Článek

RECENZE: Brouzdání pana Pipa rájem fantazií

 
Ve starobylém špejcharu z devatenáctého století v Želči u Tábora je k vidění výstava prací malíře, grafika a ilustrátora Stanislava Holého (1943– 1998).
16.03.2015 16:45 |

podobné články

Osobnosti: Stanislav Holý (4 články)
Podobné články

I českým Twitterem cloumaly návrhy amerických zákonů SOPA/PIPA. A druhá řada Sherlocka

 
Minulý týden Twitterem nejvíce rezonovaly návrhy amerických „protipirátských“ zákonů SOPA/PIPA. Ty se postaraly hned o čtyři oblíbené hashtagy #sopa, #pipa, #stopsopa a s tím související  #wikipediablackout. Proti cenzuře internetu totiž protestovala i Wikipedie, která ve středu zastavila na 24 hodin svůj provoz. Mezi českými twitteristy to vyvolalo hned několik reakcí: od zaručených návodů, jak ji odblokovat, až po strach, co se stane s jejich školní docházkou.
24.01.2012 05:05 |

podobné články

Beskydy-Valašsko: Dnes startuje druhé kolo soutěže Dovolená s fantazií!

 
Dnes odstartovalo druhé kolo soutěže s názvem Dovolená s fantazií. Odpovídejte na otázky, tipujte a vyhrajte týdenní dovolenou - tentokrát dovolenou "Kde se fantazii meze nekladou".
10.10.2013 11:55 |

podobné články

Zaměstnanci: Albert nemá ochranku, stal se rájem zlodějů!

 
Supermarkety Albert se údajně staly rájem zlodějů. Podle jejich zaměstnanců totiž vedení firmy zrušilo v prodejnách ochranku. Zboží z regálů se tak prý bezmocným prodavačům ztrácí před očima a zloději se jim smějí do obličeje.
05.01.2011 17:15 |

podobné články

Ministerské kantýny jsou rájem! Neplatí se tam nájemné a levně obědvají i bývalí zaměstnanci

 
Ministerské kantýny jsou rájem pro některé soukromé podnikatele. Na některých úřadech totiž vůbec nemusejí platit žádné nájemné. Na velmi podivnou praktiku upozornil i Nejvyšší kontrolní úřad. Navíc se v kantýnách běžně stravují i lidé, kteří na ministerstvu už nepracují.
31.07.2013 06:50 |

podobné články

I Česko může být daňovým rájem. Aspoň pro někoho

 
Daňové ráje, to není jen Belize, ale také vyspělé země typu Lichtenštejnsko, Velká Británie nebo Nizozemí, které lákají propracovanou legislativou týkající se investic. Příkladem mohou být firmy jako NWR, Linet nebo PPF, které si zde založily mateřské společnosti. Daňovým rájem může být za určitých podmínek ale také Česko. V textu pro HlídacíPes.org to píše daňový expert Petr Frisch, partner společnosti Pro Factum Consulting
29.02.2016 11:55 |

podobné články

RECENZE: Třem sestrám i nadále stačí pípa a nějakej sál

 
Tři sestry nezahálí ani ve své dvacáté osmé sezóně a Fanánek a jeho parta z plna hrdla křičí Líná hudba holý neštěstí.
07.05.2013 15:30 |

podobné články

Labyrint se věnuje archeologii v kultuře

 
Letošní dvojčíslo Revue labyrint spojuje široce pojaté téma archeologie. Ta není pojímána jen jako věda zkoumající historii lidského rodu při vykopávkách, ale jako brouzdání v zapadlé tradici, jež se může stát inspiračním zdrojem.
13.05.2009 08:45 |

podobné články

Surfujete v práci na internetu? Šéf vás může tajně sledovat!

 
Spor kolem otázky, jestli firmy mají právo sledovat, co děláte na počítači, je zase o něco jasnější. Český soud rozhodl, že firmy mohou skrytě sledovat počítače svých zaměstnanců. A za brouzdání na internetu dát výpověď.
21.01.2011 11:25 |

podobné články

Žena zažalovala manžela za bigamii, odhalil ho Facebook

 
Neopatrnost při zveřejňování fotografií na Facebooku vedla ve Spojených státech k odhalení bigamie. Před soudem tak zřejmě skončí dvaačtyřicetiletý vězeňský dozorce Alan L. O'Neill, který se podruhé oženil, aniž se rozvedl se svou první ženou. Ta při brouzdání na internetu narazila na facebookový profil, kde se její manžel objímá s novou partnerkou nad svatebním dortem, a promptně ho zažalovala.
13.03.2012 07:37 |

podobné články

World of Warcraft je prý k seznámení lepší, než seznamka

 
Kolegové z WoWfanu si během klidného večerního brouzdání internetem všimli "WoWkařského bulváru". Na portálu abc2news.com se objevil článek s chytlavým titulkem: „Ve World of Warcraft se domluví víc rande, než na online seznamkách.“ Jak je psáno výše, je to bulvár, ale některé věci z článku opravdu stojí za zamyšlení, i když operuje s údaji dosti pochybného...
28.04.2012 08:40 |

podobné články

TEST TELEFONŮ: Kolik vydrží baterie při telefonování a brouzdání na netu?

