházejícím víkendu by mělo být v polovině příštího týdne v Česku. Po proměnlivém chladnějším počasí s přeháňkami by se mělo již od neděle začít oteplovat a ukazovat sluníčko.
09.07.2009 16:40 |

podobné články

Technologie motorů TwinPower Turbo

 
BMW u příležitosti udílení cen Engine of the Year připravilo nové technické promo video, pojednávající o systému přeplňování TwinPower Turbo a o proměnlivém časováním ventilů Valvetronic.
15.06.2012 14:00 |

podobné články

Vybavte se deštníky a pláštěnkami: Víkend proprší a ani pak mraky nezmizí

 
Po proměnlivém pracovním týdnu přichází zatažený víkend s přeháňkami. Na východě republiky dokonce hrozí bouřky. Uvádí to předpověď Českého hydrometeorologického ústavu.
13.05.2016 14:10 |

podobné články

Valachová chce dětem vštěpit „multikulti“ výchovu. Kritici: Vymývání mozků

 
Dodržovat státní linii občanské výchovy. To není výkřik z minulého století, ale plán ministerstva školství, který má přispět k lepší orientaci dětí v dnešním proměnlivém světě. Koncepce by se měla na vládě projednávat během února. Píše o tom časopis Týden.
05.12.2016 13:40 |

podobné články

Plán využít k hledání mrtvol supy skončil fiaskem, nechtějí létat a jen se perou

 
Supi se jako náhrada policejních psů neosvědčili. Ani po výcviku nic nenašli, odmítají létat a perou se. Německé policejní špičky se snaží plán využít k hledání mrtvol supy smést pod stůl. Na zkoušku policie přivezla trojici těchto opeřenců z rakouského Korutanska a doufala, že se jí podaří využít vrozený talent, který mrchožrouti v přírodě předvádějí při hledání mršin. Marně.
30.06.2011 15:50 |

podobné články

Malý chlapec nezlomně tvrdí, že při vážné operaci navštívil nebe

 
Zní to jako pohádkový příběh, který si vysnil malý chlapec. Ale slova malého Američana Coltona Burpa stojí přinejmenším za vyslechnutí. Jeho příběh zní tak realisticky, že by měla s jeho vytvořením problém i ta nejnápaditější dětská mysl. O zajímavém případu informoval televizní kanál NewsChannel 3.
04.03.2011 12:15 |

podobné články

Babiš půjde už do senátních voleb. Hledá kandidáty

 
Hnutí ANO 2011 Andreje Babiše půjde do voleb již na podzim 2012. Podnikatel hledá „nezlomné bojovníky proti korupci“.
13.12.2011 14:05 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (12383 článků)

Stolová hora Kurupira: Sídlo démonů, nebo základna UFO?

 
Kurupira (1047 m n. m.) je jedním z nejzáhadnějších míst na světě. Tato stolová hora, nacházející se na hranici mezi Venezuelou a Brazílií, je opředena mnoha mýty a legendami. Zmínky o ní se objevují už ve známém románu Ztracený svět od A. C. Doylea, podle kterého na její náhorní plošině stále přežívají bájná prehistorická zvířata (sám Doyle se přátelil se slavným cestovatelem Percym Fawcettem, který v jihoamerických pralesích byl). Jiní tvrdí, že v jejích útrobách je ukrytá brána do jiných dimenzí. Amazonští indiáni jsou zase nezlomně přesvědčeni o tom, že zde sídlí stejnojmenný démon pralesa. A jistě není bez zajímavosti ani to, že právě z této oblasti přichází nejvíc hlášení o výskytu UFO.
07.05.2013 22:25 |

podobné články

Tyto holky způsobily dopravní nehodu tří aut - a to ani neřídily!

 
Mnozí muži jsou nezlomně přesvědčeni o tom, že ženy za volant nepatří. Ačkoliv jejich názor nesdílíme, je pravdou, že příslušnice něžného pohlaví občas dokážou na silnicích nadělat pořádnou paseku. A ani nemusí řídit.
22.07.2013 12:50 |

podobné články

Tak vypadají naši nejbližší příbuzní - tyto opice mají skoro z 99 % stejnou DNA jako lidé

 
Věřte, nevěřte, ale i v dnešní době stále ještě existují lidé, kteří jsou nezlomně přesvědčeni o tom, že žádná "evoluce":http://www.extra.cz/volani-budoucnosti-podivejte-jak-budou-lide-vypadat-za-sto-tisic-let nikdy neproběhla, Země byla stvořena během sedmi čtyřiadvacetihodinových dnů a je stará cca 6000 let.
15.09.2013 20:00 |

podobné články

Kupka (ODS): Vše dobré do roku 2015

 
Přeji Vám do nového roku 20015 pevné zdraví, nezastřený kritický rozum pro ta pravá rozhodnutí, co má v životě i v politice smysl, nezlomné odhodlání čelit šířící se relativizaci hodnot a stát pevně na straně svobody a demokracie. S vládní politikou plnou otevřených i skrytých snah o hlubší a hlubší regulaci našich životů to bude určitě aktuální a potřebné.
27.12.2014 12:56 |

podobné články

Homer a Marge Simpsonovi se rozejdou. Po 27 letech!

 
Tvůrci seriálu Simpsonovi nebudou v příštích dílech šetřit extrémními zápletkami. Před pár dny producenti prozradili, že v halloweenském speciálu Levák Bob zabije Barta, teď navíc pustili do světa zprávu, že nezlomné manželství Homera a Marge bude legálně odloučeno.
12.06.2015 10:20 |

podobné články

Osobnosti: Marge Simpson (17 článků) , Levák Bob (5 článků)

Marek (31) ze Znojma: Probral se z kómatu po 4 letech!

 
Ten chlap to dokáže! Ze záhrobí, z nehybného, strnulého polosvěta se vrátí do života. Marek Petružálek (31) se po čtyřech letech v kómatu zázračně probírá. Příběh zno
jemského táty malého děvčátka je plný bolesti. Hlavně však nezlomné vůle a naděje.
10.04.2017 12:15 |

podobné články

RECENZE Intimní story o hledání míst v životě Freuda nenašla

 
Pokusem o přerod intimní romantické story o hledání místa v životě ve freudovsky symbolický rodičovský thriller si tvůrci filmu Místa ukousli až příliš velké sousto.
19.09.2014 16:15 |

podobné články

Benedikt XVI. miluje módu a kočky, fandí Bayernu

 
Papež Benedikt XVI. nezapře svůj zájem o módu. Ze zvířat má rád kočky. Fandí fotbalu a miluje hru na klavír.
26.09.2009 14:50 |

podobné články

Osobnosti: Benedikt XVI. (215 článků)