Článek

RECENZE: Jiránkův humor zdobí nadčasové pointy

 
Tři patra naplněná pracemi ilustrátora Vladimíra Jiránka jsou připravená pro fanoušky králíků z klobouku či figurek Pata a Mata. Výstava se jmenuje Včera a dnes a jako by akcentovala fakt, že autor svými kreslenými vtipy, které tvořily základ jeho tvorby, často předběhl dobu a viděl do budoucnosti. Někdy jsou dokonce v současném kontextu jím nabroušené ironické ostny mnohem jedovatější.
28.02.2016 13:30 |

podobné články

Osobnosti: Vladimír Jiránek (25 článků)
Podobné články

Vybudujte si skvělý smysl pro humor

 
Smysl pro humor je schopnost ostatním lidem vykouzlit úsměv na rtech, ba dokonce je rozesmát. Pokud máte vlastnost, díky které se nebojíte humor používat, můžete být jen rádi. Lidé, kteří mají skvělý smysl pro humor ...
29.11.2010 13:45 |

podobné články

Čížek skóroval podruhé v sezoně, Jiránkův Spartak dostal pět gólů

 
Necid odehrál celý zápas proti Tereku, ale gólově se neprosadil.
10.05.2010 15:10 |

podobné články

Miliony k ničemu. Jiránkův Těrek vyplenil Petrohrad

 
Přestupy téměř za dvě miliardy korun. Ale ve výsledku nula. Zenit Petrohrad poprvé poslal do boje posily Hulka a Alexe Witsela, jenže pohořel. Jeho hřiště dobyl kavkazský Těrek Groznyj s Martinem Jiránkem v sestavě.
15.09.2012 10:05 |

podobné články

Osobnosti: Martin Jiránek (22 článků) , Al Martino (107 článků)

Madonna: Hledám chlapa se smyslem pro humor

 
Osmapadesátiletá popová královna je na svůj styl nebývale dlouho bez chlapa. Po rozchodu s Brahimem Zaibatem a krátkém poměru s Timorem Steffensem je sama už přes dva roky. Asi nemůže najít žádného zajíce se smyslem pro humor. V březnu tohoto roku přiznala, že s věkově přiměřenými muži nechce nic mít, protože jsou to páprdové. A teď v rozhovoru s Jamesem Cordenem upřesnila, že její vyvolený musí být nejen mladý, ale také mít nebývalý smysl pro humor.
16.12.2016 18:10 |

podobné články

Osobnosti: James Corden (21 článků)

Drábek hájí svůj nápad: Nepoženu člověka na Úřad práce, stačí na poštu

 
Nezaměstnaní, u nichž je podezření, že pracují na černo, se možná už během pár týdnů budou muset hlásit na Úřadu práce, nebo budou-li mít blíž, pak na poště provozující Czech Pointy. To ať se pan ministr Drábek vzdá funkce, od toho jsme zřídili úřady práce, zlobí se předseda Asociace samostatných odborů Bohumír Dufek. Proč se zlobí, měl by být rád, že to nezaměstnaní budou mít pohodlnější, vzkazuje ministr práce a sociálních věcí Jaromír Drábek.
16.08.2011 05:55 |

podobné články

Osobnosti: Jaromír Drábek (1070 článků)

Prima mi škodí, říká Partyšová

 
Začátek nevyšel podle jejích představ. Gábina Partyšová (33), která nahradila v pořadu Top Star herečku Mahulenu Bočanovou (44) v pozici moderátorky, je velmi nespokojená, jak její projev vypadá v televizi. Stěžuje si, že pointy jejích vtipů vedení pořadu cenzuruje.  
27.03.2012 14:48 |

podobné články

Osobnosti: Mahulena Bočanová (740 článků)

Sloupek bez pointy – stejně jako hovno na ulici

 
Kampaň proti anonymnímu sdílení psích výkalů zahrála na moji citlivou strunu - promiňte klišé, vysvětlení v článku.
18.04.2012 10:40 |

podobné články

ČSOB Point: Internet banking na pobočkách klienty zaujal

 
Od poloviny minulého roku se klienti ČSOB mohou na vybraných pobočkách setkávat s takzvanými ČSOB Pointy, počítači s přístupem na internet, kde si každý může vyzkoušet a osvojit internetové bankovnictví, ale také provést transakce.
18.04.2013 10:50 |

podobné články

Fakt hustá reklama, která zesměšňuje Slovenky: Rychle se podívejte, než ji zakážou!

