Článek

Radotín má novou ulici Na Krupičárně. Jmenuje se po bývalých majitelích domu

 
Dlouho nepojmenovaná ulice v Radotíně mezi Zderazskou a Na Viničkách má konečně jméno. Rada hlavního města schválila zcela nový název, jmenovat se bude po bývalých majitelích domu, bratrech Krupičkových – „Na Krupičárně“.
22.07.2016 13:45 |

podobné články

Podobné články

Složky IZS zaměstnal noční požár chaty

 
Jednotka HZS hl.m. Prahy ze stanice Radotín vyjela v úterý večer se 3 zásahovými vozy do Jílovišťské ulice v pražských Lipencích, kde došlo k požáru zahradní chatky. Na místo byla posléze vyžádána posilová jednotka dobrovolných hasičů ze Zbraslavi. Na místo zamířili také policisté z MO PČR Radotín.
12.02.2014 01:30 |

podobné články

Déšť »zalil« Radotín: Místní, silničáři i hasiči pohromu za večer uklidili

 
Radotínští v pozoru! Kvůli extrémním dešťům ve čtvrtek hrozila evakuace obyvatelům městské části Radotín na jihozápadě Prahy. Za 24 hodin tam napršelo přes 110 milimetrů vody. Valila se ulicemi, zaplavila sklepy i dvorky. Místní živel ale „přemohli“.
30.06.2017 17:30 |

podobné články

WikiLeaks má zveřejnit údaje o majitelích švýcarských kont

 
Server WikiLeaks chce zveřejnit další interní data ze švýcarských bank včetně údajů o 2000 zahraničních majitelích bankovních kont v alpské zemi. Mají mezi nimi být prominenti podezřelí ze skrývání daňových úniků. Informovala o tom agentura Reuters.
16.01.2011 17:10 |

podobné články

VIDEO: Složky IZS zasahovaly u požáru střechy v Radotíně

 
Jednotky HZS hl.m. Prahy ze stanic Petřiny, Smíchov, Radotín a Modřany vyjely v pondělí v podvečer k hlášenému požáru střechy v ulici U Vápenky v pražském Radotíně.
30.01.2014 10:20 |

podobné články

Ty jsi rasista, ty xenofob a ty se zastáváš Putina! Analytik o "majitelích jediné pravdy" i potrestaném Halíkovi

 
Na paradoxní situaci, kdy zastánci bezbřehé svobody slova diskvalifikují druhého v momentě, kdy řekne něco jiného, než si myslí oni, upozorňuje analytik Patrik Nacher. V panující atmosféře přehnané korektnosti se pak lidé bojí říci své názory a raději je v sobě dusí, aby nebyli obviněni z xenofobie. Naopak imigranti se svou novou zemi snaží měnit zevnitř a přiblížit ji té, ze které odešli.
18.01.2015 13:37 |

podobné články

Klaus v pátek jmenuje Müllerovou novou ministryní práce

 
Novou ministryní práce a sociálních věcí se v pátek stane kandidátka TOP 09 Ludmila Müllerová. Předseda vlády Petr Nečas po schůzce s ní uvedl, že ji do čela ministerstva navrhne. Hrad informoval o tom, že prezident jmenuje novou ministryni v pátek dopoledne.
13.11.2012 16:25 |

podobné články

Osobnosti: Ludmila Müllerová (192 článků) , Petr Nečas (9267 článků)

Hořel osobní vlak se 150 cestujícími!

 
V neděli kolem půl paté začal ve stanici Praha-Radotín hořet podvozek osobního vlaku, který jel z Berouna do Prahy. Ve vlaku bylo podle něj asi 150 cestujících, které do Prahy dopravil rychlík.
13.04.2009 13:09 |

podobné články

Provoz na železnicích je i přes sníh plynulý

 
Provoz na železnici je přes sněhovou nadílku v podstatě plynulý, na hlavních i lokálních tratích se jezdí podle jízdních řádů. Pouze nad ránem kvůli zasněženým výhybkám nejezdily osobní vlaky mezi stanicemi Praha-Radotín a Praha-Smíchov.
29.11.2010 13:45 |

podobné články

V Praze srazil vlak muže. Ten skončil v bezvědomí

 
Přijíždějící vlak srazil v pátek před půlnocí na vlakovém nádraží Praha - Radotín muže a těžce jej zranil. Zraněnému muži poskytl jeden z cestujících první pomoc, neboť ten po střetu se soupravou upadl do bezvědomí.
12.03.2011 04:55 |

podobné články

Radotín probudil výstřel! Mladík se zabil na zahradě

 
Skoncovat se svým životem se rozhodl ve čtvrtek nad ránem třicetiletý muž v Praze - Radotíně. Informace agentury Mediafax potvrdila mluvčí pražské policie Eva Kropáčová s tím, že muž si pro dobrovolný odchod ze světa zvolil střelnou zbraň.
10.11.2011 08:00 |

