Článek

Recenze: Detektiv vyráží z Rozparovačova Londýna za vraždou do Černého kraje

 
Po půl roce se nakladatelství Argo vrací k britskému autorovi Alexi Grecianovi a jeho sérii o inspektorovi londýnského Scotland Yardu konce 19. století. Tentokrát se ovšem z metropole Velké Británie vyšetřování přesouvá na venkov do kraje uhlí a horníků. Právě zde totiž beze stopy zmizí tři členové jedné rodiny.
17.05.2016 12:20 |

podobné články

Podobné články

Takhle dopadl detektiv, který se pustil do Rittigových solárních kšeftů

 
Detektiv protikorupční policie obvinil její vedení z toho, že mu znemožnilo vyšetřovat obchod se solárními elektrárnami Amun.Re, který polostátní ČEZ vyšel až na pět miliard korun. Informují o tom páteční Lidové noviny. Detektiv, kterého list označuje pouze iniciálami J. V., prý s touto informací přišel loni při výslechu na Generální inspekci bezpečnostních sborů.
14.11.2014 07:41 |

podobné články

Fantom Londýna získal hlavní cenu na festivalu v jihokorejském Daegu

 
Původní muzikál Národního divadla moravskoslezského Fantom Londýna získal 13. července hlavní cenu Festivalu DIMF (DAEGU INTERNATIONAL MUSICAL FESTIVAL). Mimo to putuje do Ostravy také ocenění za nejlepší ženský výkon ve vedlejší roli, a to pro Janu Musilovou (role Matka Henryho, Fantom Londýna) a cena za nejlepší mužský výkon v hlavni roli pro Lukáše Adama (role Henry, Fantom Londýna)!
14.07.2015 13:37 |

podobné články

Osobnosti: Jana Musilová (3 články) , Lukáš Adam (3 články)

RECENZE: Jmenuju se Down. Detektiv Down

 
Norský režisér Bard Breien se v roce 2006 hodně proslavil nestandardní černou skorokomedií Kurz negativního myšlení o rebelovi na invalidním vozíčku. Pak se odmlčel a až letos uvedl komedii Detektiv Down. Čekání stálo za to.
11.04.2014 14:35 |

podobné články

Poprava vojáka v ulicích Londýna: Policie zadržela další podezřelé

 
Policie zatkla další tři muže, kteří jsou podezřelí v souvislosti s brutální vraždou vojáka v ulicích Londýna. Všichni byli zadrženi pro podezření ze spiknutí za účelem vraždy.
26.05.2013 10:00 |

podobné články

Jan Kraus: Vyhodil výtvarníka Černého z natáčení!

 
Jan Kraus, moderátor zábavné talk show Uvolněte se, prosím, zuřil! Neunesl pozdní příchod hosta výtvarníka Davida Černého a křičel jako pominutý. Krause dále rozčílilo to, že Černý s sebou přivedl tři své dvojníky. Kraus Černého vyhodil ze svého pořadu!
19.06.2009 13:00 |

podobné články

Osobnosti: Jan Kraus (909 článků) , David Černý (230 článků)

Zakladatel Černého divadla Jiří Srnec: Žít život naplno a překrásně

 
S Jiřím Srncem (1931), výtvarníkem, hudebním skladatelem, režisérem, scénografem, zakladatelem Černého divadla, jež proslavil po celém světě, jsme se setkali v sídle Černého divadla na Zbraslavi. A protože byl krásný podzimní den, začali jsme hovor přírodou.
31.10.2011 14:35 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Černý (39 článků) , Jiří Černý (39 článků)

Ministryně kultury se sejde se svými kritiky, aby vysvětlila odvolání Černého

 
Ministryně kultury Alena Hanáková (TOP 09 a STAN) se dnes dopoledne sejde se svými kritiky z vedení Národního divadla (ND). Důvodem je její páteční odvolání ředitele ND Ondřeje Černého a jeho nahrazení pověřeným ředitelem Martinem Sankotem. Hanáková náhlé odvolání ředitele Černého odůvodnila tím, že počátkem roku zahájené spojování ND a Státní opery Praha nepostupuje dost rychle.
11.09.2012 07:45 |

podobné články

Osobnosti: Alena Hanáková (318 článků) , Martin Černý (67 článků)

