Rabiát Gudas překvapil celou NHL. Uklidnil se a připsal si čtyři body v jednom zápase!

Jde do sebe! Hojně kritizovaný obránce Radko Gudas konečně hokejové NHL ukázal, že krom trefování soupeřů umí pořádně udeřit i od modré. V noci na dnešek Gudas prožil nejpovedenější večer svého hokejového života.
06.03.2016 17:26 |

Skvělí Češi! Gudas zničil Columbus čtyřmi body, Palát vstřelil dvě branky

Svůj nejlepší večer v NHL prožil český obránce Radko Gudas, když se dvěma góly a stejným počtem asistencí postaral o výhru Philadelphie nad Columbusem 6:0. Dva góly zaznamenal také útočník Ondřej Palát.
06.03.2016 10:10 |

Osobnosti: Ondřej Palát (53 článků)

Čtyři body v zápase NHL? Pro Voráčka s Plekancem žádný problém

Český hokejista Tomáš Plekanec si při vítězství Montrealu 10:1 nad Coloradem připsal čtyři asistence. Čtyři kanadské body získal i Jakub Voráček za gól a tři přihrávky proti Dallasu. Forvard Philadelphie se díky tomu posunul na druhé místo v celkovém bodování NHL.
11.12.2016 10:05 |

Osobnosti: Tomáš Plekanec (268 článků) , Jakub Voráček (230 článků)

VÝSTAVNÍ GÓL! Gudas sestřelil protihráče a pak vymetl šibenici

Není to jen tak, on těch gólů moc nedává. V NHL hraje svou druhou sezonu a dal všehovšudy čtyři. Ten ze sobotní noci ale bude památný. Radko Gudas v prodloužení ujel, zkusil ruský blafák a trefil vikýř! Hotovo! Hala se mohla zbláznit.
22.12.2013 10:12 |

UZNÁNÍ: Gudas má novou smlouvu! Jsme šťastní, říká Yzerman

Radko Gudas chytnul šanci za pačesy! Za své výkony ve zkrácené sezoně NHL si vysloužil pořádný kontrakt. Tampa Bay Lightning si ho pojistili na tři roky!
07.05.2013 19:35 |

DOBRÉ ZPRÁVY: Voráček dal dva góly a Gudas je zpátky!

Jakub Voráček vstřelil v NHL dva góly Tampě, ale prohru Philadelphie 3:6 neodvrátil. Do sestavy vítězů se vrátil po zranění další člen českého olympijského týmu pro Soči Radko Gudas, jenž minulý zápas ve čtvrtek nedohrál kvůli bolavému stehnu.
11.01.2014 23:15 |

Osobnosti: Jakub Voráček (230 článků)

Řepko, táhni: Fotbalový rabiát končí v Budějovicích

Fotbalový rabiát Tomáš Řepka (38) nejspíš skončí. České Budějovice ho do konce roku vyřadily z kádru a daly mu pokutu 150 tisíc korun. Za první blikanec! Pohodlně se tak zbavily nepotřebného hráče.
17.10.2012 05:05 |

Osobnosti: Tomáš Řepka (776 článků)

Jágrovy tři body Dallasu nestačily. Gudas slavil první branku v NHL

Český hokejista Jaromír Jágr zaznamenal ve středečním utkání NHL tři body za gól a dvě nahrávky, přesto s Dallasem prohrál v Coloradu 3:4. Po akcích jedenačtyřicetiletého útočníka, který v předchozích čtyřech zápasech vůbec nebodoval, vedli Stars 2:0 a 3:2. V závěrečné třetině ale domácí i díky asistenci Jana Hejdy skóre otočili.
21.03.2013 07:45 |

Osobnosti: Jaromír Jágr (2180 článků) , Jan Hejda (23 článků)

Gudas si dal VLASTENEC! Vítězové Stanley Cupu mu za to děkovali

Radko Gudas možná nepamatuje horší chvilku. Tampa vedla doma nad vítězem Stanley Cupu 5:4 a do konce zápasu chyběly necelé dvě minuty. Pak ale přišel vlastenec. Český zadák nezpracoval ostrou nahrávku od Matta Carla a puk odražený od brusle skončil v síti.
25.10.2013 09:00 |

Potupený a pokropený! Gudas slibuje odvetu, před Vánoci půjdou rukavice dolů

Radko Gudas už se asi těší na Vánoce. Den před svátky se totiž Tampa opět střetne s floridskými Pantery. Z posledního vzájemného souboje má u českého zadáka vroubek Scottie Upshall. Dá se čekat, že rukavice půjdou dolů.
29.10.2013 19:30 |

Osobnosti: Scottie Upshall (1 článek)

