Článek

Ramzer (ODS): Musíme nabízet důvěryhodné kandidáty

 
Občanští demokraté v Libereckém kraji zvolili nové vedení.
26.05.2015 14:21 |

podobné články

Podobné články

Lídr ODS Ramzer v Liberci: Máme v kraji schopné vedení, kmotři jsou minulost

 
Kandidát na hejtmana za ODS v Libereckém kraji Dan Ramzer je starostou Frýdlantu. Své zkušenosti pro politiku získal podle svých slov jako pedagog na středním učilišti, kde řešil také drogové přestupky učňů. Spojení ODS s kmotry nepřipouští jako aktuální. Podle Ramzera by se lidé měli rozhodovat podle úspěchu současných lídrů v krajích, protože v nich vidí budoucnost.
26.09.2016 07:25 |

podobné články

Pokud nezvolíme důvěryhodné lidi, byli jsme tady zbytečně, řekla Wenigerová

 
Poslankyně Jaroslava Wenigerová se na kongresu ODS ostře pustila do vlastní strany. Zdůraznila, že je potřeba navolit do vedení důvěryhodné lidi, kteří nejsou napojeni na korupci. Jinak prý bude celý sjezd zbytečný.
03.11.2012 17:30 |

podobné články

Osobnosti: Jaroslava Wenigerová (5 článků)

Z našich daní se financují takové zrůdnosti jako EET, bouřil se na akci ODS bratr europoslance z ČSSD

 
REPORTÁŽ Z reproduktoru vyhrávající Ivan Mládek či Jaromír Nohavica, ohýnek s opékáním buřtů, pojízdná hospoda s pivem. To byla předvolební akce ODS v libereckých Lidových sadech. Navštívili ji sympatizanti a členové ODS – třeba místopředseda senátu Přemysl Sobotka, lídr krajské kandidátky Dan Ramzer, adeptka na senátorku Martina Bufková Rychecká, doutníky bafající exprimátor Liberce Jiří Kittner a dorazil dokonce i předseda ODS Petr Fiala.
23.09.2016 11:05 |

podobné články

Osobnosti: Jaromír Nohavica (117 článků) , Ivan Mládek (152 článků) , Petr Fiala (1312 článků) , Přemysl Sobotka (461 článků) , Dan Martin (115 článků) , Daniel Martin (116 článků) , Jiří Fiala (122 článků) , Martin Sobotka (234 článků) , Jiří Fiala (122 článků) , Dan Martin (5 článků) , Daniel Martin (53 článků)

Exkriminalista Láska: Kocourek měl vysvětlovat první den. Je to celé naruby

 
Jediné důvěryhodné vysvětlení u peněz matky ministra Martina Kocourka by mohlo být to, které by bylo učiněno ve stejný den, kdy vzniklo podezření. „Pak už to není důvěryhodné,“ řekl v úterním pořadu České televize Události, komentáře bývalý policejní vyšetřovatel hospodářské kriminality Václav Láska. U podobných případů ale podle něj šetření probíhá obráceně – obyčejně je napřed trestný čin a pak se dohledávají peníze. Proto je tady celý běh souvislostí podle jeho mínění poněkud neobvyklý.
09.11.2011 10:15 |

podobné články

Liberecký kandidát ODS: Nedávejme lacino zpátky klíče od naší svobody

 
,,Mnoho moci v rukou jedince je nebezpečně třaskavá směs a novým stranám budoucnost nedávám.“ Nejen s tím se svěřil starosta Frýdlantu Dan Ramzer (ODS) našim stránkám. Prozradil nám také své cíle, s nimiž do Sněmovny kandiduje a důvody, proč by podle něj měli občané volit ODS. Řeč byla ale i o řadě komunálních problémů a především o transparentnosti úřadu a restech, které město má.
10.10.2013 15:10 |

podobné články

VV podpoří v senátních volbách například kandidáty ODS či KDU

 
V pěti obvodech, kde nemají Věci veřejné vlastní kandidáty do Senátu, budou podporovat kandidáty jiných stran. Mezi nimi například bývalého lidoveckého poslance Jana Kasala či současného senátora Jiřího Oberfalzera (ODS).
12.10.2010 13:20 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Oberfalzer (42 článků) , Jan Kasal (32 článků)