SOCR: Návrh opatření pro omezení černého trhu s lihovinami

 
Události posledních doby na trhu s alkoholickými nápoji jasně ukázaly, že problém s metanolem nevznikl při výrobě alkoholu u renomovaných značkových výrobců, ale výhradně v oblasti černého trhu. Na druhé straně je ale evidentní, že žádná sebedokonalejší opatření nezajistí stoprocentní likvidaci černého trhu.
16.10.2012 14:20 |

podobné články

Tradice nebo rasismus? Nizozemsko řeší Černého Petra

 
Vášnivá debata, která se v Nizozemsku vede o tom, zda je tradiční předvánoční postava Černého Petra projevem rasismu, bude pokračovat.  Nejvyšší správní soud totiž odmítl rozhodovat o tom, zda se v případě tohoto dlouholetého zvyku jedná o diskriminaci, jak někteří tvrdí. Zároveň ale zvrátil předchozí rozsudek, který vedení města Amsterodam káral za to, že účast Černého Petra na oslavách dovolil. 
12.11.2014 13:26 |

podobné články

Odkaz Sherlocka Holmese - recenze

 
Klikaté uličky starého Londýna, mlha a špína kam se podíváš a dva nažehlení gentlemani s vytříbeným britským přízvukem. Legendární detektiv Sherlock Holmes se dočkal dalšího herního dobrodružství a znovu pod taktovkou vývojářského studia Frogwares. Dobrá zpráva je, že se jedná zatím o nejlepší hru, kterou si mohou fanoušci série opatřit. Jenže ta špatná přichází...
13.10.2012 17:20 |

podobné články

Osobnosti: Sherlock Holmes (129 článků)

Rumun doletěl z Vídně do Londýna v podvozku

 
Neuvěřitelné riziko podstoupil dvacetiletý Rumun, který se na vídeňském letišti Schwechacht dostal do podvozku Boeingu 747 a tam přežil let do Londýna. Byl jen podchlazený a na těle měl modřiny. Na černého pasažéra se však přišlo a ještě na letišti následovalo jeho zatčení.
09.06.2010 16:55 |

podobné články

Závěrečný ceremoniál olympijských her mohl narušit velký požár na východě Londýna

 
Mimořádně velký požár dnes zachvátil provoz na zpracování odpadu ve čtvrti Dagenham na východě Londýna. Podle policejního mluvčího oheň zuří v celém objektu, kotouče černého dýmu jsou zdaleka viditelné.
13.08.2012 07:40 |

podobné články

Vraždu Mrázka šetří detektiv, kterému ukradli policejní data!

 
Výslechy při vyšetřování vraždy kontroverzního podnikatele Františka Mrázka vede detektiv Milan Řečínský, kterému při vyšetřování jiného případu před dvěma lety údajně ukradl vězeň z počítače citlivá policejní data!
29.01.2010 21:10 |

podobné články

Osobnosti: František Mrázek (118 článků)

Za seriál Detektiv Nash Bridges vysoudil herec Don Johnson 23,2 milionu.

 
Ve středu přiřkl soud v Kalifornii americkému herci Donu Johnsonovi 23,2 milionu dolarů (467,6 milionu korun) zisku z televizního seriálu Detektiv Nash Bridges. Tuto částku mu podle rozhodnutí soudu d...
08.07.2010 15:35 |

podobné články

Osobnosti: Don Johnson (10 článků)

Nejlepší hlášky Leslie Nielsena (†84): Jeho detektiv Frank Drebin už bohužel nic nepoplete...

 
Jako detektiv popleta Frank Drebin si v komediální trilogii Bláznivá střela získal srdce diváků na celém světě. Jeho vlastní srdce ale bohužel v neděli dotlouklo. Kanadský herec Leslie Nielsen zemřel v nemocnici na Floridě na komplikace spojené se zápalem plic. Bylo mu 84 let. Připomeňte si, čím vás nejvíce pobavil...
30.11.2010 12:30 |

podobné články

Osobnosti: Leslie Nielsen (12 článků) , Frank Drebin (2 články)

Malá MADDIE je v Americe ve spárech PEDOFILŮ, tvrdí detektiv

 
Madeleine McCannovou unesl z Portugalska gang pedofilů do Spojených států, tvrdí soukromý detektiv. Dívka je pohřešovaná od roku 2007, informuje Daily Mail.
18.02.2011 07:55 |

podobné články

Vím, kdo unesl Maddie, tvrdí detektiv

 
Rodičům ztracené Maddie svítá naděje, že se jejich holčička brzy najde. Po dívce, která se pohřešuje od roku 2007, pátrá soukromý detektiv, který tvrdí, že ví, kde je.
19.02.2011 12:35 |

podobné články

VÁLKA POLICAJTŮ! Zastřelil se elitní detektiv...

 
V pondělí odpoledne se podle zjištění Práva v parku na pražské Letné zastřelil elitní detektiv protikorupční policie Milan Král.
20.04.2011 06:30 |

podobné články

Špičkový detektiv se zastřelil. Bojoval proti praní špinavých peněz

 
Elitní detektiv protikorupční policie Milan Král spáchal sebevraždu. Jak informuje deník Právo, v útvaru, který bojuje kromě korupce i s tou nejzávažnější hospodářskou kriminalitou šéfoval odboru praní špinavých peněz.
20.04.2011 07:30 |

podobné články