Palát, Gudas ani Šustr hokejovou reprezentaci neposílí

Hokejovou reprezentaci na mistrovství světa v Minsku neposílí ani jeden z trojice hráčů Tampy. Útočník Ondřej Palát i obránci Radko Gudas a Andrej Šustr se z různých důvodů omluvili. ČTK to řekl generální manažer národního týmu Slavomír Lener.
25.04.2014 10:25 |

Osobnosti: Ondřej Palát (53 článků) , Slavomír Lener (23 článků)

Chtěl jsem kvůli dceři střihnout Ringo Čechovi, říká Leo Gudas

On platil za hokejového tvrďáka, ona vypadá křehce, ale prý je to taky dračice. Hokejový trenér Leo Gudas (50) a jeho dcera Karolina (23), která se prosazuje v muzikálech a ráda by rozjela sólovou dráhu zpěvačky. Letos natočila dva singly Černá i bílá a Nehledej, ke každému připravila videoklip.
04.12.2015 14:50 |

NHL: Hemský si připsal tři body, Špaček start v 800. zápase

Zajímavých milníků dosahovali v noci na čtvrtek čeští hokejisté v NHL. Roman Hamrlík vstřelil 150. gól v kariéře v NHL a zároveň získal 600. bod ve slavné soutěži.
02.12.2010 08:35 |

Osobnosti: Roman Hamrlík (40 článků)

Krejčí v NHL ovládl statistiku +/- bodů, zlým mužem číslo 6 je Gudas

Český hokejový útočník David Krejčí z Bostonu ovládl v základní části NHL s 39 kladnými body bilanci účasti na ledě při vstřelených a inkasovaných gólech. Podařilo se mu to podruhé v kariéře a navázal na sezonu 2008/09.
14.04.2014 10:35 |

Osobnosti: David Krejčí (199 článků)

Jágr zářil, připsal si ČTYŘI BODY! Hemský zařídil výhru Ottawy

Nejpovedenější zápas v sezoně sehrál v pondělí Jaromír Jágr. Český útočník si poprvé v letošním ročníku připsal čtyři body, když gólem a třemi asistencemi výrazně přispěl k výhře New Jersey nad Floridou 6:3.
01.04.2014 07:20 |

Osobnosti: Jaromír Jágr (2180 článků)

ČESKÁ NOC V NHL! 10 gólů + 10 nahrávek, Jágrova další meta a Gudasova paráda

Ještě nikdy v historii nepatřila zámořská NHL českým hokejistům, jako tentokrát. Češi dali 10 gólů a připsali si 10 nahrávek. Jen krátce: Jaromír Jágr dostihl Marka Messiera a dal svůj 694 gól v NHL, bek Radko Gudas rozhodl v prodloužení!
22.12.2013 08:27 |

Osobnosti: Jaromír Jágr (2180 článků) , Mark Messier (11 článků)

Patrik Eliáš si v NHL připsal další dva body

Hokejový útočník Patrik Eliáš si v pátečním utkání NHL připsal dvě asistence a přispěl k výhře New Jersey na ledě Atlanty 3:2 v prodloužení. Eliáš nejprve v 33. minutě přihrál Travisu Zajacovi na vyrovnávací gól na 1:1, 42 sekund před koncem nastavení pak stejný hráč proměnil jeho přihrávku ve vítěznou branku.
12.03.2011 08:50 |

Osobnosti: Patrik Eliáš (245 článků) , Travis Zajac (7 článků)

Crosby vládne produktivitě NHL

Kanadský hokejový útočník Sidney Crosby z Pittsburghu vede produktivitu NHL o tři body. Ve 26 zápasech si kapitán Penguins připsal 33 bodů za 13 branek a 20 asistencí. Druhý je Švéd Alexander Steen, který ve 24 duelech vstřelil 20 gólů a připsal si 10 přihrávek.
28.11.2013 11:02 |

Osobnosti: Sidney Crosby (87 článků) , Alexander Steen (1 článek)

Vokoun si připsal třístou výhru v NHL

Český gólman Tomáš Vokoun se v pondělním utkání NHL podílel čtyřiatřiceti zásahy na vítězství Pittsburghu 3:1 v Ottawě a připsal si jubilejní 300. výhru v soutěži. Zkušený brankář zároveň nastoupil ke svému sedmistému startu v NHL a je 28. gólmanem v historii ligy, který na tuto metu dosáhl.
23.04.2013 09:20 |

Osobnosti: Tomáš Vokoun (194 článků)

Vítr se uklidnil, přesto v nárazech na horách fouká rychlostí 70 km/h

Silný vítr, který v pondělí foukal na téměř celém území České republiky, se v noci na úterý uklidnil. Přesto v nárazech jeho rychlost místy přesahuje 50 kilometrů v hodině a na horách kolem 70 kilometrů za hodinu. Slabší západní vítr bude přes den opět zejména na jihovýchodě. Přechodně se jeho rychlost sníží i na ostatním území během noci.
23.12.2014 10:21 |