Článek

RECENZE: Násilný pokus dojmout čtenáře

 
Stěžejní titul akce Velký knižní čtvrtek Ztráty a nálezy od pětatřicetileté australské prozaičky Brooke Davisové vychází přepásán žlutým páskem, který upozorňuje, že kniha je tím pravým pro všechny příznivce bestsellerového Stoletého staříka, který vylezl z okna a zmizel. Už toto marketingové poutání poukazuje na lehkou zoufalost, s jakou je vysílána do světa.
24.04.2015 08:55 |

podobné články

Podobné články

Násilný incident v Číně: Vyžádal si nejméně 18 mrtvých

 
Nejméně 18 mrtvých si vyžádal nový násilný incident v čínské Ujgurské autonomní oblasti Sin-ťiang, při němž skupina etnických Ujgurů napadla policejní kontrolní stanici. K útoku použili nože a bomby a zabili několik policistů. Policisté na útok odpověděli a zabili 15 útočníků, napsala v noci na dnešek agentura Reuters.
24.06.2015 08:10 |

podobné články

Policie pátrá po nebezpečném útočníkovi: Odsoudili ho za pokus o vraždu!

 
Tehdy teprve dvacetiletý Robert Hauer brutálně napadl a málem zabil o rok mladšího mladíka. Soud ho za násilný trestný čin poslal na osm let do vězení, tam ale nikdy nenastoupil. Je nebezpečný a možná pod vlivem drog – neviděli jste ho?
24.03.2015 12:55 |

podobné články

Ministr Zaorálek: Odsuzujeme násilný pokus o převzetí moci v Turecku, který si vyžádal desítky obětí na životech

 
Prohlášení Ministerstva zahraničních věcí k pokusu o vojenský převrat v Turecku:
16.07.2016 17:05 |

podobné články

Recenze: Odklon Stephena Kinga od hororu čtenáře vyděsí

 
Víra versus věda, tajemství elektřiny a otázka posmrtného života – to jsou tři témata Kingovy nové knihy Revival, která čtenáře neohromí ani neurazí.
14.07.2015 16:46 |

podobné články

Osobnosti: Stephen King (72 článků)

Recenze: Šifra mistra bestselleru předem odhalí jasný trhák, psát hity ale čtenáře nenaučí

 
Jak poznat skutečný bestseller? To je podtitul knihy, která zdánlivě slibuje, že z každého svého čtenáře udělá mistra pera, dnes spíše klávesnice. Tak tomu ale není.
14.03.2018 10:40 |

podobné články

Richard Müller se chystá dojmout Prahu

 
Úvodní část svého Best Of Tour dnes v pražské O2 areně zakončí slovenský zpěvák Richard Müller.
12.10.2009 07:35 |

podobné články

Osobnosti: Richard Müller (347 článků) , Richard Müller (347 článků)

Lady Gaga se v přímém přenosu rozplakala jako želva. Víme, co ji dojalo.

 
Zpěvačka Lady Gaga  (25) ve středu večer nezvládla udržet si svůj „Poker Face“, když jí po tváři během přímého televizního vysílání začaly téct slzy jako hrachy. Co popovou hvězdu mohlo tak dojmout? Byl to tanec. Přesněji řečeno perfektní taneční výkon jednoho páru finalistů americké soutěže So You Think You Can Dance.
31.07.2011 12:55 |

podobné články

Osobnosti: Lady Gaga (1286 článků)

Nová DVD - Doba ledová: Mamutí vánoce, Jana Eyrová, Šéfové na zabití, Maska a Noc patří nám

 
Kdy jindy se vydat do mrazivé Doby ledové než před Vánocemi! V novém animovaném dobrodružství oslavíte Mamutí Vánoce. Příběh Jany Eyrové už rozplakal mnoho čtenářů, tentokrát se jím mohou nechat dojmout diváci stejnojmenného filmu Cary Joji Fukunagy. Hvězdné obsazení (Kevin Spacey, Jennifer Anistonová, Colin Farrell, Jamie Foxx, Donald Sutherland) má kriminální komedie Šéfové na zabití.
06.12.2011 07:35 |

podobné články

Osobnosti: Jennifer Aniston (713 článků) , Colin Farrell (103 článků) , Kevin Spacey (69 článků) , Jamie Foxx (44 článků) , Colin Farrell (102 článků) , Cary Fukunaga (8 článků)

Ten je rozkošný: Koukněte, jak se Monika Absolonová mazlí se svým novým psím miminem

 
Tak tyhle roztomilé fotky musí dojmout i ty nezavilejší odpůrce obyvatel zvířecí říše. Monice Absolonové  (35) , která se před pár dny pochlubila bezvadnou postavičkou v plavkách , poslední dny už v tváři zase září bělostný úsměv od ucha k uchu. A důvod? Ten je prostý. Novým členem její domácnosti se stalo štěně labradorského retrívra jménem Jonáš.
24.09.2012 06:35 |

podobné články

Osobnosti: Monika Absolonová (923 článků)

Krainová se pochlubila roztomilou fotkou svého miláčka Bruna: Má kukadla jako zrcadla a je to celý tatínek