podobné články

Železniční dopravu v Praze komplikuje několik omezení provozu

 
Pražskou vlakovou dopravu komplikuje několik omezení provozu. Kvůli požáru v sousedství trati vlaky nejezdí v úseku Dobřichovice - Radotín, provoz je kvůli poruchám omezen také z Hlavního nádraží směrem na Úvaly a mezi Libní a Roztoky u Prahy.
13.02.2012 07:50 |

podobné články

Kolaps železnice v okolí Prahy! Vlaky měly zpoždění

 
V Černošicích hořel v pondělí ráno v blízkosti železniční trati drážní domek a kvůli zásahu hasičů muselo být vypnuto trakční vedení v úseku Dobřichovice - Praha Radotín.
13.02.2012 07:55 |

podobné články

Pražský Radotín vybral od dobrovolných dárců 300 000 Kč pro oběti povodní

 
Lidé postižení červnovými povodněmi dostanou v pražském Radotíně téměř milion korun. Přes 300 000 se podařilo shromáždit od dobrovolných dárců nebo z výnosů několika akcí. Vedení radnice pak sumu navýšilo o dalších 600 000 korun. ČTK o tom informoval starosta městské části Karel Hanzlík (ODS). 
13.10.2013 10:05 |

podobné články

Pražský okruh uzavřela nehoda dvou kamionů

 
V úterý večer došlo na Pražském okruhu, konkrétně u výjezdu z Lochovského tunelu ve směru na dálnici D1, k dopravní nehodě dvou nákladních vozidel. Na místo vyjely jednotky HZS Praha ze stanic Radotín a Petřiny, dále řídící důstojník HZS Praha, posádka ZZS hl.m. Prahy a samozřejmě hlídky PČR.
09.07.2014 12:20 |

podobné články

Hasiče, policisty a strážníky zaměstnal v Praze potápějící se člun

 
Jednotky HZS Praha ze stanic Centrála, Krč, Radotín a Modřany zasahovaly při vyproštění částečně potopeného motorového člunu ve Vltavě na Podolském nábřeží. K místu vyrazili také pražští strážníci z Poříčního útvaru a policisté z Poříčního oddělení.
16.10.2014 17:35 |

podobné články

Zmařený teroristický útok v Česku: Detailní scénář jak chtěli vraždit ve vlacích! Hrozí jim až doživotí

 
Krvavý masakr plánovali tři ze šesti levicových extrémistů, které policie zatkla minulý týden v Brně. Vyletět do povětří chtěli nechat vlak na hlavním železničním uzlu z Prahy do Plzně v úseku Radotín – Beroun. Umírali by tak lidé nejen z posádek vlaků, ale i náhodní svědci. Teď jim hrozí doživotí.
07.05.2015 05:15 |

podobné články

Transplantace vlasů se stala hitem léta, pořídíte ji levněji

 
Tisíce mužů v České republice mají za sebou transplantaci vlasů. Díky ní vlastními vlasovými štěpy zakryli kouty, ustupující čelo či tolik nepopulární kolečko na temeni hlavy. Vlasová transplantace se v České republice provádí od roku 1993 a jejím zdejším průkopníkem je pražská klinika INTER CLINIC Praha-Radotín. Sem se za "novými vlasy" sjíždí jak české celebrity, tak klienti z celého světa. Na transplantované vlasy totiž dává klinika doživotní záruku, což je jasným důkazem, že svoji práci umí dělat opravdu dobře.
30.06.2015 00:05 |

podobné články

Rozkopaný Radotín: Místní si „užijí“ uzavírky a dopravní omezení

 
Prázdniny v Praze 16 se nesou v duchu oprav a rozkopaných ulic. A že je toho opravdu dost. Od pondělí do konce srpna je uzavřeno náměstí Osvoboditelů kvůli výstavbě nových parkovacích míst. Od pátku do 22. srpna se místní nedostanou do ulice Na Baních z důvodu opravy silnice.
15.07.2016 11:00 |

podobné články

80 topolů a netopýři ustoupili cyklistům: Cyklostezka Černošice - Radotín je znovu otevřená

 
Stezka pro cyklisty mezi Černošicemi a pražským Radotínem začala opět sloužit veřejnosti. Místo bylo uzavřené na tři měsíce poté, co se tu v červnu zranil cyklista. Bylo nezbytné vyřešit na cyklotrase špatný stav topolů. Osmdesát jich nakonec kvůli cestě pro cyklisty padlo. V dřevinách žili také netopýři, naštěstí se i na ně během zásahu myslelo.
15.09.2016 15:20 |

podobné články