Článek

Radim Hladík z Blue Effectu prý trpí nevyléčitelnou nemocí! Že mu zbývá pár měsíců života? Nesmysl, čertí se jeho žena

 
Hvězda kapely Blue Effect Radim Hladík (69) je vážně nemocný. Trpí idiopatickou plicní fibrózou a prognózy nejsou zrovna optimistické. Přesto ani on, ani jeho manželka Zlata neztrácí pozitivní náladu a nepřipouští si následky.
27.05.2016 05:30 |

podobné články

Podobné články

Zemřel kytarista Radim Hladík z Blue Effectu: Zabila ho fibróza plic

 
V neděli ráno ve věku 69 let zemřel kytarista Radim Hladík, který stál mimo jiné u zrodu Blue Effectu. Podle Novinek.cz podlehl následkům fibrózy plic. S nemocí se potýkal už delší čas. Na české hudební scéně se pohyboval od šedesátých let.
04.12.2016 11:05 |

podobné články

Blue Effect: Možná stojíme před průšvihem

 
Skupina Blue Effect vydává dvě DVD ACOUSTIC/TIME. "Vydáním alba Acoustic/Time jsme minulost skutečně uzavřeli a začínáme se bavit o tom, co je nám blízké. Jsem už také domluvený s textařem Pavlem Vrbou, v tom by měla být kontinuita Blue Effectu. Uvědomujeme si také, že stojíme před možným průšvihem," řekl v rozhovoru Radim Hladík ze skupiny Blue Effect.
18.05.2011 12:15 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Vrba (389 článků) , Pavel Vrba (383 článků)

Kytarista Radim Hladík čeká na transplantaci: Dostane dámské plíce!

 
Člen skupiny Blue Effect kytarista Radim Hladík (69) naposledy vystoupil 14. září na Střeleckém ostrově. Jeho věrným společníkem při vystoupeních se mu stal kyslíkový přístroj. Avšak tentokrát koncert „nevydýchal“ a musel být převezen na jednotku intenzivní péče.
03.10.2016 18:15 |

podobné články

Radim Hladík: Svoje alba zpětně neposlouchám

 
Skupina Blue Effect vydala box devíti CD. Radim Hladík slibuje, že skupina začne pracovat na dlouho očekávané novince. Podle svých slov ví, že nové album musí mít kontinuitu s minulostí. Bude to alchymie, říká.
10.12.2009 15:05 |

podobné články

Chlapec (19) předstíral nevyléčitelnou rakovinu: Chtěl čerpat výhody od charit a neziskovek

 
Eli Stewart z Anglie je právě vyšetřován policií. Ta ho podezřívá z toho, že pouze předstíral, že trpí nevyléčitelnou formou rakoviny a že mu zbývá pouhých šest měsíců života.  Prý tak čerpal výhody charitativních organizací. Jeho matka tohle nařčení razantně odmítá.
05.02.2017 20:35 |

podobné články

Půvabná Bittnerová z Ordinace je kost a kůže: Trpí nevyléčitelnou nemocí střev

 
Zdravotní sestřička Eliška Slavíková alias herečka Miluše Bittnerová má hodně co dělat s doktory i kromě své role v seriálu Ordinace v růžové zahradě. Super.cz zjistil, že herečka trpí nevyléčitelnou nemocí tenkého střeva a právě proto je také tak hubená.
27.09.2011 19:05 |

podobné články

Osobnosti: Miluše Bittnerová (161 článků)

Na disku Mass Effectu 3 byl (prý) objeven obsah Omega DLC

 
Před pár týdny bylo zjeveno, že se chystá další DLC k Mass Effectu 3 a nyní se zdá, že skupinka šikovných hráčů vykutala na disku s původní hrou jeho obsah. Prý. Snad. Každopádně ony zprávy a informace o zápletce onoho DLC nezní nevěrohodně, už kvůli vazbám na herní události. Půjde o DLC retrospektivní a zabývat se bude, jak název napovídá, semeništěm hříchu,...
25.09.2012 15:35 |

podobné články

Matýsek trpí nevyléčitelnou nemocí. Jeho rodiče marně shánějí bezbariérové bydlení

