Článek

RECENZE: Důstojné loučení Briana Wilsona

 
Těžko říct, jakou ambici měl Brian Wilson, jedna z klíčových postav slavné šedesátkové skupiny The Beach Boys, se svou aktuální sólovou deskou No Pier Pressure. Na jednu stranu tvrdil, že je jeho poslední, na druhou stranu se rozhodl nevypovědět na ní umělecky mnoho za sebe, ale přijal ve studiu řadu hostů, jejichž vklad písně poznamenal.
27.04.2015 07:00 |

podobné články

Osobnosti: Brian Wilson (13 článků)
Podobné články

Megan Fox se vdala

 
Herečka Megan Fox, jež je považována za jednu z nejkrásnějších žen naší planety, se vdala za Briana Austina Greena. Čtyřiadvacetiletá herečka Megan Fox je vdaná za Briana Austina Greena. Pár se vzal při malém, intimním ceremoniálu na jednom z havajských ostrovů, kde se také zhruba před dvěma týdny zasnoubil. Pro Megan i Briana se jedná o [...]
29.06.2010 22:25 |

podobné články

Osobnosti: Megan Fox (300 článků) , Megan Fox (299 článků)

Čas loučení - dušičky na dohled

 
Podzim je časem loučení a i když si můžeme namlouvat, že každý rozchod je novým začátkem, některá loučení jsou bolestná.
22.10.2014 12:20 |

podobné články

Na loučení se svobodou? Připravte se, že vás podvede!

 
Muži na loučení se svobodou podvedou své partnery více než dvakrát častěji. Dopustí se toho každý čtvrtý muž, ale jen každá desátá žena. Vyplývá to z průzkumu, v němž se nevěrníci nepřiznávali sami, ale v němž účastníci loučení se svobodou – pánských a dámských jízd před svatbou – udávali ostatní.
04.03.2016 15:05 |

podobné články

Jsme naživu! Hlásí herci, jejichž smrt ohlásila webová kachna

 
Vánoce a konec roku jsou obdobím, které má přinášet radost a veselí. Ovšem mezi sérií zpráv o opravdových zásnubách a sňatcích a potomcích celebrit se letos objevila řada falešných informací o smrti celé škály slavných. Tyto internetové „kachny" ohlásily například smrt Owena Wilsona, Charlieho Wilsona, Adama Sandlera, Morgana Freemana, Aarona Cartera či Eddieho Murphyho. Všechny pocházely z jednoho zdroje, začaly kolovat po internetu a všechny byly vzápětí popřeny, jak napsal britský list Daily Mail.
07.01.2011 00:40 |

podobné články

Osobnosti: Owen Wilson (41 článků) , Eddie Murphy (62 článků) , Adam Sandler (59 článků) , Morgan Freeman (82 článků) , Aaron Carter (12 článků)

Nejvysmátější miminko Hollywoodu? Tenhle rozkošný syn herce Owena Wilsona

 
Amerického herce a komika Owena Wilsona (42) si každý vybaví především z bláznivých komedií typu Zoolander či Rytíři ze Šanghaje. Jak se zdá, smysl pro legraci po něm zdědil i jeho sedmiměsíční syn Robert Ford Wilson. Ten se neustále na všechno a na všechny culí.
15.08.2011 18:15 |

podobné články

Osobnosti: Owen Wilson (41 článků) , Robert Ford (5 článků)

Praha má po 70 letech znovu pomník amerického prezidenta Wilsona

 
V Praze ve Vrchlického sadech byla ve středu slavnostně odhalena socha amerického prezidenta Woodrowa Wilsona. Ceremoniálu přihlížela řada osobností včetně prezidenta Václava Klause i jeho předchůdce Václava Havla. Přítomný byl rovněž americký velvyslanec Norman Eisen i někdejší ministryně zahraničí Madeleine Albrightová.
05.10.2011 12:30 |

podobné články

Osobnosti: Václav Havel (4854 článků) , Václav Klaus (9091 článků) , Woodrow Wilson (15 článků)

Socha Woodrowa Wilsona se po 70 letech vrátila k hlavnímu nádraží

 
Ve Vrchlického sadech v Praze před hlavním nádražím byl dnes slavnostně odhalen pomník někdejšího amerického prezidenta Woodrowa Wilsona.
05.10.2011 20:05 |

podobné články

Osobnosti: Woodrow Wilson (15 článků)

Prezident Klaus: Pomník prezidenta Wilsona, symbol přátelství mezi USA a Českou republikou

 
Vystoupení prezidenta u příležitosti odhalení sochy Woodrowa Wilsona
08.10.2011 13:30 |

podobné články

Osobnosti: Woodrow Wilson (15 článků)

DiCaprio bude hrát amerického prezidenta Wilsona, který pomohl vzniku Československa

 
Leonardo DiCaprio bude hrát amerického prezidenta Woodrowa Wilsona, který zavedl USA do první světové války a dostal Nobelovu cenu za mír za úsilí o vytvoření Společnosti národů. Napsal to list Hollywood Reporter, podle něhož bude DiCaprio i jedním z producentů filmu.
17.09.2013 14:40 |

podobné články

Osobnosti: Woodrow Wilson (15 článků)