ODS ve Středočeském kraji zahájila kampaň před podzimními volbami a představila své kandidáty

 
Středočeská organizace ODS dnes dopoledne za účasti novinářů nedaleko sídla krajského úřadu představila své kandidáty a zahájila kampaň před podzimními krajskými volbami, které se uskuteční 7. a 8. října letošního roku. Zveřejnila zároveň i volební program, který pojímá širokou škálu témat. Stejně, jako v celostátní kampani, bude i ve Středočeském kraji hlavním motivem předvolební kampaně ODS heslo „Zjednodušme to.“. Kandidátem na hejtmana za ODS bude starosta obce Líbeznice Martin Kupka. Toho v čele kandidátky doplní na druhém místě Jana Poláková, která je od roku 2010 starostkou obce Byšice, a na třetí pozici ekonomický expert ODS Jan Skopeček.
07.06.2016 22:40 |

podobné články

Osobnosti: Jan Skopeček (216 článků)

Starosta Frýdlantu: Premiér skládá účty za celou koalici

 
Dodnes nebyly po povodních v roce 2010 na Frýdlantsku opraveny komunikace v majetku kraje a kvůli tomu se devastují komunikace v majetku obcí. Jaké škody však napáchaly ve městě nedávné povodně? A považuje starosta Frýdlantu Dan Ramzer (ODS) protipovodňová opatření ve městě za dostatečná? On sám je starostou druhé volební období, přičemž ODS ve městě vládne již téměř 10 let. Jaké šance dává straně ve volbách příští rok? Jak stranu poznamená zvyšování daní, ke kterému došlo za vlády Nečase několikrát?
17.06.2013 15:45 |

podobné články

Lídr liberecké ODS: Proč jsem se rozhodl kandidovat na hejtmana?

 
Vláda odebírá na samostatnosti obcím. Neustále špicluje. Uplácí nezaměstnané a sociálně potřebné. I to vyčítá ing. Dan Ramzer (ODS) Sobotkově kabinetu. Sám se rozhodl zúročit zkušenosti z komunální politiky a na podzim usilovat o mandát hejtmana. Dlouze jsme si povídali nejen o jeho plánech do budoucna, ale především o tolik diskutovaném rozšíření polského povrchového dolu Turów. Představil nám nejvýznamnější investice plánované na letošní rok. A nejen to...
04.02.2016 10:15 |

podobné články

Lídr liberecké ODS: Jsme jedinou konzervativní a odpovědnou politickou stranou s programem a budoucností

 
Stejně jako na Slovensku se Dan Ramzer (ODS) i u nás obává vzestupu extremistických a protisystémových stran. Voliče v Libereckém kraji tak hodlá přesvědčit především svou dosavadní prací. Za největší problémy kraje označil vysokou poptávku po kvalifikované pracovní síle, chybějící dopravní infrastrukturu a špatný stav silnic. Co s tím? Nejen na to odpovídal v rozhovoru pro ParlamentníListy.cz.
11.03.2016 13:25 |

podobné články

Ramzer (ODS): Máme na kandidátce dost žen i bez kvót

 
Koncem tohoto týdne zahájila ODS na tiskové konferenci v Liberci oficiálně předvolební kampaň do krajských voleb a představila kompletní kandidátní listinu.
10.04.2016 09:25 |

podobné články

Lídr ODS v Libereckém kraji: Na místo důvodů, proč to nejde, chci hledat řešení

 
V letech 1994 až 2006 byl místostarostou obce Višňová. Od roku 2007 je starostou Frýdlantu a nyní navíc vede kandidátku ODS pro krajské volby v Libereckém kraji. Dan Ramzer má z regionální politiky bohaté zkušenosti. Vstup do vyšší politiky se mu ale prozatím nepodařil. Jak vidí své šance? A čím hodlá přesvědčit voliče? Překvapivě se ale zastal i ČSSD, která kraj vedla do roku 2012, a prozradil nám, kde vidí největší pochybení současného vedení. A nejen to…
22.07.2016 15:55 |

podobné články

Hrdě ponesete modrou vlajku, pateticky burcuje ODS kandidáty

 
Pražští občanští demokraté před zahájením volební kampaně burcují kandidáty. Místopředseda pražské organizace Zdeněk Zajíček se na ně obrátil s výzvou, v níž připomíná, že právě oni hrdě ponesou modrou vlajku naděje. Kandidáty nabádá, aby požádali o podporu svou rodinu, a doporučuje přizvat blízké na start kampaně.
27.09.2013 08:40 |

podobné články

Babiš drtí všechny, obletěl Česko průzkum. Kalousek a ODS to prý mají marné. A zde je předpověď výsledku voleb

