Článek

Radotín má novou ulici Na Krupičárně. Jmenuje se po bývalých majitelích domu

 
Dlouho nepojmenovaná ulice v Radotíně mezi Zderazskou a Na Viničkách má konečně jméno. Rada hlavního města schválila zcela nový název, jmenovat se bude po bývalých majitelích domu, bratrech Krupičkových – „Na Krupičárně“.
22.07.2016 13:45 |

podobné články

Podobné články

Složky IZS zaměstnal noční požár chaty

 
Jednotka HZS hl.m. Prahy ze stanice Radotín vyjela v úterý večer se 3 zásahovými vozy do Jílovišťské ulice v pražských Lipencích, kde došlo k požáru zahradní chatky. Na místo byla posléze vyžádána posilová jednotka dobrovolných hasičů ze Zbraslavi. Na místo zamířili také policisté z MO PČR Radotín.
12.02.2014 01:30 |

podobné články

WikiLeaks má zveřejnit údaje o majitelích švýcarských kont

 
Server WikiLeaks chce zveřejnit další interní data ze švýcarských bank včetně údajů o 2000 zahraničních majitelích bankovních kont v alpské zemi. Mají mezi nimi být prominenti podezřelí ze skrývání daňových úniků. Informovala o tom agentura Reuters.
16.01.2011 17:10 |

podobné články

VIDEO: Složky IZS zasahovaly u požáru střechy v Radotíně

 
Jednotky HZS hl.m. Prahy ze stanic Petřiny, Smíchov, Radotín a Modřany vyjely v pondělí v podvečer k hlášenému požáru střechy v ulici U Vápenky v pražském Radotíně.
30.01.2014 10:20 |

podobné články

Ty jsi rasista, ty xenofob a ty se zastáváš Putina! Analytik o "majitelích jediné pravdy" i potrestaném Halíkovi

 
Na paradoxní situaci, kdy zastánci bezbřehé svobody slova diskvalifikují druhého v momentě, kdy řekne něco jiného, než si myslí oni, upozorňuje analytik Patrik Nacher. V panující atmosféře přehnané korektnosti se pak lidé bojí říci své názory a raději je v sobě dusí, aby nebyli obviněni z xenofobie. Naopak imigranti se svou novou zemi snaží měnit zevnitř a přiblížit ji té, ze které odešli.
18.01.2015 13:37 |

podobné články

Klaus v pátek jmenuje Müllerovou novou ministryní práce

 
Novou ministryní práce a sociálních věcí se v pátek stane kandidátka TOP 09 Ludmila Müllerová. Předseda vlády Petr Nečas po schůzce s ní uvedl, že ji do čela ministerstva navrhne. Hrad informoval o tom, že prezident jmenuje novou ministryni v pátek dopoledne.
13.11.2012 16:25 |

podobné články

Osobnosti: Ludmila Müllerová (192 článků) , Petr Nečas (9204 článků)

Hořel osobní vlak se 150 cestujícími!

 
V neděli kolem půl paté začal ve stanici Praha-Radotín hořet podvozek osobního vlaku, který jel z Berouna do Prahy. Ve vlaku bylo podle něj asi 150 cestujících, které do Prahy dopravil rychlík.
13.04.2009 13:09 |

podobné články

Provoz na železnicích je i přes sníh plynulý

 
Provoz na železnici je přes sněhovou nadílku v podstatě plynulý, na hlavních i lokálních tratích se jezdí podle jízdních řádů. Pouze nad ránem kvůli zasněženým výhybkám nejezdily osobní vlaky mezi stanicemi Praha-Radotín a Praha-Smíchov.
29.11.2010 13:45 |

podobné články

V Praze srazil vlak muže. Ten skončil v bezvědomí

 
Přijíždějící vlak srazil v pátek před půlnocí na vlakovém nádraží Praha - Radotín muže a těžce jej zranil. Zraněnému muži poskytl jeden z cestujících první pomoc, neboť ten po střetu se soupravou upadl do bezvědomí.
12.03.2011 04:55 |

podobné články

Radotín probudil výstřel! Mladík se zabil na zahradě

 
Skoncovat se svým životem se rozhodl ve čtvrtek nad ránem třicetiletý muž v Praze - Radotíně. Informace agentury Mediafax potvrdila mluvčí pražské policie Eva Kropáčová s tím, že muž si pro dobrovolný odchod ze světa zvolil střelnou zbraň.
10.11.2011 08:00 |

podobné články

Železniční dopravu v Praze komplikuje několik omezení provozu

 
Pražskou vlakovou dopravu komplikuje několik omezení provozu. Kvůli požáru v sousedství trati vlaky nejezdí v úseku Dobřichovice - Radotín, provoz je kvůli poruchám omezen také z Hlavního nádraží směrem na Úvaly a mezi Libní a Roztoky u Prahy.
13.02.2012 07:50 |