 
Modelka Simona Krainová  (40) probouzí v ženách mateřské pudy. Na sociální síti se pravidelně chlubí fotkami svých roztomilých ratolestí, které musí dojmout i zarytou bezdětnou kariéristku.
27.02.2013 06:00 |

podobné články

Osobnosti: Simona Krainová (1893 článků)

Neuvěříte: Obézní matka tlačí oplácanou dceru do soutěží krásy. Jejich život se stal v USA fenoménem

 
Američní televizní diváci dovedou udělat hvězdu téměř z kohokoli, kdo je dokáže zaujmout, pobavit, ale také šokovat, dojmout a znechutit. Přesně taková je rodinka Thompsonových z venkova v Georgii, která bydlí v oprýskaném prkenném domě, ale na nové šaty a zkrášlovadla pro malou Alanu s přezdívkou Honey Boo Boo (sladká bú bú), které potřebuje k účasti na další soutěži krásy, jsou peníze vždy...
08.04.2013 20:00 |

podobné články

Známý herec a dabér Harrisona Forda brečel jak želva: Víme, proč se to stalo!

 
Herce Jiřího Štěpničku (66) zná většina lidí také jako výborného dabéra většiny rolí herce Harrisona Forda (70). Muž s podmanivým hlasem a idol mnoha žen se ale dokáže neuvěřitelně dojmout. Stalo se tak na slavnostním předávání ocenění za celoživotní přínos pražské kultuře hercům Luďku Munzarovi (80) a jeho ženě Janě Hlaváčové (75).
27.04.2013 14:30 |

podobné články

Osobnosti: Harrison Ford (145 článků) , Jana Hlaváčová (185 článků) , Jiří Štěpnička (34 článků)

Myslíte, že obyčejná reklama na žvýkačky vás nedokáže dojmout k slzám? Tak to jste ještě neviděli tuhle!

 
Co jsou nejlepší reklamy? Rozhodně to nejsou ty, kde na vás někdo vyřvává La-La-La-La, kupte si naše extra sací vložky, nebo vaše menstruace exploduje po celé místnosti. Také to nejsou ty, ve kterých hezcí lidé jedí jídlo z konzervy, které vypadá, že ho někdo uvařil v pětihvězdičkové restauraci, ale když vyklopíte tu konzervu doma na talíř, vypadá to spíš jako žrádlo pro kočky, co ani ty kočky nechtějí jíst.
14.09.2013 10:35 |

podobné články

Chovanec prý zkoušel dojmout srdceryvným projevem. My však víme, co si o něm delegáti říkali

 
Redakce ParlamentníchListů.cz sleduje důležité jednání ÚVV ČSSD přímo na místě. Podařilo se nám získat některé zákulisní informace o tom, jak zasedání probíhá a jaké nálady ho provází. Rozhodně neplatí, že by se diskuse nesly jen ve směru k tzv. pučistům. Pro řadu členů je nejdůležitější debata o nízkém volebním výsledku.
10.11.2013 15:06 |

podobné články

Tahle francouzská reklama proti šikaně vás dokáže dojmout až k slzám!

 
Jak upozornit na to, co musejí některé děti zažívat, když chodí do školy, kde jsou "šikanované":http://www.extra.cz/tema/sikana "spolužáky":http://www.extra.cz/tema/spoluzaci? Jak nejlépe upozornit na problém, aby se jím začali pořádně zabývat také rodiče? V jedné "francouzské":http://www.extra.cz/tema/francie agentuře na to přišli.
12.11.2013 08:46 |

podobné články

Tým z Rychle a zběsile udělal dojemné video, ve kterém se loučí s Paulem Walkerem. Připravte si kapesníky!

 
Produkční tým stojící za sérií "Rychle a zběsile":http://www.extra.cz/tema/rychle-a-zbesile, který také obstarává oficiální YouTube kanál, zveřejnil video, ve kterém se loučí s hercem "Paulem Walkerem":http://www.extra.cz/tema/paul-walker. Je kompletně sestříhané ze všech dílů, ve kterých se objevil, a ať se vám ty filmy líbí, nebo ne, takové video prostě dokáže dojmout.
06.12.2013 13:35 |

podobné články

Osobnosti: Paul Walker (178 článků)

Dojemné video z Brna dokazuje, že i tam se dá kupodivu natočit video plné naděje! Pozor, Brňáci nekoukat, mohli byste se dojmout až k pláči!

 
David z Brna nám poslal odkaz na video, ve kterém jsme pořád čekali, kdy něco násilně a s černým humorem ukončí tu nechutně kýčovitou směs naděje a lidské sounáležitosti, ale bohužel se ukázalo, že je to myšleno vážně.
28.12.2013 17:48 |

podobné články

Hlas Česko Slovenska: Nevidomí zpěváci rozplakali porotu

 
Velkým překvapením prvního dílu talentové soutěže Hlas Česko Slovenska bylo pěvecké duo, které dokázalo svým výkonem dojmout porotce i diváky v sále.
06.03.2014 10:55 |

podobné články

Hlas Česko Slovenska: Nevidomí zpěváci rozplakali porotu

 
Velkým překvapením prvního dílu talentové soutěže Hlas Česko Slovenska bylo pěvecké duo, které dokázalo svým výkonem dojmout porotce i diváky v sále.
06.03.2014 10:55 |

podobné články