Článek

Raninec (ODS): Budeme moci obdarovat i toho, kdo si nepožádá

 
Českolipští radní pomohou lidem v mimořádných případech - hodných zvláštního zřetele - i bez toho, aby ti, co mají být obdarováni museli o dar žádat. K poskytnutí daru bude stačit jen přímé rozhodnutí rady města.
07.01.2016 09:15 |

podobné články

Podobné články

Bývalý rebel ODS Raninec žádá omluvu od Nečase

 
Premiér a šéf ODS Petr Nečas má na krku další nepříjemnost. Bývalý poslanec ODS Juraj Raninec na něm totiž požaduje omluvu za to, že ho veřejně spolu s Vlastimilem Tlustým a Janem Schwippelem zařadil mezi ty stranické rebely, kteří v roce 2009 potopili Topolánkovu vládu. Pokud se Nečas Ranincovi neomluví, chce - dnes řadový člen ODS - věc předat stranické smírčí komisi.
12.09.2012 07:05 |

podobné články

Osobnosti: Vlastimil Tlustý (218 článků) , Juraj Raninec (6 článků) , Petr Nečas (9260 článků)

Poslanec Raninec zvažuje, že také podá stížnost k ÚS

 
Nezařazený poslanec Juraj Raninec uvažuje o tom, že pokud se Miloš Melčák nakonec rozhodne, že nepodá u Ústavního soudu stížnost na páteční novelu ústavy, učiní tak sám.
11.09.2009 17:15 |

podobné články

Osobnosti: Juraj Raninec (6 článků) , Miloš Melčák (56 článků)

Raninec s Melčákem s ústavní stížností vyčkávají

 
Poslanci Miloš Melčák a Juraj Raninec natahují politiky na skřipec. Ani pár hodin před úterním hlasováním Sněmovny o svém rozpuštění nechtějí jednoznačně říci, zda se obrátí na Ústavní soud. Důvod je prý prostý: intenzívně jednají s právníky.
15.09.2009 07:55 |

podobné články

Osobnosti: Juraj Raninec (6 článků) , Miloš Melčák (56 článků)

ČSSD se Melčáka bála zbytečně, udeřit chtěl Raninec

 
Sociální demokraté s ohledem na riziko nové právní bitvy před Ústavním soudem nepodpořili hlasování o rozpuštění Sněmovny. Obávali se, že bude podána další stížnost Ústavnímu soudu. Poslanec Miloš Melčák, který podal stížnost poprvé, svůj krok opakovat nechtěl, připraven ji podat byl naopak Juraj Raninec. Poslanec to sdělil po skončení schůze České televizi.
15.09.2009 12:25 |

podobné články

Osobnosti: Juraj Raninec (6 článků) , Miloš Melčák (56 článků)

Rath zřejmě nepožádá o odškodnění za průtahy s vazbou. Stačí prý, že mu soud dal za pravdu

 
Ústavní soud dal za pravdu Davidu Rathovi ohledně délky vazby. Podle něj byla nepřiměřená a byla tím porušena jeho základní práva. Rath však v souvislosti s tím zřejmě nepožádá o odškodnění.
02.01.2014 16:20 |

podobné články

Osobnosti: David Rath (4394 článků)

Sympatické krátkovlasé Miss se Vánoce pěkně prodraží. Musí obdarovat tři desítky svých blízkých

 
Týden před Štědrým dnem nemá Gábina Kratochvílová  (23) stále ještě nakoupené všechny dárky. Nepatří sice mezi lidi, kteří nakupují dárečky 24. prosince na benzínce, ale příčina je taková, že úřadující Česká Miss musí obdarovat obrovskou skupinu svých příbuzných a známých.
16.12.2013 15:05 |

podobné články

Vánoce o týden dřív v chuchelském zookoutku. Přijďte obdarovat lesní zvířata

 
Zookoutek v Malé Chuchli bude nejspíš prvním místem v metropoli, kde proběhnou Vánoce. S týdenním předstihem tu totiž Lesy hlavního města Prahy chystají akci, při které se lidé výjimečně dostanou do výběhů ke zvířatům, aby je mohli obdarovat.
14.12.2017 07:35 |

podobné články

Rebelové se stahují z politiky. Schwippel na ministerstvo, Tlustý neví

 
Tlustý, Schwippel, Raninec, Páralová a Dundáčková. Kritizovali vedení ODS za ústup od uskutečňování pravicového programu a opuštění ideového odkazu otce zakladatele Václava Klause.
11.05.2010 09:15 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (9026 článků)

