Článek

Rada jmenovala ředitelem hustopečské nemocnice Karla Doležala

 
Ředitelem krajem zřizované Nemocnice Hustopeče se stal Karel Doležal – rozhodla o tam Rada Jihomoravského kraje na svém dnešním (5. listopadu 2015) jednání. Jmenovací dekret novému řediteli v průběhu zasedání krajské rady předal hejtman Michal Hašek.
05.11.2015 20:05 |

podobné články

Osobnosti: Michal Hašek (2318 článků)
Podobné články

Za loňský útok na Topolánka dostali muži pokuty

 
Trojice mužů, kteří loni v létě házeli po tehdejším předsedovi ODS Mirku Topolánkovi vejce, dostala od hustopečské radnice pokutu. Uvedla to tajemnice hustopečské radnice Věra Linková.
27.07.2010 16:05 |

podobné články

Osobnosti: Mirek Topolánek (2138 článků)

Hanáková jmenovala ředitelem Národní galerie Jiřího Fajta

 
Ministryně kultury v demisi Alena Hanáková (STAN) dnes jmenovala generálním ředitelem Národní galerie (NG) historika umění Jiřího Fajta. ČTK to sdělila mluvčí ministerstva Lenka Brandtová. Fajt, který v současnosti působí na univerzitách v Lipsku a v Berlíně, se funkce ujme od září.
04.07.2013 17:00 |

podobné články

Osobnosti: Alena Hanáková (319 článků)

Hanáková jmenovala ředitelem Národní galerie Jiřího Fajta

 
Ministryně kultury v demisi Alena Hanáková (STAN) dnes jmenovala generálním ředitelem Národní galerie (NG) historika umění Jiřího Fajta. Sdělila to mluvčí ministerstva Lenka Brandtová. Fajt, který nyní působí na univerzitách v Lipsku a v Berlíně, se funkce ujme v září. Budoucí ministr kultury Jiří Balvín označil rozhodnutí ministryně těsně před koncem její vlády za nevhodné. Chce je po svém nástupu prověřit. Také oslovení odborníci s ohledem na politickou situaci rozhodnutí kritizují, nezpochybňují však Fajtovy kvality.
04.07.2013 20:55 |

podobné články

Osobnosti: Alena Hanáková (319 článků) , Jiří Balvín (114 článků)

Vláda odvolala členy správní rady VZP. Heger bude mít větší vliv

 
Vláda dnes odvolala sedm členů správní rady VZP za stát a deset jich jmenovala, z nich tři už ve správní radě byli. Novinářům to po jednání vlády řekla vicepremiérka Karolína Peake (LIDEM). Poměr sil ve správní radě se tím změnil a posílil se vliv ministra Leoše Hegera (TOP 09) třeba na to, kdo bude šéfem správní rady či ředitelem VZP. Odvolání ze správní rady se netýká jejího šéfa Marka Šnajdra a Petra Tluchoře, oba je za ODS jmenovala Sněmovna. Ta z třicetičlenné správní rady jmenuje 20 členů a také je odvolává, případně mohou odstoupit sami.
14.11.2012 14:35 |

podobné články

Osobnosti: Petr Tluchoř (558 článků) , Leoš Heger (1267 článků) , Karolína Peake (1607 článků) , Marek Šnajdr (313 článků)

Hanáková na poslední chvíli jmenovala šéfa Národní galerie

 
Ministryně kultury v demisi Alena Hanáková (STAN) v pátek jmenovala generálním ředitelem Národní galerie historika umění Jiřího Fajta. Ten v současnosti působí na univerzitách v Lipsku a v Berlíně, funkce se ujme od září.
04.07.2013 17:05 |

podobné články

Osobnosti: Alena Hanáková (319 článků)

Válková jmenovala Ondráška do čela Vězeňské služby

 
Ministryně spravedlnosti Helena Válková (ANO) jmenovala novým generálním ředitelem Vězeňské služby Pavla Ondráška. ČTK to v pondělí sdělila mluvčí ministerstva Kateřina Hrochová s tím, že Ondráška ministryni doporučila výběrová komise. Bývalý šéf rapotické věznice už bezpečnostní sbor vedl jako pověřený ředitel poté, co Válková počátkem dubna odvolala z čela Vězeňské služby Petra Dohnala. Dohnal s odvoláním nesouhlasí a chce se proti němu bránit.
28.04.2014 15:15 |

podobné články

Osobnosti: Helena Válková (338 článků)

Manželka J. X. Doležala zkolabovala!

 
Alex Doležalová (28), manželka publicisty Jiřího X. Doležala (46), skončila s vážnými zdravotními problémy v nemocnici. Přestože jsou partneři v rozvodovém řízení, byl to právě její manžel, kdo paralyzovanou psycholožku a stále ještě manželku vezl do nemocnice.
31.01.2012 11:55 |

podobné články

Osobnosti: Jirka Doležal (244 článků) , Jiří Doležal (244 článků) , Alex Alex (417 článků)

