Článek

Rajcovní Cecílie s vtípkem!

 
Povídá blondýnka kamarádce:
15.10.2016 05:05 |

podobné články

Podobné články

Obraz Svatá Cecílie bude vystaven v Národní galerii

 
Monumentální dílo Svatá Cecílie od Vojtěcha Hynaise opustilo po více než sto letech historickou pracovnu ředitele Národního divadla.
23.04.2010 11:45 |

podobné články

Leonardova Dáma s hranostajem je vystavena na polském Wawelu

 
Slavný portrét Cecilie Galleraniové, mistrovské dílo Leonarda da Vinciho, je opět k vidění v Krakově, a to na speciální výstavě v Královském zámku Wawelu. Během posledních dvaceti let malbu viděly milióny lidí na celém světě a obraz pojištěný na 300 miliónů eur (7,5 miliardy korun) putoval dva roky nepřetržitě po Evropě – byl v Římě, Budapešti, ve Varšavě, Madridu, Berlíně nebo Londýně. Díky tomu je dnes Cecilie Galleraniová stejně známá jako Mona Lisa.
19.06.2012 15:00 |

podobné články

Osobnosti: Mona Lisa (69 článků)

Česko odmítá kritiku za falometrii: Eurokomisařka lže

 
Česko odmítá středeční kritiku eurokomisařky Cecilie Malmströmové, která se do ČR ostře pustila kvůli falometrii - metodě, při níž se zjišťuje průtok krve v penisu při sledování sexuálních výjevů. Eurokomisařka totiž prý prokazatelně lhala.
19.05.2011 17:20 |

podobné články

Nové knihy - Cecilia Ahernová, Lincoln Child, Douglas Preston

 
Se začátkem září přichází mezi knižními novinkami působivý román Cecilie Ahernové, dílo dvojice amerických autorů techno-thrillerů a hororů Lincolna Childa a Douglase Prestona, dále soubor povídek amerických spisovatelek vzdálených časově, nikoli však pocity či ostrostí pohledu, i biografický román americké autorky Margaux Fragosová nabízející zpověď zneužívané dívky a mladé ženy.
02.09.2011 09:50 |

podobné články

Osobnosti: Douglas Preston (8 článků)

Opilé Cesty Domů. Manžel Špalkové namol křičel: ROZVEDU SE

 
Večírek primáckého seriálu Cesty domů se pěkně rozjel. O největší pozdvižení se parníku Cecílie postaraly nové postavy - Míla Tichý (27) a Kristýna Janáčková (30). I když je Míla ženatý s o deset let starší herečkou Petrou Špalkovou (37), vášnivě se objímal s každou ženou, která mu vpadla do cesty.
24.08.2012 13:55 |

podobné články

Osobnosti: Petra Špalková (25 článků) , Kristýna Janáčková (54 článků)

Vyděšená důchodkyně (80): Vy**ř mi ho, pořvávají na ni Romové!

 
Paní Cecílie má strach vystrčit nos z domu. Na její ulici ve slovenských Malackách totiž vládnou Romové, kteří teorizují spoluobčany a nemají úctu ani k seniorům.
09.10.2012 05:10 |

podobné články

Ze stovek pacientů volila v nemocnici jediná, chtěla pomoci dceři

 
Jako jediná z celkem zhruba šesti set pacientů karlovarské nemocnice projevila zájem o hlasování v krajských volbách Cecílie Moravcová z Velichova na Karlovarsku. Důvodem, proč nechtěla, aby její hlas propadl, byla snaha podpořit svou dceru na kandidátce nezávislých.
13.10.2012 12:55 |

podobné články

RECENZE: Oslnivý večer s Joyce Di Donato

 
Úterní večer si budou návštěvníci koncertu americké mezzosopranistky Joyce Di Donato v pražském Rudolfinu dlouho pamatovat. Pěvkyně dosud u nás známá jen z přenosů z Metropolitní opery a z jiných operních scén ve svém českém debutu zcela uchvátila a prokázala, proč se o ní píše jako o vážné konkurentce slavné Italky Cecilie Bartoli.
06.11.2013 16:10 |

podobné články

Osobnosti: Cecilia Bartoli (6 článků)

RECENZE: Bartoliová je doma i v klasicismu

 
Třetí pražské hostování současné jedničky mezi mezzosopranistkami, italské divy Cecilie Bartoliové, se lišilo od minulých repertoárem, když se v programu Mozart a vídeňský klasicismus v pražském Rudolfinu nevěnovala oblíbenému baroku a kastrátům, ale skladatelům 18. století.
14.11.2013 11:46 |

podobné články

Osobnosti: Cecilia Bartoli (6 článků)