 
Před časem dva mobilní rivalové Apple a Samsung představili své nové vlajkové lodi. Magazín Which? se rozhodl otestovat výdrž baterií osmi smartphonů včetně nového iPhonu a nového Galaxy. Přečtěte si, jak dopadly při telefonování a při připojení k internetu.
05.11.2013 16:45 |

podobné články

Co nejvíc likviduje váš milostný život?!

 
Chytré telefony se stávají skutečnými společníky pro život. Jenže ačkoli z toho můžou mít radost jejich výrobci, ohrožuje tento fakt lidskou společnost a především partnerské vztahy. Lidé jsou totiž stále závislejší na užívání chytrých telefonů. Bohužel začali dávat přednost hraní her a brouzdání na internetu před sexem a mazlením v posteli.
10.12.2014 12:41 |

podobné články

Proč?! Znělka legendárního seriálu Hra o trůny v kozím podání, kterou si pouští miliony lidí! To nepochopíš

 
Taky se vám občas stane, že narazíte při brouzdání internetem na takovou hovadinu, že si řeknete - ok, dost bylo pro dnešek počítače?
25.04.2015 21:01 |

podobné články

Ne vždy top bez podprsenky sklízí chválu: Tohle je hrudník teprve 35leté herečky

 
Komu asi patří tento kostnatý dekolt? Vězte, že jeho majitelkou je teprve pětatřicetiletá americká herečka narozená v havajském Honolulu Maggie Q, jejíž nejslavnější rolí byla Divizí zrazená agentka Nikita ve stejnojmenném seriálu. V sobotu toho ale tato exotická kráska nechala k představivosti už jen hodně málo, když si na brouzdání po New Yorku oblékla červený top bez podprsenky.
09.05.2015 21:05 |

podobné články

Zemánek (ČSSD): Je zavrženíhodná aplikace ekonomického programu ČSSD?

 
Nedávno se nám při brouzdání Internetem dostal do rukou rozhovor hlavního analytika XTB Jaroslava Brychty nazvaný „Co způsobí aplikace ekonomického programu ČSSD?“ Tento rozhovor evokoval myšlenky, které bychom chtěli čtenářům sdělit a zároveň dát kritické připomínky k citovanému článku.
04.06.2015 15:46 |

podobné články

Expartner Kate Hudson a otec jejího dítěte se od nové blondýnky nemůže odtrhnout. Ta je mladší verzí slavné herečky

 
Zpěvák a kytarista kapely Muse Matt Bellamy (37) si známost s šestadvacetiletou modelkou Elle Evans užívá na každém společném kroku. Zastávky na něžnosti dělají při brouzdání po New Yorku a svou chvilku si dopřáli také v Paříži.
05.03.2016 16:45 |

podobné články

Osobnosti: Kate Hudson (148 článků) , Evans Evans (155 článků) , Matt Evans (23 článků)

8 let pro Barboru H. (27) z Brna: Nor jí lásky poslal 53 mega!

 
Brouzdání po erotickém webu se nevyplatilo finančnímu řediteli Janu E. H. (59) z Norska. Narazil na Barboru H. (27) z Brna, která z něj, aniž by se osobně setkali, vylákala různými lstmi 53 milionů. Podvodnici poslal včera soud na osm let do vězení. A v kriminále skončil i okradený Nor.
19.09.2017 05:05 |

podobné články

Nejvíce virů na internetu souvisí s vyhledáváním jména „Avril Lavigne“

 
Vyhledávání slavných jmen na internetu nemusí být bez rizika. I když se člověk připraví na skutečnost, že tu a tam na něj vyskočí nějaké to prso či penis celebrity, pokud je aktivně přímo nevyhledává, snadno přehlédne nebezpečnou stránku obsahující viry. A pokud nemá výkonný antivirový program, brouzdání brzy lituje. Společnost McAfee přitom analyzovala jména slavných v závislosti na počtu virů, které při jejich vyhledávání na počítače uživatelů útočí. A jedničkou se stala kanadská zpěvačka Avril Lavigne.
26.09.2017 14:30 |

podobné články

Osobnosti: Avril Lavigne (104 článků)

Na dovolené ušetříme za roaming, doma si ale připlatíme: Operátoři řeší zdražení

 
Letos jsme si poprvé užili, že za volání nebo surfování po internetu na dovolené v EU nezaplatíme ani korunu navíc. Češi tak ze zahraničí telefonovali i psali SMS více než dříve, což potvrzují všichni velcí operátoři. Podle některých ale může mít nově nabytá „svoboda“ neblahé vedlejší účinky. Náklady operátorů na hovory i brouzdání po internetu totiž zůstaly stejné. Zejména ti virtuální nyní musí přemýšlet nad tím, jak náklady pokryjí.
28.09.2017 05:40 |

podobné články