Rebelové se stahují z politiky. Schwippel na ministerstvo, Tlustý neví

 
Tlustý, Schwippel, Raninec, Páralová a Dundáčková. Kritizovali vedení ODS za ústup od uskutečňování pravicového programu a opuštění ideového odkazu otce zakladatele Václava Klause.
11.05.2010 10:20 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (9026 článků)

Jsem dál prezidentem Ukrajiny, tvrdil sesazený Janukovyč

 
Svržený ukrajinský prezident Viktor Janukovyč nepožádá Moskvu, aby na Ukrajině vojensky zasáhla. Prohlásil to na tiskové konferenci v ruském Rostově na Donu, kde se poprvé od svého útěku z Ukrajiny objevil na veřejnosti. Janukovyč se nadále považuje za prezidenta a odmítá, že by byl zbaven moci. Nynější vládu v Kyjevě označil za nelegální a květnových mimořádných prezidentských voleb se zúčastnit nechce. 
28.02.2014 14:35 |

podobné články

Osobnosti: Viktor Janukovyč (382 článků)

Pokud někdo napadne rozpuštění Sněmovny, obnovíme ji, tvrdí poslanci

 
Poslanci ani právníci nejsou jednotní v názoru, co by nastalo v okamžiku, kdy by někdo napadl u Ústavního soudu rozpuštění Sněmovny. Někteří oslovení zákonodárci naznačili, že by bylo možné dolní komoru opět obnovit. Někteří právníci však tento postup zpochybňují. Možnost podání ústavní stížnosti kvůli novele o rozpuštění Sněmovny naznačili minulý týden nezařazení poslanci Miloš Melčák a Juraj Raninec. Ani jeden z nich nebyl v pondělí k zastižení.
14.09.2009 16:15 |

podobné články

Osobnosti: Juraj Raninec (6 článků) , Miloš Melčák (56 článků)

Raninec chce zákonem snížit platy poslanců na minimální mzdu

 
Podle Juraje Ranince by mělo jít o protikrizové opatření, které by platilo od řádných voleb. Podporu pro zákon zatím ale zajištěnou nemá.
15.09.2009 19:45 |

podobné články

Osobnosti: Juraj Raninec (6 článků)

Past na čtyři a půl milionu klientů penzijních fondů

 
Bez větší pozornosti vyšly ve sbírce zákonů 28. 12. 2011 nové zákony důchodové reformy. Analytický tým Produktových listů.cz objevil skrytou past v podobě velmi blízkého konce převodů penzijního připojištění. Kdo během následujících týdnů nepožádá o přestup k jinému penzijnímu fondu, bude muset u současného zůstat až do konce, pokud nebude chtít přijít o...
04.01.2012 08:20 |

podobné články

Past na čtyři a půl milionu klientů penzijních fondů

 
Bez větší pozornosti vyšly ve sbírce zákonů 28. 12. 2011 nové zákony důchodové reformy. Analytický tým Produktových listů.cz objevil skrytou past v podobě velmi blízkého konce převodů penzijního připojištění. Kdo během následujících týdnů nepožádá o přestup k jinému penzijnímu fondu, bude muset u současného zůstat až do konce, pokud nebude chtít přijít o současné výhody.
04.01.2012 08:20 |

podobné články

Další dojemná žádost o ruku: Muž poklekl před svou přítelkyní-roztleskávačkou před zápasem