Vaněk (ODS): Komisařka Cecilie Malmström a stručná historie zbraní v českých zemích

 
Kterak paní Eurokomisařce nevadí ani hlas lidu, ani zásada subsidiarity aneb další pokus o "rozhodnou evropskou akci" tam, kde není třeba.
17.05.2014 10:20 |

podobné články

Osobnosti: Cecilia Malmström (3 články)

Čeští myyslivci nejsou škodná, paní eurokomisařko. vzkazuje Radek John

 
„Evropská unie už opravdu neví, jak by lidem znepříjemňovala život,“ stěžuje si lídr kandidátky Věcí veřejných do eurovoleb Radek John. Nelíbí se mu chystané nařízení evropské komisařky Cecilie Malström, které omezuje držení zbraní i sportovním střelcům, myslivcům či sběratelům zbraní.
17.05.2014 17:05 |

podobné články

Osobnosti: Radek John (2458 článků)

Čeští myslivci nejsou škodná, paní eurokomisařko, vzkazuje Radek John

 
„Evropská unie už opravdu neví, jak by lidem znepříjemňovala život,“ stěžuje si lídr kandidátky Věcí veřejných do eurovoleb Radek John. Nelíbí se mu chystané nařízení evropské komisařky Cecilie Malström, které omezuje držení zbraní i sportovním střelcům, myslivcům či sběratelům zbraní.
17.05.2014 17:20 |

podobné články

Osobnosti: Radek John (2458 článků)

Bartoliová zpívala árie z Petrohradu

 
Čtvrté hostování fenomenální italské koloraturní mezzosopranistky Cecilie Bartoliové v Praze bylo opět jejím triumfem. Za doprovodu švýcarského souboru autentických nástrojů I Barocchini řízených Diegem Fasolisem přednesla ve vyprodaném sále Rudolfina árie tvořící její poslední projekt St. Petersburg, který stačila i nahrát na stejnojmenné album.
25.11.2014 12:36 |

podobné články

Eurokomisařka Malmströmová v Praze: Smlouvu TTIP bychom měli podepsat před koncem Obamova mandátu

 
Evropská komisařka pro obchod Cecilie Malmströmová po jednání s Bohuslavem Sobotkou v Praze uvedla, že by měla být smlouva TTIP podepsána ještě před koncem volebního období Baracka Obamy.
05.06.2015 15:21 |

podobné články

Osobnosti: Barack Obama (2342 článků) , Bohuslav Sobotka (8223 článků)

Obama tlačí na obchodní smlouvu s EU, chce ji stihnout před odchodem

 
Obchodní dohoda mezi EU a Spojenými státy, tzv. Transatlantické obchodní a investiční partnerství (TTIP) má být podepsáno ještě za volební období amerického prezidenta Baracka Obamy, které skončí v roce 2017. V pátek to po setkání s českým premiérem Bohuslavem Sobotkou uvedla eurokomisařka pro obchod  Cecilie Malmströmová. 
05.06.2015 16:11 |

podobné články

Osobnosti: Barack Obama (2342 článků) , Bohuslav Sobotka (8223 článků)

MPO: Eurokomisařka Malmströmová dorazila do Prahy obhajovat dohodu TTIP

 
Na oficiální návštěvu Prahy přijela eurokomisařka pro obchod Cecilie Malmströmová, aby zde představila obchodní smlouvu mezi EU a USA (TTIP). Malmströmová přijela do České republiky na pozvání ministra průmyslu a obchodu Jana Mládka.
05.06.2015 18:41 |

podobné články

Dcera Lenky Procházkové promluvila o církevních restitucích a současných politicích. Držte se

 
Dcera spisovatelů Lenky Procházkové a Ludvíka Vaculíka Cecílie Jílková poskytla rozhovor serveru HalóNoviny.cz. Jílková je sama spisovatelkou, která se společně s matkou angažovala v kauze tzv. církevních restitucí. Momentálně však odmítá politiku řešit.
28.09.2015 10:11 |

podobné články

Osobnosti: Ludvík Vaculík (36 článků) , Lenka Procházková (133 článků)

Rajcovní Štoudková ukázala ultraštíhlá stehna. Míšo, nepřeháníš to už s tou hubeností?

 
Misska Michaela Štoudková  (25) předvedla své nožky v ultrakrátkých šortkách. Míša vystavila svá stehna a po pomerančové kůži ani známky. Jak to rajcovní blondýnka dělá? Milovnice bujarých večírků a bohatých fotbalistů denně cvičí, hlídá si stravu, pitný režim a výsledek se dostavil.
31.10.2011 11:25 |

podobné články

Osobnosti: Michaela Štoudková (86 článků)