 
Teď vám ukážeme příběh jednoho malého bojovníka z Droužkovic u Chomutova. Jmenuje se Matthias, jsou mu 4 roky a statečně se pere s nevyléčitelnou nemocí. Svalová dystrofie Duchennova typu postihuje jenom chlapce a zatím na ni neexistuje žádný lék.
24.05.2014 23:05 |

podobné články

Krabička Blue Effectu představuje českou rockovou legendu včetně rarit

 
Papírová krabička s modrým nápisem Blue Effect skrývá nálož devíti CD stejnojmenné skupiny z let 1970 až 1981. Tituly jako Meditace, Svitanie a Nová syntéza jistě nejsou neznámé nikomu, kdo má alespoň trochu zájem o hudební historii.
23.10.2009 12:30 |

podobné články

Čtveřice nových videí z Mass Effectu 3 útočí

 
Marketingová kampaň Mass Effectu 3 připomíná boxera, který už vás dostal do rohu a s buldočí zavilostí do vás buší, že nevíte, kde vám hlava stojí. Dokazuje to i čtveřice nových videí (nu, ona je jich pětka, ale jedno už jsme viděli dříve), která byla vydána spolu s novým designem oficiálních stránek. Člověk už by spíš by raději, kdyby hra vyšla. Nicméně je...
03.12.2010 08:35 |

podobné články

Bude další DLC k multiplayeru Mass Effectu 3 ze Země?

 
Na každé multiplayerové DLC k Mass Effectu 3 fanoušci čekají, protože jim dává do ruky nové hračky. A jak se zdá, tedy pokud má jeden z uživatelů na Redditu pravdu a nekecá, chystá se na nás tematické DLC, které nás zavede na Zemi. Nic tedy není potvrzeno, může jít o snahu být zajímavý, nicméně velmi často se podobné zprávy ukázaly být pravdivými – navíc tento...
13.12.2010 09:00 |

podobné články

Ztraceno v procesu: o čem svědčí osekané části Mass Effectů?

 
Na jaře tohoto roku za sebou zavřela vrátka trilogie Mass Effect. Zakončila příběh Shepardovy záchrany galaxie, vyvolala salvy nevole, a s vypuštěním rozšířeného konce vyšuměla, aby uvolnila místo dalším makabrózním blockbusterům. Stejně zajímavá jako story o invazi Reaperů je však i jiná story – ta o tvorbě Mass Effectu a o všech prvcích, jež se ztratily v procesu...
23.12.2010 10:25 |

podobné články

Osobnosti: Martina Sáblíková (402 článků)

Citlivější Shepard v Mass Effectu 3

 
Další díl BioWare Pulse se věnuje samotnému příběhu a rozvoji Shepardovy osobnosti. Pravda, asi polovina celého videa opakuje věci známé a dříve řečené, ale pak přijde na pořad dne kontext příběhu a dozvíme se i něco nového. Kupříkladu na Mass Effectu 3 pracuje dvonásobek scenáristů než na jedničce a hlavně se tentokrát pořádně zaměří na to, abyste mohli skutečně...
13.01.2012 16:25 |

podobné články

Bitva o Zemi v čerstvém DLC k Mass Effectu 3

 
Sice už víme, co se v novém multiplayerovém DLC Earth k Mass Effectu 3 dnes objeví (viz náš článek), ale teď k tomu dostáváme ještě trailer, který celkem pěkně představuje celou myšlenku, která stále za tímto nemalým updatem, kde najdete šest povolání (proboha kdo si teď zvládne odemknout všechna?), čtyři nové zbraně a trojici map ze Země. Plus extra těžkou novou...
18.07.2012 10:25 |

podobné články

Za útok na důchodce bouracím kladivem si muž odpyká 22 let, potvrdil soud

 
Za brutální napadení důchodce v Hradci Králové si recidivista Josef Hladík s konečnou platností odpyká 22 let ve vězení. Jeho stížnost odmítl Ústavní soud (ÚS). Hladík na oběť zaútočil bouracím kladivem a těžkou truhlářskou svorkou, soudy čin kvalifikovaly jako pokus o vraždu. Důchodce přežil díky náročné operaci. ÚS stížnost v neveřejném řízení označil za zjevně neopodstatněnou. 
22.04.2013 10:05 |

podobné články

KV Arena: Podzemní garáže budou v provozu v červenci

 
V nabídce klubu si opět může vybrat opravdu každý. A to ať máte rádi koncerty, kdy na návštěvu zavítá Radim Hladík a Blue Effect, veselé kabarety či dramata, anebo si vyberete pohádku, aby se Vaši školáci při jarních prázdninách nenudili.
25.05.2011 08:35 |

podobné články

Kytaristu Hladíka zabila fibróza!

 
Ve věku 69 let zemřel dnes ráno kytarista kapely Blue Effect Radim Hladík. Server Novinky.cz uvádí, že podlehl následkům fibrózy plic, se kterou už delší čas bojoval.
04.12.2016 11:55 |

podobné články

Kytarista Radim Hladík (†69): Marně čekal na transplantaci!

 
Čekal na transplantaci plic, ale smrt byla bohužel rychlejší! Radima Hladíka nad ránem druhé adventní neděle zabila fibróza plic.Se závažným onemocněním kytarista kapely Blue Effect bojoval několik let, i přesto, že prognózy nebyly zrovna optimistické, neztrácel pozitivní náladu.
05.12.2016 05:20 |

podobné články