DiCaprio si zahraje prezidenta Wilsona. Ujme se také produkce

 
Leonardo DiCaprio bude hrát amerického prezidenta Woodrowa Wilsona, který zavedl USA do první světové války a dostal Nobelovu cenu za mír za úsilí o vytvoření Společnosti národů. Napsal to list Hollywood Reporter, podle něhož bude DiCaprio i jedním z producentů filmu. 
17.09.2013 16:50 |

podobné články

Osobnosti: Woodrow Wilson (15 článků)

Nová CD - Brian Wilson, Manželé i Blackmore's Night

 
Hudební novinky tohoto týdne přinášejí nové album ex Beach Boye Briana Wilsona B.W. Reimagines Gershwin, zajímavou novinkou z českých krajin jsou Manželé a jejich Na podzim, středověk zase přináší skupina Blackmore's Night a album Autumn Sky.
08.09.2010 05:40 |

podobné články

Osobnosti: Brian Wilson (13 článků)

Tohle je její tajemný cizinec: Seriálová kráska předvedla nejen přírodní vnady, ale poprvé ukázala i přítele

 
Zatím herečka Barbora Mottlová  (29) o svém tajemném příteli, Britovi žijícím v Bruselu, s nímž se poznala o dovolené na Jamajce, pouze mluvila. Už jsme si říkali, jestli není takovou "paní Colombovou". Na Česko-Slovenský ples ale Briana Wilsona konečně přivedla a představila nám ho.
15.02.2016 20:30 |

podobné články

Osobnosti: Barbora Mottlová (105 článků)

Fíha: Takhle dokázal karneval v Riu rozvášnit Megan Fox a jejího manžela Briana Austina Greena

 
Během věhlasného karnevalu v Riu de Janeiru by se erotické dusno dalo krájet. Jak se zdá, vzrušující atmosféra dokonale zapůsobila i na Briana Austina Greena (39), který se opakovaně vrhal na svou krásnou ženu s vášnivým polibkem. Novopečená maminka Megan Fox  (26) mu jeho náklonnost opětovala poněkud opatrně, ale průvod nejlepších škol samby si užívala maximálně.
14.02.2013 09:00 |

podobné články

Osobnosti: Megan Fox (300 článků) , Megan Fox (299 článků)

Těhotná Briana Jungwirth: Fanoušci One Direction ji vyštvali z domu

 
Poté, co média informovala o tom, že Louis Tomlinson a Briana Jungwirth čekají dítě, se na sociálních sítích rozpoutalo hotové peklo. A jak se zdá, jen tak neskončí.
16.07.2015 18:01 |

podobné články

Osobnosti: Louis Tomlinson (54 článků)

GLOSA: AC/DC bez Briana Johnsona nebudou mít kouzlo

 
Hudebním světem poletují spekulace o tom, kdo bude náhradním zpěvákem v australské rockové skupině AC/DC. Lékaři totiž na začátku března upozornili stávajícího vokalistu Briana Johnsona, že bude-li pokračovat v koncertech, přijde o sluch. To ho vyděsilo natolik, že se zcela správně rozhodl dočasně opustit kapelu a věnovat se léčení zdravotního neduhu.
30.03.2016 12:45 |

podobné články

Osobnosti: Brian Johnson (21 článků) , Brian Johnson (21 článků)

Bude Axl Rose plnohodnotná náhrada za Briana Johnsona v AC/DC?

 
Zpěvák AC/DC Brian Johnson měl, při právě probíhajícím turné, problémy se sluchem. To donutilo kapelu dočasně turné přerušit. Nyní by měl Briana Johnsona nahradit zpěvák z kapely Guns N' Roses, Axl Rose. Je to dobrá volba? Na to nám můžete odpovědět v anketě na konci článku o těchto rockových velikánech.
31.03.2016 17:25 |

podobné články

Osobnosti: Axl Rose (51 článků) , Brian Johnson (21 článků) , Brian Johnson (21 článků) , Brian Johnson (2 články) , Brian Johnson (2 články) , Brian Johnson (2 články)

24 semifinalistů SuperStar: Loučení s milenci!

 
VIDEO: Všech 24 semifinalistů Česko Slovenské SuperStar už je na Slovensku. Jak probíhalo loučení půvabných soutěžících s jejich milenci?
29.09.2009 15:40 |

podobné články

Vítěz Poháru UEFA Šírl: Loučení s Petrohradem bude dojemné

 
ROZHOVOR: Radek Šírl se po sedmi letech strávených v Petrohradu vrací do Čech, kde by měl obléknout dres Mladé Boleslavi. V Rusku ho ale ještě čeká loučení s fanoušky a spoluhráči.
11.09.2010 11:45 |

podobné články

Osobnosti: Radek Šírl (15 článků)

Souboj o krále střelců a řada loučení. To je poslední kolo fotbalové ligy

 
Fotbalová liga dnes udělá tečku za letošní sezonou. Rozhodnuto je o titulu i sestupujících. Pozornost se upírá hlavně na souboj o krále střelců a také loučení trenérů a osobností.
28.05.2011 08:25 |

podobné články