Článek

Radostná novina! Budeme mít levnější plyn

 
Koho by nepotěšilo, že se mu sníží náklady na provoz domácnosti? Jedině ty, kterých se to netýká.
09.05.2016 00:05 |

podobné články

Podobné články

Radostná novina! Budeme mít levnější plyn

 
Koho by nepotěšilo, že se mu sníží náklady na provoz domácnosti? Jedině ty, kterých se to netýká.
25.05.2016 14:20 |

podobné články

Nespravedlnost: Praha má levnější plyn než Morava

 
Platíte každoročně nehorázné faktury za plyn a utěšujete se tím, že v tom nejste sami? Co když to ale není pravda. Plyn sice platí celá republika, ale ceny se liší. Ostravák proto zaplatí za plyn o tisíce více než Pražák, i když průměrně vydělává téměř o třetinu méně.
25.06.2013 16:35 |

podobné články

Energie2: Kdo chce levnější plyn a elektřinu od Nového roku, měl by změnit dodavatele v listopadu

 
Chcete-li mít od Nového roku levnější plyn a elektřinu a ušetřit tak tisíce korun ročně, vyměňte dosavadního dodavatele za levnějšího do konce listopadu. Jedny z nejlepších cen a nižší než mají dominantní dodavatelé, nabízí společnost Energie2, a. s., Praha.
20.11.2012 10:00 |

podobné články

Levnější plyn od Pražské plynárenské

 
Levnější plyn budou mít nově k dispozici domácnosti a maloodběratelé, kteří jsou zákazníky Pražské plynárenské. Ušetřit mohou jednak díky plošnému snížení ceny plynu a jeho kombinaci s aktuálními cenovými produkty a dále pak i díky novým tarifům, které společnost spouští.
06.04.2016 14:50 |

podobné články

Ruský plyn, pravda o plynu z USA, šťastní Číňani a sebevražda Evropy. Plynárenský expert Štěpán vyvrací nesmysly

 
ROZHOVOR Expert v oboru plynárenství Vladimír Štěpán říká, že americký břidlicový plyn by nepokryl případný výpadek dodávek plynu z Ruska. Kapacity terminálů na to jakž takž jsou, ale vybudování sítě plynovodů od Atlantiku ze směru západ-východ by trvalo minimálně pět let a stálo by to mnoho peněz. Navíc cena by byla vyšší, protože ruský plyn by nekonkuroval americkému a Američané by mohli argumentovat, že chtějí mít stejnou cenu, jakou dostávají za plyn v Asii. Rusko navíc buduje plynovody s Čínou, čímž si dělá zadní vrátka.
04.09.2014 07:50 |

podobné články

Plyn bude levnější, co elektřina?

 
Dobrá zpráva! Plyn bude od příštího roku o tři až pět procent levnější. Tvrdí to Energetický regulační úřad (ERÚ), který včera zveřejnil cenové rozhodnutí. Cena elektřiny zatím není známa, ale zřejmě zůstane stejná.
30.11.2016 08:30 |

podobné články

Kristelová je těhotná, svatba bude už v dubnu

 
Kateřina Kristelová je těhotná. Radostná novina ji mile překvapila, ale nezaskočila, po dítěti s partnerem Martinem Tůmou už nějaký čas toužila. Bude si muset jen posunout termín svatby, kterou plánovala na léto.
25.01.2010 00:05 |

podobné články

Osobnosti: Kateřina Kristelová (709 článků)

Radostná novina! Jedna z nejkrásnějších hereček současnosti Megan Fox je těhotná

 
Známá americká herečka Megan Fox (25), kterou jste mohli vidět ve filmech Tranformers nebo Friends with Kids s manželem a hercem Brianem Austinem Greenem (38) čeká svého prvního potomka. „Nedávno to zjistili a jsou nadšení,“ potvrdil radostnou novinu zdroj z jejich blízkého okolí časopisu Star.
29.03.2012 12:10 |

podobné články

Osobnosti: Megan Fox (299 článků) , Megan Fox (298 článků)

Radostná novina: Owen Wilson bude podruhé tátou

 
Před šesti roky mohli jeho příbuzní a přátelé stát nad jeho hrobem. Brzy se on bude podruhé sklánět nad kolébkou. Herec Owen Wilson, jenž se v roce 2007 pokusil spáchat sebevraždu, je teď štěstím bez sebe. Jeho partnerka Caroline Lindqvist mu totiž oznámila, že čekají prvního společného potomka.
10.10.2013 14:45 |

podobné články

Osobnosti: Owen Wilson (40 článků)