 
Musíme říct natvrdo, že jsme se takhle u pointy dost dlouho nezasmáli, ačkoliv předpokládáme, "že zase bude strašného ječení a šílení":http://www.extra.cz/ceska-reklama-s-ivanem-trojanem-urazila-polaky-ti-zadaji-omluvu-za-urazku-a-okamzite-stazeni, že reklama uráží holky slovenské národnosti. Ale je pravda, že něco na tom bude.
11.12.2014 19:26 |

podobné články

Czech POINTY hospodářské komory už vydaly desítky tisíc výpisů pro podnikatele

 
Hospodářská komora České republiky k pololetí letošního roku provozuje 48 Kontaktních míst veřejné správy (Czech POINT). Už od svého vzniku tato místa výrazně napomáhají podnikatelům, nejen při zajišťování výpisů z různých registrů státu, ale v řadě dalších situací souvisejících s podnikáním. Od spuštění projektu Czech POINT pracovníci kontaktních míst provozovaných v síti HK ČR vydali na 30 tisíc výpisů z obchodního rejstříku, na 20 tisíc výpisů z rejstříku trestů či 15 tisíc výpisů z katastru nemovitostí, provedeno bylo několik stovek tisíc dalších úkonů.
29.07.2015 09:17 |

podobné články

SuperStar 2015: Porota padla smíchy pod stůl! Tohle jste v televizi nikdy neviděli

 
To nejlepší nakonec platí i v případě čtyřiadvacetiletého soutěžícího Davida Krenželáka, který se představí v poslední castingové epizodě SuperStar. Porotu David nepřekvapí svým zpěvem, ale show, kterou v SuperStar předvedl. Dodo z Dojča, jak si mladík sám říká, přišel na casting ve stylové šusťákové bundě, krájel klobásu, dělal stojku na hlavě i kouzlo bez pointy.
25.09.2015 16:06 |

podobné články

Další senior pointy začaly v Moravskoslezském kraji sloužit seniorům

 
V Moravskoslezském kraji byla slavnostně otevřena další tři kontaktní místa pro seniory, a to v Bruntále, Karviné a Kopřivnici. Po Frýdku-Místku, Ostravě a Opavě tak seniorům v Moravskoslezském kraji slouží šest tzv. Senior Pointů.
15.11.2017 12:00 |

podobné články

RECENZE: Miro Žbirka v euforii i s nadhledem

 
Miro Žbirka nahrál album Miro ve vysněném studiu v Abbey Road v Londýně, a splnil si tak sen. Se svými spolupracovníky vytvořil dílo, které je nadčasové, pokojné, dospělé a příjemné.
07.10.2015 10:55 |

podobné články

Cipískoviště: Pískové sochy zdobí Písek

 
V písečnou pláž se na několik týdnů proměnila náplavka u Kamenného mostu v centru Písku. Od sobotního rána ji zdobí obří sochy z písku, kterým vévodí třímetrová plavčice Pamela Anderson ze seriálu Pobřežní hlídka.
17.05.2009 16:00 |

podobné články

Osobnosti: Pamela Anderson (598 článků) , Pamela Anderson (550 článků)

Pražské Jezulátko zdobí korunka od papeže

 
Pražské Jezulátko od čtvrtka zdobí korunka, kterou mu daroval papež při zářijové návštěvě.
26.11.2009 15:15 |

podobné články

Kalendář fotbalistů Mladé Boleslavi zdobí nahé krásky

 
Vlastní kalendář na rok 2010 mají i fotbalisté prvoligové Mladé Boleslavi. Od těch předchozích je jiný v tom, že ho kromě hráčů zdobí i svůdné krásky, které pózují nahé.
03.12.2009 00:05 |

podobné články

Rihannu zdobí nové tetování: Její životní motto

 
Dalším tetováním se může pochlubit popová zpěvačka Rihanna (21), jejíž tělo nově zdobí nápis: Nikdy to není selhání, vždy je to lekce, který považuje za své životní motto.
15.12.2009 05:20 |

podobné články

Osobnosti: Rihanna (884 článků)

Sarah Jessica Parker zdobí stromeček jako Češi

 
Zatímco miliony Američanů mají stromeček ozdoben již celé týdny před Vánocemi, herečka Sarah Jessica Parker to dělá jako většina Čechů. Zdobí stromeček až na Štědrý večer, aby její děti zažily moment překvapení jako miliony dětí ve střední Evropě.
24.12.2009 12:30 |

podobné články

Osobnosti: Sarah Jessica Parker (131 článků) , Jessica Parker (174 článků)

Oblohu zdobí Měsíc. Můžeme na něm sledovat pohoří

 
Noční oblohu tento týden zdobí ráno nad východním obzorem planeta Merkur a po celou noc Jupiter. Na Měsíci jsou krásně viditelná horstva a krátery.
14.09.2010 08:35 |

podobné články