podobné články

Kolaps železnice v okolí Prahy! Vlaky měly zpoždění

 
V Černošicích hořel v pondělí ráno v blízkosti železniční trati drážní domek a kvůli zásahu hasičů muselo být vypnuto trakční vedení v úseku Dobřichovice - Praha Radotín.
13.02.2012 07:55 |

podobné články

Pražský Radotín vybral od dobrovolných dárců 300 000 Kč pro oběti povodní

 
Lidé postižení červnovými povodněmi dostanou v pražském Radotíně téměř milion korun. Přes 300 000 se podařilo shromáždit od dobrovolných dárců nebo z výnosů několika akcí. Vedení radnice pak sumu navýšilo o dalších 600 000 korun. ČTK o tom informoval starosta městské části Karel Hanzlík (ODS). 
13.10.2013 10:05 |

podobné články

Pražský okruh uzavřela nehoda dvou kamionů

 
V úterý večer došlo na Pražském okruhu, konkrétně u výjezdu z Lochovského tunelu ve směru na dálnici D1, k dopravní nehodě dvou nákladních vozidel. Na místo vyjely jednotky HZS Praha ze stanic Radotín a Petřiny, dále řídící důstojník HZS Praha, posádka ZZS hl.m. Prahy a samozřejmě hlídky PČR.
09.07.2014 12:20 |

podobné články

Hasiče, policisty a strážníky zaměstnal v Praze potápějící se člun

 
Jednotky HZS Praha ze stanic Centrála, Krč, Radotín a Modřany zasahovaly při vyproštění částečně potopeného motorového člunu ve Vltavě na Podolském nábřeží. K místu vyrazili také pražští strážníci z Poříčního útvaru a policisté z Poříčního oddělení.
16.10.2014 17:35 |

podobné články

Zmařený teroristický útok v Česku: Detailní scénář jak chtěli vraždit ve vlacích! Hrozí jim až doživotí

 
Krvavý masakr plánovali tři ze šesti levicových extrémistů, které policie zatkla minulý týden v Brně. Vyletět do povětří chtěli nechat vlak na hlavním železničním uzlu z Prahy do Plzně v úseku Radotín – Beroun. Umírali by tak lidé nejen z posádek vlaků, ale i náhodní svědci. Teď jim hrozí doživotí.
07.05.2015 05:15 |

podobné články

Transplantace vlasů se stala hitem léta, pořídíte ji levněji

 
Tisíce mužů v České republice mají za sebou transplantaci vlasů. Díky ní vlastními vlasovými štěpy zakryli kouty, ustupující čelo či tolik nepopulární kolečko na temeni hlavy. Vlasová transplantace se v České republice provádí od roku 1993 a jejím zdejším průkopníkem je pražská klinika INTER CLINIC Praha-Radotín. Sem se za "novými vlasy" sjíždí jak české celebrity, tak klienti z celého světa. Na transplantované vlasy totiž dává klinika doživotní záruku, což je jasným důkazem, že svoji práci umí dělat opravdu dobře.
30.06.2015 00:05 |

podobné články

Rozkopaný Radotín: Místní si „užijí“ uzavírky a dopravní omezení

 
Prázdniny v Praze 16 se nesou v duchu oprav a rozkopaných ulic. A že je toho opravdu dost. Od pondělí do konce srpna je uzavřeno náměstí Osvoboditelů kvůli výstavbě nových parkovacích míst. Od pátku do 22. srpna se místní nedostanou do ulice Na Baních z důvodu opravy silnice.
15.07.2016 11:00 |

podobné články

80 topolů a netopýři ustoupili cyklistům: Cyklostezka Černošice - Radotín je znovu otevřená

 
Stezka pro cyklisty mezi Černošicemi a pražským Radotínem začala opět sloužit veřejnosti. Místo bylo uzavřené na tři měsíce poté, co se tu v červnu zranil cyklista. Bylo nezbytné vyřešit na cyklotrase špatný stav topolů. Osmdesát jich nakonec kvůli cestě pro cyklisty padlo. V dřevinách žili také netopýři, naštěstí se i na ně během zásahu myslelo.
15.09.2016 15:20 |

podobné články

Hasič Honza (†45) zemřel pár dnů po narozeninách: Svůj život obětoval při zásahu ve Zvoli

 
Nejvyšší oběť přinesl během své práce hasič Jan Odermatt (†45), pouhých několik dní po svých narozeninách. Svému povolání přitom obětoval celý život, přesně 24 let. Při zásahu v lakovně ve Zvoli, kam bylo svoláno přes 40 jednotek hasičů, se těžce zranil. V kladenské nemocnici následně ve středu po sedmnácté hodině bohužel zemřel. Lidé vyjadřují soustrast pozůstalým, kamarádům a kolegům z hasičské stanice Radotín, kde sloužil. Na sociálních sítích kondoloval i premiér Bohuslav Sobotka (ČSSD).
16.02.2017 13:00 |

podobné články

Osobnosti: Bohuslav Sobotka (8690 článků)