Praha: Rada jmenovala ředitele odboru památkové péče a stavebního odboru

 
Rada hl. m. Prahy dnes vzala na vědomí zprávu výběrových komisí o posouzení uchazečů na obsazení funkce ředitele odboru památkové péče a ředitele odboru stavebního Magistrátu hl. m. Prahy a na návrh ředitele magistrátu jmenovala do první funkce Mgr. Jana Kněžínka a do druhé Ing. Ivanu Jakoubkovou.
31.05.2011 18:15 |

podobné články

Krajská rada jmenovala šest nových ředitelů škol

 
Šest ředitelů příspěvkových organizací zřizovaných Jihomoravským krajem v oblasti školství jmenovala Rada Jihomoravského kraje na svém jednání 18. června 2015.
18.06.2015 18:07 |

podobné články

ČTK si vybrala za šéfa Jiřího Majstra

 
Rada ČTK na svém zasedání jmenovala novým generálním ředitelem České tiskové kanceláře Jiřího Majstra. Funkce by se měl ujmout 10. června. Rada jej vybrala ze sedmi kandidátů. Hlasování bylo jednomyslné. Rada to oznámila po svém čtvrtečním zasedání.
10.03.2011 14:10 |

podobné články

Pavel Kysela se stal generálním ředitelem společnosti Adastra

 
Mezinárodní konzultační a softwarová společnost Adastra jmenovala Pavla Kyselu generálním ředitelem pro Českou republiku.
01.10.2012 14:05 |

podobné články

ERÚ: Novým ředitelem sekce regulace je Jan Nehoda

 
Novým ředitelem sekce regulace dnes předsedkyně Energetického regulačního úřadu (dále jen „ERÚ“) jmenovala Jana Nehodu. Dosavadní ředitelka této sekce Martina Krčová z vážných zdravotních důvodů na svou funkci rezignovala, ale nadále zůstává místopředsedkyní ERÚ pro oblast regulace. Veškerou agendu včetně vyjednávání o nových regulačních obdobích v elektroenergetice a plynárenství s okamžitou platností přebírá J. Nehoda.
15.07.2014 20:15 |

podobné články

Novým ředitelem Vojenského zpravodajství se stal Jan Beroun

 
Novým ředitelem Vojenského zpravodajství (VZ) vláda v pondělí jmenovala Jana Berouna, dosavadního poradce ministra obrany Martina Stropnického (ANO). Na tiskové konferenci o tom informoval ministr obrany. Beroun střídá dočasného šéfa vojenských zpravodajců Rostislava Pilce.
20.10.2014 19:35 |

podobné články

Osobnosti: Martin Stropnický (1655 článků)

MZ: Ladislav Dušek jmenován staronovým ředitelem ÚZIS ČR

 
S účinností od 1. listopadu 2017 dnes Vláda ČR jmenovala ředitelem Ústavu zdravotnických informací a statistiky (ÚZIS) České republiky doc. RNDr. Ladislava Duška, Ph.D. Stalo se tak na návrh ministra zdravotnictví Miloslava Ludvíka.
11.10.2017 21:10 |

podobné články

Soutěžte o plastickou operaci zdarma na klinice MUDr. Doležala!

 
Milé dámy, zúčastněte se soutěže o plastickou operaci zdarma od předního plastického chirurga MUDr. Tomáše Doležala. Podělte se s námi o příběh, který Vás dovedl až k úvahám o plastické operaci.
13.09.2010 00:05 |

podobné články

Soutěžte o plastickou operaci zdarma na klinice MUDr. Doležala!

 
Milé dámy, zúčastněte se soutěže o plastickou operaci zdarma od předního plastického chirurga MUDr. Tomáše Doležala. Podělte se s námi o příběh, který Vás dovedl  až k úvahám o plastické operaci. Každý měsíc vyhrává nejzajímavější Vámi zaslaný příběh.
11.10.2010 00:15 |

podobné články

Válka! Doležala zmlátili!

 
Čemu vlastně vládne předseda fotbalové asociace Miroslav Pelta? Válečné zóně? Lněničkovi někdo zapálil barák a svazového ředitele legislativně-právního oddělení – bývalého spoluvlastníka Slavie Petra Doležala – zmlátili dva neznámí gauneři. Včera za bílého dne a rovnou před sídlem FAČR!
30.06.2012 12:10 |

podobné články

Osobnosti: Miroslav Válek (20 článků) , Miroslav Doležal (25 článků) , Petr Lněnička (5 článků)

Iva Kubelková poprvé ukázala fotku ze svého soukromí! Doma nosí tepláky a vytírá podlahu!

 
Modelka "Iva Kubelková":http://www.extra.cz/tema/iva-kubelkova (35) se před lety zamilovala do podnikatele, kterého pro média přejmenovala a představuje ho jako Ladislava Doležala. Jejich soukromý život ale zůstal v režimu "přísně tajné", a občas se stalo, že někdo z jejího okolí prozradil informace o tom, že například modelka a její partner žijí ve vile s bývalou milenkou Doležala, která s ním má také dítě. Iva má zatím se svým "Ladislavem" dvě dcery, Karolínu a Natálku, které do společnosti vodí minimálně.
31.03.2013 09:30 |

podobné články

Osobnosti: Iva Kubelková (501 článků)

Redaktora Jiřího X. Doležala (48) obvinili z šíření toxikomanie, hrozí mu 5 let! Co on na to?

 
Policie obvinila redaktora Jiřího X. Doležala, kterého podezírá z šíření toxikomanie prostřednictvím jeho článku v týdeníku Reflex. Toho se měl podle časopisu dopustit vtípkem.
14.08.2013 15:45 |

podobné články

Osobnosti: Jirka Doležal (244 článků) , Jiří Doležal (244 článků)