 
Komunální volby ukážou, zda lidé skutečně vnímají kandidáty ANO jako důvěryhodné osoby a zda stále platí, že postava Babiše zastíní i zlořády a nedokonalosti těch, kteří pod jeho značkou usilují o místo i na těch nejmenších vesnicích. Je možné, že oproti celostátní popularitě se na komunálu projeví kazy, které „značka Babiš“ už paušalizovaně neodpáře. Pozor, samotnému vůdci také může vyrůst konkurence.
06.10.2014 09:25 |

podobné články

TOP 09 odmítla nasadit do senátních voleb společné kandidáty s ODS

 
Předsednictvo TOP 09 v úterý odmítlo nabídku, že by strana měla v podzimních senátních volbách společné kandidáty s ODS. S návrhem v pondělí přišlo grémium ODS. TOP 09 není přesvědčena o tom, že v regionálních organizacích ODS převládají ideje nad klientelistickými podnikatelskými zájmy. Po jednání předsednictva TOP 09 o rozhodnutí informovala mluvčí strany Alžběta Plívová.
24.04.2012 12:10 |

podobné články

Nechceme společné senátní kandidáty. TOP 09 odmítla ODS

 
Předsednictvo TOP 09 dnes odmítlo pondělní nabídku ODS, aby strany v některých volebních obvodech postavily pro volby do Senátu společné kandidáty, sdělila to mluvčí strany Alžběta Plívová. Strana ministra zahraničí Karla Schwarzenberga prý není přesvědčena o tom, že v regionálních organizacích ODS "převládají ideje nad klientelistickými podnikatelskými zájmy". Předseda ODS Petr Nečas v reakci na to novinářům řekl, že jeho stranu toto rozhodnutí nijak nezasáhlo.
24.04.2012 15:35 |

podobné články

Osobnosti: Karel Schwarzenberg (3714 článků) , Petr Nečas (9260 článků)

KALAMITA na severu trvá. Na Jizerce až -31°C!

 
Kalamitní stav, který byl kvůli přívalům sněhu vyhlášen ve středu ve Frýdlantu na Liberecku, stále trvá. Starosta Dan Ramzer (ODS) ve čtvrtek ráno řekl, že zatím se podařilo z města odvést jen část sněhu.
16.12.2010 09:25 |

podobné články

Když zvládl ušetřit Frýdlant, měl by Kalousek bez zvedání daní také, tvrdí starosta

 
ROZHOVOR Starosta Frýdlantu Dan Ramzer má za to, že když se jemu povedlo ušetřit v rozpočtu severočeského města, Miroslav Kalousek by mohl postupovat stejně nezvedat stále daně. Také aféru s metylalkoholem vnímá jako selhání systému kontroly a regulace trhu. To však nebyla zdaleka jediná témata, o nichž jsme hovořili se starostou za ODS, který město řídí už druhé volební období.
11.10.2012 13:15 |

podobné články

Osobnosti: Miroslav Kalousek (6372 článků)

Starosta Frýdlantu: Česká společnost musí dozrát

 
Za jedno z největších rizik současného systému považuje Dan Ramzer (ODS) důsledky nárůstu popularity autoritářských populistických politických uskupení „jednoho muže“. A kriticky se opřel i do Martina Komárka z ANO. Proč? Ze své zkušenosti je také přesvědčen, že neustálé změny nepřinesly za poslední tři roky nic dobrého. Jak se ale v rámci svých možností bude snažit zpříjemnit život ve Frýdlantu? A jaké hlavní investice radnice plánuje?
21.05.2015 15:21 |

podobné články

Osobnosti: Dan Martin (115 článků) , Daniel Martin (116 článků) , Daniel Martin (53 článků)