 
Teatrální "žádosti o ruku":http://www.extra.cz/tema/zadost-o-ruku jsou v době YouTube už v podstatě nudnou záležitostí. Spíše se dá říct, že kdo "nepožádá svou přítelkyni o ruku":http://www.extra.cz/video-neskutecne-dojemna-zadost-o-ruku-v-kine-pripravte-si-kapesniky před zraky několika stovek lidí, s hudebním doprovodem a tanečním číslem, je tak trochu loser.
10.12.2013 20:35 |

podobné články

Nečas si neumí představit, že by sněmovna Parkanovou nevydala

 
Premiér Petr Nečas (ODS) si v nynější situaci neumí představit, že by Poslanecká sněmovna nevydala svou místopředsedkyni Vlastu Parkanovou (TOP 09) ke stíhání v kauze nákupu letadel CASA pro českou armádu. Nečas to dnes prohlásil v televizní diskusi Otázky Václava Moravce s tím, že Parkanová by nyní udělala nejlépe, kdyby o zbavení imunity sama požádala. Jednoznačně však nyní neřekl, jak bude o vydání Parkanové hlasovat. Parkanová uvedla, že nic nového se nestalo, a názor, že o vydání nepožádá, proto nezmění.
01.07.2012 18:40 |

podobné články

Osobnosti: Vlasta Parkanová (695 článků) , Petr Nečas (9260 článků)

Zaorálek (ČSSD): Až budeme bohatí!!!

 
Tak to řekla poslankyně Kohoutová ve Sněmovně a vládní koalice nadšeně aplaudovala: „Sociální stát si budeme moci dovolit, až budeme bohatí.“
09.06.2011 21:10 |

podobné články

Rok 2018 bude leháro! Pracovat budeme jen 250 dnů a čekají nás dva extradlouhé víkendy

 
V roce 2018 nám jen dva ze třinácti státních svátků připadnou na víkend. To znamená, že budeme mít volna více než dost. Je důležité zmínit, že tento rok má jen 250 pracovních dnů, takže budeme moci trávit dost času se svou rodinou a blízkými.
02.01.2018 08:55 |

podobné články

Správný spánek napomáhá naší přirozené kráse

 
Každá žena pravidelně dbá na svůj zevnějšek. Na tom není určitě nic špatného. Málokterá žena ale ví, že cesta za krásou může být mnohem jednodušší, než se zdá. Pomůže něco tak obyčejného a jednoduchého, jako je spánek. Právě jeho dostatek a kvalita se totiž pozitivně podepíší právě na tom, jak budeme celý den vypadat, nebo kolik budeme mít energie. Aby byl spánek bezproblémový a ničím nerušený, jsou skvělou volbou vynikající ortopedické matrace. Ty se dokážou velmi dobře přizpůsobit našemu tělu a nabídnou mu po celou noc potřebnou oporu. To eliminuje otlačeniny, nepohodlnost, nebo buzení z důvodu bolesti svalů či kloubů. Nezapomínejte také na správnou teplotu Spánek by měl být dlouhodobý a příjemný. Jedině tak si naše tělo odpočine a zvládne regenerovat. Na jeho kvalitu ale nemá vliv jenom matrace. Vliv má také celková teplota. A tak obecně platí, že bychom měli spát spíše v chladnějším prostředí. Nebudeme tak riskovat přílišné pocení, vlivem kterého se budeme také budit. Základem je tedy pootevřené okno, topení na minimum a správná pokrývka. I proto vám nabízíme přikrývky v několika provedeních. Doporučíme, že ideální jsou alespoň dvě. Jedna lehčí a méně hřejivá pro letní období, druhá hřejivější, pro období zimy. S nimi následně souvisí i správný výběr povlečení. Dobrou volbou je krepové a flanelové. Spát nejde na povel Abyste si užila dokonalého a spokojeného spánku, musí být tělo také připraveno spát. Usnout zkrátka nelze na povel. Je tedy třeba několik minut odpočívání, než tělo zklidní svůj rytmus a bude připraveno usnout. Možností, jak toho docílit, je několik. Třeba: Sledování televize. Poslech hudby. Čtení knihy. Právě poslední možnost je doporučována nejvíce. A to už z toho důvodu, že na vašich očích při čtení jistě poznáte, kdy už se vám klíží. A jaké tituly jsou před spaním ty pravé? To příliš nerozhoduje. Někdo raději beletrii, jiný cestopisy a druhý využívá možnost modlit... Čtěte více Příspěvek Správný spánek napomáhá naší přirozené kráse pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
20.01.2016 09:05 |

podobné články