Radostná novina: Hvězda Ordinace čeká dítě se svým o pět let mladším manželem

 
Přes rok si užívala Lucie Černíková (32) s manželem Lukášem Pavlíkem (27) po pohádkové svatbě společného života jen ve dvou. Nyní se ale rodina rozroste o dalšího člena. Představitelka barmanky Dorky ze seriálu Ordinace v růžové zahradě II čeká s bubeníkem kapely Kamila Střihavky své první dítě.
26.01.2014 15:40 |

podobné články

Osobnosti: Lucie Černíková (24 článků) , Lukáš Pavlík (13 článků)

Radostná zpráva: Synovi geniálního skladatele Karla Svobody se narodila dcera

 
Z Jevan nám dnes přišla veselá novina. Syn skladatele Karla Svobody Petr se dnes stal dvojnásobným otcem. Jeho manželka, zpěvačka a herečka Lucia Gažiová, mu dnes porodila dcerku. Čtyřletý Ferdinand se dnes dočkal malé sestřičky.
19.03.2014 22:40 |

podobné články

Osobnosti: Karel Svoboda (477 článků) , Petr Svoboda (497 článků) , Petr Svoboda (488 článků) , Petr Svoboda (497 článků) , Lucia Gažiová (24 článků)

Děsivé tajemství Petry Černocké: Tragická smrt, o které se jí dodnes těžko hovoří!

 
Oblíbená česká zpěvačka a herečka prožila noční můru každé ženy. Tehdy byla vdaná za Jana Vaculíka, natočila úspěšnou Dívku na koštěti a krátce po natáčení přišla radostná novina, Petra Černocká (65) čekala miminko…
07.11.2015 12:15 |

podobné články

Osobnosti: Petra Černocká (256 článků)

Habera čeká přírůstek do rodiny! Překvapení uniklo na Facebooku

 
Radostná novina. Zpěvák a kat z pěvecké soutěže SuperStar Pavol Habera (54) bude dvojnásobným dědečkem. Jeho dcera Zuzana Koperniech (30) totiž čeká miminko s manželem Marianem.
27.04.2016 11:40 |

podobné články

Osobnosti: Pavol Habera (193 článků)

7 vychytávek na plyn!

 
Plynové spotřebiče už dávno nejsou jen karma, kotel a sporák. Na plyn dnes seženete i krby, venkovní ohniště, sušičku prádla, nebo domácí elektrárnu. A jestli jste vášniví motoristé, vyplatí se vám i pořídit si do garáže vlastní čerpací stanici. Proti elektřině i benzinu je totiž plyn levnější. A přestože jsou plynové přístroje dražší, vyšší cena se časem vrátí.
22.04.2013 10:30 |

podobné články

Jak ušetřit tisíce za plyn? Poradíme vám!

 
Plyn zdraží! Ta jobovka se vrací poslední dobou každý měsíc jako bumerang. Možná už je toho i na vás trochu moc a rozhodli jste se pro zásadní krok: Jít tam, kde vám dají plyn levněji. Čím větší máte faktury za plyn, tím víc se vám to vyplatí. Jak vyplývá z tabulek, které připravil Blesk ve spolupráci se serverem Srovnejenergie. cz, úspora pro menší dům či větší byt plně závislý na plynu může dělat až několik tisíc ročně.
31.10.2011 05:10 |

podobné články

Podnikatel nabídl levnější obědy pro důchodce, město je odmítlo

 
Levnější obědy mohli mít senioři v jihočeském Písku. Jeden z podnikatelů nabídl levnější cenu, než jaká je v současnosti. Radnice, kde vládne koalice složená z ČSSD, Volba pro město a TOP 09 to ale odmítla. Lidé jsou proto naštvaní.
24.12.2011 19:15 |

podobné články

Janeček (OKS): Zlevnit pleny a knihy, a ještě více zadlužit stát

 
Skoro to vypadá jako vtip, ale bohužel jsou to klíčové body programu vznikající koaliční vlády: spásou pro českou společnost mají být levnější dětské pleny, levnější knihy, které v době digitalizace kupuje čím dál méně lidí, a levnější léky, asi aby lidé mohli v lékárnách utrácet ještě více za nesmyslné přípravky na hubnutí. Jako nášup k tomu pak ještě zvýšení minimální mzdy a zavedení sektorových daní…
12.12.2013 21:05 |

podobné články

Až o 25% levnější plyn a elektřina!

 
Společnost Europe Easy Energy je jedním z cenově nejvýhodnějších dodavatelů elektřiny a plynu na českém trhu. Dle výsledků srovnávacích cenových tabulek je v současnosti až o 25% levnější v porovnání z konkurencí.
02.07.2012 09:15 |

podobné články

Až o 25% levnější plyn a elektřina!

 
Společnost Europe Easy Energy je jedním z cenově nejvýhodnějších dodavatelů elektřiny a plynu na českém trhu. Dle výsledků srovnávacích cenových tabulek je v současnosti až o 25% levnější v porovnání s konkurencí.
22.10.2012 10:15 |

podobné články